Plugins - Download Manager - Stable (latest release) - en to nb_NO translation catalogue (456 entries)

en: (filtered from _MAX_ total downloads)
nb_NO: (filtrert fra totalt _MAX_ nedlastinger)

en: <b>Error:</b> Wrong Password! Try Again.
nb_NO: <b>Feil:</b> Feil passord! Prøv igjen.

en: <b>Unauthorized Action!</b><br/>Execution is cancelled by the system.
nb_NO: <b>Uantorisert handling!</b><br/>Utførelse er kansellert av systemet.

en: <div class="w3eden"><div class="text-danger"><i class="fa fa-check-circle"></i> Removed!</div></div>
nb_NO: <div class="w3eden"><div class="text-danger"><i class="fa fa-check-circle"></i> Fjernet!</div></div>

en: Access Denied
nb_NO: Tilgang avvist

en: Access:
nb_NO: Tilgang:

en: Account
nb_NO: Konto

en: Account not found.
nb_NO: Konto ikke funnet.

en: Action
nb_NO: Handling

en: Actions
nb_NO: Handlinger

en: Add New
nb_NO: Legg til ny

en: Add New Category
nb_NO: Legg til ny kategori

en: Add New File
nb_NO: Legg til ny fil

en: Add-Ons
nb_NO: Tillegg

en: Add-Ons &lsaquo; Download Manager
nb_NO: Tillegg &lsaquo; Download Manager

en: All
nb_NO: Alle

en: All Categories
nb_NO: Alle kategorier

en: All Files
nb_NO: Alle filer

en: All Visitors
nb_NO: Alle besøkende

en: Allow Access:
nb_NO: Gi tilgang:

en: Allowed Files
nb_NO: Godkjente filtyper

en: Already have an account?
nb_NO: Har du allerede en konto?

en: Apply Filter
nb_NO: Angi filter

en: Are you sure?
nb_NO: Er du sikker?

en: Asc
nb_NO: Stigende

en: Ascending
nb_NO: Stigende

en: Asset Manager
nb_NO: Forvaltning

en: Asset Manager Picker
nb_NO: Resurs Managervelger

en: Asset not found!
nb_NO: Resurs ikke funnet!

en: Attach File
nb_NO: Legg ved fil

en: Attached Files
nb_NO: Vedlagte filer

en: Authorized User Groups:
nb_NO: Autoriserte brukergrupper:

en: Authorized Users:
nb_NO: Autoriserte brukere:

en: Banner/Background Image URL
nb_NO: URL til banner/bakgrunnsbilde

en: Basic Profile
nb_NO: Basisprofil

en: Be Secure
nb_NO: Vær trygg

en: Because, sometimes your theme may have those scripts/styles enqueued already
nb_NO: Fordi, noen ganger kan temaet ditt ha disse skriptene/stilene innhyllet allerede

en: Blocked IPs
nb_NO: Blokkerte IP-adresser

en: Border Radius
nb_NO: Kantlinjeradius

en: Browse
nb_NO: Bla gjennom

en: Browser
nb_NO: Nettleser

en: Buy
nb_NO: Kjøp

en: Buy Now
nb_NO: Kjøp nå

en: Cache & Stats
nb_NO: Hurtigbuffer & statistikk

en: Capital Letters
nb_NO: Store bokstaver

en: Captcha Verification Failed!
nb_NO: Captcha-bekreftelse mislyktes!

en: Categories
nb_NO: Kategorier

en: Category
nb_NO: Kategori

en: Category Image:
nb_NO: Kategoribilde:

en: Category Page Template
nb_NO: Mal for kategoriside

en: Check the option if you want to enable chunk upload to override http upload limits
nb_NO: Merk av hvis du vil aktivere at puljeopplasting overstyrer http opplastingsgrenser

en: Check the option if you want to sanitize uploaded file names to remove illegal chars
nb_NO: Merk av for alternativet hvis du vil renske opplastede filnavn for å fjerne ulovlige tegn

en: Check this option if you do not want to store visitors IPs
nb_NO: Merk av for dette alternativet hvis du ikke vil lagre besøkendes IP-adresser

en: Check this option if you want to mask/unmask file download link. If you unmask download link, bots will be able the find any public download link easily.
nb_NO: Merk av for dette alternativet hvis du vil maskere / avmaske nedlastningskoblingen for filer. Hvis du avmasker nedlastingskoblingen, vil roboter enkelt kunne finne en offentlig nedlastningskobling.

en: Check this option if you want to show wpdm packages in your main <a target="_blank" href="%s">RSS Feed</a>
nb_NO: Merk av for dette alternativet hvis du vil vise wpdm-pakker i din hoved <a target="_blank" href="%s">RSS-feed</a>

en: Checking status...
nb_NO: Sjekker status...

en: Chunk Size
nb_NO: Størrelse

en: Chunk Upload
nb_NO: Puljeopplasting

en: Close
nb_NO: Lukk

en: Colors
nb_NO: Farger:

en: Confirm Password
nb_NO: Bekreft passord

en: Confirm password value must be same as the new password
nb_NO: Bekreft passord-verdien må være den samme som det nye passordet

en: Connect using your social account
nb_NO: Logg inn med sosiale media

en: Copy
nb_NO: Kopier

en: Copy Shortcode
nb_NO: Kopier kortkode

en: Create Date
nb_NO: Opprettet

en: Create new page
nb_NO: Opprett en ny side

en: DONE!
nb_NO: FERDIG!

en: DOWNLOAD ERROR:
nb_NO: NEDLASTINGSFEIL:

en: Danger:
nb_NO: Fare:

en: Dashboard Page
nb_NO: Kontrollpanelside

en: Delete All Stats Data
nb_NO: Slett all statistikk

en: Delete Current File
nb_NO: Slett gjeldende fil

en: Delete download history when users close accounts
nb_NO: Slett nedlastingslogg når brukere stenger kontoer

en: Desc
nb_NO: Synkende

en: Descending
nb_NO: Synkende

en: Description
nb_NO: Beskrivelse

en: Details Page
nb_NO: Detaljside

en: Digital Asset Manager
nb_NO: Digital resursbehandler

en: Disable Style & Script
nb_NO: Deaktiver stil & skript

en: Disabled
nb_NO: Deaktiviert

en: Display _MENU_ downloads per page
nb_NO: Vis _MENU_ nedlastinger pr. side

en: Display name:
nb_NO: Visningsnavn:

en: Do Not Apply
nb_NO: Ikke bruk

en: Do Not Forget
nb_NO: Ikke glem

en: Do not store visitor's IP
nb_NO: Ikke lagre besøkendes IP-adresser

en: Don't have an account yet?
nb_NO: Har du ingen konto?

en: Download
nb_NO: Last ned

en: Download Button
nb_NO: Nedlastingsknapp

en: Download Count
nb_NO: Antall ganger nedlastet

en: Download History
nb_NO: Nedlastingshistorikk

en: Download Limit Exceeded!
nb_NO: Du har nådd maks antall nedlastinger!

en: Download Link
nb_NO: Nedlastingslenke

en: Download Speed:
nb_NO: Nedlastingshastighet

en: Download Time
nb_NO: Nedlastingstid

en: Download [#package_name#]
nb_NO: Last ned [#package_name#]

en: Download link is expired! Go back and Refresh the page to regenerate download link
nb_NO: Nedlastingslenken er utløpt! Gå tilbake og oppdater siden for å regenerere nedlastingslenken

en: Download was expired on
nb_NO: Nedlasting utløp den

en: Download will be available from
nb_NO: Nedlasting vil være tilgjengelig fra

en: Download&nbsp;Count:
nb_NO: Antall&nbsp;nedlastinger:

en: Download:
nb_NO: Nedlasting:

en: Downloads
nb_NO: Nedlastinger

en: Drop file here
nb_NO: Slipp filer her

en: Drop files here
nb_NO: Slipp filer her

en: Duplicate
nb_NO: Dupliser

en: ERROR!
nb_NO: FEIL!

en: Edit
nb_NO: Rediger

en: Edit Category
nb_NO: Rediger kategori

en: Edit File
nb_NO: Rediger fil

en: Edit Profile
nb_NO: Rediger profil

en: Edit User
nb_NO: Rediger bruker

en: Editing: %s
nb_NO: Redigerer: %s

en: Email
nb_NO: E-post

en: Email Lock Notification
nb_NO: Låst e-postvarsling

en: Email Subject
nb_NO: E-postemne

en: Email Template
nb_NO: E-postmal

en: Email Templates
nb_NO: E-postmaler

en: Email already exist!
nb_NO: E-post eksisterer allerede

en: Email:
nb_NO: E-post:

en: Emails
nb_NO: E-poster

en: Embed Download Options
nb_NO: Bygg inn nedlastingsalternativer

en: Embed Package
nb_NO: Bygg inn filer

en: Enable Captcha Lock
nb_NO: Aktiver Captcha-lås

en: Enable Password Lock
nb_NO: Aktiver passordlås

en: Enable email verification on signup
nb_NO: Aktiver epostverifisering ved registrering

en: Enable modal login form
nb_NO: Aktiver innloggingsmodal

en: Enable sign in form CAPTCHA validation
nb_NO: Aktiver CAPTCHA-validering for innlogging

en: Enable sign up form CAPTCHA validation
nb_NO: Aktiver CAPTCHA-validering for registrering

en: Enabled
nb_NO: Aktivert

en: Enter Correct Password to Download
nb_NO: Skriv inn korrekt passord for å laste ned

en: Enter Password
nb_NO: Skriv inn passord

en: Error! Couldn't open the zip file.
nb_NO: Feil! Kunne ikke åpne zip-filen.

en: Error! FileType is not allowed.
nb_NO: Feil! Filtypen er ikke tillat.

en: Error! Invalid Destination Path.
nb_NO: Feil! Ugyldig destinasjonssti.

en: Error! Only Administrator can execute this operation.
nb_NO: Feil! Kun administrator kan utføre denne handlingen.

en: Error! Session Expired. Try refreshing page.
nb_NO: Feil! Sesjon utløpt. Prøv å oppdatere siden.

en: Error! Unauthorized Access.
nb_NO: Feil! Uautorisert tilgang.

en: Error! Unauthorized Path.
nb_NO: Feil! Uautorisert sti.

en: Error: User registration is disabled!
nb_NO: Feil: Brukerregistrering er deaktivert!

en: Every 6 hours
nb_NO: Hver 6. time

en: Export All
nb_NO: Eksporter alt

en: Export History
nb_NO: Eksporthistorikk

en: Export Unique Emails
nb_NO: Eksporter unike e-poster

en: Facebook Page URL
nb_NO: URL til Facebookside

en: Failed to connect with server!
nb_NO: Kunne ikke koble til serveren!

en: Fields to Show:
nb_NO: Felt som vises

en: File
nb_NO: Fil

en: File Browser Access:
nb_NO: Tilgang til filleser:

en: File Count
nb_NO: Antall filer

en: File Download
nb_NO: Filnedlasting

en: File Size
nb_NO: Filstørrelse

en: File Type
nb_NO: Filtype

en: File copied successfully
nb_NO: Filen ble kopiert

en: File moved successfully
nb_NO: Filen ble flyttet

en: First
nb_NO: Første

en: First name
nb_NO: Fornavn

en: Footer Text
nb_NO: Bunntekst

en: Forgot Password?
nb_NO: Glemt passord?

en: From Date
nb_NO: Fra dato

en: From Email
nb_NO: Fra e-post

en: From Name
nb_NO: Fra navn

en: General Email Template
nb_NO: Generell e-postmal

en: Generated Passwords
nb_NO: Genererte passord

en: Go
nb_NO: Gå

en: Go To Page
nb_NO: Gå til side

en: Google Font
nb_NO: Google skrifttyper

en: Hide
nb_NO: Skjul

en: Hide widget when no category
nb_NO: Skjul widget uten kategori

en: History
nb_NO: Historikk

en: Home
nb_NO: Hjem

en: I Agree With Terms and Conditions
nb_NO: Jeg samtykker til vilkårene

en: ID missing!
nb_NO: ID mangler!

en: Icon
nb_NO: Ikon

en: Icon URL
nb_NO: Ikon-URL

en: Icons
nb_NO: Ikoner

en: If any user is deleted or close his/her own account, delete their download history too
nb_NO: Hvis en bruker slettes eller stenger sin egen konto, slett nedlastingslogg også

en: If you are on Gutenberg Editor or elementor, you may use gutenberg block or elementor add-on for wpdm to embed wpdm packages and categories or generate another available layouts
nb_NO: Hvis du bruker Gutenberg Editor eller Elementor, kan du bruke Gutenberg Block eller Elementor add-on for wpdm for å bygge inn wpdm-pakker og kategorier eller generere andre tilgjengelige oppsett.

en: If you get broken download, then try enabling/disabling following options, as sometimes server may not support output buffering or partial downloads
nb_NO: Hvis du får ødelagt nedlasting, kan du prøve å aktivere/deaktivere følgende alternativer, da serveren noen ganger ikke støtter utgangsbuffering eller delvis nedlasting

en: Image URL
nb_NO: Bilde-URL

en: Include Packages in Main RSS Feed
nb_NO: Inkluder pakker i hoved RSS-feed

en: Insert Password(s)
nb_NO: Sett inn passord

en: Install Download Manager Addons for Elementor
nb_NO: Installer Download Manager Addons for Elementor

en: Install Gutenberg Blocks by WordPress Download Manager
nb_NO: Installer Gutenberg Blocks av WordPress Download Manager

en: Install The Best WordPress Contact Form Builder
nb_NO: Installer The Best WordPress Contact Form Builder

en: Invalid CAPTCHA!
nb_NO: Ugyldig CAPTCHA!

en: Invalid File Type!
nb_NO: Ugyldig filtype!

en: Invalid destination path
nb_NO: Ugyldig destinasjonssti

en: Invalid email address!
nb_NO: Ugyldig e-postadresse!

en: Invalid source path
nb_NO: Ugyldig kildesti

en: Items Per Page:
nb_NO: Elementer per side:

en: Keep current template as it is provided with the active theme
nb_NO: Behold nåværende mal slik den er, utstyrt med det aktive temaet

en: LOGIN FAILED!
nb_NO: INNLOGGING FEILET!

en: Last
nb_NO: Siste

en: Last 5 Downloads
nb_NO: Siste 5 nedlastinger

en: Last Updated
nb_NO: Sist oppdatert

en: Last name
nb_NO: Etternavn

en: Limit Over!
nb_NO: Grense overskredet!

en: Link Label:
nb_NO: Lenketikett:

en: Link Template:
nb_NO: Lenkemal

en: Link Templates
nb_NO: Lenkemaler

en: List IP Addresses to blacklist. One IP per line ( Ex: IPv4 - 192.168.23.12 or 192.168.23.1/24 or 192.168.23.* , IPv6 - 2a01:8760:2:3001::1 or 2620:112:3000::/44 )
nb_NO: List IP-adresser for å svarteliste. En IP pr. linje ( F.eks.: IPv4 - 192.168.23.12 eller 192.168.23.1/24 eller 192.168.23.* , IPv6 - 2a01:8760:2:3001::1 eller 2620:112:3000::/44 )

en: Loading
nb_NO: Laster

en: Loading...
nb_NO: Laster...

en: Lock Options
nb_NO: Låsealternativer

en: Logging In...
nb_NO: Logger inn...

en: Login
nb_NO: Logg inn

en: Login ID
nb_NO: Innloggings-ID

en: Login Page
nb_NO: Innloggingside

en: Login Required Message:
nb_NO: Pålogging påkrevd-melding:

en: Login automatically after signup is completed
nb_NO: Logg inn automatisk etter at registrering er fullført

en: Logo URL
nb_NO: URL for logo

en: Logout
nb_NO: Logg ut

en: Lost Password?
nb_NO: Glemt passord?

en: MAIL SENT!
nb_NO: EPOST ER SENDT!

en: MAO: SENT!
nb_NO: MAO: SENDT!

en: Manage, Protect and Track file downloads, and sell digital products from your WordPress site. A complete digital asset management solution.
nb_NO: Administrer, beskytt og spor filnedlastinger, og selg digitale produkter fra WordPress-siden din. En komplett løsning for digital forvaltning.

en: Mask Download Link
nb_NO: Masker nedlastingskobling

en: Master Key
nb_NO: Hovednøkkel

en: Message
nb_NO: Melding

en: Message for Blocked IPs
nb_NO: Melding for blokkerte IP-adresser

en: Messages
nb_NO: Meldinger

en: Misc Settings
nb_NO: Diverse innstilinger

en: Must Agree with Terms
nb_NO: Må være enig med vilkårene

en: My Favourites
nb_NO: Mine favoritter

en: New Category Name
nb_NO: Navn på ny kategori

en: New File
nb_NO: Ny fil

en: New Folder
nb_NO: Ny mappe

en: New Package Notification
nb_NO: Ny pakkevarsling

en: New Package is Added By [#name#]
nb_NO: Ny pakke er lagt til av [# name #]

en: New Password
nb_NO: Nytt passord

en: New Password:
nb_NO: Nytt passord:

en: New user registration on your site WordPress Download Manager:
nb_NO: Ny brukerregistrering på nettstedet WordPress Download Manager:

en: Next
nb_NO: Neste

en: No File Attached!
nb_NO: Ingen fil vedlagt!

en: No File Found
nb_NO: Ingen fil funnet

en: No Files found in Trash
nb_NO: Ingen filer funnet i papirkurven.

en: No Packages Found
nb_NO: Ingen pakke funnet

en: No data available in table
nb_NO: Ingen data tilgjengelig i tabell

en: No downloads available
nb_NO: Ingen nedlastinger tilgjengelig

en: No file uploaded yet!
nb_NO: Ingen fil er lastet opp ennå!

en: No package found! Please create at least 1 package to see template preview
nb_NO: Ingen pakke funnet! Opprett minst en pakke for å se forhåndsvisning av mal

en: None Selected
nb_NO: Ingen valgt

en: Note: Create a page with short-code <code>[wpdm_search_result]</code> and select that page as search redult page
nb_NO: Merk: Opprett en side med kortkode <code> [wpdm_search_result] </code> og velg den siden som resultatside for søk

en: Nothing _START_ to - sorry
nb_NO: Ingenting _START_ til - beklager

en: Number of Columns
nb_NO: Antall kolonner

en: Number of chars for each password:
nb_NO: Antall tegn for hvert passord:

en: Number of packages to show:
nb_NO: Antall pakker å vise:

en: Number of passwords:
nb_NO: Antall passord:

en: Number of tags to show:
nb_NO: Antall nøkkelord å vise:

en: Numbers
nb_NO: Tall

en: On Category Page:
nb_NO: På kategoriside:

en: On Single Download Page
nb_NO: På en side for en enkelt nedlasting

en: One IP per line
nb_NO: Én IP pr. linje

en: Open in Browser
nb_NO: Åpne i nettleser

en: Or connect using your social account
nb_NO: Eller koble til med den sosiale kontoen din

en: Order
nb_NO: Rekkefølge

en: Order By
nb_NO: Sorter etter

en: Order By:
nb_NO: Sorter etter

en: Order:
nb_NO: Rekkefølge:

en: Output Buffering
nb_NO: Utgangsbuffering

en: Package Info
nb_NO: Pakkeinfo

en: Package Name
nb_NO: Pakkenavn

en: Package Settings
nb_NO: Pakkeinnstillinger

en: Package Size
nb_NO: Pakkestørrelse

en: Packages
nb_NO: Pakker

en: Page Template:
nb_NO: Sidemal:

en: Page Templates
nb_NO: Sidemaler

en: Parent Category
nb_NO: Forelderkategori

en: Parent Category:
nb_NO: Forelderkategori:

en: Parent:
nb_NO: Forelder:

en: Password
nb_NO: Passord

en: Password Reset Notification
nb_NO: Varsel om tilbakestilling av passord

en: Password Update Failed
nb_NO: Oppdatering av passord mislyktes

en: Password Updated
nb_NO: Passord er oppdatert

en: Password did not match with the confirm password
nb_NO: Passordet stemmer ikke overens med det bekreftede passordet

en: Password reset link sent to your email.
nb_NO: Lenke for å nullstille passord er sendt på epost.

en: Password usages limit exceeded
nb_NO: Grensen for passordbruk er overskredet

en: Password:
nb_NO: Passord:

en: Passwords not matched!
nb_NO: Passordene er ikke like!

en: PayPal Email
nb_NO: PayPal e-post

en: Payment Settings
nb_NO: Betalingsinnstillinger

en: Permission Denied Message for Packages:
nb_NO: Tillatelse nektet-melding for pakker:

en: Please Wait...
nb_NO: Vennligst vent...

en: Please activate "zlib" in your server to perform zip operations
nb_NO: Vennligst aktiver "zlib" på serveren din for å utføre zip-operasjoner

en: Please check your inbox.
nb_NO: Sjekk innboksen din.

en: Please configure reCAPTCHA
nb_NO: Vennligst konfigurer reCAPTCHA

en: Please enter a new password
nb_NO: Skriv inn nytt passord

en: Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
nb_NO: Vennligst skriv inn brukernavnet eller e-postadressen din. Du vil motta en lenke for å opprette et nytt passord via e-post.

en: Preview
nb_NO: Forhåndsvisning

en: Previous
nb_NO: Forrige

en: Price
nb_NO: Pris

en: Primary:
nb_NO: Primær:

en: Privacy Settings
nb_NO: Personverninnstillinger

en: Privacy Settings Saved Successfully
nb_NO: Personverninnstillinger er lagret

en: Processing...
nb_NO: Behandler...

en: Profile
nb_NO: Profil

en: Profile Header Text Color
nb_NO: Tekstfarge på profiloverskrift

en: Protect this file
nb_NO: Beskytt denne filen

en: Public Profile Info
nb_NO: Offentlig profilinfo

en: Publish Date
nb_NO: Publiseringsdato

en: Re-type New Password:
nb_NO: Skriv nytt passord på nytt:

en: Recipient's Email
nb_NO: Mottakers e-post

en: Recommended Downloads
nb_NO: Anbefalte nedlastinger

en: Register Now
nb_NO: Registrer nå

en: Register Page
nb_NO: Registreringsside

en: Registration is disabled!
nb_NO: Registrering er slått av!

en: Remember Me
nb_NO: Husk meg

en: Remove
nb_NO: Fjern

en: Request to reset your %s password
nb_NO: Be om å tilbakestille %s-passordet ditt

en: Reset
nb_NO: Nullstill

en: Reset Base Dir
nb_NO: Tilbakestill basedir

en: Reset Password
nb_NO: Resett passord

en: Resumable Downloads
nb_NO: Gjenopprettbare nedlastinger

en: SELECT IMAGE
nb_NO: VELG BILDE

en: Sample Package
nb_NO: Eksempelfil

en: Sample Package Name
nb_NO: Eksempel på pakkenavn

en: Sanitize Filename
nb_NO: Renske filnavn

en: Save Changes
nb_NO: Lagre endringer

en: Save Settings
nb_NO: Lagre innstillinger

en: Saving...
nb_NO: Lagrer...

en: Search
nb_NO: Søk

en: Search Categories
nb_NO: Søk i kategorier

en: Search Files
nb_NO: Søk i filer

en: Search Keyword...
nb_NO: Søkeord

en: Search Package
nb_NO: Søkepakke

en: Search Result For
nb_NO: Søkeresultat for

en: Search Result Page
nb_NO: Resultatside for søk

en: Search...
nb_NO: Søk

en: Search:
nb_NO: Søk:

en: Secondary:
nb_NO: Sekundær:

en: Security token is expired! Refresh the page and try again.
nb_NO: Sikkerhetstoken er utløpt! Oppdater siden og prøv igjen.

en: Select Category Image
nb_NO: Velg kategoribilde

en: Select Category:
nb_NO: Velg kategori:

en: Select File
nb_NO: Velg fil

en: Select Files
nb_NO: Velg filer

en: Select Image
nb_NO: Velg bilde

en: Select Options
nb_NO: Velg alternativer

en: Select category
nb_NO: Velg kategori

en: Select from media library
nb_NO: Velg fra mediebiblioteket

en: Select from server
nb_NO: Velg fra server

en: Select the roles who should have access to the packages under this category
nb_NO: Velg rollene som skal ha tilgang til pakkene under denne kategorien

en: Server File Picker
nb_NO: Server filvelger

en: Session Expired! Please try again.
nb_NO: Økt er utløpt! Vær så snill, prøv på nytt.

en: Settings
nb_NO: Innstillinger

en: Settings &lsaquo; Download Manager
nb_NO: Innstillinger &lsaquo; Download Manager

en: Short Intro
nb_NO: Kortintroduksjon

en: Shortcode Page
nb_NO: Kortkodeside

en: Show
nb_NO: Vis

en: Show QR Code
nb_NO: Vis QR-kode

en: Show all
nb_NO: Vis alle

en: Show packages from current package category
nb_NO: Vis pakker fra nåværende kategori

en: Show subcategories only
nb_NO: Vis kun underkategorier

en: Showing _START_ to _END_ of _TOTAL_ downloads
nb_NO: Viser _START_ til _END_ av _TOTAL_ nedlastinger

en: Signup Error:
nb_NO: Feil ved registrering:

en: Size
nb_NO: Størrelse

en: Small Letters
nb_NO: Små bokstaver

en: Something is Wrong! Please refresh the page and try again
nb_NO: Noe er galt! Oppdater siden og prøv igjen

en: Special Chars
nb_NO: Spesialtegn

en: Stock
nb_NO: Lager

en: Stock Limit Reached
nb_NO: Lagergrense nådd

en: Stock&nbsp;Limit:
nb_NO: Lagringsgrense

en: Style
nb_NO: Stil

en: Style:
nb_NO: Stil:

en: Sub Title:
nb_NO: Undertittel:

en: Submit
nb_NO: Send inn

en: Subscribers
nb_NO: Abonnenter

en: Success! Redirecting...
nb_NO: Suksess! Viderekobler...

en: Success:
nb_NO: Vellykket:

en: Tabular View
nb_NO: Fanevisning

en: Template ID
nb_NO: Mal ID:

en: Template Name
nb_NO: Navn på mal

en: Template Preview
nb_NO: Forhåndsvisning av mal

en: Template Variables
nb_NO: Malvariabler

en: Templates
nb_NO: Maler

en: Templates &lsaquo; Download Manager
nb_NO: Maler & lsaquo; Download Manager

en: Terms Checkbox Label:
nb_NO: Vilkår for avmerkingsboks:

en: Terms Page:
nb_NO: Vilkår

en: Terms Title:
nb_NO: Vilkår-tittel:

en: Terms and Conditions
nb_NO: Vilkår og betingelser

en: Terms and Conditions:
nb_NO: Vilkår og Betingelser:

en: The page where you used short-code %s
nb_NO: Siden der du brukte kortkode %s

en: This file is not protected.
nb_NO: Denne filen er ikke beskyttet.

en: This file is protected
nb_NO: Denne filen er beskyttet

en: This is a preview, original template color scheme may look little different, but structure will be same
nb_NO: Dette er en forhåndsvisning, original malfargevalg kan se litt annerledes ut, men strukturen vil være den samme

en: This key can be used for direct download
nb_NO: Denne nøkkelen kan brukes til direkte nedlasting

en: Title
nb_NO: Tittel

en: Title:
nb_NO: Tittel:

en: To Date
nb_NO: Til dato

en: To: %s
nb_NO: Til: %s

en: Today's Download
nb_NO: Dagens nedlastinger

en: Toolbar:
nb_NO: Verktøylinje

en: Top Level Only
nb_NO: Bare toppnivå

en: Total Downloads
nb_NO: Totalt antall nedlastinger

en: Total Files
nb_NO: Totale filer

en: Total Views
nb_NO: Totalt antall visninger

en: Try to Open in Browser instead of download when someone clicks on download link
nb_NO: Prøv å åpne i nettleseren i stedet for å laste ned, når noen klikker på nedlastingskoblingen

en: Twitter Profile URL
nb_NO: Twitter profillenke

en: Unauthorized Access!
nb_NO: Uautorisert tilgang!

en: Unmask Download Link
nb_NO: Avmasker nedlastingskobling

en: Unzipped successfully.
nb_NO: Vellykket utpakking.

en: Update Category
nb_NO: Oppdater kategori

en: Update Date
nb_NO: Oppdatert dato

en: Update Password
nb_NO: Oppdater passord

en: Upload File
nb_NO: Last opp fil

en: Upload Settings
nb_NO: Innstillinger for opplasting

[ctx: Uploader: Drop file here - or - Select File]
en: or
nb_NO: eller

[ctx: Uploader: Drop files here - or - Select Files]
en: or
nb_NO: eller

en: Use Global
nb_NO: Bruk globale

en: Use Link Template
nb_NO: Bruk lenkemal

en: Use custom content below
nb_NO: Bruk tilpasset innhold nedenfor

en: User
nb_NO: Bruker

en: User Level
nb_NO: Brukernivå

en: User Login ID
nb_NO: Brukernavn

en: User Signup Notification
nb_NO: Varsling om brukerregistrering

en: User registration is disabled
nb_NO: Registrering av brukere er deaktivert.

en: Username
nb_NO: Brukernavn

en: Username already exists.
nb_NO: Brukernavn finnes allerede.

en: Username is Empty!
nb_NO: Brukernavn er tomt!

en: Username or Email
nb_NO: Brukernavn eller e-post

en: Username:
nb_NO: Brukernavn:

en: Users
nb_NO: Brukere

en: Users will be asked for reCAPTCHA verification before download.
nb_NO: Brukerne blir bedt om reCAPTCHA-bekreftelse før nedlasting.

en: Valid Chars:
nb_NO: Gyldige tegn:

en: Verify CAPTCHA to Download
nb_NO: Bekreft CAPTCHA for å laste ned

en: Version
nb_NO: Versjon

en: Version:
nb_NO: Versjon:

en: View Count
nb_NO: Antall ganger sett

en: View File
nb_NO: Vis fil

en: View&nbsp;Count:
nb_NO: Antall&nbsp;visninger:

en: Views
nb_NO: Visninger

en: Warning:
nb_NO: Advarsel:

en: Welcome
nb_NO: Velkommen

en: Welcome to %s
nb_NO: Velkommen til %s

en: Who should be able to download?
nb_NO: Hvem skal kunne laste ned?

en: Who will have access to server file browser
nb_NO: Hvem har tilgang til nettleser av serverfil

en: You are already logged in.
nb_NO: Du er allerede innlogget.

en: You can use one or more of following methods to lock your package download:
nb_NO: Du kan bruke en eller flere av følgende metoder for å låse nedlasting av pakken:

en: You don't have permission to download this file
nb_NO: Du har ikke tillatelse til å laste ned denne filen.

en: Your Email Address
nb_NO: Din epost-adresse

en: Your First Name
nb_NO: Ditt fornavn

en: Your IP address is blocked!
nb_NO: Din IP-adresse er blokkert!

en: Your Last Name
nb_NO: Ditt etternavn

en: Your account has been created successfully and login info sent to your mail address.
nb_NO: Kontoen din ble opprettet og påloggingsinformasjonen ble sendt til e-postadressen din.

en: Your account has been created successfully.
nb_NO: Kontoen din ble opprettet.

en: Youtube Profile URL
nb_NO: Youtube profillenke

en: [ %s ] New User Registration
nb_NO: [%s] Registrering av nye brukere

en: activate to sort column ascending
nb_NO: aktiver for å sortere kolonne stigende

en: activate to sort column descending
nb_NO: aktiver for å sortere kolonne synkende

en: attached file is missing/deleted
nb_NO: vedlagte filer er savnet/slettet

en: download
nb_NO: last ned

en: downloads
nb_NO: nedlastinger

en: file(s)
nb_NO: fil(er)

en: reCAPTCHA Secret Key
nb_NO: Hemmelig nøkkel for reCAPTCHA

en: reCAPTCHA Site Key
nb_NO: Nettstedsnøkkel for reCAPTCHA

en: view
nb_NO: vis

en: views
nb_NO: visninger
