Plugins - Download Manager - Stable (latest release) - en to nl translation catalogue (642 entries)

en: &mdash; Invalid download link &mdash;
nl: &mdash; Ongeldige download link &mdash;

en: &mdash; You are not allowed to download &mdash;
nl: &mdash; Je hebt geen toestemming om te downloaden &mdash;

en: (filtered from _MAX_ total downloads)
nl: (gefilterd van _MAX_ totale downloads)

en: 403 - Access Forbidden!
nl: 403 - Toegang verboden!

en: <b>Error:</b> Wrong Password! Try Again.
nl: <b>Error:</b> Foutief wachtwoord! Probeer opnieuw.

en: <b>Unauthorized Action!</b><br/>Execution is cancelled by the system.
nl: <b>Ongeautoriseerde actie!</b><br/>De uitvoering is geannuleerd door het systeem.

en: <b>Zlib</b> is not active! Failed to initiate <b>ZipArchive</b>
nl: <b>Zlib</b> is niet actief! Faalde om <b>ZipArchive</b> te starten

en: <div class="w3eden"><div class="text-danger"><i class="fa fa-check-circle"></i> Removed!</div></div>
nl: <div class="w3eden"><div class="text-danger"><i class="fa fa-check-circle"></i> Verwijderd!</div></div>

en: About Me:
nl: Over mij:

en: Access Denied
nl: Toegang geweigerd

en: Access Settings
nl: Toegangsinstellingen

en: Access Token
nl: Toegang token

en: Access Token Secret
nl: Toegang token geheim

en: Access:
nl: Toegang:

en: Account not found.
nl: Account niet gevonden.

en: Action
nl: Actie

en: Actions
nl: Acties

en: Add New
nl: Nieuwe toevoegen

en: Add New Category
nl: Nieuwe categorie toevoegen

en: Add New File
nl: Nieuw bestand toevoegen

en: Add New Tag
nl: Nieuwe tag toevoegen

en: Add to favourite
nl: Toevoegen aan favoriet

en: Admin UI
nl: Beheer UI

en: All
nl: Alle

en: All Categories
nl: Alle categorieën

en: All Files
nl: Alle bestanden

en: All Tags
nl: Alle tags

en: All Types
nl: Alle typen

en: All Visitors
nl: Alle bezoekers

en: Allow Access:
nl: Toegang toestaan:

en: Allowed Files
nl: Toegestane bestanden

en: Allowed User Roles to Create Package From Front-end
nl: Toegestane gebruikersrollen om pakketten aan te maken vanaf front-end

en: Allowed file types to upload
nl: Toegestane bestandstypen om te uploaden

en: Already have an account?
nl: Reeds een account?

en: Apply Filter
nl: Filter toepassen

en: Apply restrictions
nl: Beperkingen toepassen

en: Are you sure?
nl: Weet je het zeker?

en: Asc
nl: Oplopend

en: Ascending
nl: Oplopend

en: Asset Manager
nl: Asset beheerder

en: Asset Manager Picker
nl: Asset beheerder picker

en: Asset Settings
nl: Instellingen asset

en: Asset not found!
nl: Asset niet gevonden!

en: Attach File
nl: Voeg bestand toe

en: Attach selected files
nl: Geselecteerde bestanden bijvoegen

en: Attached Files
nl: Bijgevoegde bestanden

en: Author Dashboard
nl: Auteur dashboard

en: Author Dashboard Page
nl: Auteur dashboard pagina

en: Authorized User Groups:
nl: Geautoriseerde gebruikersgroepen:

en: Authorized Users:
nl: Geautoriseerde gebruikers:

en: Auto clean cache dir & temporary storage everyday
nl: Automatisch geheugen opruimen elke dag

en: Banner/Background Image URL
nl: Banner/Achtergrond afbeelding URL

en: Basic Profile
nl: Basisprofiel

en: Be Secure
nl: Wees veilig

en: Because, sometimes your theme may have those scripts/styles enqueued already
nl: Omdat sommige templates deze scripts/stijlen al geladen hebben

en: Blocked IPs
nl: Geblokkeerde IP's

en: Border Radius
nl: Radius rand

en: Browse
nl: Bladeren

en: Buy
nl: Kopen

en: Buy Now
nl: Koop nu

en: Cache & Stats
nl: Cache & statistieken

en: Capital Letters
nl: Hoofdletters

en: Captcha Verification Failed!
nl: Captcha verificatie mislukt!

en: Categories
nl: Categorieën

en: Category
nl: Categorie

en: Category Image:
nl: Categorie afbeelding:

en: Category Page Template
nl: Categorie paginatemplate

en: Changelog
nl: Wijzigingslog

en: Check the option if you want to enable chunk upload to override http upload limits
nl: Schakel de optie in als je bulk upload wil inschakelen om de uploadlimieten voor http te overschrijden

en: Check the option if you want to sanitize uploaded file names to remove illegal chars
nl: Vink de optie aan als je geüploade bestandsnamen wil opschonen om illegale tekens te verwijderen

en: Check this option if you do not want to store visitors IPs
nl: Vink deze optie aan als je het bezoekers IP niet wil opslaan

en: Check this option if you want to mask/unmask file download link. If you unmask download link, bots will be able the find any public download link easily.
nl: Vink deze optie aan als je de downloadlink van het bestand wil maskeren/ontmaskeren. Als je de downloadlink ontmaskert, kunnen bots gemakkelijk elke openbare downloadlink vinden.

en: Check this option if you want to show wpdm packages in your main <a target="_blank" href="%s">RSS Feed</a>
nl: Schakel deze optie in als je wpdm pakketten in je hoofd <a target="_blank" href="%s">RSS Feed</a> wil weergeven

en: Checking status...
nl: De status controleren...

en: Chunk Size
nl: Bulk grootte

en: Chunk Upload
nl: Bulk upload

en: Clean login page
nl: Schone login pagina

en: Clean signup page
nl: Schone inschrijfpagina

en: Clear All Cache
nl: Alle cache wissen

en: Close
nl: Sluiten

en: Cloud Storage Add-ons
nl: Cloud Storage add-ons

en: Colors
nl: Kleuren

en: Confirm Password
nl: Bevestig wachtwoord

en: Confirm password value must be same as the new password
nl: Bevestig het nieuwe wachtwoord

en: Congratulation! Your signup request is approved
nl: Gefeliciteerd! Je aanmelding verzoek is goedgekeurd.

en: Congratulation! {{package_name}} has been approved
nl: Gefeliciteerd! {{package_name}} is goedgekeurd

en: Connect using your social account
nl: Maak verbinding met je sociale account

en: Connecting Template Server
nl: Verbinding maken met template server

en: Consumer Key (API Key)
nl: Consument sleutel (API-sleutel)

en: Consumer Secret (API Secret)
nl: Consument geheim (API geheim)

en: Copy
nl: Kopiëren

en: Copy Shortcode
nl: Shortcode kopiëren

en: Count
nl: Tellen

en: Count Unique Downloads Only
nl: Tel alleen unieke downloads

en: Create Date
nl: Datum plaatsing

en: Create File
nl: Bestand maken

en: Create Folder
nl: Map maken

en: Create new page
nl: Nieuwe pagina maken

en: Crop thumbnails
nl: Thumbnails bijsnijden

en: Custom Template Tags
nl: Aangepaste template tags

en: DONE!
nl: KLAAR!

en: DOWNLOAD ERROR:
nl: DOWNLOAD FOUT:

en: Danger:
nl: Gevaar:

en: Dashboard Page
nl: Dashboardpagina

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Delete All Stats Data
nl: Verwijder alle statistieken

en: Delete Current File
nl: Verwijder huidig bestand

en: Delete download history when users close accounts
nl: Verwijder download geschiedenis als een gebruiker zijn account sluit

en: Desc
nl: Aflopend

en: Descending
nl: Aflopend

en: Description
nl: Beschrijving

en: Details Page
nl: Detail pagina

en: Disable Font Awesome
nl: Schakel Font Awesome uit

en: Disable Front CSS
nl: Schakel Front CSS uit

en: Disable Frontend CSS
nl: Front-end CSS uitschakelen

en: Disable Frontend JS
nl: Front-end JS uitschakelen

en: Disable Master Download URL
nl: Master download URL uitschakelen

en: Disable Style & Script
nl: Stijl en Script uitschakelen

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Display _MENU_ downloads per page
nl: Toon _MENU_ downloads per pagina

en: Display name:
nl: Weergavenaam:

en: Do Not Apply
nl: Niet toepassen

en: Do Not Forget
nl: Vergeet het niet

en: Do not store visitor's IP
nl: Bezoekers IP niet opslaan

en: Don't have an account yet?
nl: Nog geen account?

en: Download
nl: Downloaden

en: Download Button
nl: Download knop

en: Download Count
nl: Aantal downloads

en: Download Error
nl: Download fout

en: Download History
nl: Download geschiedenis

en: Download ID not found or expired
nl: Download ID niet gevonden of verlopen

en: Download Limit Exceeded Message for Packages:
nl: Download beperking overschreden bericht voor pakketten:

en: Download Limit Exceeded!
nl: Downloadlimiet overschreden!

en: Download Link
nl: Download link

en: Download Manager Overview
nl: Downloadmanager overzicht

en: Download Speed:
nl: Download snelheid:

en: Download Time
nl: Download tijd

en: Download link is expired! Go back and Refresh the page to regenerate download link
nl: Download link is verlopen! Ga terug en vernieuw de pagina om de download link opnieuw te genereren

en: Download page:
nl: Download pagina:

en: Download was expired on
nl: Download is verlopen op

en: Download will be available from
nl: Download is beschikbaar vanaf

en: Download&nbsp;Count:
nl: Aantal downloads:

en: Download:
nl: Downloaden:

en: Drop file here
nl: Sleep bestand hierheen

en: Drop files here
nl: Zet bestanden hier neer

en: Duplicate
nl: Duplicaat

en: ERROR!
nl: FOUT!

en: Eamil template not found.
nl: E-mail template niet gevonden.

en: Edit
nl: Bewerken

en: Edit Category
nl: Categorie bewerken

en: Edit File
nl: Bewerk bestand

en: Edit Profile
nl: Profiel bewerken

en: Edit Tag
nl: Tag bewerken

en: Edit User
nl: Bewerk gebruiker

en: Editing: %s
nl: Bewerken: %s

en: Editor Settings
nl: Editor instellingen

en: Email
nl: E-mail

en: Email Lock Notification
nl: E-mail geblokt bericht

en: Email Status
nl: E-mail status

en: Email Subject
nl: E-mail onderwerp

en: Email Template
nl: E-mail template

en: Email Templates
nl: E-mail templates

en: Email already exist!
nl: E-mailadres bestaat al!

en: Email:
nl: E-mail:

en: Emails
nl: E-mails

en: Embed Download Options
nl: Downloadopties insluiten

en: Embed Package
nl: Sluit pakket in

en: Enable Captcha Lock
nl: Captcha beveiliging inschakelen

en: Enable Google Font
nl: Google Fonts inschakelen

en: Enable Gutenberg editor for WordPress Download Manager
nl: Gutenberg editor inschakelen voor WordPress Download Manager

en: Enable Password Lock
nl: Wachtwoordbeveiliging inschakelen

en: Enable Social Logins
nl: Sociale logins inschakelen

en: Enable email verification on signup
nl: E-mailverificatie inschakelen bij aanmelding

en: Enable modal login form
nl: Modaal aanmeldingsformulier inschakelen

en: Enable password strength check on signup
nl: Wachtwoord sterkte controle bij aanmelden inschakelen

en: Enable sign in form CAPTCHA validation
nl: Aanmeldingsformulier CAPTCHA validatie inschakelen

en: Enable sign up form CAPTCHA validation
nl: Inschrijfformulier CAPTCHA validatie inschakelen

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Enabling this option will disable any old and new master download link
nl: Als je deze optie inschakelt, worden alle oude en nieuwe master download links uitgeschakeld

en: Enter Correct Password to Download
nl: Voer het juiste wachtwoord in om te downloaden

en: Enter Password
nl: Voer wachtwoord in

en: Enter the file extensions you want to allow to upload through WPDM ( ex: png,jpg,pdf )
nl: Voer de bestandsextensies in die je wil toestaan om te uploaden via WPDM (bijv.: png, jpg, pdf)

en: Error
nl: Fout

en: Error! Couldn't open the zip file.
nl: Fout! Kan het zip bestand niet openen.

en: Error! FileType is not allowed.
nl: Fout! Bestandstype is niet toegestaan.

en: Error! Invalid Destination Path.
nl: Fout! Ongeldig bestemming pad.

en: Error! Only Administrator can execute this operation.
nl: Fout! Alleen de beheerder kan deze bewerking uitvoeren.

en: Error! Session Expired. Try refreshing page.
nl: Fout! Sessie verlopen. Probeer de pagina te vernieuwen.

en: Error! Unauthorized Access.
nl: Fout! Onbevoegde toegang.

en: Error! Unauthorized Path.
nl: Fout! Ongeautoriseerd pad.

en: Error! You are not authorized to execute this action.
nl: Fout! Je bent niet gemachtigd om deze actie uit te voeren.

en: Error: User registration is disabled!
nl: Fout: gebruikersregistratie is uitgeschakeld!

en: Every 6 hours
nl: Elke 6 uur

en: Export All
nl: Exporteer alles

en: Export History
nl: Exporteer historie

en: Export Unique Emails
nl: Exporteer unieke e-mails

en: Facebook APP Secret
nl: Facebook APP geheim

en: Facebook App Settings
nl: Facebook app Instellingen

en: Facebook Likes
nl: Vind-ik-leuks op Facebook

en: Facebook Page URL
nl: Facebook pagina URL

en: Failed to connect with server!
nl: Verbinden met de server mislukt!

en: Fields to Show:
nl: Velden om te tonen:

en: File
nl: Bestand

en: File Browser Access:
nl: Bestandsverkenner toegang:

en: File Browser Root:
nl: Bestandsbrowser root:

en: File Count
nl: Aantal bestanden

en: File Created
nl: Aangemaakt bestand

en: File Download
nl: Bestand downloaden

en: File Not Found!
nl: Bestand niet gevonden!

en: File Size
nl: Bestandsgrootte

en: File Type
nl: Bestandstype

en: File copied successfully
nl: Bestand succesvol gekopieerd

en: File moved successfully
nl: Bestand is verplaatst

en: File not found!
nl: Bestand niet gevonden!

en: First
nl: Eerste

en: First name
nl: Voornaam

en: Folder Created
nl: Map gemaakt

en: Font Preview
nl: Lettertype voorbeeld

en: Footer Text
nl: Footer tekst

en: Forgot Password?
nl: Wachtwoord vergeten?

en: From Date
nl: Van datum

en: From Email
nl: Van e-mail

en: From Name
nl: Van naam

en: Front-end Administrator Roles
nl: Front-end beheerdersrollen

en: Front-end Settings
nl: Front-end instellingen

en: Frontend UI Library
nl: Front-end UI bibliotheek

en: General
nl: Algemeen

en: General Email Template
nl: Algemene e-mail template

en: Generate Download Link
nl: Genereer download link

en: Generate Password
nl: Genereer wachtwoord

en: Generated Passwords
nl: Gegenereerde wachtwoorden

en: Go
nl: Start

en: Go To Page
nl: Ga naar pagina

en: Go to the Login Page
nl: Ga naar de loginpagina

en: Google API Credentials
nl: Google API referenties

en: Height
nl: Hoogte

en: Hide
nl: Verbergen

en: Hide widget when no category
nl: Widget verbergen wanneer geen categorie

en: History
nl: Geschiedenis

en: History and Stats
nl: Geschiedenis en statistieken

en: I Agree With Terms and Conditions
nl: Ik ga akkoord met de algemene voorwaarden

en: ID missing!
nl: ID ontbreekt!

en: Icon
nl: Icoon

en: Icon URL
nl: Pictogram URL

en: Icons
nl: Pictogrammen

en: If any user is deleted or close his/her own account, delete their download history too
nl: Als een gebruiker wordt verwijderd of zijn /haar eigen account sluit, verwijder dan ook zijn of haar downloadgeschiedenis

en: If you are on Gutenberg Editor or elementor, you may use gutenberg block or elementor add-on for wpdm to embed wpdm packages and categories or generate another available layouts
nl: Als je Gutenberg editor of Elementor gebruikt, kun je Gutenberg blok of Elementor add-on voor wpdm gebruiken om wpdm-pakketten en categorieën in te sluiten of om andere beschikbare lay-outs te genereren

en: If you get broken download, then try enabling/disabling following options, as sometimes server may not support output buffering or partial downloads
nl: Als downloads worden afgebroken, probeer dan de volgende opties in of uit te schakelen, omdat servers soms geen ondersteuning bieden voor output buffering of gedeeltelijke downloads

en: If you want to show login form instead of message user short-code [wpdm_login_form]. To show login form in a modal popup, please follow %s the doc here %s
nl: Als je het inlogformulier wil weergeven in plaats van een bericht gebruiker short-code [wpdm_login_form]. Om het inlogformulier in een modale pop-up weer te geven, volg je %s het document hier %s

en: Image URL
nl: Afbeelding URL

en: Image and Previews
nl: Afbeeldingen en voorvertoningen

en: Include Packages in Main RSS Feed
nl: Pakketten opnemen in hoofd RSS feed

en: Insert Password(s)
nl: Wachtwoord(en) invoegen

en: Install Download Manager Addons for Elementor
nl: Installeer Download Manager add-ons voor Elementor

en: Install Gutenberg Blocks by WordPress Download Manager
nl: Installeer Gutenberg Blocks door WordPress download manager

en: Install The Best WordPress Contact Form Builder
nl: Installeer de beste WordPress bouwer voor contactformulieren

en: Invalid CAPTCHA!
nl: Ongeldige CAPTCHA!

en: Invalid File Type!
nl: Ongeldig bestandstype!

en: Invalid Package ID!
nl: Ongeldig pakket ID!

en: Invalid destination path
nl: Ongeldig bestemmingspad

en: Invalid email address!
nl: Ongeldig e-mailadres!

en: Invalid file path!
nl: Ongeldig bestand pad!

en: Invalid password
nl: Ongeldig wachtwoord

en: Invalid request!
nl: Ongeldige aanvraag!

en: Invalid source path
nl: Ongeldig bronpad

en: Items Per Page:
nl: Artikelen per pagina:

en: Keep current template as it is provided with the active theme
nl: Houd de huidige template zoals deze is voorzien van het actieve thema

en: Keep empty if you don't want to change old password
nl: Houd leeg als je het oude wachtwoord niet wil wijzigen

en: Keep empty to use wordpress defaults
nl: Laat leeg om de standaardwaarden van WordPress te gebruiken

en: LOGIN FAILED!
nl: INLOGGEN MISLUKT!

en: Last
nl: Laatste

en: Last 5 Downloads
nl: Laatste 5 downloads

en: Last Updated
nl: Laatst geüpdatet

en: Last name
nl: Achternaam

en: Left aligned settings page
nl: Pagina met links uitgelijnde instellingen

en: Limit Over!
nl: Boven de limiet!

en: Link Label:
nl: Link label:

en: Link Template:
nl: Link template:

en: Link Templates
nl: Link templates

en: LinkedIn App Settings
nl: LinkedIn app instellingen

en: LinkedIn Client ID
nl: LinkedIn klant ID

en: LinkedIn Client Secret
nl: LinkedIn klantgeheim

en: LinkedIn Shares
nl: LinkedIn gedeeld

en: List IP Addresses to blacklist. One IP per line ( Ex: IPv4 - 192.168.23.12 or 192.168.23.1/24 or 192.168.23.* , IPv6 - 2a01:8760:2:3001::1 or 2620:112:3000::/44 )
nl: Noteer IP-adressen om te blokkeren. Een IP per regel ( bijv.: IPv4 - 192.168.23.12 of 192.168.23.1/24 of 192.168.23.* , IPv6 - 2a01:8760:2:3001::1 of 2620:112:3000::/44 )

en: Loading
nl: Bezig met laden

en: Loading...
nl: Laden...

en: Lock Options
nl: Beveiligingsopties

en: Logging In...
nl: Bezig met login....

en: Login ID
nl: Inlog ID

en: Login Page
nl: Login pagina

en: Login Required Message:
nl: Login vereist bericht:

en: Login automatically after signup is completed
nl: Log automatisch in nadat de aanmelding is afgerond

en: Logo Dimension
nl: Logo afmeting

en: Logout
nl: Uitloggen

en: Lost Password?
nl: Wachtwoord vergeten?

en: MAIL SENT!
nl: MAIL VERZONDEN!

en: MAO: SENT!
nl: MAO: VERZONDEN!

en: Mail Receiver
nl: Mail ontvanger

en: Manage, Protect and Track file downloads, and sell digital products from your WordPress site. A complete digital asset management solution.
nl: Beheer, bescherm en volg bestand downloads en verkoop digitale producten vanaf je WordPress site. Een complete oplossing voor digitaal asset beheer.

en: Mask Download Link
nl: Maskeer downloadlink

en: Master Download Link:
nl: Master download link:

en: Master Download URL
nl: Hoofd download URL

en: Media Password
nl: Media wachtwoord

en: Media not found!
nl: Media niet gevonden!

en: Message
nl: Bericht

en: Message for Blocked IPs
nl: Bericht voor geblokkeerde IP's

en: Message to show when an IP is blocked
nl: Bericht om weer te geven wanneer een IP-adres is geblokkeerd

en: Messages
nl: Berichten

en: Misc Settings
nl: Diverse instellingen

en: Missing ID!
nl: Ontbrekende ID!

en: Multi-file download is only available with the pro version!
nl: Multi-file download is alleen beschikbaar met de pro versie!

en: Must Agree with Terms
nl: Moet instemmen met voorwaarden

en: My Account
nl: Mijn account

en: My Favourites
nl: Mijn favorieten

en: New Category Name
nl: Nieuwe categorie naam

en: New File
nl: Nieuw bestand

en: New Folder
nl: Nieuwe map

en: New Name
nl: Nieuwe naam

en: New Package Notification
nl: Melding nieuw pakket

en: New Package is Added By {{name}}
nl: Nieuw pakket is toegevoegd door {{name}}

en: New Password
nl: Nieuw wachtwoord

en: New Password:
nl: Nieuw wachtwoord:

en: New Tag
nl: Nieuwe tag

en: New Tag Name
nl: Nieuwe tag naam

en: New user registration on your site WordPress Download Manager:
nl: Nieuwe gebruiker registratie op je site WordPress Download Manager:

en: Next
nl: Volgende

en: No File Attached!
nl: Geen bestand bijgevoegd!

en: No File Found
nl: Geen bestand gevonden

en: No Files
nl: Geen bestanden

en: No Files found in Trash
nl: Geen bestanden gevonden in prullenbak

en: No Packages Found
nl: Geen pakketten gevonden

en: No category selected!
nl: Geen categorie geselecteerd!

en: No data available in table
nl: Geen gegevens beschikbaar in tabel

en: No downloads available
nl: Geen downloads beschikbaar

en: No downloads found!
nl: Geen downloads gevonden!

en: No file attached
nl: Geen bestand bijgevoegd

en: No file attached!
nl: Geen bestand bijgevoegd!

en: No file is attached with this package!
nl: Er is geen bestand bijgevoegd bij dit pakket!

en: No file uploaded yet!
nl: Nog geen bestand geüpload!

en: No font has been selected
nl: Er is geen lettertype geselecteerd

en: No package found! Please create at least 1 package to see template preview
nl: Geen pakket gevonden! Maak tenminste 1 pakket aan om voorbeeld template te zien

en: No php code, only text, html, css and js
nl: Geen PHP code, alleen tekst, HTML, CSS en JS

en: No related download found!
nl: Geen gerelateerde download gevonden!

en: None Selected
nl: Niets geselecteerd

en: Note: Create a page with short-code <code>[wpdm_search_result]</code> and select that page as search redult page
nl: Opmerking: maak een pagina met shortcode <code>[wpdm_search_result]</code> en selecteer die pagina als zoekresultaat pagina

en: Nothing _START_ to - sorry
nl: Niets _START_to - sorry

en: Number of Columns
nl: Aantal kolommen

en: Number of chars for each password:
nl: Aantal karakters voor elk wachtwoord:

en: Number of packages to show:
nl: Aantal pakketen om te tonen:

en: Number of passwords:
nl: Aantal wachtwoorden:

en: Number of tags to show:
nl: Aantal weer te geven tags:

en: Numbers
nl: Nummers

en: On Category Page:
nl: Op de categorie pagina:

en: On Single Download Page
nl: Op enkele downloadpagina

en: One IP per line
nl: Een IP per regel

en: Open in Browser
nl: Openen in browser

en: Or connect using your social account
nl: Of verbind met je sociale media account

en: Order
nl: Sorteren

en: Order By
nl: Sorteren op

en: Order By:
nl: Sorteren op:

en: Order:
nl: Bestellen:

en: Output Buffering
nl: Output buffering

en: PW Usage Limit:
nl: WW gebruikslimiet:

en: Package Approval Notification
nl: Pakket goedkeuringsmelding

en: Package Info
nl: Download informatie

en: Package Name
nl: Pakketnaam

en: Package Settings
nl: Pakket Instellingen

en: Package Size
nl: Pakketgrootte

en: Package you are trying to download is not available!
nl: Pakket dat je probeert te downloaden is niet beschikbaar!

en: Package&nbsp;Size:
nl: Pakketgrootte:

en: Packages
nl: Pakketten

en: Page Template:
nl: Pagina template:

en: Page Templates
nl: Pagina templates

en: Parent Category
nl: Hoofdcategorie

en: Parent Category:
nl: Hoofdcategorie:

en: Parent:
nl: Hoofd:

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Password Lenght & Count
nl: Wachtwoord lengte & telling

en: Password Reset Notification
nl: Wachtwoord reset melding

en: Password Strength
nl: Wachtwoordsterkte

en: Password Update Failed
nl: Wachtwoord updaten mislukt

en: Password Updated
nl: Wachtwoord geüpdatet

en: Password Verified!
nl: Wachtwoord geverifieerd!

en: Password did not match with the confirm password
nl: Wachtwoord komt niet overeen met het bevestig wachtwoord

en: Password length:
nl: Wachtwoord lengte:

en: Password reset link sent to your email.
nl: Link voor opnieuw instellen van wachtwoord naar je e-mailadres gestuurd.

en: Password update is disabled for this user!
nl: Wachtwoord update is uitgeschakeld voor deze gebruiker!

en: Password usages limit exceeded
nl: Wachtwoordgebruik limiet overschreden

en: Password will expire after it exceed this usage limit
nl: Wachtwoord vervalt nadat het deze gebruikslimiet heeft overschreden

en: Password:
nl: Wachtwoord:

en: Passwords not matched!
nl: Wachtwoorden komen niet overeen!

en: PayPal Email
nl: PayPal e-mail

en: Payment Settings
nl: Betalingsinstellingen

en: Permission Denied Message for Packages:
nl: Bericht over geweigerde toestemming voor pakketten:

en: Please Wait...
nl: Even geduld...

en: Please activate "zlib" in your server to perform zip operations
nl: Activeer "zlib" op je server om zip-bewerkingen uit te voeren

en: Please check your inbox.
nl: Controleer je postvak-in.

en: Please click following button to start download.
nl: Klik op de volgende knop om te beginnen met downloaden.

en: Please configure reCAPTCHA
nl: Configureer reCAPTCHA

en: Please enter a new password
nl: Voer een nieuw wachtwoord in

en: Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
nl: Vul je gebruikersnaam of e-mail in. Je zal dan een link ontvangen via de e-mail voor een nieuw wachtwoord.

en: Powered by %s
nl: Aangedreven door %s

en: Pre-designed templates can't be deleted or edited from this section. But you can clone any of them and edit as your own. If you seriously want to edit any pre-designed template you have to edit those directly edting php files at /download-manager/templates/ dir
nl: Vooraf ontworpen templates kunnen niet worden verwijderd of bewerkt uit deze sectie. Maar je kunt ze allemaal klonen en bewerken als je eigen. Als je serieus een vooraf ontworpen template wil bewerken, moet je die php bestanden direct bewerken in /download-manager/templates/ folder

en: Preview
nl: Voorbeeld

en: Previous
nl: Vorige

en: Price
nl: Prijs

en: Primary:
nl: Primair:

en: Privacy Settings
nl: Privacy instellingen

en: Privacy Settings Saved Successfully
nl: Privacy instellingen zijn opgeslagen

en: Private File - Access Forbidden
nl: Privébestand - Toegang verboden

en: Processing...
nl: Verwerken...

en: Profile
nl: Profiel

en: Profile Header Background Color
nl: Profiel header achtergrondkleur

en: Profile Header Text Color
nl: Tekstkleur header profiel

en: Protect this file
nl: Bescherm dit bestand

en: Public
nl: Publiek

en: Public Profile Info
nl: Publiek profiel informatie

en: Publish Date
nl: Publicatiedatum

en: Re-type New Password:
nl: Typ nieuw wachtwoord nogmaals:

en: Recipient's Email
nl: Ontvanger e-mail

en: Recommended Downloads
nl: Aanbevolen downloads

en: Referer verification failed
nl: Verwijzer verificatie is mislukt

en: Regenerate Master Key for Download
nl: Regenereer Master Key voor download

en: Register Now
nl: Registreer nu

en: Register Page
nl: Registratiepagina

en: Registration is disabled!
nl: Registratie is uitgeschakeld!

en: Remember Me
nl: Onthoud mij

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Remove all restrictions
nl: Verwijder alle beperkingen

en: Remove from favourite
nl: Verwijderen uit favoriet

en: Rename
nl: Hernoemen

en: Request to reset your %s password
nl: Verzoek om je %s wachtwoord opnieuw in te stellen

en: Reset Base Dir
nl: Herstel basismap

en: Reset Filter
nl: Reset filter

en: Reset Password
nl: Herstel wachtwoord

en: Reset Password Usage Count
nl: Aantal wachtwoordgebruik opnieuw instellen

en: Resumable Downloads
nl: Hervatbare downloads

en: Root dir for server file browser.<br/><b>*Don't add tailing slash (/)</b>
nl: Root folder voor server bestandsbrowser.<br/><b>*Voeg geen trailing slash (/) toe</b>

en: SELECT IMAGE
nl: Selecteer afbeelding

en: Sample Package
nl: Voorbeeldpakket

en: Sample Package Name
nl: Voorbeeld pakketnaam

en: Sanitize Filename
nl: Bestandsnaam opschonen

en: Save Changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Save Settings
nl: Instellingen opslaan

en: Save Tag
nl: Tag opslaan

en: Save all changes
nl: Alle wijzigingen opslaan

en: Save in File
nl: Opslaan in bestand

en: Saving...
nl: Bezig met opslaan......

en: Search
nl: Zoeken

en: Search Categories
nl: Zoek categorieën

en: Search Document Tags
nl: Document tags zoeken

en: Search Files
nl: Zoek bestanden

en: Search Icon
nl: Zoek pictogram

en: Search Keyword...
nl: Zoek keywords...

en: Search Media
nl: Zoek media

en: Search Package
nl: Zoek pakket

en: Search Result For
nl: Zoekresultaat voor

en: Search Result Page
nl: Zoek resultaten pagina

en: Search result page was not configured properly. Please create a page with shortcode [wpdm_search_result] and select thee page from widget settings
nl: De pagina met zoek resultaten is niet goed geconfigureerd. Maak een pagina met shortcode [wpdm_search_result] en selecteer de pagina in de widget instellingen

en: Search...
nl: Zoeken...

en: Search:
nl: Zoeken:

en: Secondary:
nl: Secundair:

en: Security token is expired! Refresh the page and try again.
nl: Security token is verlopen! Ververs de pagina en probeer het opnieuw.

en: Select Category Image
nl: Selecteer categorie afbeelding

en: Select Category:
nl: Selecteer categorie:

en: Select File
nl: Selecteer bestand

en: Select Files
nl: Selecteer bestand

en: Select Image
nl: Selecteer afbeelding

en: Select Options
nl: Selecteer opties

en: Select category
nl: Selecteer categorie

en: Select from media library
nl: Selecteer uit mediabibliotheek

en: Select from server
nl: Selecteer van server

en: Select the roles who should have access to the packages under this category
nl: Selecteer de rollen die toegang moeten hebben tot de pakketten onder deze categorie

en: Server File Picker
nl: Server bestand kiezer

en: Session Expired! Please try again.
nl: Sessie verlopen! Probeer opnieuw.

en: Settings
nl: Instellingen

en: Settings &lsaquo; Download Manager
nl: Instellingen &lsaquo; Download Manager

en: Settings Saved Successfully
nl: Instellingen succesvol opgeslagen

en: Share
nl: Delen

en: Short Intro
nl: Korte introductie

en: Shortcode Page
nl: Shortcode pagina

en: Show
nl: Tonen

en: Show QR Code
nl: QR code weergeven

en: Show all
nl: Laat alles zien

en: Show all dates
nl: Toon alle datums

en: Show file path
nl: Toon bestandspad

en: Show packages from current package category
nl: Pakketten van huidige pakket categorie weergeven

en: Show subcategories only
nl: Alleen subcategorieën weergeven

en: Showing _START_ to _END_ of _TOTAL_ downloads
nl: Tonen _START_to_END_of_TOTAL_ downloads

en: Signup Error:
nl: Aanmeldingsfout:

en: Size
nl: Grootte

en: Small Letters
nl: Kleine letters

en: Social Lock Panel
nl: Sociaal vergrendelingspaneel

en: Social Overview
nl: Sociaal overzicht

en: Something is Wrong! Please refresh the page and try again
nl: Er is iets fout gegaan! Ververs de pagina en probeer het opnieuw

en: Something is wrong!
nl: Er klopt iets niet!

en: Sorry! File not found!
nl: Bestand niet gevonden!

en: Special Chars
nl: Speciale tekens

en: Start Download
nl: Start download

en: Stats
nl: Statistieken

en: Stats &lsaquo; Download Manager
nl: Statistieken &lsaquo; Download Manager

en: Stats not found!
nl: Statistieken niet gevonden!

en: Stock
nl: Voorraad

en: Stock Limit Reached
nl: Voorraad limiet bereikt

en: Stock&nbsp;Limit:
nl: Voorraad limiet:

en: Store in Database
nl: Opslaan in database

en: Strong
nl: Sterk

en: Style
nl: Stijl

en: Style:
nl: Stijl:

en: Sub Title:
nl: Subtitel:

en: Submit
nl: Versturen

en: Subscribed Today
nl: Vandaag geabonneerd

en: Subscribers
nl: Abonnees

en: Success! Redirecting...
nl: Succes! Doorverwijzen...

en: Success:
nl: Succesvol:

en: Support Forum
nl: Ondersteuningsforum

en: Tabular View
nl: Tabulaire weergave

en: Tag Name
nl: Tag naam

en: Tag Value
nl: Tag waarde

en: Template Name
nl: Template naam

en: Template Preview
nl: Template voorbeeld

en: Template Variables
nl: Template variabelen

en: Templates &lsaquo; Download Manager
nl: Templates &lsaquo; download manager

en: Temporary Storage Management
nl: Beheer van tijdelijke opslag

en: Terms Checkbox Label:
nl: Voorwaarden checkbox label:

en: Terms Page:
nl: Termen pagina:

en: Terms Title:
nl: Voorwaarden titel:

en: Terms and Conditions
nl: Algemene voorwaarden

en: Terms and Conditions:
nl: Voorwaarden:

en: The file is already removed from the server!
nl: Het bestand is al van de server verwijderd!

en: The page where you used short-code %s
nl: De pagina waar je de shortcode %s hebt gebruikt

en: The page where you used the short-code %s
nl: De pagina waar je de short code %s gebruikte

en: This file is not protected.
nl: Dit bestand is niet beveiligd.

en: This file is protected
nl: Dit bestand is beveiligd

en: This is a preview, original template color scheme may look little different, but structure will be same
nl: Dit is een voorbeeld; originele template kleurenschema kan afwijken maar de structuur blijft hetzelfde

en: This key can be used for direct download
nl: Deze sleutel kan worden gebruikt voor directe download

en: Title
nl: Titel

en: Title:
nl: Titel:

en: To Date
nl: Tot datum

en: To store files in cloud storage or to link files from could storage ( ex: DropBox, Google Drive, Amazon S3), please check our cloud storage add-ons
nl: Om bestanden op te slaan in cloudopslag of om bestanden te koppelen vanuit cloudopslag (bijv. DropBox, Google Drive, Amazon S3), controleer onze cloudopslag add-ons

en: To: %s
nl: Aan: %s

en: Today's Download
nl: Download van vandaag

en: Top Level Only
nl: Alleen hoogste niveau

en: Total Categories
nl: Totaal aantal categorieën

en: Total Downloads
nl: Totaal downloads

en: Total Files
nl: Totaal aantal bestanden

en: Total Packages
nl: Totaal pakketten

en: Total Subscribers
nl: Totaal aantal abonnees

en: Total Views
nl: Totaal bekeken

en: Try Again
nl: Probeer opnieuw

en: Try to Open in Browser instead of download when someone clicks on download link
nl: Probeer te openen in de browser in plaats van downloaden als iemand klikt op de download link

en: Twitter App Settings
nl: Twitter app instellingen

en: Twitter Profile URL
nl: URL Twitter-profiel

en: Type Something & Search
nl: Typ iets & zoeken

en: Unauthorized Access!
nl: Ongeautoriseerde toegang!

en: Unmask Download Link
nl: Downloadlink ontmaskeren

en: Unzipped successfully.
nl: Met succes uitgepakt.

en: Update Category
nl: Categorie updaten

en: Update Date
nl: Datum updaten

en: Update Link
nl: Link updaten

en: Update Password
nl: Wachtwoord updaten

en: Update Tag
nl: Tag updaten

en: Update link
nl: Link updaten

en: Upload File
nl: Upload bestand

en: Upload Settings
nl: Upload instellingen

[ctx: Uploader: Drop file here - or - Select File]
en: or
nl: of

[ctx: Uploader: Drop files here - or - Select Files]
en: or
nl: of

en: Use Cookie
nl: Gebruik cookie

en: Use Global
nl: Globaal gebruiken

en: Use Link Template
nl: Link template gebruiken

en: Use custom content below
nl: Gebruik aangepaste inhoud hieronder

en: Use the shortcode to embed this asset on any page or post
nl: Gebruik de shortcode om dit item in te sluiten op een pagina of bericht

en: User
nl: Gebruiker

en: User Account Suspended
nl: Gebruikersaccount opgeschort

en: User Dashboard
nl: Gebruikers dashboard

en: User Level
nl: Gebruikersniveau

en: User Login ID
nl: Gebruiker login ID

en: User Signup Approved
nl: Gebruikersregistratie goedgekeurd

en: User Signup Declined
nl: Gebruikersregistratie geweigerd

en: User Signup Notification
nl: Gebruikersregistratie melding

en: User registration is disabled
nl: Gebruikersregistratie is uitgeschakeld

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Username already exists.
nl: Gebruikersnaam bestaat al.

en: Username is Empty!
nl: Gebruikersnaam is leeg!

en: Username or Email
nl: Gebruikersnaam of e-mail

en: Username:
nl: Gebruikersnaam:

en: Users
nl: Gebruikers

en: Users will be asked for reCAPTCHA verification before download.
nl: Gebruikers wordt gevraagd om een reCAPTCHA verificatie voor het downloaden.

en: Valid Chars:
nl: Geldige tekens:

en: Value
nl: Waarde

en: Verification Settings
nl: Verificatie instellingen

en: Verify CAPTCHA to Download
nl: Verifieer CAPTCHA om te downloaden

en: Version
nl: Versie

en: Version:
nl: Versie:

en: View Count
nl: Aantal bekeken

en: View File
nl: Bekijk bestand

en: View&nbsp;Count:
nl: Aantal bekeken:

en: Views
nl: Keer bekeken

en: Warning:
nl: Waarschuwing:

en: Weak
nl: Zwak

en: Welcome
nl: Welkom

en: Welcome to %s
nl: Welkom bij %s

en: Who should be able to download?
nl: Wie moet kunnen downloaden?

en: Who will have access to server file browser
nl: Wie krijgt toegang tot de server bestandverkenner

en: Width
nl: Breedte

en: Wrong Password!
nl: Verkeerd wachtwoord!

en: Wrong Password. Try Again!
nl: Verkeerd wachtwoord! Probeer het opnieuw!

en: You are already logged in.
nl: Je bent al ingelogd.

en: You are not allowed to change settings!
nl: Je hebt geen toestemming om de instellingen te wijzigen!

en: You are not allowed to download this item!
nl: Je hebt geen toestemming om dit item te downloaden!

en: You are not allowed to download.
nl: Je hebt geen rechten om te downloaden.

en: You are not allowed to execute this action!
nl: Je hebt geen toestemming om deze actie uit te voeren!

en: You are not authorized to access this page
nl: Je hebt geen toegang tot deze pagina

en: You are not authorized!
nl: Je bent niet geautoriseerd!

en: You can change the preview text
nl: Je kunt de voorbeeldtekst wijzigen

en: You can use one or more of following methods to lock your package download:
nl: Je kunt één of meerdere van de volgende methodes gebruiken om je pakket download te versleutelen:

en: You can use single or multiple password for a package. If you are using multiple password then separate each password by []. example [password1][password2]
nl: Je kunt één of meerdere wachtwoorden gebruiken voor een pakket. Als je meerdere wachtwoorden gebruikt, scheid dan elk wachtwoord door []. voorbeeld [password1][password2]

en: You don't have permission to download this file
nl: Je hebt onvoldoende rechten om dit bestand te downloaden

en: You need to create an app from Google developer console, them from Credentials tab, create an API key and OAuth client ID and use those info in the following fields.
nl: Je moet een app maken vanuit de Google ontwikkelaar console, dan op de tab Referenties, een API-sleutel en OAuth klant ID maken en deze informatie in de volgende velden gebruiken.

en: Your Download Link is Ready
nl: Je downloadlink is klaar

en: Your Email Address
nl: Je e-mailadres

en: Your First Name
nl: Je voornaam

en: Your IP address is blocked!
nl: Je IP-adres is geblokkeerd!

en: Your Last Name
nl: Je achternaam

en: Your account has been created successfully and login info sent to your mail address.
nl: Je account is succesvol aangemaakt en de inloggegevens zijn naar je e-mailadres verstuurd.

en: Your account has been created successfully.
nl: Je account is succesvol aangemaakt.

en: Your account has been suspended
nl: Je account is opgeschort

en: Your can configure a cron job from your hosting control panel using the url above for reliable cron execution.
nl: Je kunt je cron taak configureren via je hosting control paneel door de URL hierboven te gebruiken voor een betrouwbare cron uitvoering.

en: Your email address is blocked!
nl: Je e-mailadres is geblokkeerd!

en: Your signup request is declined
nl: Je aanmelding verzoek is afgewezen.

en: Youtube Profile URL
nl: YouTube profiel URL

en: [ %s ] New User Registration
nl: [%s] Registratie nieuwe gebruiker

en: [%s] Update Available
nl: [%s] Update beschikbaar

en: activate to sort column ascending
nl: activeer om kolom oplopend te sorteren

en: activate to sort column descending
nl: activeer om kolom aflopend te sorteren

en: attached file is missing/deleted
nl: bijgevoegd bestand mist/is verwijderd

en: file(s)
nl: bestand(en)

en: password
nl: wachtwoord

en: reCAPTCHA Secret Key
nl: reCAPTCHA geheime sleutel

en: reCAPTCHA Settings
nl: reCAPTCHA instellingen

en: view
nl: bekijken

en: views
nl: weergaven
