Plugins - Download Manager - Stable (latest release) - en to el_GR translation catalogue (610 entries)

en: No category selected!
el_GR: Δεν έχει επιλεγεί κατηγορία!

en: Powered by %s
el_GR: Με την δύναμη του %s

en: Type Something & Search
el_GR: Πληκτρολογήστε κάτι και αναζητήστε

en: Search Icon
el_GR: Εικονίδιο αναζήτησης

en: Enable password strength check on signup
el_GR: Ενεργοποίηση ελέγχου ισχύος κωδικού πρόσβασης κατά την εγγραφή

en: Enabling this option will disable any old and new master download link
el_GR: Η ενεργοποίηση αυτής της επιλογής θα απενεργοποιήσει οποιονδήποτε παλιό και νέο κύριο σύνδεσμο λήψης

en: Start Download
el_GR: Έναρξη λήψης

en: Please click following button to start download.
el_GR: Κάντε κλικ στο παρακάτω κουμπί για να ξεκινήσει η λήψη.

en: Password Verified!
el_GR: Ο κωδικός πρόσβασης επαληθεύτηκε!

en: No downloads found!
el_GR: Δεν βρέθηκαν λήψεις!

en: Show file path
el_GR: Εμφάνιση διαδρομής αρχείου

en: Go to the Login Page
el_GR: Μεταβείτε στη σελίδα σύνδεσης

en: No font has been selected
el_GR: Δεν έχει επιλεγεί γραμματοσειρά

en: General
el_GR: Γενικά

en: Message for Blocked IPs
el_GR: Μήνυμα για αποκλεισμένες IP

en: Height
el_GR: Ύψος

en: Width
el_GR: Πλάτος

en: Logo Dimension
el_GR: Διάσταση λογότυπου

en: Invalid request!
el_GR: Μή έγκυρο αίτημα!

en: Referer verification failed
el_GR: Η επαλήθευση της σελίδας απέτυχε

en: Special Chars
el_GR: Ειδικοί χαρακτήρες

en: Numbers
el_GR: Αριθμοί

en: Capital Letters
el_GR: Κεφαλαία γράμματα

en: Small Letters
el_GR: Μικρά Γράμματα

en: Valid Chars:
el_GR: Έγκυροι χαρακτήρες:

en: Number of chars for each password:
el_GR: Αριθμός χαρακτήρων για κάθε κωδικό πρόσβασης:

en: Select Options
el_GR: Επιλέξτε επιλογή

en: Access Denied
el_GR: Δεν επιτρέπεται η πρόσβαση

en: Download Limit Exceeded!
el_GR: Υπέρβαση ορίου λήψης!

en: Sample Package Name
el_GR: Όνομα προτύπου πακέτου

en: New Package is Added By [#name#]
el_GR: Το νέο πακέτο προστέθηκε από [#name#]

en: New Package Notification
el_GR: Ειδοποίηση για νέο πακέτο

en: Download [#package_name#]
el_GR: Λήψη [#package_name#]

en: Email Lock Notification
el_GR: Ειδοποιήση Email

en: Request to reset your %s password
el_GR: Αίτημα επαναφοράς του κωδικού πρόσβασης %s

en: Password Reset Notification
el_GR: Ειδοποίηση επαναφοράς κωδικού πρόσβασης

en: New user registration on your site WordPress Download Manager:
el_GR: Εγγραφή νέου χρήστη στον ιστότοπό σας WordPress Download Manager:

en: [ %s ] New User Registration
el_GR: [%s] Εγγραφή νέου χρήστη

en: Welcome to %s
el_GR: Καλωσήρθατε στο %s

en: User Signup Notification
el_GR: Ειδοποίηση εγγραφής χρήστη

en: General Email Template
el_GR: Γενικό πρότυπο ηλεκτρονικού ταχυδρομείου

en: Every 6 hours
el_GR: Κάθε 6 ώρες

en: Invalid password
el_GR: Λάθος κωδικός

en: Stock Limit Reached
el_GR: Το όριο αποθεμάτων προσεγγίστηκε

en: You don't have permission to download this file
el_GR: Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για την λήψη του αρχείου

en: &mdash; You are not allowed to download &mdash;
el_GR: &mdash; Δεν επιτρέπεται η λήψη &mdash;

en: &mdash; Invalid download link &mdash;
el_GR: &mdash; Λάθος σύνδεσμος λήψης &mdash;

en: The file is already removed from the server!
el_GR: Το αρχείο έχει ήδη αφαιρεθεί από τον σέρβερ!

en: Download ID not found or expired
el_GR: Το ID Λήψης δεν βρέθηκε ή έληξε

en: Sorry! File not found!
el_GR: Συγγνώμη! Το αρχείο δεν βρέθηκε!

en: Multi-file download is only available with the pro version!
el_GR: Η λήψη πολλαπλών αρχείων είναι διαθέσιμη μόνο με την pro έκδοση!

en: No file is attached with this package!
el_GR: Κανένα αρχείο δεν επισυνάπτεται με αυτό το πακέτο!

en: No Files
el_GR: Κανένα αρχείο

en: Package you are trying to download is not available!
el_GR: Το πακέτο που προσπαθείτε να πραγματοποιήσετε λήψη δεν είναι διαθέσιμο!

en: Your IP address is blocked!
el_GR: Η διεύθυνση IP σας έχει αποκλειστεί!

en: SELECT IMAGE
el_GR: ΕΠΙΛΟΓΗ ΕΙΚΟΝΑΣ

en: Select Image
el_GR: Επιλέξτε εικόνα

en: File Not Found!
el_GR: Το αρχείο δεν βρέθηκε

en: Download Error
el_GR: Σφάλμα λήψης

en: [%s] Update Available
el_GR: %s διαθέσιμη ενημέρωση

en: Select category
el_GR: Επιλογή κατηγορίας

en: Number of tags to show:
el_GR: Αριθμός ετικετών που θα εμφανίζονται:

en: Sub Title:
el_GR: Υπότιτλος:

en: Note: Create a page with short-code <code>[wpdm_search_result]</code> and select that page as search redult page
el_GR: Σημείωση: Δημιουργήστε μια σελίδα με short-code <code>[wpdm_search_result]</code> και επιλέξτε αυτήν τη σελίδα ως σελίδα αποτελεσμάτων αναζήτησης

en: Search Result Page
el_GR: Σελίδα αποτελεσμάτων αναζήτησης

en: Search result page was not configured properly. Please create a page with shortcode [wpdm_search_result] and select thee page from widget settings
el_GR: Η σελίδα αποτελεσμάτων αναζήτησης δεν διαμορφώθηκε σωστά. Δημιουργήστε μια σελίδα με σύντομο κωδικό [wpdm_search_result] και επιλέξτε τη σελίδα σας από τις ρυθμίσεις widget

en: Show QR Code
el_GR: Εμφάνιση QR κωδικού

en: Tabular View
el_GR: Πίνακας προβολής

en: Style
el_GR: Στυλ

en: Embed Download Options
el_GR: Ενσωμάτωση επιλογών λήψης

en: Download Link
el_GR: Σύνδεσμος λήψης

en: View Count
el_GR: Μετρητής προβολών

en: Fields to Show:
el_GR: Πεδία για προβολή:

en: Size
el_GR: Μέγεθος

en: Total Views
el_GR: Σύνολο Προβολών

en: Show packages from current package category
el_GR: Εμφάνιση πακέτων από την τρέχουσα κατηγορία πακέτων

en: Number of packages to show:
el_GR: Αριθμός πακέτων για προβολή:

en: Select Category:
el_GR: Επιλογή Κατηγορίας:

en: Top Level Only
el_GR: Μόνο κορυφαίου επιπέδου

en: Style:
el_GR: Στυλ:

en: Show subcategories only
el_GR: Εμφάνιση υποκατηγοριών μόνο

en: Show all
el_GR: Προβολή όλων

en: On Category Page:
el_GR: Στην σελίδα κατηγορίας:

en: Parent:
el_GR: Γονικό:

en: Password Update Failed
el_GR: Η ενημέρωση κωδικού πρόσβασης απέτυχε

en: Password Updated
el_GR: Ο κωδικός πρόσβασης ενημερώθηκε

en: DONE!
el_GR: ΕΓΙΝΕ!

en: Confirm password value must be same as the new password
el_GR: Το πεδίο της επιβεβαίωσης του κωδικού πρόσβασης πρέπει να είναι ίδιος με τον νέο κωδικό πρόσβασης

en: Please enter a new password
el_GR: Παρακαλούμε εισάγετε έναν νέο κωδικό πρόσβασης

en: New Password
el_GR: Νέο συνθηματικό

en: Registration is disabled!
el_GR: Οι εγγραφές έχουν απενεργοποιηθεί!

en: Signup Error:
el_GR: Σφάλμα εγγραφής:

en: Password did not match with the confirm password
el_GR: Ο κωδικός πρόσβασης δεν ταιριάζει με τον κωδικό επιβεβαίωσης

en: Already have an account?
el_GR: Έχετε ήδη λογαριασμό;

en: Connect using your social account
el_GR: Συνδεθείτε χρησιμοποιώντας τον κοινωνικό σας λογαριασμό

en: Or connect using your social account
el_GR: Or συνδεθείτε χρησιμοποιώντας τον κοινωνικό σας λογαριασμό

en: Please check your inbox.
el_GR: Παρακαλώ ελέγξτε τα εισερχόμενα email σας.

en: MAIL SENT!
el_GR: ΣΤΑΛΘΗΚΕ MAIL!

en: Account not found.
el_GR: Δεν βρέθηκε ο λογαριασμός.

en: ERROR!
el_GR: ΣΦΑΛΜΑ!

en: Password reset link sent to your email.
el_GR: Ο σύνδεσμος επαναφοράς κωδικού πρόσβασης στάλθηκε στο email σας.

en: MAO: SENT!
el_GR: MAO: ΣΤΑΛΘΗΚΕ!

en: Reset Password
el_GR: Επαναφορά κωδικού

en: Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
el_GR: Πληκτρολογήστε το ψευδώνυμο ή την ηλ. διεύθυνσή σας και θα σας αποσταλεί σύνδεσμος να δημιουργήσετε νέο συνθηματικό.

en: Lost Password?
el_GR: Χάσατε τον κωδικό σας;

en: LOGIN FAILED!
el_GR: Η σύνδεση απέτυχε!

en: Logging In...
el_GR: Σύνδεση...

en: Register Now
el_GR: Εγγραφή τώρα

en: Don't have an account yet?
el_GR: Δεν έχετε λογαριασμό;

en: Forgot Password?
el_GR: Ξεχάσατε τον κωδικό;

en: Remember Me
el_GR: Να με θυμάσαι

en: Last 5 Downloads
el_GR: Οι τελευταίες 5 λήψεις

en: Remove
el_GR: Αφαίρεση

en: My Favourites
el_GR: Τα αγαπημένα μου

en: Recommended Downloads
el_GR: Συνιστώμενες λήψεις

en: Today's Download
el_GR: Σημερινές λήψεις

en: User Level
el_GR: Επίπεδο Χρήστη

en: Keep empty if you don't want to change old password
el_GR: Αφήστε κενό εάν δεν θέλετε να αλλάξετε τον παλιό κωδικό πρόσβασης

en: Re-type New Password:
el_GR: Αναπληκτρολόγηση νέου συνθηματικού

en: New Password:
el_GR: Νέος κωδικός πρόσβασης:

en: Update Password
el_GR: Ενημέρωση κωδικού πρόσβασης

en: About Me:
el_GR: Σχετικά με Εμένα:

en: Title:
el_GR: Τίτλος:

en: Username:
el_GR: Όνομα χρήστη:

en: Display name:
el_GR: Εμφανιζόμενο όνομα:

en: Basic Profile
el_GR: Βασικό Προφιλ

en: My Account
el_GR: Ο λογαριασμός μου

en: You are already logged in.
el_GR: Είστε ήδη συνδεδεμένος.

en: Welcome
el_GR: Καλώς ήρθατε

en: Username already exists.
el_GR: Το όνομα χρήση χρησιμοποιείται ήδη

en: Email already exist!
el_GR: Το Email υπάρχει ήδη!

en: Your account has been created successfully.
el_GR: Ο λογαριασμός σας δημιουργήθηκε επιτυχώς.

en: Your account has been created successfully and login info sent to your mail address.
el_GR: Ο λογαριασμός σας δημιουργήθηκε με επιτυχία και έχει σταλεί ένας κωδικός πρόσβαση στη διεύθυνση email σας.

en: Edit User
el_GR: Επεξεργασία χρήστη

en: Passwords not matched!
el_GR: Οι κωδικοί πρόσβασης δεν ταιριάζουν

en: Invalid email address!
el_GR: Μη έγκυρη διέυθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου

en: Username is Empty!
el_GR: Το όνομα χρήστη είναι κενό!

en: Error: User registration is disabled!
el_GR: Σφάλμα: Η εγγραφή χρήστη είναι απενεργοποιημένη!

en: Something is Wrong! Please refresh the page and try again
el_GR: Κάτι δεν πήγε καλά. Ανανεώστε τη σελίδα και δοκιμάστε πάλι!

en: User registration is disabled
el_GR: Οι εγγραφές χρηστών έχουν απενεργοποιηθεί.

en: Do Not Forget
el_GR: Μην ξεχάσεις

en: Confirm Password
el_GR: Επιβεβαίωση κωδικού

en: Be Secure
el_GR: Γίνε ασφαλής

en: Your Email Address
el_GR: Η διεύθυνση email σας

en: User Login ID
el_GR: Login ID χρήστη

en: Username
el_GR: Όνομα χρήστη

en: Your Last Name
el_GR: Το επώνυμό σας

en: Last name
el_GR: Επώνυμο

en: Your First Name
el_GR: Το όνομά σας

en: First name
el_GR: Όνομα

en: Your email address is blocked!
el_GR: Η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου σας είναι απαγορευμένη!

en: Session Expired! Please try again.
el_GR: Η συνεδρία έληξε! Παρακαλώ προσπαθήστε ξανά.

en: Password update is disabled for this user!
el_GR: Δεν επιτρέπεται ο επαναπροσδιορισμός συνθηματικού για αυτόν τον χρήστη.

en: Success! Redirecting...
el_GR: Επιτυχία! Ανακατεύθυνση...

en: Invalid CAPTCHA!
el_GR: Άκυρο CAPTCHA!

en: Username or Email
el_GR: Όνομα χρήστη ή Email

en: Account
el_GR: Λογαριασμός

en: Edit Profile
el_GR: Επεξεργασία προφίλ

en: Profile
el_GR: Προφιλ

en: Search Result For
el_GR: Αποτελέσματα αναζήτησης για

en: Search Package
el_GR: Αναζήτηση Πακέτου

en: Verify CAPTCHA to Download
el_GR: Επαληθεύστε το CAPTCHA για λήψη

en: Submit
el_GR: Αποστολή

en: Enter Password
el_GR: Εισάγετε τον κωδικό πρόσβασης

en: Your Download Link is Ready
el_GR: Ο σύνδεσμος λήψης είναι έτοιμος

en: Enter Correct Password to Download
el_GR: Πληκτρολογήστε τον σωστό κωδικό πρόσβασης για να κάνετε λήψη

en: Buy
el_GR: Αγορά

en: Package Size
el_GR: Μέγεθος πακέτου

en: Search...
el_GR: Αναζήτηση...

en: No Packages Found
el_GR: Δεν βρέθηκαν Πακέτα

en: view
el_GR: προβολή

en: views
el_GR: προβολές

en: download
el_GR: λήψη

en: downloads
el_GR: Λήψεις

en: Reset Filter
el_GR: Μηδενισμός φίλτρων

en: All
el_GR: Όλα

en: activate to sort column descending
el_GR: ενεργοποιήστε για να ταξινομήσετε κατά φθίνουσα σειρά

en: activate to sort column ascending
el_GR: ενεργοποιήστε για να ταξινομήσετε κατά αύξουσα σειρά

en: Last
el_GR: Τελευταίο

en: First
el_GR: Πρώτο

en: Search:
el_GR: Αναζήτηση:

en: Processing...
el_GR: Επεξεργασία...

en: Loading...
el_GR: Φόρτωση…

en: No data available in table
el_GR: Δεν υπάρχουν διαθέσιμα δεδομένα στον πίνακα

en: No downloads available
el_GR: Δεν υπάρχουν διαθέσιμες λήψεις

en: Nothing _START_ to - sorry
el_GR: Nothing _START_ to - συγγνώμη

en: Order By
el_GR: Ταξινόμηση κατά

en: Order
el_GR: Ταξινόμηση

en: Search
el_GR: Αναζήτηση

en: Desc
el_GR: Φθίνουσα

en: Asc
el_GR: Αύξουσα

en: Password usages limit exceeded
el_GR: Υπέρβαση ορίου χρήσης κωδικού πρόσβασης

en: Try Again
el_GR: Προσπαθείστε Ξανά

en: Wrong Password!
el_GR: Λάθος κωδικός!

en: Captcha Verification Failed!
el_GR: Η επαλήθευση Captcha απέτυχε!

en: No related download found!
el_GR: Δεν βρέθηκε σχετική λήψη!

en: Sample Package
el_GR: Δείγμα πακέτου

en: Remove from favourite
el_GR: Αφαίρεση από τα Αγαπημένα

en: Add to favourite
el_GR: Προσθήκη στα αγαπημένα

en: You are not allowed to download this item!
el_GR: Δεν έχετε πρόσβαση να "κατεβάσετε" αυτό το αρχείο!

en: Limit Over!
el_GR: Το όριο έπαψε!

en: Login
el_GR: Σύνδεση

en: Download:
el_GR: Λήψη:

en: No File Attached!
el_GR: Κανένα συνημμένο αρχείο!

en: I Agree With Terms and Conditions
el_GR: Συμφωνώ με τους όρους και τις προϋποθέσεις

en: Terms and Conditions
el_GR: Όροι και Προϋποθέσεις

en: You are not allowed to download.
el_GR: Δεν επιτρέπεται να κάνετε λήψη.

en: Download will be available from
el_GR: Η λήψη θα είναι διαθέσιμη από

en: DOWNLOAD ERROR:
el_GR: ΣΦΑΛΜΑ ΛΗΨΗΣ:

en: Download was expired on
el_GR: Η λήψη έληξε στις

en: Icon
el_GR: Εικονίδιο

en: Invalid Package ID!
el_GR: Μη έγκυρο πακέτο ID!

en: ID missing!
el_GR: Το ID λείπει!

en: Price
el_GR: Τιμή

en: Buy Now
el_GR: Αγοράστε τώρα

en: file(s)
el_GR: αρχείο(α)

en: Total Files
el_GR: Σύνολο Αρχείων

en: Attached Files
el_GR: Συνημμένα αρχεία

en: Package Info
el_GR: Πληροφορίες Πακέτου

en: Last Updated
el_GR: Τελευταία ενημέρωση

en: Create Date
el_GR: Ημερομηνία δημιουργίας

en: File Count
el_GR: Αριθμός αρχείων

en: File Type
el_GR: Τύπος αρχείου

en: File Size
el_GR: Μέγεθος αρχείου

en: Stock
el_GR: Απόθεμα

en: Download Count
el_GR: Πλήθος λήψεων

en: Save all changes
el_GR: Αποθήκευση αλλαγών

en: Filter »
el_GR: Φίλτρο »

en: Show all dates
el_GR: Όλες οι ημερομηνίες

en: All Types
el_GR: Όλοι οι Τύποι

en: Search Media
el_GR: Αναζήτηση Πολυμέσων

en: Media Password
el_GR: Κωδικός Πολυμέσου

en: File not found!
el_GR: Το αρχείο δε βρέθηκε!

en: Wrong Password. Try Again!
el_GR: Λάθος κωδικός. Προσπαθήστε ξανά!

en: Checking status...
el_GR: Έλεγχος κατάστασης...

en: Remove all restrictions
el_GR: Αφαίρεση όλων των περιορισμών

en: Apply restrictions
el_GR: Εφαρμογή περιορισμών

en: Public
el_GR: Δημόσιο

en: This file is protected
el_GR: Αυτό το αρχείο είναι προστατευμένο

en: Protect this file
el_GR: Προστατέψτε αυτό το αρχείο

en: This file is not protected.
el_GR: Αυτό το αρχείο δεν προστατεύεται

en: Media not found!
el_GR: Τα πολυμέσα δεν βρέθηκαν!

en: Missing ID!
el_GR: Εκλιπόν ID!

en: <b>Error:</b> Wrong Password! Try Again.
el_GR: <b>Σφάλμα: </b> Λάθος κωδικός πρόσβασης! Προσπάθησε ξανά.

en: Next
el_GR: Επόμενο

en: Previous
el_GR: Προηγούμενο

en: Apply Filter
el_GR: Εφαρμογή φίλτρου

en: Ascending
el_GR: Αύξουσα

en: Descending
el_GR: Φθίνουσα

en: Order:
el_GR: Σειρά:

en: Views
el_GR: Προβολές

en: Publish Date
el_GR: Ημερομηνία Δημοσίευσης

en: Order By:
el_GR: Ταξινόμηση κατά:

en: Search Keyword...
el_GR: Αναζήτηση Λέξεων-Κλειδιών

en: Error
el_GR: Σφάλμα

en: Update Link
el_GR: Ενημέρωση συνδέσμου

en: Authorized Users:
el_GR: Εξουσιοδοτημένοι χρήστες:

en: Update link
el_GR: Ενημέρωση συνδέσμου

en: File Created
el_GR: Δημιουργήθηκε το αρχείο

en: Create File
el_GR: Δημιουργία αρχείου

en: Folder Created
el_GR: Ο φάκελος δημιουργήθηκε

en: Create Folder
el_GR: Δημιουργία Φακέλου

en: Use the shortcode to embed this asset on any page or post
el_GR: Χρησιμοποιήστε τον σύντομο κωδικό για να ενσωματώσετε αυτό το στοιχείο σε οποιαδήποτε σελίδα ή ανάρτηση

en: Copy Shortcode
el_GR: Αντιγραφή Shortcode

en: Share
el_GR: Κοινή χρήση

en: New Name
el_GR: Νέο Όνομα

en: Rename
el_GR: Μετονομασία

en: Asset Settings
el_GR: Ρυθμίσεις

en: Loading
el_GR: Φόρτωση

en: Upload File
el_GR: Μεταφορτώστε το αρχείο

en: New Folder
el_GR: Νέος Φάκελος

en: Attach selected files
el_GR: Επισύναψη επιλεγμένων αρχείων

en: Server File Picker
el_GR: Επιλογέας αρχείων διακομιστή

en: Error! Couldn't open the zip file.
el_GR: Λάθος! Δεν ήταν δυνατό το άνοιγμα του αρχείου zip.

en: Unzipped successfully.
el_GR: Αποσυμπιέστηκε επιτυχώς.

en: Please activate "zlib" in your server to perform zip operations
el_GR: Ενεργοποιήστε το "zlib" στο διακομιστή σας για να εκτελέσετε λειτουργίες αρχείων zip

en: Error! Invalid Destination Path.
el_GR: Λάθος! Μη έγκυρη διαδρομή προορισμού.

en: Error! Only Administrator can execute this operation.
el_GR: Λάθος! Μόνο ο Διαχειριστής μπορεί να εκτελέσει αυτήν τη λειτουργία.

en: Asset not found!
el_GR: Το στοιχείο δεν βρέθηκε!

en: File copied successfully
el_GR: Το αρχείο αντιγράφηκε επιτυχώς

en: File moved successfully
el_GR: Το αρχείο μετακινήθηκε επιτυχώς

en: Invalid destination path
el_GR: Λάθος προορισμός αρχείου

en: Invalid source path
el_GR: Μη έγκυρη διαδρομή αρχείου

en: Error! Unauthorized Access.
el_GR: Σφάλμα! Μη εξουσιοδοτημένη πρόσβαση.

en: Error! You are not authorized to execute this action.
el_GR: Σφάλμα! Δεν έχετε εξουσιοδότηση για να εκτελέσετε αυτήν την ενέργεια.

en: <b>Unauthorized Action!</b><br/>Execution is cancelled by the system.
el_GR: <b> Μη εξουσιοδοτημένη ενέργεια! </b> <br/> Η εκτέλεση ακυρώνεται από το σύστημα.

en: Home
el_GR: Αρχική

en: Error! FileType is not allowed.
el_GR: Λάθος! Ο τύπος αρχείου δεν επιτρέπεται.

en: Error! Unauthorized Path.
el_GR: Σφάλμα! Μη προσβάσιμη διαδρομή.

en: Error! Session Expired. Try refreshing page.
el_GR: Λάθος! Η συνεδρία έληξε. Δοκιμάστε να ανανεώσετε τη σελίδα.

en: Asset Manager
el_GR: Διαχειριστής στοιχείων

en: Download link is expired! Go back and Refresh the page to regenerate download link
el_GR: Ο σύνδεσμος λήξης έχει λήξει! Επιστρέψτε και ανανεώστε τη σελίδα για να δημιουργήσετε ξανά τον σύνδεσμο λήψης

en: You are not authorized to access this page
el_GR: Δεν έχετε εξουσιοδότηση για πρόσβαση σε αυτήν τη σελίδα

en: Saving...
el_GR: Αποθήκευση...

en: This is a preview, original template color scheme may look little different, but structure will be same
el_GR: Αυτή είναι μια προεπισκόπηση, το πρωτότυπο σχέδιο χρωμάτων μπορεί να φαίνεται λίγο διαφορετικό, αλλά η δομή θα είναι ίδια

en: Template Preview
el_GR: Προεπισκόπηση προτύπου

en: Delete
el_GR: Διαγραφή

en: Edit
el_GR: Επεξεργασία

en: Actions
el_GR: Ενέργειες

en: Status
el_GR: Κατάσταση

en: Template ID
el_GR: Πρότυπο ID

en: Template Name
el_GR: Ονομα προτύπου

en: Connecting Template Server
el_GR: Σύνδεση διακομιστή προτύπων

en: Email Templates
el_GR: Πρότυπα μηνυμάτων ηλεκτρονικού ταχυδρομείου

en: Page Templates
el_GR: Πρότυπα Σελίδας

en: Link Templates
el_GR: Πρότυπα συνδέσμων

en: Export Unique Emails
el_GR: Εξαγωγή "μοναδικών" μηνυμάτων ηλεκτρονικού ταχυδρομείου

en: Export All
el_GR: Εξαγωγή όλων

en: Subscribers
el_GR: Συνδρομητές

en: Youtube Profile URL
el_GR: YouTube προφίλ URL

en: Twitter Profile URL
el_GR: Tumblr προφίλ URL

en: Facebook Page URL
el_GR: Διεύθυνση URL σελίδας στο Facebook

en: Footer Text
el_GR: Κείμενο υποσέλιδου

en: Banner/Background Image URL
el_GR: URL Banner/εικόνας φόντου

en: Email Template
el_GR: Πρότυπο Email

en: Eamil template not found.
el_GR: Δεν βρέθηκε το πρότυπο Email.

en: Template Variables
el_GR: Μεταβλητές προτύπου

en: Save Changes
el_GR: Αποθήκευση Αλλαγών

en: From Email
el_GR: Από Διεύθυνση Email

en: From Name
el_GR: Από Όνομα

en: Recipient's Email
el_GR: Email παραλήπτη

en: Preview
el_GR: Προεπισκόπηση

en: Message
el_GR: Μήνυμα

en: Email Subject
el_GR: Θέμα Email

en: Editing: %s
el_GR: Επεξεργασία %s

en: To: %s
el_GR: Προς: %s

en: Save Tag
el_GR: Αποθήκευση ετικέτας

en: No php code, only text, html, css and js
el_GR: Όχι php κώδικας, μόνο κείμενο, html, css και js

en: Tag Value
el_GR: Τιμή ετικέτας

en: Tag Name
el_GR: Όνομα ετικέτας

en: New Tag
el_GR: Νέα ετικέτα

en: Action
el_GR: Ενέργεια

en: Value
el_GR: Τιμή

en: Custom Template Tags
el_GR: Ειδικές ετικέτες προτύπου

en: OS
el_GR: ΛΣ

en: Browser
el_GR: Περιηγητής

en: User
el_GR: Χρήστης

en: Download Time
el_GR: Χρόνος λήψης

en: Version
el_GR: Έκδοση

en: Package Name
el_GR: Όνομα Πακέτου

en: Reset
el_GR: Επαναφορά

en: Export
el_GR: Εξαγωγή

en: Filter
el_GR: Φίλτρο

en: Count Unique Downloads Only
el_GR: Μετρήστε μόνο μοναδικές λήψεις

en: Packages
el_GR: Πακέτα

en: Users
el_GR: Χρήστες

en: To Date
el_GR: Μέχρι Ημ/νία

en: From Date
el_GR: Από Ημ/νία

en: Stats not found!
el_GR: Δεν βρέθηκαν στατιστικά!

en: History and Stats
el_GR: Ιστορικό και στατιστικά

en: Export History
el_GR: Ιστορικό εξαγωγών

en: Crop thumbnails
el_GR: Περικοπή προεσκόπησης εικόνων

en: Image and Previews
el_GR: Εικόνα και προεσκοπήσεις

en: Shortcode Page
el_GR: Σελίδα Shortcode

en: Border Radius
el_GR: Ακτίνα περιγράμματος

en: Details Page
el_GR: Σελίδα Λεπτομερειών

en: Download Button
el_GR: Κουμπί λήψης

en: Danger:
el_GR: Κίνδυνος:

en: Warning:
el_GR: Προειδοποίηση:

en: Success:
el_GR: Επιτυχία:

en: Info:
el_GR: Πληροφορίες:

en: Secondary:
el_GR: Δευτερεύων:

en: Primary:
el_GR: Κύριο:

en: Colors
el_GR: Χρώματα

en: Because, sometimes your theme may have those scripts/styles enqueued already
el_GR: Επειδή, μερικές φορές το θέμα σας μπορεί να έχει ήδη εντυπώσει αυτά τα σενάρια/στυλ

en: Google Font
el_GR: Γραμματοσειρά Google

en: Disable Front CSS
el_GR: Απενεργοποίηση Front CSS

en: Disable Font Awesome
el_GR: Απενεργοποίηση Font Awesome

en: Disable Style & Script
el_GR: Απενεργοποίηση Style & Script

en: Enable Social Logins
el_GR: Ενεργοποίηση κοινωνικών συνδέσεων

en: Twitter App Settings
el_GR: Ρυθμίσεις Twitter

en: LinkedIn App Settings
el_GR: LinkedIn App Ρυθμίσεις

en: You need to create an app from Google developer console, them from Credentials tab, create an API key and OAuth client ID and use those info in the following fields.
el_GR: Πρέπει να δημιουργήσετε μια εφαρμογή από την κονσόλα προγραμματιστή της Google, έπειτα από την καρτέλα Διαπιστευτήρια, να δημιουργήσετε ένα κλειδί API και αναγνωριστικό πελάτη OAuth και να χρησιμοποιήσετε αυτές τις πληροφορίες στα ακόλουθα πεδία.

en: Facebook App Settings
el_GR: Facebook App Ρυθμίσεις

en: Dashboard Page
el_GR: Πίνακας Ελέγχου

en: User Dashboard
el_GR: Πίνακας ελέγχου

en: Auto clean cache dir & temporary storage everyday
el_GR: Αυτόματος καθαρισμός της προσωρινής μνήμης και προσωρινής αποθήκευσης καθημερινά

en: Delete All Stats Data
el_GR: Διαγραφή όλων των δεδομένων στατιστικών

en: Clear All Cache
el_GR: Διαγραφή προσωρινής μνήμης

en: Cache & Stats
el_GR: Προσωρινή μνήμη & Στατιστικά

en: Use Cookie
el_GR: Χρήση Cookie

en: Store in Database
el_GR: Αποθηκεύστε στη βάση δεδομένων

en: Save in File
el_GR: Αποθήκευση στο αρχείο

en: Temporary Storage Management
el_GR: Προσωρινή διαχείριση αποθήκευσης

en: If any user is deleted or close his/her own account, delete their download history too
el_GR: Εάν κάποιος χρήστης διαγραφεί ή κλείσει τον δικό του λογαριασμό, διαγράψτε επίσης το ιστορικό λήψεών του

en: Delete download history when users close accounts
el_GR: Διαγραφή του ιστορικού λήψεων όταν οι χρήστες κλείνουν λογαριασμούς

en: Check this option if you do not want to store visitors IPs
el_GR: Ελέγξτε αυτήν την επιλογή εάν δεν θέλετε να αποθηκεύσετε την διεύθυνση IP των επισκεπτών

en: Do not store visitor's IP
el_GR: Μην αποθηκεύετε τη διεύθυνση IP του επισκέπτη

en: Privacy Settings
el_GR: Ρυθμίσεις απορρήτου

en: Check this option if you want to show wpdm packages in your main <a target="_blank" href="%s">RSS Feed</a>
el_GR: Ελέγξτε αυτήν την επιλογή εάν θέλετε να εμφανίζετε πακέτα wpdm στην κύρια <a target="_blank" href="%s"> ροή RSS </a>

en: Include Packages in Main RSS Feed
el_GR: Συμπεριλάβετε πακέτα στην κύρια ροή RSS

en: Login automatically after signup is completed
el_GR: Συνδεθείτε αυτόματα μετά την ολοκλήρωση της εγγραφής

en: Enable email verification on signup
el_GR: Ενεργοποιήστε την επαλήθευση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου κατά την εγγραφή

en: The page where you used the short-code %s
el_GR: Η σελίδα όπου χρησιμοποιήσατε τον σύντομο κώδικα %s

en: Clean signup page
el_GR: Καθαρισμός σελίδας εγγραφής

en: Register Page
el_GR: Σελίδα Εγγραφής

en: Enable modal login form
el_GR: Ενεργοποίηση φόρμας σύνδεσης

en: Clean login page
el_GR: Καθαρισμός σελίδας σύνδεσης

en: Login Page
el_GR: Σελίδα Σύνδεσης

en: Front-end Settings
el_GR: Ρυθμίσεις Front-end

en: Misc Settings
el_GR: Διάφορες ρυθμίσεις

en: Try to Open in Browser instead of download when someone clicks on download link
el_GR: Προσπαθήστε να ανοίξετε στο πρόγραμμα περιήγησης αντί να κάνετε λήψη όταν κάποιος κάνει κλικ στο σύνδεσμο λήψης

en: Open in Browser
el_GR: Προβολή στον περιηγητή

en: Output Buffering
el_GR: Buffering εξόδου

en: Disabled
el_GR: Απενεργοποιμένο

en: Enabled
el_GR: Ενεργοποιημένο

en: If you get broken download, then try enabling/disabling following options, as sometimes server may not support output buffering or partial downloads
el_GR: Εάν έχετε κατεστραμμένη λήψη, δοκιμάστε να ενεργοποιήσετε/απενεργοποιήσετε τις ακόλουθες επιλογές, καθώς μερικές φορές ο διακομιστής ενδέχεται να μην υποστηρίζει προσωρινή αποθήκευση εξόδου ή μερικές λήψεις

en: Download Speed:
el_GR: Ταχύτητα λήψης:

en: Check this option if you want to mask/unmask file download link. If you unmask download link, bots will be able the find any public download link easily.
el_GR: Ελέγξτε αυτήν την επιλογή εάν θέλετε να αποκρύψετε/αποκαλύψετε τον σύνδεσμο λήψης αρχείου. Εάν αποκρύψετε τον σύνδεσμο λήψης, τα bots θα μπορούν να βρουν εύκολα οποιονδήποτε δημόσιο σύνδεσμο λήψης.

en: Unmask Download Link
el_GR: Εμφάνιση συνδέσμου λήψης

en: Mask Download Link
el_GR: Απόκρυψη συνδέσμου λήψης

en: File Download
el_GR: Λήψη αρχείου

en: If you want to show login form instead of message user short-code [wpdm_login_form]. To show login form in a modal popup, please follow %s the doc here %s
el_GR: Εάν θέλετε να εμφανίσετε τη φόρμα σύνδεσης αντί του μηνύματος short-code του χρήστη [wpdm_login_form]. Για να εμφανίσετε τη φόρμα σύνδεσης σε ένα αναδυόμενο παράθυρο, ακολουθήστε το %s το έγγραφο εδώ %s

en: Login Required Message:
el_GR: Απαιτούμενο μήνυμα σύνδεσης:

en: Permission Denied Message for Packages:
el_GR: Μήνυμα απόρριψης άδειας πρόσβασης για πακέτα:

en: Messages
el_GR: Μηνύματα

en: Chunk Size
el_GR: Μέγεθος τμήματος

en: Check the option if you want to enable chunk upload to override http upload limits
el_GR: Ελέγξτε την επιλογή εάν θέλετε να ενεργοποιήσετε τη μεταφόρτωση τμημάτων για να παρακάμψετε τα όρια μεταφόρτωσης http

en: Chunk Upload
el_GR: Μεταφόρτωση τμήματος

en: Check the option if you want to sanitize uploaded file names to remove illegal chars
el_GR: Ελέγξτε την επιλογή εάν θέλετε να περιορίσετε τα ονόματα αρχείων που έχετε ανεβάσει για να καταργήσετε παράνομους χαρακτήρες

en: Sanitize Filename
el_GR: Sanitize όνομα αρχείου

en: Enter the file extensions you want to allow to upload through WPDM ( ex: png,jpg,pdf )
el_GR: Εισαγάγετε τις επεκτάσεις αρχείων που θέλετε να επιτρέψετε να ανεβάσετε μέσω WPDM ( π.χ.: png,jpg,pdf )

en: Allowed file types to upload
el_GR: Επιτρέπεται η μεταφόρτωση τύπων αρχείων

en: Upload Settings
el_GR: Ρυθμίσεις μεταφορτώσεων

en: Message to show when an IP is blocked
el_GR: Μήνυμα για εμφάνιση όταν αποκλείεται μια IP διεύθυνση

en: List IP Addresses to blacklist. One IP per line ( Ex: IPv4 - 192.168.23.12 or 192.168.23.1/24 or 192.168.23.* , IPv6 - 2a01:8760:2:3001::1 or 2620:112:3000::/44 )
el_GR: Λίστα διευθύνσεων IP στη μαύρη λίστα. Μια IP ανά γραμμή (Π.χ .: IPv4 - 192.168.23.12 ή 192.168.23.1/24 ή 192.168.23.*, IPv6 - 2a01: 8760: 2: 3001 :: 1 ή 2620: 112: 3000 ::/44)

en: One IP per line
el_GR: Μια IP διεύθυνση ανά γραμμή

en: Blocked IPs
el_GR: Μπλοκαρισμένες IPs

en: Verification Settings
el_GR: Ρυθμίσεις επαλήθευσης

en: Enable sign in form CAPTCHA validation
el_GR: Ενεργοποίηση επικύρωσης CAPTCHA κατά την είσοδο

en: Enable sign up form CAPTCHA validation
el_GR: Ενεργοποίηση επικύρωσης CAPTCHA κατά την εγγραφή

en: reCAPTCHA Settings
el_GR: Ρυθμίσεις  reCAPTCHA

en: Who will have access to server file browser
el_GR: Ποιος θα έχει πρόσβαση στο πρόγραμμα περιήγησης αρχείων διακομιστή

en: File Browser Access:
el_GR: Πρόσβαση στο πρόγραμμα περιήγησης αρχείων:

en: Reset Base Dir
el_GR: Επανοφορά βασικής διαδρομής

en: Root dir for server file browser.<br/><b>*Don't add tailing slash (/)</b>
el_GR: Root dir για πρόγραμμα περιήγησης αρχείων διακομιστή.<br/><b>*Μην προσθέτετε κάθετο (/)</b>

en: Access Settings
el_GR: Ρυθμίσεις πρόσβασης

en: Enable Gutenberg editor for WordPress Download Manager
el_GR: Ενεργοποιήστε τον επεξεργαστή Gutenberg για το WordPress Download Manager

en: Editor Settings
el_GR: Ρυθμίσεις συντάκτη

en: The page where you used short-code %s
el_GR: Η σελίδα όπου χρησιμοποιήσατε τον σύντομο κώδικα %s

en: None Selected
el_GR: Καμία επιλογή

en: Author Dashboard Page
el_GR: Σελίδα πίνακα ελέγχου συντάκτη

en: Front-end Administrator Roles
el_GR: Ρόλοι διαχειριστή Front-end

en: Author Dashboard
el_GR: Πίνακας ελέγχου συντάκτη

en: Please Wait...
el_GR: Παρακαλούμε περιμένετε...

en: Logout
el_GR: Αποσύνδεση

en: Save Settings
el_GR: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: This key can be used for direct download
el_GR: Αυτό το κλειδί μπορεί να χρησιμοποιηθεί για άμεση λήψη

en: Regenerate Master Key for Download
el_GR: Αναγέννηση κύριου κλειδιού για λήψη

en: Page Template:
el_GR: Πρότυπο σελίδας:

en: Who should be able to download?
el_GR: Ποιος πρέπει να μπορεί να κατεβάσει;

en: Allow Access:
el_GR: Να επιτρέπεται η πρόσβαση:

en: Package&nbsp;Size:
el_GR: Μέγεθος συσκευασίας:

en: Download&nbsp;Count:
el_GR: Λήψη&nbsp;Αριθμός:

en: View&nbsp;Count:
el_GR: Προβολή&nbsp;Αριθμός:

en: Stock&nbsp;Limit:
el_GR: Σε απόθεμα&nbsp;Όριο:

en: Link Label:
el_GR: Ετικέτα συνδέσμου

en: Version:
el_GR: Έκδοση:

en: Icons
el_GR: Εικονίδια

en: Lock Options
el_GR: Επιλογές κλειδώματος

en: Insert Password(s)
el_GR: Εισαγωγή κωδικού πρόσβασης

en: Generated Passwords
el_GR: Παραγόμενοι κωδικοί πρόσβασης

en: Strong
el_GR: Δυνατό

en: Weak
el_GR: Αδύναμο

en: Password Strength
el_GR: Δυσκολία κωδικού πρόσβασης

en: Password length:
el_GR: Μήκος συνθηματικού

en: Number of passwords:
el_GR: Σύνολο αριθμού κωδικών:

en: Password Lenght & Count
el_GR: Μήκος και μέτρηση κωδικού πρόσβασης

en: Generate Password
el_GR: Δημιουργία συνθηματικού

en: Users will be asked for reCAPTCHA verification before download.
el_GR: Θα ζητηθεί από τους χρήστες επαλήθευση reCAPTCHA πριν από τη λήψη.

en: Please configure reCAPTCHA
el_GR: Παρακαλώ διαμορφώστε το reCAPTCHA

en: Enable Captcha Lock
el_GR: Ενεργοποίηση κλειδώματος Captcha

en: Password will expire after it exceed this usage limit
el_GR: Ο κωδικός πρόσβασης θα λήξει αφού υπερβεί αυτό το όριο χρήσης

en: Reset Password Usage Count
el_GR: Επαναφορά αριθμού χρήσης κωδικού πρόσβασης

en: password
el_GR: συνθηματικό

en: PW Usage Limit:
el_GR: Όριο χρήσης PW:

en: Password:
el_GR: Κωδικός:

en: Enable Password Lock
el_GR: Ενεργοποίηση κλειδώματος κωδικού πρόσβασης

en: Terms Checkbox Label:
el_GR: Ετικέτα πλαισίου ελέγχου όρων:

en: Terms and Conditions:
el_GR: Όροι και Προϋποθέσεις:

en: Terms Title:
el_GR: Τίτλος όρου:

en: Use custom content below
el_GR: Χρησιμοποιήστε προσαρμοσμένο περιεχόμενο παρακάτω

en: Terms Page:
el_GR: Σελίδα Όρων:

en: Must Agree with Terms
el_GR: Πρέπει να συμφωνήσετε με τους όρους

en: You can use one or more of following methods to lock your package download:
el_GR: Μπορείτε να χρησιμοποιήσετε μία ή περισσότερες από τις ακόλουθες μεθόδους για να κλειδώσετε τη λήψη του πακέτου σας:

en: Icon URL
el_GR: Διεύθυνση URL εικονιδίου

en: Update Date
el_GR: Ημερομηνία Ενημέρωσης

en: <div class="w3eden"><div class="text-danger"><i class="fa fa-check-circle"></i> Removed!</div></div>
el_GR: <div class="w3eden"><div class="text-danger"><i class="fa fa-check-circle"></i> Αφαιρέθηκε!</div></div>

en: Are you sure?
el_GR: Είστε σίγουρος/η;

en: Delete Current File
el_GR: Διαγραφή τρέχοντος αρχείου

en: Unauthorized Access!
el_GR: Μη εξουσιοδοτημένη πρόσβαση!

en: Invalid File Type!
el_GR: Μη έγκυρος τύπος αρχείου!

en: Select File
el_GR: Επιλογή αρχείου

[ctx: Uploader: Drop file here - or - Select File]
en: or
el_GR: ή

en: Drop file here
el_GR: Απόθεση αρχείου εδώ

en: No file uploaded yet!
el_GR: Δεν έχει ανέβει ακόμα αρχείο!

en: attached file is missing/deleted
el_GR: το συνημμένο αρχείο λείπει/έχει διαγραφεί

en: Select from server
el_GR: Επιλέξτε από το διακομιστή

en: Select from media library
el_GR: Επιλέξτε από τη βιβλιοθήκη πολυμέσων

en: Select Files
el_GR: Επιλογή αρχείων

[ctx: Uploader: Drop files here - or - Select Files]
en: or
el_GR: ή

en: Drop files here
el_GR: Σύρτε αρχεία εδώ

en: Password
el_GR: Συνθηματικό

en: Download
el_GR: Λήψη

en: Allowed Files
el_GR: Επιτρεπόμενα αρχεία

en: Payment Settings
el_GR: Ρυθμίσεις Πληρωμών

en: Description
el_GR: Περιγραφή

en: Profile Header Text Color
el_GR: Χρώμα κειμένου κεφαλίδας προφίλ

en: Profile Header Background Color
el_GR: Χρώμα φόντου κεφαλίδας προφίλ

en: Banner URL
el_GR: URL banner

en: Logo URL
el_GR: Σύνδεσμος λογότυπου

en: Short Intro
el_GR: Σύντομη Εισαγωγή

en: Title
el_GR: Τίτλος

en: Public Profile Info
el_GR: Πληροφορίες δημόσιου προφίλ

en: LinkedIn Shares
el_GR: LinkedIn Κοινοποιήσεις

en: Subscribed Today
el_GR: Εγγραφή σήμερα

en: Total Subscribers
el_GR: Σύνολο συνδρομητών

en: Total Categories
el_GR: Σύνολο Κατηγοριών

en: Total Downloads
el_GR: Συνολικές λήψεις

en: Total Packages
el_GR: Σύνολο Πακέτων

en: Failed to connect with server!
el_GR: Δεν μπόρεσε να γίνει σύνδεση με τον απομακρυσμένο διακομιστή

en: No package found! Please create at least 1 package to see template preview
el_GR: Δεν βρέθηκε πακέτο! Δημιουργήστε τουλάχιστον 1 πακέτο για να δείτε την προεπισκόπηση προτύπου

en: Templates
el_GR: Πρότυπα

en: Templates &lsaquo; Download Manager
el_GR: Πρότυπα &lsaquo; Download Manager

en: History
el_GR: Ιστορικό

en: Stats &lsaquo; Download Manager
el_GR: Στατιστικά &lsaquo; Download Manager

en: Privacy Settings Saved Successfully
el_GR: Οι ρυθμίσεις απορρήτου αποθηκεύτηκαν με επιτυχία

en: Settings Saved Successfully
el_GR: Οι ρυθμίσεις αποθηκεύθηκαν!

en: Something is wrong!
el_GR: Κάτι πήγε στραβά!

en: You are not allowed to change settings!
el_GR: Δεν επιτρέπεται να αλλάξετε ρυθμίσεις!

en: Security token is expired! Refresh the page and try again.
el_GR: Ο έλεγχος ασφαλείας απέτυχε, παρακαλώ ανανεώστε τη σελίδα και ξαναδοκιμάστε.

en: Settings
el_GR: Ρυθμίσεις

en: Settings &lsaquo; Download Manager
el_GR: Ρυθμίσεις &lsaquo; Download Manager

en: Download page:
el_GR: Σελίδα λήψης:

en: Direct download:
el_GR: Απευθείας λήψη:

en: Count
el_GR: Πλήθος

en: Master Download Link:
el_GR: Κύριος σύνδεσμος λήψης:

en: Generate Download Link
el_GR: Δημιουργία συνδέσμου λήψης

en: Close
el_GR: Κλείσιμο

en: Install The Best WordPress Contact Form Builder
el_GR: Εγκαταστήστε το καλύτερο εργαλείο δημιουργίας φόρμας επαφής WordPress

en: Install Download Manager Addons for Elementor
el_GR: Εγκαταστείστε το Download Manager Addons για τον Elementor

en: Install Gutenberg Blocks by WordPress Download Manager
el_GR: Εγκαταστείστε το Gutenberg Blocks που δημιουργήθηκε από WordPress Download Manager

en: Create new page
el_GR: Δημιουργία Νέας Σελίδας

en: Go
el_GR: Μετάβαση

en: Go To Page
el_GR: Μετάβαση στη σελίδα

en: If you are on Gutenberg Editor or elementor, you may use gutenberg block or elementor add-on for wpdm to embed wpdm packages and categories or generate another available layouts
el_GR: Εάν βρίσκεστε στο Gutenberg Editor ή στο elementor, μπορείτε να χρησιμοποιήσετε το μπλοκ gutenberg ή το πρόσθετο elementor για το wpdm για να ενσωματώσετε πακέτα και κατηγορίες wpdm ή να δημιουργήσετε μια άλλη διαθέσιμη διάταξη

en: Copy
el_GR: Αντιγραφή

en: Embed Package
el_GR: Ενσωμάτωση πακέτου

en: Master Download URL
el_GR: Κύρια διεύθυνση URL λήψης

en: Stats
el_GR: Στατιστικά

en: Duplicate
el_GR: Δημιουργία αντιγράφου

en: Shortcode
el_GR: Σύντομος κώδικας

en: You are not authorized!
el_GR: Δεν είστε εξουσιοδοτημένοι!

en: Number of Columns
el_GR: Αριθμός Στηλών

en: Hide
el_GR: Απόκρυψη

en: Show
el_GR: Εμφάνιση

en: Toolbar:
el_GR: Γραμμή εργαλείων

en: Items Per Page:
el_GR: Αντικείμενα ανά σελίδα:

en: Link Template:
el_GR: Πρότυπο συνδέσμων:

en: Use Link Template
el_GR: Χρήση προτύπου συνδέσμου

en: Keep current template as it is provided with the active theme
el_GR: Διατηρήστε το τρέχον πρότυπο όπως παρέχεται με το ενεργό θέμα

en: Do Not Apply
el_GR: Μην εφαρμόζετε

en: Use Global
el_GR: Χρησιμοποιήστε την επιλογή Global

en: Category Page Template
el_GR: Πρότυπο σελίδας κατηγορίας

en: All Visitors
el_GR: Όλοι οι επισκέπτες

en: Select the roles who should have access to the packages under this category
el_GR: Επιλέξτε τους ρόλους που πρέπει να έχουν πρόσβαση στα πακέτα αυτής της κατηγορίας

en: Access:
el_GR: Πρόσβαση:

en: Browse
el_GR: Περιήγηση

en: Select Category Image
el_GR: Διάλεξε εικόνα κατηγορίας

en: Image URL
el_GR: URL εικόνας

en: Category Image:
el_GR: Εικόνα Κατηγορίας

en: Add-Ons
el_GR: Προσθήκες

en: Add-Ons &lsaquo; Download Manager
el_GR: Πρόσθετα &lsaquo; Download Manager

en: Social Overview
el_GR: Κοινωνική Επισκόπηση

en: Attach File
el_GR: Επισύναψη αρχείων

en: Package Settings
el_GR: Ρυθμίσεις Πακέτου

en: Download History
el_GR: Ιστορικό λήψεων

en: Support Forum
el_GR: Φόρουμ υποστήριξης

en: Docs
el_GR: Έγγραφα

en: Changelog
el_GR: Αρχείο αλλαγών

en: New Tag Name
el_GR: Όνομα νέας ετικέτας

en: Add New Tag
el_GR: Προσθήκη Νέας Ετικέτας

en: Update Tag
el_GR: Ενημέρωση ετικέτας

en: Edit Tag
el_GR: Επεξεργασία ετικέτας

en: All Tags
el_GR: Όλες οι ετικέτες

en: Search Document Tags
el_GR: Αναζήτηση ετικετών αρχείου

en: Tag
el_GR: Ετικέτα

en: Tags
el_GR: Ετικέτες

en: New Category Name
el_GR: Όνομα νέας κατηγορίας

en: Add New Category
el_GR: Προσθήκη κατηγορίας

en: Update Category
el_GR: Ενημέρωση κατηγορίας

en: Edit Category
el_GR: Επεξεργασία κατηγορίας

en: Parent Category:
el_GR: Γονική κατηγορία:

en: Parent Category
el_GR: Γονική κατηγορία

en: All Categories
el_GR: Όλες οι κατηγορίες

en: Search Categories
el_GR: Αναζήτηση Κατηγοριών

en: Category
el_GR: Κατηγορία

en: Categories
el_GR: Κατηγορίες

en: No Files found in Trash
el_GR: Δεν βρέθηκαν μονάδες στον Κάδο.

en: No File Found
el_GR: Δεν βρέθηκε το αρχείο

en: Search Files
el_GR: Αναζήτηση αρχείων

en: View File
el_GR: Προβολή αρχείου

en: All Files
el_GR: Όλα τα αρχεία

en: New File
el_GR: Νέο αρχείο

en: Edit File
el_GR: Επεξεργασία αρχείου

en: Add New File
el_GR: Προσθήκη νέου αρχείου

en: Add New
el_GR: Προσθήκη Νέου

en: File
el_GR: Αρχείο

en: Downloads
el_GR: Λήψεις

note: Description of the plugin
en: Manage, Protect and Track file downloads, and sell digital products from your WordPress site. A complete digital asset management solution.
el_GR: Διαχειριστείτε, προστατέψτε και παρακολουθήστε τις λήψεις αρχείων και πουλήστε ψηφιακά προϊόντα από τον ιστότοπό σας WordPress. Μια ολοκληρωμένη λύση διαχείρισης ψηφιακών περιουσιακών στοιχείων.
