Plugins - Download Manager - Stable (latest release) - en to uk_UA translation catalogue (668 entries)

en: Max
uk_UA: Макс

en: Invalid file path!
uk_UA: Неправильний шлях до файлу!

en: 403 - Access Forbidden!
uk_UA: 403 - Доступ заборонено!

en: Private File - Access Forbidden
uk_UA: Особистий файл - доступ заборонено

en: No category selected!
uk_UA: Не вибрано жодної категорії!

en: Powered by %s
uk_UA: За підтримки %s

en: Type Something & Search
uk_UA: Введіть щось і шукайте

en: Search Icon
uk_UA: Іконка пошуку

en: Enable password strength check on signup
uk_UA: Увімкнути перевірку надійності пароля при реєстрації

en: Enabling this option will disable any old and new master download link
uk_UA: Увімкнення цієї опції вимкне всі старі та нові посилання для завантаження

en: Disable Master Download URL
uk_UA: Вимкнути URL-адресу для завантаження головного файлу

en: Start Download
uk_UA: Почати завантаження

en: Please click following button to start download.
uk_UA: Будь ласка, натисніть наступну кнопку, щоб почати завантаження.

en: Password Verified!
uk_UA: Пароль підтверджено!

en: No file attached!
uk_UA: Файл не прикріплено!

en: No file attached
uk_UA: Файл не прикріплено

en: Disable Frontend CSS
uk_UA: Вимкнути CSS інтерфейсу

en: Disable Frontend JS
uk_UA: Вимкнути JS інтерфейсу

en: No downloads found!
uk_UA: Завантаження не знайдено!

en: Show file path
uk_UA: Показати шлях до файлу

en: Go to the Login Page
uk_UA: Перейдіть на сторінку входу

en: No font has been selected
uk_UA: Шрифт не вибрано

en: Left aligned settings page
uk_UA: Сторінка налаштувань вирівняна по лівому краю

en: Admin UI
uk_UA: Інтерфейс адміністратора

en: You can change the preview text
uk_UA: Ви можете змінити текст попереднього перегляду

en: Font Preview
uk_UA: Попередній перегляд шрифту

en: Enable Google Font
uk_UA: Увімкнути шрифт Google

en: General
uk_UA: Головне

en: Message for Blocked IPs
uk_UA: Повідомлення для заблокованих IP-адрес

en: Download Limit Exceeded Message for Packages:
uk_UA: Повідомлення про перевищення ліміту завантажень для пакетів:

en: Your can configure a cron job from your hosting control panel using the url above for reliable cron execution.
uk_UA: Ви можете налаштувати завдання cron з панелі керування хостингом, використовуючи наведений вище URL для надійного виконання cron.

en: Cron URL
uk_UA: URL-адреса Cron

en: You are not allowed to execute this action!
uk_UA: Ви не маєте права виконувати цю дію!

en: Height
uk_UA: Висота

en: Width
uk_UA: Ширина

en: Logo Dimension
uk_UA: Розмір логотипу

en: Mail Receiver
uk_UA: Одержувач пошти

en: Invalid request!
uk_UA: Неправильний запит!

en: Account
uk_UA: Обліковий запис

en: New Password:
uk_UA: Новий пароль:

en: Re-type New Password:
uk_UA: Повторіть новий пароль:

en: DONE!
uk_UA: ГОТОВО!

en: Welcome
uk_UA: Ласкаво просимо

en: Home
uk_UA: Головна

en: Reset Password
uk_UA: Скинути пароль

en: Update Password
uk_UA: Оновити пароль

en: New Password
uk_UA: Новий пароль

en: Colors
uk_UA: Кольори

en: Templates
uk_UA: Шаблони

en: Save Changes
uk_UA: Зберегти зміни

en: Edit
uk_UA: Редагувати

en: Saving...
uk_UA: Збереження...

en: Google Font
uk_UA: Шрифт Google

en: Privacy Settings
uk_UA: Налаштування конфіденційності

en: Buy
uk_UA: Придбати

en: view
uk_UA: перегляд

en: views
uk_UA: перегляди

en: Title:
uk_UA: Заголовок:

en: Style
uk_UA: Стиль

en: File
uk_UA: Файл

en: Settings
uk_UA: Налаштування

en: History
uk_UA: Історія

en: Are you sure?
uk_UA: Ви впевнені?

en: Access:
uk_UA: Доступ:

en: Download Speed:
uk_UA: Швидкість завантаження:

en: Downloads
uk_UA: Завантаження

en: Size
uk_UA: Розмір

en: Download
uk_UA: Завантажити

en: File Size
uk_UA: Розмір файлу

en: Last Updated
uk_UA: Останнє оновлення

en: Publish Date
uk_UA: Дата публікації

en: Total Views
uk_UA: Загальна кількість переглядів

en: Title
uk_UA: Заголовок

en: downloads
uk_UA: завантаження

en: download
uk_UA: завантажити

en: Username
uk_UA: Ім'я користувача

en: Password
uk_UA: Пароль

en: Category
uk_UA: Категорія

en: Categories
uk_UA: Категорії

en: Save Settings
uk_UA: Зберегти налаштування

en: Copy
uk_UA: Копіювати

en: Username:
uk_UA: Ім'я користувача:

en: Password:
uk_UA: Пароль:

en: Edit Profile
uk_UA: Редагувати профіль

en: Remove
uk_UA: Видалити

en: Users
uk_UA: Користувачі

en: Edit User
uk_UA: Редагувати користувача

en: Search
uk_UA: Пошук

en: Close
uk_UA: Закрити

en: Description
uk_UA: Опис

en: Remember Me
uk_UA: Запам'ятати мене

en: Action
uk_UA: Дія

[ctx: Uploader: Drop files here - or - Select Files]
en: or
uk_UA: або

en: Select Files
uk_UA: Обрати файли

en: Image URL
uk_UA: URL зображення

en: Allowed Files
uk_UA: Дозволені файли

en: User
uk_UA: Користувач

en: Previous
uk_UA: Попередній

en: Search Categories
uk_UA: Пошук категорій

en: All Tags
uk_UA: Всі позначки

en: Parent Category
uk_UA: Батьківська категорія

en: Edit Tag
uk_UA: Редагувати позначку

en: Edit Category
uk_UA: Редагувати категорію

en: Update Tag
uk_UA: Оновити позначку

en: Update Category
uk_UA: Оновити категорію

en: Add New Tag
uk_UA: Додати нову позначку

en: Add New Category
uk_UA: Додати нову категорію

en: New Tag Name
uk_UA: Назва нової позначки

en: New Category Name
uk_UA: Назва нової категорії

en: Tags
uk_UA: Позначки

en: Duplicate
uk_UA: Дублювати

en: Generate Password
uk_UA: Створити пароль

en: Shortcode
uk_UA: Короткий код

en: Version
uk_UA: Версія

en: Reset
uk_UA: Скинути

en: Submit
uk_UA: Відправити

en: All
uk_UA: Все

en: Rename
uk_UA: Перейменувати

en: Actions
uk_UA: Дії

en: Icon
uk_UA: Іконка

en: Order
uk_UA: Порядок

en: Status
uk_UA: Статус

en: Public
uk_UA: Публічно

en: Tag
uk_UA: Позначка

en: Enabled
uk_UA: Увімкнено

en: Disabled
uk_UA: Вимкнено

en: Error
uk_UA: Помилка

en: Loading
uk_UA: Завантаження

en: Email
uk_UA: Емейл

en: Email:
uk_UA: Емейл:

en: Loading...
uk_UA: Завантаження...

en: Select Image
uk_UA: Обрати зображення

en: Preview
uk_UA: Перегляд

en: Next
uk_UA: Наступний

en: Facebook Page URL
uk_UA: URL-адреса сторінки Facebook

en: Login
uk_UA: Увійти

en: My Account
uk_UA: Мій профіль

en: Dashboard Page
uk_UA: Сторінка інформаційної панелі

en: Logout
uk_UA: Вийти

en: Forgot Password?
uk_UA: Забули пароль?

en: Export
uk_UA: Експорт

en: Parent Category:
uk_UA: Батьківська категорія:

en: Buy Now
uk_UA: Купити зараз

en: Profile
uk_UA: Профіль

en: First name
uk_UA: Ім'я

en: All Categories
uk_UA: Усі категорії

en: Welcome to %s
uk_UA: Ласкаво просимо до %s

en: Download&nbsp;Count:
uk_UA: Кількість завантажень:

en: Views
uk_UA: Перегляди

en: Password length:
uk_UA: Довжина пароля:

en: Referer verification failed
uk_UA: Не вдалося перевірити референта

en: Special Chars
uk_UA: Спеціальні символи

en: Numbers
uk_UA: Числа

en: Capital Letters
uk_UA: Великі літери

en: Small Letters
uk_UA: Маленькі літери

en: Valid Chars:
uk_UA: Дійсні символи:

en: Number of chars for each password:
uk_UA: Кількість символів для кожного пароля:

en: Access Denied
uk_UA: У доступі відмовлено

en: Download Limit Exceeded!
uk_UA: Ліміт завантажень перевищено!

en: <b>Zlib</b> is not active! Failed to initiate <b>ZipArchive</b>
uk_UA: <b>Zlib</b> не активний! Не вдалося ініціювати <b>ZipArchive</b>

en: Sample Package Name
uk_UA: Зразок імені пакета

en: Email Lock Notification
uk_UA: Сповіщення про блокування електронної пошти

en: Request to reset your %s password
uk_UA: Запит на скидання пароля %s

en: Password Reset Notification
uk_UA: Сповіщення про зміну пароля

en: New user registration on your site WordPress Download Manager:
uk_UA: Реєстрація нового користувача в Download Manager на вашому сайті в WordPress:

en: [ %s ] New User Registration
uk_UA: Реєстрація нового користувача [ %s ]

en: User Signup Notification
uk_UA: Повідомлення про реєстрацію користувача

en: General Email Template
uk_UA: Загальний шаблон електронної пошти

en: Every 6 hours
uk_UA: Кожні 6 годин

en: Invalid password
uk_UA: Неправильний пароль

en: Stock Limit Reached
uk_UA: Ліміт запасів досягнуто

en: You don't have permission to download this file
uk_UA: У вас немає дозволу на завантаження цього файлу

en: &mdash; You are not allowed to download &mdash;
uk_UA: &mdash; Ви не маєте права на завантаження &mdash;

en: &mdash; Invalid download link &mdash;
uk_UA: &mdash; Невірне посилання для завантаження &mdash;

en: The file is already removed from the server!
uk_UA: Файл вже видалено з сервера!

en: Download ID not found or expired
uk_UA: Ідентифікатор завантаження не знайдено або його термін дії закінчився

en: Sorry! File not found!
uk_UA: Вибачте! Файл не знайдено!

en: Multi-file download is only available with the pro version!
uk_UA: Багатофайлове завантаження доступне лише у професійній версії

en: No Files
uk_UA: Немає файлів

en: Package you are trying to download is not available!
uk_UA: Пакет, який ви намагаєтеся завантажити, недоступний!

en: Your IP address is blocked!
uk_UA: Ваша IP-адреса заблокована!

en: SELECT IMAGE
uk_UA: ВИБРАТИ ЗОБРАЖЕННЯ

en: File Not Found!
uk_UA: Файл не знайдено!

en: Download Error
uk_UA: Помилка завантаження

en: [%s] Update Available
uk_UA: Доступне оновлення [%s]

en: Select category
uk_UA: Виберіть категорію

en: Number of tags to show:
uk_UA: Кількість тегів для показу:

en: Sub Title:
uk_UA: Підзаголовок:

en: Note: Create a page with short-code <code>[wpdm_search_result]</code> and select that page as search redult page
uk_UA: Примітка: Створіть сторінку з коротким кодом <code>[wpdm_search_result]</code> і виберіть цю сторінку як сторінку результатів пошуку

en: Search Result Page
uk_UA: Сторінка результатів пошуку

en: Search result page was not configured properly. Please create a page with shortcode [wpdm_search_result] and select thee page from widget settings
uk_UA: Сторінка результатів пошуку не налаштована належним чином. Будь ласка, створіть сторінку з коротким кодом [wpdm_search_result] і виберіть цю сторінку в налаштуваннях віджета

en: Show QR Code
uk_UA: Показувати QR-код

en: Tabular View
uk_UA: Табличний вигляд

en: Embed Download Options
uk_UA: Вставити параметри завантаження

en: Download Link
uk_UA: Посилання для завантаження

en: View Count
uk_UA: Кількість переглядів

en: Fields to Show:
uk_UA: Поля для показу:

en: Show packages from current package category
uk_UA: Показати пакети з поточної категорії

en: Select Options
uk_UA: Виберіть параметри

en: Select Category:
uk_UA: Оберіть категорію:

en: Hide widget when no category
uk_UA: Приховати віджет, якщо немає категорії

en: Top Level Only
uk_UA: Тільки верхній рівень

en: Style:
uk_UA: Стиль:

en: Show subcategories only
uk_UA: Показувати тільки підкатегорії

en: Show all
uk_UA: Показати все

en: On Category Page:
uk_UA: На сторінках категорій:

en: Parent:
uk_UA: Батьківська:

en: Password Update Failed
uk_UA: Не вдалося оновити пароль

en: On Single Download Page
uk_UA: На окремій сторінці завантаження

en: Number of packages to show:
uk_UA: Кількість пакетів для показу:

en: Password Updated
uk_UA: Пароль оновлено

en: New Package Notification
uk_UA: Сповіщення про новий пакет

en: No file is attached with this package!
uk_UA: До цього пакету не додається жодного файлу!

en: Confirm password value must be same as the new password
uk_UA: Підтверджуючи пароль не співпадає з основним

en: Please enter a new password
uk_UA: Будь ласка, введіть новий пароль

en: Registration is disabled!
uk_UA: Реєстрацію вимкнено!

en: Signup Error:
uk_UA: Помилка реєстрації:

en: Password did not match with the confirm password
uk_UA: Пароль не збігається з паролем підтвердження

en: Already have an account?
uk_UA: Вже маєте обліковий запис?

en: Connect using your social account
uk_UA: Увійдіть, використовуючи свій соціальний акаунт

en: Or connect using your social account
uk_UA: Або увійдіть за допомогою свого соціального акаунта

en: Please check your inbox.
uk_UA: Будь ласка, перевірте свою поштову скриньку.

en: MAIL SENT!
uk_UA: ЛИСТ ВІДПРАВЛЕНО!

en: Account not found.
uk_UA: Обліковий запис не знайдено.

en: ERROR!
uk_UA: ПОМИЛКА!

en: Password reset link sent to your email.
uk_UA: Посилання для скидання паролю надіслано на вашу електронну пошту.

en: MAO: SENT!
uk_UA: ВІДПРАВЛЕНО!

en: Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
uk_UA: Будь ласка, введіть своє ім'я користувача або адресу електронної пошти. Ви отримаєте посилання для створення нового пароля електронною поштою.

en: Lost Password?
uk_UA: Забули пароль?

en: LOGIN FAILED!
uk_UA: ПОМИЛКА ВХОДУ!

en: Logging In...
uk_UA: Увійдіть...

en: Register Now
uk_UA: Зареєструйтесь зараз

en: Don't have an account yet?
uk_UA: Ще не маєте облікового запису?

en: Last 5 Downloads
uk_UA: Останні 5 завантажень

en: My Favourites
uk_UA: Мої улюблені

en: Recommended Downloads
uk_UA: Рекомендовані завантаження

en: Today's Download
uk_UA: Сьогоднішнє завантаження

en: User Level
uk_UA: Рівень користувача

en: Keep empty if you don't want to change old password
uk_UA: Залиште порожнім, якщо не хочете змінювати старий пароль

en: About Me:
uk_UA: Про мене:

en: Display name:
uk_UA: Відображуване ім'я:

en: Basic Profile
uk_UA: Базовий профіль

en: You are already logged in.
uk_UA: Ви вже увійшли в систему.

en: Your account has been created successfully.
uk_UA: Ваш обліковий запис успішно створено.

en: Username already exists.
uk_UA: Таке ім'я користувача вже існує.

en: Email already exist!
uk_UA: Така електронна пошта вже існує!

en: Your account has been created successfully and login info sent to your mail address.
uk_UA: Ваш обліковий запис успішно створено, а дані для входу надіслано на вашу електронну адресу.

en: Passwords not matched!
uk_UA: Паролі не співпадають!

en: Invalid email address!
uk_UA: Неправильна адреса електронної пошти!

en: Username is Empty!
uk_UA: Ім'я користувача не вказано!

en: Error: User registration is disabled!
uk_UA: Помилка: Реєстрація користувачів вимкнена!

en: Something is Wrong! Please refresh the page and try again
uk_UA: Щось не так! Будь ласка, оновіть сторінку та спробуйте ще раз

en: User registration is disabled
uk_UA: Реєстрація користувачів вимкнена

en: Do Not Forget
uk_UA: Не забудьте

en: Confirm Password
uk_UA: Підтвердіть пароль

en: Be Secure
uk_UA: Будьте в безпеці

en: Your Email Address
uk_UA: Ваша адреса електронної пошти

en: User Login ID
uk_UA: Ім'я користувача для входу

en: Your Last Name
uk_UA: Ваше прізвище

en: Last name
uk_UA: Прізвище

en: Your First Name
uk_UA: Ваше ім'я

en: Your email address is blocked!
uk_UA: Ваша адреса електронної пошти заблокована!

en: Session Expired! Please try again.
uk_UA: Сеанс закінчився! Будь ласка, спробуйте ще раз.

en: Password update is disabled for this user!
uk_UA: Для цього користувача оновлення пароля вимкнено!

en: Success! Redirecting...
uk_UA: Успіх! Перенаправлення...

en: Invalid CAPTCHA!
uk_UA: Неправильна CAPTCHA!

en: Username or Email
uk_UA: Ім'я користувача або Email

en: Search Result For
uk_UA: Результат пошуку для

en: Verify CAPTCHA to Download
uk_UA: Підтвердіть CAPTCHA для завантаження

en: Enter Password
uk_UA: Введіть пароль

en: Your Download Link is Ready
uk_UA: Ваше посилання для завантаження готове

en: Enter Correct Password to Download
uk_UA: Введіть правильний пароль для завантаження

en: Package Size
uk_UA: Розмір пакунку

en: Search...
uk_UA: Пошук...

en: Reset Filter
uk_UA: Скинути фільтр

en: activate to sort column descending
uk_UA: активувати для сортування стовпців за спаданням

en: activate to sort column ascending
uk_UA: активувати для сортування стовпців за зростанням

en: Last
uk_UA: Останній

en: First
uk_UA: Перший

en: No related download found!
uk_UA: Відповідних завантажень не знайдено!

en: Remove from favourite
uk_UA: Видалити з обраного

en: Add to favourite
uk_UA: Додати до обраного

en: You are not allowed to download this item!
uk_UA: Ви не маєте права завантажувати цей елемент!

en: Limit Over!
uk_UA: Ліміт закінчився!

en: Download:
uk_UA: Завантаження:

en: No File Attached!
uk_UA: Файл не прикріплено!

en: I Agree With Terms and Conditions
uk_UA: Я погоджуюся з умовами та положеннями

en: Terms and Conditions
uk_UA: Умови та положення

en: You are not allowed to download.
uk_UA: Ви не маєте права на завантаження.

en: Download will be available from
uk_UA: Завантажити можна буде за посиланням

en: DOWNLOAD ERROR:
uk_UA: ПОМИЛКА ЗАВАНТАЖЕННЯ:

en: Download was expired on
uk_UA: Термін дії завантаження закінчився

en: Search Media
uk_UA: Пошук медіа

en: Media Password
uk_UA: Пароль для медіа

en: File not found!
uk_UA: Файл не знайдено!

en: Wrong Password. Try Again!
uk_UA: Неправильний пароль. Спробуйте ще раз!

en: Checking status...
uk_UA: Перевірка статусу...

en: Remove all restrictions
uk_UA: Зняти усі обмеження

en: Apply restrictions
uk_UA: Застосовувати обмеження

en: Shortcode:
uk_UA: Короткий код:

en: This file is protected
uk_UA: Цей файл захищено

en: Protect this file
uk_UA: Захистити цей файл

en: This file is not protected.
uk_UA: Цей файл не захищено.

en: Media not found!
uk_UA: Медіа не знайдено!

en: <b>Error:</b> Wrong Password! Try Again.
uk_UA: <b>Помилка:</b> Неправильний пароль! Спробуйте ще раз.

en: Apply Filter
uk_UA: Застосувати фільтр

en: Share
uk_UA: Поділитися

en: New Name
uk_UA: Нове ім'я

en: Digital Asset Manager
uk_UA: Менеджер цифрових активів

en: Asset Settings
uk_UA: Налаштування активів

en: Upload File
uk_UA: Завантажити файл

en: New Folder
uk_UA: Нова папка

en: Attach selected files
uk_UA: Прикріпіть вибрані файли

en: Server File Picker
uk_UA: Засіб вибору файлів на сервері

en: Asset Manager Picker
uk_UA: Вибір менеджера з управління активами

en: Error! Couldn't open the zip file.
uk_UA: Помилка! Не вдалося відкрити zip-файл.

en: Unzipped successfully.
uk_UA: Розархівовано успішно.

en: Please activate "zlib" in your server to perform zip operations
uk_UA: Будь ласка, активуйте "zlib" на вашому сервері для виконання zip-операцій

en: Error! Invalid Destination Path.
uk_UA: Помилка! Невірний шлях до місця призначення.

en: Error! Only Administrator can execute this operation.
uk_UA: Помилка! Тільки Адміністратор може виконати цю операцію.

en: Asset not found!
uk_UA: Об'єкт не знайдено!

en: Delete
uk_UA: Видалити

en: Template Name
uk_UA: Назва шаблону

en: Template ID
uk_UA: ID шаблону

en: Invalid Package ID!
uk_UA: Невірний ID пакету!

en: Login ID
uk_UA: ID для входу

en: Connecting Template Server
uk_UA: Підключення сервера шаблонів

en: Pre-designed templates can't be deleted or edited from this section. But you can clone any of them and edit as your own. If you seriously want to edit any pre-designed template you have to edit those directly edting php files at /download-manager/templates/ dir
uk_UA: Попередньо створені шаблони не можна видаляти або редагувати з цього розділу. Але ви можете клонувати будь-який з них і редагувати як свій власний. Якщо ви серйозно хочете відредагувати будь-який шаблон, вам доведеться редагувати безпосередньо php-файли в папці /download-manager/templates/

en: Email Templates
uk_UA: Шаблони електронної пошти

en: Page Templates
uk_UA: Шаблони сторінок

en: Missing ID!
uk_UA: Відсутній ID!

en: Link Templates
uk_UA: Шаблони посилань

en: Emails
uk_UA: Електронні листи

en: No Packages Found
uk_UA: Пакети не знайдено

en: Export Unique Emails
uk_UA: Експорт унікальних електронних листів

en: Export All
uk_UA: Експортувати все

en: Subscribers
uk_UA: Підписники

en: Youtube Profile URL
uk_UA: URL-адреса профілю на Youtube

en: Footer Text
uk_UA: Текст нижнього колонтитула

en: Sample Package
uk_UA: Зразок пакету

en: Search Package
uk_UA: Пошук пакету

en: New Tag
uk_UA: Новий тег

en: Value
uk_UA: Значення

en: Custom Template Tags
uk_UA: Користувацькі шаблони тегів

en: OS
uk_UA: Операційна система

en: Browser
uk_UA: Браузер

en: Download Time
uk_UA: Час завантаження

en: Twitter Profile URL
uk_UA: URL-адреса профілю в X

en: Package Name
uk_UA: Назва пакунку

en: Filter
uk_UA: Фільтр

en: Count Unique Downloads Only
uk_UA: Враховувати тільки унікальні завантаження

en: Packages
uk_UA: Пакунки

en: From Date
uk_UA: Від дати

en: To Date
uk_UA: Від дати

en: Stats not found!
uk_UA: Статистику не знайдено!

en: Disable Front CSS
uk_UA: Вимкнути фронтальний CSS

en: Disable Font Awesome
uk_UA: Вимкнути Font Awesome

en: Disable Style & Script
uk_UA: Вимкнути стилі та скрипти

en: Frontend UI Library
uk_UA: Бібліотека інтерфейсу користувача

en: Enable Social Logins
uk_UA: Увімкнути авторизацію через соціальні мережі

en: Consumer Secret (API Secret)
uk_UA: Секрет споживача (API секрет)

en: Consumer Key (API Key)
uk_UA: Ключ споживача (API-ключ)

en: Access Token Secret
uk_UA: Секрет токену доступу

en: Access Token
uk_UA: Токен доступу

en: LinkedIn Client Secret
uk_UA: Секрет клієнта LinkedIn

en: LinkedIn Client ID
uk_UA: Ідентифікатор клієнта LinkedIn

en: Save in File
uk_UA: Зберегти у файл

en: Temporary Storage Management
uk_UA: Управління тимчасовим зберіганням

en: If any user is deleted or close his/her own account, delete their download history too
uk_UA: Якщо будь-який користувач видаляється або закриває свій обліковий запис, видаліть також історію його завантажень

en: Delete download history when users close accounts
uk_UA: Видалення історії завантажень, коли користувачі закривають акаунти

en: Check this option if you do not want to store visitors IPs
uk_UA: Позначте цю опцію, якщо ви не хочете зберігати IP-адреси відвідувачів

en: Do not store visitor's IP
uk_UA: Не зберігати IP-адреси відвідувачів

en: Check this option if you want to show wpdm packages in your main <a target="_blank" href="%s">RSS Feed</a>
uk_UA: Позначте цю опцію, якщо хочете показувати пакунки wpdm у головній <a target="_blank" href="%s">RSS-стрічці</a>.

en: Include Packages in Main RSS Feed
uk_UA: Включення пакунків до головної RSS-стрічки

en: Login automatically after signup is completed
uk_UA: Автоматичний вхід, після завершення реєстрації

en: Enable email verification on signup
uk_UA: Увімкнути перевірку електронної пошти при реєстрації

en: The page where you used the short-code %s
uk_UA: Сторінка, на якій ви використовували короткий код %s

en: Clean signup page
uk_UA: Чиста сторінка реєстрації

en: Register Page
uk_UA: Сторінка реєстрації

en: Enable modal login form
uk_UA: Увімкнути модальну форму входу

en: Clean login page
uk_UA: Чиста сторінка входу в систему

en: Messages
uk_UA: Повідомлення

en: Chunk Size
uk_UA: Розмір частини

en: Check the option if you want to enable chunk upload to override http upload limits
uk_UA: Позначте цю опцію, якщо ви хочете ввімкнути завантаження фрагментів для перевищення лімітів завантаження по http

en: Chunk Upload
uk_UA: Завантаження фрагментами

en: Twitter App Settings
uk_UA: Налаштування X

en: Check the option if you want to sanitize uploaded file names to remove illegal chars
uk_UA: Позначте цю опцію, якщо ви хочете очистити імена завантажених файлів, щоб видалити заборонені символи

en: Sanitize Filename
uk_UA: Очистити ім'я файлу

en: Enter the file extensions you want to allow to upload through WPDM ( ex: png,jpg,pdf )
uk_UA: Введіть розширення файлів, які ви хочете дозволити завантажувати через WPDM (наприклад: png, jpg, pdf)

en: Keep empty to use wordpress defaults
uk_UA: Залиште порожнім, щоб використовувати значення wordpress за замовчуванням

en: Allowed file types to upload
uk_UA: Дозволені типи файлів для завантаження

en: Upload Settings
uk_UA: Налаштування завантаження

en: Message to show when an IP is blocked
uk_UA: Повідомлення про блокування IP-адреси

en: List IP Addresses to blacklist. One IP per line ( Ex: IPv4 - 192.168.23.12 or 192.168.23.1/24 or 192.168.23.* , IPv6 - 2a01:8760:2:3001::1 or 2620:112:3000::/44 )
uk_UA: Список IP-адрес до чорного списку. Одна IP-адреса в рядку (наприклад: IPv4 - 192.168.23.12 або 192.168.23.1/24 або 192.168.23.* , IPv6 - 2a01:8760:2:3001::1 або 2620:112:3000::/44 )

en: One IP per line
uk_UA: Один IP в рядок

en: Blocked IPs
uk_UA: Заблоковані IP-адреси

en: Verification Settings
uk_UA: Налаштування верифікації

en: Author Dashboard Page
uk_UA: Сторінка авторської інформаційної панелі

en: Front-end Administrator Roles
uk_UA: Ролі зовнішнього адміністратора

en: Allowed User Roles to Create Package From Front-end
uk_UA: Дозволені ролі користувачів для створення пакунків із зовнішнього інтерфейсу

en: Author Dashboard
uk_UA: Панель автора

en: Please Wait...
uk_UA: Будь ласка, зачекайте...

en: This key can be used for direct download
uk_UA: Цей ключ можна використовувати для прямого завантаження

en: Regenerate Master Key for Download
uk_UA: Відновити майстер-ключ для завантаження

en: Master Key
uk_UA: Майстер-ключ

en: Page Template:
uk_UA: Шаблон сторінки:

en: Who should be able to download?
uk_UA: Хто повинен мати можливість завантажити?

en: Allow Access:
uk_UA: Дозволити доступ:

en: Package&nbsp;Size:
uk_UA: Пакунки&nbsp;Розмір:

en: Stock&nbsp;Limit:
uk_UA: Залишок&nbsp;Ліміт:

en: View&nbsp;Count:
uk_UA: Підрахунок&nbsp;переглядів:

en: Link Label:
uk_UA: Мітка посилання:

en: password
uk_UA: пароль

en: PW Usage Limit:
uk_UA: Ліміт використання PW:

en: You can use single or multiple password for a package. If you are using multiple password then separate each password by []. example [password1][password2]
uk_UA: Ви можете використовувати один або декілька паролів для пакунка. Якщо ви використовуєте декілька паролів, відокремлюйте кожен пароль символом []. наприклад [пароль1][пароль2].

en: Enable Password Lock
uk_UA: Увімкнути блокування паролем

en: Terms Checkbox Label:
uk_UA: Позначка прапорця Умови:

en: Terms and Conditions:
uk_UA: Умови та положення:

en: Terms Title:
uk_UA: Назва Умов:

en: Use custom content below
uk_UA: Використовуйте кастомний контент нижче

en: Terms Page:
uk_UA: Сторінка з умовами:

en: Must Agree with Terms
uk_UA: Необхідно погодитися з умовами

en: You can use one or more of following methods to lock your package download:
uk_UA: Ви можете скористатися одним або декількома пунктами з наведених нижче методів, щоб заблокувати завантаження:

en: Icon URL
uk_UA: Піктограма URL-адреси

en: Update Date
uk_UA: Дата оновлення

en: <div class="w3eden"><div class="text-danger"><i class="fa fa-check-circle"></i> Removed!</div></div>
uk_UA: <div class="w3eden"><div class="text-danger"><i class="fa fa-check-circle"></i> Видалено!</div></div>

en: Delete Current File
uk_UA: Видалити поточний файл

en: Logo URL
uk_UA: URL-адреса логотипу

en: Short Intro
uk_UA: Короткий вступ

en: Public Profile Info
uk_UA: Інформація про публічний профіль

en: LinkedIn Shares
uk_UA: Поділитися в LinkedIn

en: Tweets
uk_UA: Поділитися у Х (Твіттер)

en: Facebook Likes
uk_UA: Вподобання на Facebook

en: Subscribed Today
uk_UA: Підписалися сьогодні

en: Total Subscribers
uk_UA: Всього підписалися

en: Total Categories
uk_UA: Всього категорій

en: Total Downloads
uk_UA: Всього завантажень

en: Total Packages
uk_UA: Всього пакунків

en: Failed to connect with server!
uk_UA: Не вдалося з'єднатися з сервером!

en: No package found! Please create at least 1 package to see template preview
uk_UA: Не знайдено жодного пакунка! Будь ласка, створіть принаймні 1 пакунок, щоб побачити попередній перегляд шаблону

en: Templates &lsaquo; Download Manager
uk_UA: Шаблони &lsaquo; Менеджер завантажень

en: Create new page
uk_UA: Створити нову сторінку

en: Go
uk_UA: Уперед

en: Go To Page
uk_UA: Перейти на сторінку

en: If you are on Gutenberg Editor or elementor, you may use gutenberg block or elementor add-on for wpdm to embed wpdm packages and categories or generate another available layouts
uk_UA: Якщо ви використовуєте Gutenberg Editor або elementor, ви можете скористатися блоками gutenberg або адоннами elementor для wpdm, щоб вбудувати пакети та категорії wpdm або згенерувати інші доступні макети

en: Embed Package
uk_UA: Вбудований пакунок

en: Master Download URL
uk_UA: Основна URL-адреса для завантаження

en: Stats
uk_UA: Статистика

en: You are not authorized!
uk_UA: Ви не авторизовані!

en: Number of Columns
uk_UA: Кількість стовпців

en: Hide
uk_UA: Приховати

en: Show
uk_UA: Показати

en: Toolbar:
uk_UA: Панель інструментів:

en: Items Per Page:
uk_UA: Елементів на сторінку:

en: Link Template:
uk_UA: Шаблон посилання:

en: Use Link Template
uk_UA: Використовувати шаблон посилання

en: Download History
uk_UA: Історія завантажень

en: Support Forum
uk_UA: Форум підтримки

en: Docs
uk_UA: Документація

en: Changelog
uk_UA: Зміни

en: Search Document Tags
uk_UA: Пошук документів за тегами

en: No Files found in Trash
uk_UA: У кошику немає жодного файлу

en: No File Found
uk_UA: Файл не знайдено

en: Search Files
uk_UA: Пошук файлів

en: View File
uk_UA: Переглянути файл

en: All Files
uk_UA: Всі файли

en: New File
uk_UA: Новий файл

en: Edit File
uk_UA: Редагувати файл

en: Add New File
uk_UA: Додати новий файл

en: Add New
uk_UA: Додати новий

note: Description of the plugin
en: Manage, Protect and Track file downloads, and sell digital products from your WordPress site. A complete digital asset management solution.
uk_UA: Керуйте, захищайте та відстежуйте завантаження файлів, а також продавайте цифрові продукти зі свого сайту на WordPress. Комплексне рішення для управління цифровими активами.

en: Search:
uk_UA: Пошук:

en: Processing...
uk_UA: Обробка...

en: No data available in table
uk_UA: У таблиці немає даних

en: (filtered from _MAX_ total downloads)
uk_UA: (відфільтровано з _MAX_ загальних завантажень)

en: No downloads available
uk_UA: Немає доступних завантажень.

en: Showing _START_ to _END_ of _TOTAL_ downloads
uk_UA: Відображення від _START_ до _END_ _TOTAL_ кількості завантажень

en: Nothing _START_ to - sorry
uk_UA: Нічого _START_ з - вибачте

en: Display _MENU_ downloads per page
uk_UA: Відображати _MENU_ завантаження на сторінці

en: Order By
uk_UA: Сортувати за

en: Desc
uk_UA: Спад

en: Asc
uk_UA: Зрост

en: Password usages limit exceeded
uk_UA: Перевищено ліміт використання пароля

en: Try Again
uk_UA: Спробуйте ще раз

en: Wrong Password!
uk_UA: Неправильний пароль!

en: Captcha Verification Failed!
uk_UA: Перевірка капчею не пройдена!

en: ID missing!
uk_UA: Ідентифікатор відсутній!

en: Descending
uk_UA: Спаданням

en: Order:
uk_UA: Сортувати:

en: Search Keyword...
uk_UA: Пошук за ключовим словом...

en: Update Link
uk_UA: Оновити посилання

en: Authorized Users:
uk_UA: Авторизовані користувачі:

en: Authorized User Groups:
uk_UA: Авторизовані групи користувачів:

en: Order By:
uk_UA: Впорядкувати за:

en: Update link
uk_UA: Оновити посилання

en: File Created
uk_UA: Файл створено

en: Create File
uk_UA: Створити файл

en: Folder Created
uk_UA: Папку створено

en: Create Folder
uk_UA: Створити папку

en: Copy Shortcode
uk_UA: Скопіювати короткий код

en: File copied successfully
uk_UA: Файл успішно скопійовано

en: Use the shortcode to embed this asset on any page or post
uk_UA: Використовуйте короткий код, щоб вставити цей ресурс на будь-яку сторінку або допис

en: Template Variables
uk_UA: Змінні шаблону

en: From Email
uk_UA: Електронна пошта відправника

en: From Name
uk_UA: Ім'я відправника

en: Recipient's Email
uk_UA: Електронна пошта одержувача

en: Message
uk_UA: Повідомлення

en: Email Subject
uk_UA: Тема листа

en: Editing: %s
uk_UA: Редагування: %s

en: To: %s
uk_UA: Кому: %s

en: No php code, only text, html, css and js
uk_UA: Жодного php коду, лише текст, html, css та js

en: History and Stats
uk_UA: Історія та статистика

en: You need to create an app from Google developer console, them from Credentials tab, create an API key and OAuth client ID and use those info in the following fields.
uk_UA: Вам потрібно створити додаток з консолі розробника Google, у вкладці "Облікові дані", створити ключ API та ідентифікатор клієнта OAuth і використовувати цю інформацію в наступних полях.

en: Eamil template not found.
uk_UA: Шаблон eamil не знайдено.

en: Google API Credentials
uk_UA: Облікові дані Google API

en: Email Template
uk_UA: Шаблон email

en: Google Developer Console
uk_UA: Консоль розробника Google

en: Tag Name
uk_UA: Назва позначки

en: Save Tag
uk_UA: Зберегти позначку

en: Tag Value
uk_UA: Значення позначки

en: Auto clean cache dir & temporary storage everyday
uk_UA: Автоматичне очищення директорії кешу та тимчасового сховища щодня

en: Facebook APP ID
uk_UA: ID додатку Facebook

en: Delete All Stats Data
uk_UA: Видалити всі дані статистики

en: Facebook App Settings
uk_UA: Налаштування додатка Facebook

en: Clear All Cache
uk_UA: Очистити весь кеш

en: Social Lock Panel
uk_UA: Панель блокування соцмереж

en: User Dashboard
uk_UA: Майстерня користувача

en: Facebook APP Secret
uk_UA: Секретний ключ додатку Facebook

en: Cache & Stats
uk_UA: Кеш і статистика

en: Use Cookie
uk_UA: Використовувати Cookie

en: Store in Database
uk_UA: Зберігати в базі даних

en: Login Page
uk_UA: Сторінка входу

en: Enable sign up form CAPTCHA validation
uk_UA: Увімкнути перевірку CAPTCHA у формі реєстрації

en: reCAPTCHA Secret Key
uk_UA: Секретний ключ reCAPTCHA

en: reCAPTCHA Site Key
uk_UA: Ключ сайту reCAPTCHA

en: reCAPTCHA Settings
uk_UA: Налаштування reCaptcha

en: Who will have access to server file browser
uk_UA: Хто матиме доступ до файлового браузера сервера

en: File Browser Access:
uk_UA: Доступ до файлового браузера:

en: Reset Base Dir
uk_UA: Скинути базовий каталог

en: Root dir for server file browser.<br/><b>*Don't add tailing slash (/)</b>
uk_UA: Кореневий каталог для файлів сервера.<br/><b>*Не додавайте косу риску (/)</b>

en: File Browser Root:
uk_UA: Корінь файлового браузера:

en: Access Settings
uk_UA: Налаштування доступу

en: Enable Gutenberg editor for WordPress Download Manager
uk_UA: Ввімкнути редактор Gutenberg для WordPress Download Manager

en: Editor Settings
uk_UA: Налаштування редактора

en: The page where you used short-code %s
uk_UA: Сторінка, на якій ви використовували короткий код %s

en: None Selected
uk_UA: Не вибрано

en: Version:
uk_UA: Версія:

en: Invalid File Type!
uk_UA: Неправильний тип файлу!

en: Select File
uk_UA: Оберіть файл

[ctx: Uploader: Drop file here - or - Select File]
en: or
uk_UA: або

en: Drop file here
uk_UA: Вставте файл сюди

en: No file uploaded yet!
uk_UA: Файл ще не завантажено!

en: attached file is missing/deleted
uk_UA: прикріплений файл відсутній/видалений

en: Select from server
uk_UA: Виберіть сервер

en: Select from media library
uk_UA: Виберіть з медіатеки

en: Drop files here
uk_UA: Перетягніть файли сюди

en: PayPal Email
uk_UA: Електронна пошта PayPal

en: Payment Settings
uk_UA: Налаштування платежів

en: Profile Header Text Color
uk_UA: Колір тексту заголовка профілю

en: Profile Header Background Color
uk_UA: Колір фону заголовка профілю

en: Banner URL
uk_UA: URL банера

en: Stats &lsaquo; Download Manager
uk_UA: Статистика &lsaquo; Диспетчер завантажень

en: Do Not Apply
uk_UA: Не застосовувати

en: Use Global
uk_UA: Використовувати глобально

en: Category Page Template
uk_UA: Шаблон сторінки категорії

en: All Visitors
uk_UA: Всі відвідувачі

en: Select the roles who should have access to the packages under this category
uk_UA: Виберіть ролі, які повинні мати доступ до пакунків цієї категорії

en: Browse
uk_UA: Огляд

en: Select Category Image
uk_UA: Виберіть зображення категорії

en: Category Image:
uk_UA: Зображення категорії:

en: Add-Ons &lsaquo; Download Manager
uk_UA: Надбудови &lsaquo; Диспетчер завантажень

en: Social Overview
uk_UA: Соціальний огляд

en: Download Manager Overview
uk_UA: Огляд менеджера завантажень

en: Attach File
uk_UA: Прикріпити файл

en: Package Settings
uk_UA: Налаштування пакунка

en: Price
uk_UA: Ціна

en: file(s)
uk_UA: файл(и)

en: Total Files
uk_UA: Всього файлів

en: Attached Files
uk_UA: Прикріпити файли

en: Package Info
uk_UA: Інформація про пакунок

en: Create Date
uk_UA: Дата створення

en: File Count
uk_UA: Кількість файлів

en: File Type
uk_UA: Тип файлу

en: Stock
uk_UA: Запас

en: Download Count
uk_UA: Кількість завантажень

en: Save all changes
uk_UA: Зберегти всі зміни

en: Filter »
uk_UA: Фільтр »

en: Add-Ons
uk_UA: Додатки

en: Show all dates
uk_UA: Показати всі дати

en: All Types
uk_UA: Всі типи

en: Ascending
uk_UA: У порядку збільшення

en: File moved successfully
uk_UA: Файл успішно переміщено

en: Invalid destination path
uk_UA: Неправильний шлях до місця призначення

en: Invalid source path
uk_UA: Неправильний шлях до джерела

en: Error! Unauthorized Access.
uk_UA: Помилка! Несанкціонований доступ.

en: Error! You are not authorized to execute this action.
uk_UA: Помилка! Ви не маєте права на виконання цієї дії.

en: <b>Unauthorized Action!</b><br/>Execution is cancelled by the system.
uk_UA: <b>Несанкціонована дія!</b><br/>Виконання скасовано системою.

en: Error! FileType is not allowed.
uk_UA: Помилка! Такий тип файлу не допускається.

en: Error! Unauthorized Path.
uk_UA: Помилка! Несанкціонований шлях.

en: Asset Manager
uk_UA: Керування активами

en: Download link is expired! Go back and Refresh the page to regenerate download link
uk_UA: Термін дії посилання для завантаження закінчився! Поверніться та оновіть сторінку, щоб відновити посилання для завантаження

en: You are not authorized to access this page
uk_UA: Ви не маєте права доступу до цієї сторінки

en: Primary:
uk_UA: Основний:

en: Because, sometimes your theme may have those scripts/styles enqueued already
uk_UA: Тому що іноді у вашій темі ці скрипти/стилі вже можуть бути поставлені в чергу

en: Error! Session Expired. Try refreshing page.
uk_UA: Помилка! Сеанс закінчився. Спробуйте оновити сторінку.

en: LinkedIn App Settings
uk_UA: Налаштування програми LinkedIn

en: Front-end Settings
uk_UA: Налаштування інтерфейсу

en: Misc Settings
uk_UA: Інші налаштування

en: Try to Open in Browser instead of download when someone clicks on download link
uk_UA: Спробуйте відкрити в браузері замість завантаження, коли хтось натискає на посилання для завантаження

en: Open in Browser
uk_UA: Відкрити в браузері

en: Output Buffering
uk_UA: Вихідна буферизація

en: Resumable Downloads
uk_UA: Завантаження з можливістю поновлення

en: If you get broken download, then try enabling/disabling following options, as sometimes server may not support output buffering or partial downloads
uk_UA: Якщо завантаження перериваються, спробуйте ввімкнути/вимкнути наступні опції, оскільки іноді сервер може не підтримувати буферизацію виводу або часткове завантаження

en: Check this option if you want to mask/unmask file download link. If you unmask download link, bots will be able the find any public download link easily.
uk_UA: Позначте цю опцію, якщо ви хочете приховати/розкрити посилання для завантаження файлу. Якщо ви знімете маску з посилання, боти зможуть легко знайти будь-яке публічне посилання для завантаження.

en: Unmask Download Link
uk_UA: Посилання для завантаження НЕ замасковане

en: Mask Download Link
uk_UA: Замасковане посилання для завантаження

en: File Download
uk_UA: Завантаження файлу

en: If you want to show login form instead of message user short-code [wpdm_login_form]. To show login form in a modal popup, please follow %s the doc here %s
uk_UA: Якщо ви хочете показувати форму входу замість повідомлення, введіть короткий код користувача [wpdm_login_form]. Щоб показати форму входу у модальному (спливаючому) вікні, будь ласка, дотримуйтесь %s документації тут %s

en: Password will expire after it exceed this usage limit
uk_UA: Термін дії пароля закінчується після перевищення цього ліміту використання

en: Reset Password Usage Count
uk_UA: Скинути лічильник використання пароля

en: Unauthorized Access!
uk_UA: Несанкціонований доступ!

en: Privacy Settings Saved Successfully
uk_UA: Налаштування конфіденційності успішно збережено

en: Settings Saved Successfully
uk_UA: Налаштування успішно збережено

en: Something is wrong!
uk_UA: Щось не так!

en: You are not allowed to change settings!
uk_UA: Ви не маєте права змінювати налаштування!

en: Security token is expired! Refresh the page and try again.
uk_UA: Термін дії токену безпеки закінчився! Оновіть сторінку та спробуйте ще раз.

en: Settings &lsaquo; Download Manager
uk_UA: Налаштування &lsaquo; Диспетчер завантажень

en: Download page:
uk_UA: Сторінка завантаження:

en: Direct download:
uk_UA: Пряме завантаження:

en: Count
uk_UA: Кількість

en: Master Download Link:
uk_UA: Основне посилання для завантаження:

en: Generate Download Link
uk_UA: Згенеруйте посилання для завантаження

en: Install The Best WordPress Contact Form Builder
uk_UA: Встановіть найкращий конструктор контактних форм WordPress

en: This is a preview, original template color scheme may look little different, but structure will be same
uk_UA: Це попередній перегляд, оригінальна колірна схема шаблону може виглядати дещо інакше, але структура буде такою самою

en: Template Preview
uk_UA: Попередній перегляд шаблону

en: Export History
uk_UA: Експортувати історію

en: Crop thumbnails
uk_UA: Обрізати мініатюри

en: Image and Previews
uk_UA: Зображення та попередній перегляд

en: Shortcode Page
uk_UA: Сторінка з короткими кодами

en: Border Radius
uk_UA: Радіус межі

en: Details Page
uk_UA: Сторінка з деталями

en: Download Button
uk_UA: Кнопка завантаження

en: Danger:
uk_UA: Небезпека:

en: Warning:
uk_UA: Увага:

en: Success:
uk_UA: Успішно:

en: Info:
uk_UA: Інфо:

en: Secondary:
uk_UA: Вторинний:

en: Install Download Manager Addons for Elementor
uk_UA: Встановіть доповнення до Download Manager для Elementor

en: Install Gutenberg Blocks by WordPress Download Manager
uk_UA: Встановіть Блоки Gutenberg за допомогою менеджера завантажень WordPress

en: Keep current template as it is provided with the active theme
uk_UA: Збережіть поточний шаблон, оскільки він надається з активною темою

en: Login Required Message:
uk_UA: Необхідно увійти в систему:

en: Permission Denied Message for Packages:
uk_UA: Повідомлення про відсутність у дозволі, для Пакунків:

en: Enable sign in form CAPTCHA validation
uk_UA: Ввімкнути перевірку CAPTCHA у формі входу

en: Icons
uk_UA: Значки

en: Lock Options
uk_UA: Параметри блокування

en: Insert Password(s)
uk_UA: Вставити пароль(і)

en: Generated Passwords
uk_UA: Згенеровані паролі

en: Strong
uk_UA: Надійний

en: Weak
uk_UA: Не надійний

en: Password Strength
uk_UA: Надійність паролю

en: Password Lenght & Count
uk_UA: Довжина та кількість символів паролю

en: Number of passwords:
uk_UA: Кількість символів паролю:

en: Users will be asked for reCAPTCHA verification before download.
uk_UA: Перед завантаженням користувачам буде запропоновано пройти перевірку reCAPTCHA.

en: Please configure reCAPTCHA
uk_UA: Будь ласка, налаштуйте reCAPTCHA

en: Enable Captcha Lock
uk_UA: Увімкнути блокування капчею

en: Banner/Background Image URL
uk_UA: URL зображення банера/фона

en: Download {{package_name}}
uk_UA: Завантажити {{package_name}}

en: New Package is Added By {{name}}
uk_UA: Новий пакет додав {{name}}
