Plugins - Ultimate Member – User Profile, Registration, Login, Member Directory, - en to nl translation catalogue (2127 entries)

en:  When someone tries to inject capabilities to the Account, Profile & Register forms submission, it will be banned.
nl:  Wanneer iemand probeert functionaliteiten toe te voegen aan het indienen van de account, profiel & registratie formulieren, zal dit worden verboden.

en:  affected by %d capability selected in the Banned Administrative Capabilities. |  affected by one of the %d capabilities selected in the Banned Administrative Capabilities.
nl[0]:  Beïnvloed door %d rechten geselecteerd in het verboden administratieve rechten.
nl[1]:  Wordt beïnvloed door een van de %d rechten die zijn geselecteerd in de verboden administratieve rechten.

en:  directory settings
nl:  folder instellingen

en:  form settings
nl:  formulierinstellingen

en:  metadata rows...
nl:  metagegevens rijen...

en:  role settings
nl:  rol instellingen

en:  stars
nl:  sterren

en:  to
nl:  tot

en:  users...
nl:  gebruikers...

en: "%s" Subject
nl: "%s" onderwerp

en: "Desktop view" means the profile block's width lower than 800px.
nl: "Desktopweergave" betekent dat de breedte van het profielblok lager is dan 800px.

en: "Remember Me" checkbox
nl: "Selectievakje "Onthoud mij

en: %1$s (filename: %2$s.php)
nl: %1$s (bestandsnaam: %2$s.php)

en: %1$s - Form ID#: %2$s
nl: %1$s - Formulier ID#: %2$s

en: %1$s at %2$s
nl: %1$s om %2$s

en: %s - Upgrade Process
nl: %s - Upgradeproces

en: %s - wrong conditions.
nl: %s - verkeerde voorwaarden.

en: %s ASC
nl: %s OPLOPEND

en: %s DESC
nl: %s AFLOPEND

en: %s From
nl: %s van

en: %s License Key
nl: %s licentiesleutel

en: %s Tab
nl: %s tab

en: %s To
nl: %s naar

en: %s ago
nl: %s geleden

en: %s comment | %s comments
nl[0]: %s reactie
nl[1]: %s reacties

en: %s does not send any user data outside of your site by default.
nl: %s verzendt standaard geen gebruikersgegevens naar locaties buiten je site.

en: %s hr | %s hrs
nl[0]: %s uur
nl[1]: %s uren

en: %s is a major update, and we highly recommend creating a full backup of your site before updating.
nl: %s is een majeure update, we raden je ten sterkste aan om een volledige back-up van je site te maken voordat je de update doorvoert.

en: %s is required
nl: %s is vereist

en: %s is required.
nl: %s is verplicht.

en: %s needs to create several pages (User Profiles, Account, Registration, Login, Password Reset, Logout, Member Directory) to function correctly.
nl: %s moet een aantal pagina's aanmaken om goed te functioneren (Gebruiker profielen, Account, Registratie, Login, Wachtwoord reset, Logout, Lid catalogus).

en: %s page
nl: Pagina voor %s

en: %s provides you with forms for user registration, login and profiles.
nl: %s biedt je formulieren voor gebruikersregistratie, login en profielen.

en: %s year old | %s years old
nl[0]: %s jaar oud
nl[1]: %s jaren oud

en: &mdash; No role for Ultimate Member &mdash;
nl: &mdash; Geen gebruikersrol voor Ultimate Member &mdash;

en: ( 12-hr format )
nl: (12-uur format)

en: ( 24-hr format )
nl: (24-uurs format)

en: (empty)
nl: (leeg)

en: (no title)
nl: (Geen titel)

en: - Login: <a target="_blank" href="%1$s">%2$s</a> reCAPTCHA is <strong>disabled</strong>
nl: - Login: <a target="_blank" href="%1$s">%2$s</a> reCAPTCHA is <strong>uitgeschakeld</strong>

en: - Login: <a target="_blank" href="%1$s">%2$s</a> reCAPTCHA is <strong>enabled</strong>
nl: - Login: <a target="_blank" href="%1$s">%2$s</a> reCAPTCHA is <strong>ingeschakeld</strong>

en: - Register: <a target="_blank" href="%1$s">%2$s</a> reCAPTCHA is <strong>disabled</strong>
nl: - Registreren: <a target="_blank" href="%1$s">%2$s</a> reCAPTCHA is <strong>uitgeschakeld</strong>

en: - Register: <a target="_blank" href="%1$s">%2$s</a> reCAPTCHA is <strong>enabled</strong>
nl: - Registreren: <a target="_blank" href="%1$s">%2$s</a> reCAPTCHA is <strong>ingeschakeld</strong>

en: - Reset Password Form's Google reCAPTCHA is <strong>disabled</strong>
nl: - Google reCAPTCHA voor wachtwoord opnieuw instellen is <strong>uitgeschakeld</strong>

en: - Reset Password Form's Google reCAPTCHA is <strong>enabled</strong>
nl: - de Google reCAPTCHA van het reset wachtwoord formulier is <strong>ingeschakeld</strong>

en: 1. Please temporarily lock all your active Register forms.
nl: 1. Vergrendel tijdelijk al je actieve registratie formulieren.

en: 1.0 version
nl: 1.0 versie

en: 10 stars rating system
nl: 10 sterren beoordelingssysteem

en: 2. Review all suspicious accounts and delete them completely.
nl: 2. Beoordeel alle verdachte accounts en verwijder ze volledig.

en: 2.0 version
nl: 2.0 versie

en: 3. If accounts are suspicious to you, please destroy all user sessions to logout active users on your site.
nl: 3. Als accounts verdacht voor je zijn, vernietig dan alle gebruikerssessies om actieve gebruikers op je site uit te loggen.

en: 4. Run a complete scan on your site using third-party Security plugins such as
nl: 4. Voer een volledige scan uit op je site met beveiliging plugins van derden zoals

en: 404 ( File Not Found response )
nl: 404 (Bestand niet gevonden)

en: 5  stars rating system
nl: 5  sterren waarderingsysteem

en: 5. Force users to Reset their Passwords.
nl: 5. Dwing gebruikers om hun wachtwoord opnieuw in te stellen.

en: 6. Once your site is secured, please create or enable Daily Backups of your server/site. You can contact your hosting provider to assist you on this matter.
nl: 6. Zodra je site is beveiligd, maak of schakel dan dagelijkse back-ups van je server/site in. Je kunt contact opnemen met je hostingprovider om je hierbij te helpen.

en: <strong style="color:red">WARNING:</strong> Ensure that you've created a full backup of your site as your restoration point before changing anything on your site with our recommendations.
nl: <strong style="color:red">WAARSCHUWING:</strong> Zorg ervoor dat je een volledige back-up van je site hebt gemaakt als herstelpunt voordat je iets op je site verandert met onze aanbevelingen.

en: <strong>%1$s %2$s</strong> Successfully Upgraded
nl: <strong>%1$s %2$s</strong> Succesvol geüpdatet

en: <strong>%1$s %2$s</strong> requires 2.0 extensions. You have pre 2.0 extensions installed on your site. <br /> Please update %3$s extensions to latest versions. For more info see this <a href="%4$s" target="_blank">doc</a>.
nl: <strong>%1$s %2$s</strong> vereist 2.0 uitbreidingen. Er zijn verouderde uitbreidingsversies aangetroffen op je site.<br /> Update deze %3$s uitbreidingen naar de laatste versie. Voor meer informatie kun je dit <a href="%4$s" target="_blank">document</a> raadplegen.

en: <strong>%1$s</strong> future plans! Detailed future list is <a href="%2$s" target="_blank">here</a>
nl: <strong>%1$s</strong> toekomstplannen! Een gedetailleerd overzicht van onze plannen vind je <a href="%2$s" target="_blank">hier</a>

en: <strong>Age:</strong>&nbsp;{min_range} - {max_range} years old
nl: <strong>Leeftijd:</strong>&nbsp;{min_range} - {max_range} jaren oud

en: <strong>Age:</strong>&nbsp;{value} years old
nl: <strong>Leeftijd:</strong>&nbsp;{value} jaar oud

en: <strong>All Access Pass</strong> – Get access to all Ultimate Member extensions at a significant discount with our All Access Pass.
nl: <strong>All Access Pass</strong> – Krijg toegang tot alle Ultimate Member extensies tegen een significant lagere prijs met de All Access Pass.

en: <strong>Important:</strong> Our website is currently under maintenance. Please check back soon.
nl: <strong>Belangrijk:</strong> Onze site is momenteel in onderhoud. Kom snel weer terug.

en: <strong>Important:</strong> Your password has expired. This (one-time) change requires you to reset your password. Please <a href="%s">click here</a> to reset your password via Email.
nl: <strong>Belangrijk:</strong> je wachtwoord is verlopen. Deze (eenmalige) wijziging vereist dat je je wachtwoord opnieuw instelt. <a href="%s">Klik hier</a> om je wachtwoord opnieuw in te stellen via e-mail.

en: <strong>Warning:</strong> Account page and User page must be separate pages.
nl: <strong>Waarschuwing:</strong> account pagina en gebruikerspagina moeten aparte pagina's zijn.

en: <strong>Warning:</strong> Account page and WooCommerce "My account" page should be separate pages.
nl: <strong>Waarschuwing:</strong> account pagina en WooCommerce "Mijn account" pagina moeten aparte pagina's zijn.

en: <strong>Warning:</strong> Account page must contain shortcode <code>[ultimatemember_account]</code>.
nl: <strong>Waarschuwing:</strong> account pagina moet shortcode <code>[ultimatemember_account]</code> bevatten.

en: <strong>Warning:</strong> Home page and Logout page must be separate pages.
nl: <strong>Waarschuwing:</strong> voorpagina en uitlog pagina moeten aparte pagina's zijn.

en: <strong>Warning:</strong> Login page and Logout page must be separate pages.
nl: <strong>Waarschuwing:</strong> login pagina en loguit pagina moeten aparte pagina's zijn.

en: <strong>Warning:</strong> Login page must contain a login form shortcode. You can get existing shortcode or create a new one <a href="edit.php?post_type=um_form" target="_blank">here</a>.
nl: <strong>Waarschuwing:</strong> de login pagina moet een login formulier shortcode bevatten. Je kunt een bestaande shortcode verkrijgen of een nieuwe maken <a href="edit.php?post_type=um_form" target="_blank">hier</a>.

en: <strong>Warning:</strong> Members page must contain a profile form shortcode. You can get existing shortcode or create a new one <a href="edit.php?post_type=um_directory" target="_blank">here</a>.
nl: <strong>Waarschuwing:</strong> leden pagina moet een profielformulier shortcode bevatten. Je kunt hier een bestaande shortcode verkrijgen of een nieuwe aanmaken <a href="edit.php?post_type=um_directory" target="_blank">hier</a>.

en: <strong>Warning:</strong> Password Reset page must contain shortcode <code>[ultimatemember_password]</code>.
nl: <strong>Waarschuwing:</strong> wachtwoord reset pagina moet shortcode <code>[ultimatemember_password]</code> bevatten.

en: <strong>Warning:</strong> Register page must contain a registration form shortcode. You can get existing shortcode or create a new one <a href="edit.php?post_type=um_form" target="_blank">here</a>.
nl: <strong>Waarschuwing:</strong> de registratiepagina moet een shortcode voor het registratieformulier bevatten. Je kunt een bestaande shortcode verkrijgen of een nieuwe aanmaken <a href="edit.php?post_type=um_form" target="_blank">hier</a>.

en: <strong>Warning:</strong> User page must contain a profile form shortcode. You can get existing shortcode or create a new one <a href="edit.php?post_type=um_form" target="_blank">here</a>.
nl: <strong>Waarschuwing:</strong> de gebruikerspagina moet een profielformulier shortcode bevatten. Je kunt een bestaande shortcode verkrijgen of een nieuwe aanmaken <a href="edit.php?post_type=um_form" target="_blank">hier</a>.

en: <strong>`%1$s`</strong> <span style="color:red">has affected %2$d user account.</span> | <strong>`%1$s`</strong> <span style="color:red">has affected %2$d user accounts.</span>
nl[0]: <strong>`%1$s`</strong> <span style="color:red">heeft betrekking op %2$d gebruikersaccount.</span>
nl[1]: <strong>`%1$s`</strong> <span style="color:red">heeft invloed gehad op %2$d gebruikersaccounts.</span>

en: <strong>`%s`</strong> <span style="color:green">is safe.</span>
nl: <strong>`%s`</strong> <span style="color:green">is veilig.</span>

en: A confirmation email has been sent to your email. Click the link within the email to confirm your deletion request.
nl: Er is een bevestiging e-mail naar je e-mail gestuurd. Klik op de link in de e-mail om je aanvraag tot verwijdering te bevestigen.

en: A confirmation email has been sent to your email. Click the link within the email to confirm your export request.
nl: Er is een bevestiging e-mail naar je e-mail verzonden. Klik op de link in de e-mail om je export aanvraag te bevestigen.

en: A logged out user will be redirected to this url If he is not permitted to access the site.
nl: Een afgemelde gebruiker wordt omgeleid naar deze URL als hij geen toegang heeft tot de site.

en: A meta key is required to store the entered info in this field in the database. The meta key should be unique to this field and be written in lowercase with an underscore ( _ ) separating words e.g country_list or job_title
nl: Er is een metasleutel vereist voor opslag van de ingevoerde informatie in dit veld in de database. De metasleutel moet uniek zijn voor dit veld en uit kleine letters bestaan, waarbij woorden van elkaar worden gescheiden door middel van onderstrepingsteken (_), bijv. lijst_van_genres of favoriete_auteurs

en: A theme or plugin compatibility issue
nl: Een thema of plugin compatibiliteitsprobleem

en: ASC
nl: OPLOPEND

en: Abkhazian
nl: Abchazisch

en: About
nl: Over

en: Access
nl: Toegang

en: Accessible Category pages
nl: Toegankelijke categorie pagina's

en: Accessible Homepage
nl: Toegankelijke homepage

en: Account Activation Email
nl: Account activatie e-mail

en: Account Approved Email
nl: E-mail over goedkeuring account

en: Account Deactivated Email
nl: E-mail over deactivering van account

en: Account Deleted Email
nl: E-mail over verwijdering van account

en: Account Deletion Custom Text
nl: Aangepaste tekst bij account verwijderen

en: Account Deletion Notification
nl: Melding over verwijdering van account

en: Account Deletion Text
nl: Account verwijderen tekst

en: Account Deletion without password Custom Text
nl: Account verwijderen zonder wachtwoord Aangepaste tekst

en: Account Needs Review Notification
nl: Account vereist beoordeling melding

en: Account Rejected Email
nl: E-mail over afwijzing van account

en: Account Status
nl: Accountstatus

en: Account Updated Email
nl: E-mail over updaten van account

en: Account Welcome Email
nl: Account welkomst e-mail

en: Account has been successfully restored.
nl: Account is succesvol teruggezet.

en: Action to be taken after account is deleted
nl: Actie die moet worden ondernomen wanneer het account wordt verwijderd

en: Action to be taken after login
nl: Actie die moet worden ondernomen na login

en: Action to be taken after logout
nl: Actie die moet worden ondernomen na het uitloggen

en: Action to be taken after registration
nl: Actie die moet worden ondernomen na het registreren

en: Action when users without access tries to view the post
nl: Actie wanneer gebruikers zonder toegang het bericht proberen te bekijken

en: Action when users without access tries to view the term's post
nl: Actie wanneer gebruikers zonder toegang het bericht van de term proberen te bekijken

en: Activate
nl: Activeren

en: Activate content restriction for this term and its posts. Affects only posts that do not have individual Restriction Content settings
nl: Activeer inhoudsbeperking voor deze term en zijn berichten. Beïnvloedt alleen berichten die geen individuele inhoudsbeperking instellingen hebben

en: Activate individual content restriction settings for this post. Then ignore all terms restriction content settings if they exists.
nl: Activeer individuele inhoudsbeperkende instellingen voor dit bericht. Negeer dan alle inhoudsbeperkende instellingen voor termen, als die bestaan.

en: Activation link lifetime
nl: Activatie link levenstijd

en: Add
nl: Toevoegen

en: Add Master Row
nl: Hoofdrij toevoegen

en: Add New
nl: Nieuwe toevoegen

en: Add New Custom Field
nl: Nieuw aangepast veld toevoegen

en: Add New Field
nl: Nieuw veld toevoegen

en: Add New Filter
nl: Nieuw filter toevoegen

en: Add New Form
nl: Nieuw formulier toevoegen

en: Add New Item
nl: Nieuw item toevoegen

en: Add New Member Directory
nl: Nieuwe ledenlijst toevoegen

en: Add New Role
nl: Nieuwe rol toevoegen

en: Add New Size
nl: Nieuwe Afmetingen Toevoegen

en: Add New URL
nl: Nieuwe URL toevoegen

en: Add New User Role
nl: Nieuwe gebruikersrol toevoegen

en: Add Row
nl: Voeg rij toe

en: Add a First & Last Name fields
nl: Velden voor voornaam & achternaam toevoegen

en: Add a New Divider
nl: Een nieuw scheidingsteken toevoegen

en: Add a New Field
nl: Nieuw veld toevoegen

en: Add a New Field Group
nl: Nieuwe veldgroep toevoegen

en: Add a callback source to retrieve choices.
nl: Voeg een callback bron toe om keuzes op te halen.

en: Add conditional fields support
nl: Voeg ondersteuning toe voor voorwaardelijke velden

en: Add new rule
nl: Voeg een nieuwe regel to

en: Add translation to %s
nl: Vertaling aan %s toevoegen

en: Added custom callback functions for the UM Forms custom fields to the whitelist setting...
nl: Aangepaste callback functies toegevoegd voor de UM Forms aangepaste velden aan de lijst toegestaan instelling...

en: Additional Instructions Text
nl: Aanvullende instructies tekst

en: Admin Email Address
nl: Beheerder e-mailadres

en: Admin filtering
nl: Beheer filteren

[ctx: Admin menu name]
en: All Users
nl: Alle gebruikers

[ctx: Admin menu name]
en: Users
nl: Gebruikers

en: Administrative Permissions
nl: Beheerdersrechten

en: Administrative capabilities ban
nl: Administratieve rechten ban

en: Advanced
nl: Geavanceerd

en: Advanced settings section is designed to help you fine-tune your website or add extra features. <a href="%s" target="_blank">Learn more about advanced settings section</a>.
nl: De sectie geavanceerde instellingen is ontworpen om je te helpen je site te verfijnen of extra functies toe te voegen. <a href="%s" target="_blank">Lees meer over de sectie geavanceerde instellingen</a>.

en: After clicking the <strong>"Run"</strong> button, the update process will start. All information will be displayed in the <strong>"Upgrade Log"</strong> field.
nl: Nadat je op de knop <strong>"Uitvoeren"</strong> hebt geklikt, wordt het updateproces gestart. Alle informatie wordt weergegeven in het veld <strong>"Upgrade log"</strong>.

en: After clicking the <strong>"Run"</strong> button, the update process will start. All information will be displayed in the field below.
nl: Nadat je op de knop <strong>"Uitvoeren"</strong> hebt geklikt, wordt het updateproces gestart. Alle informatie wordt weergegeven in het onderstaande veld.

en: Age
nl: Leeftijd

en: Albania
nl: Albanië

en: Albanian
nl: Albanees

en: Algeria
nl: Algerije

en: All
nl: Alles

en: All Items
nl: Alle items

en: All the above are default Administrator & Super Admin capabilities. When someone tries to inject capabilities to the Account, Profile & Register forms submission, it will be flagged with this option. The %s capabilities are locked to ensure no users will be created with these capabilities.
nl: Al het bovenstaande zijn standaard beheerder & superbeheerder rechten. Als iemand probeert om rechten te injecteren in het account, profiel & registratie formulieren, wordt dit gemarkeerd met deze optie. De %s rechten zijn vergrendeld om ervoor te zorgen dat er geen gebruikers worden aangemaakt met deze rechten.

en: All users sessions have been successfully destroyed.
nl: Alle gebruikerssessies zijn succesvol vernietigd.

en: Allow Category pages to be accessible
nl: Pagina's van categorieën toegankelijk maken

en: Allow Homepage to be accessible
nl: Laat de homepage toegankelijk zijn

en: Allow external link redirect confirm
nl: Externe link doorverwijzing toestaan bevestigen

en: Allow external link redirect confirm
nl: Externe link omleiden bevestigen toestaan

en: Allow multiple selections
nl: Meerdere selecties toestaan

en: Allow this role to delete other user accounts.
nl: Sta deze rol toe om andere gebruikersaccounts te verwijderen.

en: Allow this role to delete their account and end their membership on your site
nl: Indien ingeschakeld, leden met deze gebruikersrol mogen hun eigen account verwijderen en hun lidmaatschap beëindigen

en: Allow this role to edit accounts of other members
nl: Indien ingeschakeld, deze gebruikersrol mag ledenaccounts van andere leden bewerken en (indien ingeschakeld) verwijderen

en: Allow this user role to view your site's homepage
nl: Sta deze gebruikersrol toe om de homepage van je site te bekijken

en: Allow to replace the restricted post title to users that do not have permission to view the content.
nl: Sta toe om de titel van een beperkt bericht te vervangen voor gebruikers die geen toestemming hebben om de inhoud te bekijken.

en: Allow users to change email
nl: Gebruikers toestaan e-mail te wijzigen

en: Allow users to choose If they want to stay signed in even after closing the browser. If you do not show this option, the default will be to not remember login session.
nl: Sta gebruikers toe om aangemeld te blijven zelfs al sluiten ze de browser. Als je deze optie niet toont, zal de loginsessie standaard niet onthouden worden.

en: Allow users to hide their profiles from directory
nl: Gebruikers de mogelijkheid bieden hun profiel in lijsten te verbergen

en: Allowed Choice Callbacks
nl: Toegestane keuze callbacks

en: Allowed Choice Callbacks (Enter one PHP function per line)
nl: Toegestane keuze callbacks (Voer één PHP-functie per regel in)

en: Allowed File Types
nl: Toegestane bestandstypen

en: Allowed Image Types
nl: Toegestane afbeeldingstypen

en: Allowed hosts for safe redirect
nl: Toegestane hosts voor veilig omleiden

en: Allowed hosts for safe redirect (one host per line)
nl: Toegestane hosts voor veilige omleidingen (één host per regel)

en: Allowed roles
nl: Gebruikersrollen toestaan

en: Allows to manage blocked data of signed up user.
nl: Hiermee kunnen geblokkeerde gegevens van aangemelde gebruikers worden beheerd.

en: Allows to manage redirect settings.
nl: Hiermee kunnen instellingen voor omleiden worden beheerd.

en: Allows to manage reset password settings.
nl: Hiermee kunnen instellingen voor het resetten van wachtwoorden worden beheerd.

en: Allows you to control the cover photos sizes, thumbnails, etc.
nl: Hiermee kun je de grootte van de omslagfoto's, thumbnails, enz. regelen.

en: Allows you to control the fields on the main tab of Account page.
nl: Hiermee kun je de velden op het hoofd tab van de account pagina beheren.

en: Allows you to control the profile photos sizes, thumbnails, etc.
nl: Hiermee kun je de grootte van profielfoto's, thumbnails, enz. regelen.

en: Alpha-numeric value
nl: Cijfers en letters

en: Alphabetic value only
nl: Alleen alfabetische waarden

en: Also, We've found <strong style="color:red;">%s account</strong> | Also, We've found <strong style="color:red;">%s accounts</strong>
nl[0]: We hebben ook <strong style="color:red;">%s account</strong> gevonden
nl[1]: We hebben ook <strong style="color:red;">%s accounts</strong> gevonden

en: American Samoa
nl: Amerikaans Samoa

en: Amharic
nl: Amhaars

en: An error has been encountered
nl: Er is een fout opgetreden

en: An error has been encountered. Probably page was cached. Please try again.
nl: Er is een fout opgetreden. Waarschijnlijk is de pagina in de cache opgeslagen. Probeer het opnieuw.

en: An unexpected error occurred. Something may be wrong with %s or this server&#8217;s configuration. If you continue to have problems, please try the <a href="%s">support forums</a>.
nl: Er is een onverwachte fout opgetreden. Er kan iets mis zijn met %s of deze server configuratie. Als je problemen blijft houden, probeer dan de <a href="%s">ondersteuningsforums</a>.

en: Antigua and Barbuda
nl: Antigua en Barbuda

en: Any image upload above this width will be resized to this limit automatically.
nl: Afbeeldingen groter dan deze breedte worden automatisch geschaald.

en: Anyone
nl: Iedereen

en: Appearance
nl: Weergave

en: Apply
nl: Toepassen

en: Apply custom settings to this form
nl: Aangepaste instellingen op dit formulier toepassen

en: Approve Membership
nl: Lidmaatschap toestaan

en: Approved
nl: Goedgekeurd

en: Arabic
nl: Arabisch

en: Aragonese
nl: Aragonees

en: Are the Ultimate Member templates out of date?
nl: Zijn de templates voor de ultieme leden verouderd?

en: Are the icons in Ultimate Member Forms and Settings out of date?
nl: Zijn de pictogrammen in Ultimate Member Forms en instellingen verouderd?

en: Are you hacking? Please try again!
nl: Is dit een hack-aanval? Probeer opnieuw!

en: Are you sure that you want to make all users sessions expired?
nl: Weet je zeker dat je alle gebruikerssessies wil laten verlopen?

en: Are you sure that you want to restore this account after getting flagged for suspicious activity?
nl: Weet je zeker dat je dit account wil terugzetten nadat het is gemarkeerd voor verdachte activiteiten?

en: Are you sure you want to delete this role?
nl: Weet je zeker dat je deze rol wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete your account? This will erase all of your account data from the site. To delete your account enter your password below.
nl: Weet je zeker dat je je account wil verwijderen? Hiermee worden al je accountgegevens van de site gewist. Om je account te verwijderen, voer je hieronder je wachtwoord in.

en: Are you sure you want to delete your account? This will erase all of your account data from the site. To delete your account, click on the button below.
nl: Weet je zeker dat je je account wil verwijderen? Dit verwijdert al je accountgegevens van de site. Om je account te verwijderen moet je je wachtwoord hieronder invullen.

en: Are you sure you want to reset UM role meta?
nl: Weet je zeker dat je de UM Gebruikersrol meta's opnieuw wilt instellen?

en: Argentina
nl: Argentinië

en: Armenia
nl: Armenië

en: Armenian
nl: Armeens

en: As soon as legacy icons will be removed old icons may break the website's functionality.
nl: Zodra verouderde pictogrammen worden verwijderd, kunnen oude pictogrammen de functionaliteit van de site verstoren.

en: Assamese
nl: Assamees

en: Assign role to form
nl: Een gebruikersrol aan dit formulier toekennen

en: Australia
nl: Australië

en: Austria
nl: Oostenrijk

en: Auto Approve
nl: Automatisch goedkeuren

en: Automatically add a confirm password field?
nl: Automatisch een wachtwoord bevestigingsveld toevoegen?

en: Automatically redirect author page to their profile?
nl: Auteurspagina automatisch omleiden naar profiel?

en: Avaric
nl: Avaars

en: Avestan
nl: Avestisch

en: Avoid indexing my profile by search engines
nl: Vermijd het indexeren van mijn profiel door zoekmachines

en: Avoid indexing profile by search engines
nl: Vermijd het indexeren van mijn profiel door zoekmachines

en: Awaiting Email Confirmation
nl: In afwachting van e-mail bevestiging

en: Azerbaijan
nl: Azerbeidzjan

en: Azerbaijani
nl: Azerbeidzjaans

en: BINARY
nl: BINAIR

en: Back
nl: Terug

en: Background Color
nl: Achtergrondkleur

en: Bahamas
nl: Bahama’s

en: Bahrain
nl: Bahrein

en: Balance fields were updated successfully
nl: Alle velden zijn succesvol geüpdatet

en: Ban for administrative capabilities is enabled. You can disable them in Ultimate Member > Settings > Advanced > Security > Enable ban for administrative capabilities.
nl: Ban voor administratieve rechten is ingeschakeld. Je kunt ze uitschakelen in Ultimate Member > Instellingen > Geavanceerd > Beveiliging > Inschakelen ban for administrative rechten.

en: Banned Administrative Capabilities
nl: Gebande administratieve rechten

en: Bashkir
nl: Basjkiers

en: Basque
nl: Baskisch

en: Belarus
nl: Wit-Rusland

en: Belarusian
nl: Wit Russisch

en: Belgium
nl: België

en: Bengali
nl: Bengaals

en: Biography
nl: Biografie

en: Birth Date
nl: Geboortedatum

en: Blacklist Words
nl: Blacklist Woorden

en: Blacklist Words (Enter one word per line)
nl: Woorden op de blokkeerlijst zetten (voer één woord per regel in)

en: Blank ( a transparent PNG image )
nl: Blanco ( een transparante PNG afbeelding )

en: Block Disposable Email Addresses/Domains
nl: Blokkeer wegwerp e-mailadressen/domeinen

en: Blocked Due to Suspicious Activity
nl: Geblokkeerd vanwege verdachte activiteiten

en: Blocked Email Addresses
nl: Geblokkeerde e-mailadressen

en: Blocked Email Addresses (Enter one email per line)
nl: Geblokkeerde e-mailadressen (voer één e-mailadres per regel in)

en: Blocked Emails option is already set.
nl: De optie geblokkeerde e-mails is al ingesteld.

en: Blocked data when sign up
nl: Geblokkeerde gegevens bij aanmelden

en: Bolivia, Plurinational State of
nl: Bolivië

en: Border
nl: Rand

en: Border Color
nl: Randkleur

en: Border Radius
nl: Rand radius

en: Bosnia and Herzegovina
nl: Bosnië en Herzegovina

en: Bosnian
nl: Bosnisch

en: Bottom of Icon
nl: Onderkant van pictogram

en: Bouvet Island
nl: Bouvet Eilanden

en: Brazil
nl: Brazilië

en: Breton
nl: Bretons

en: British Indian Ocean Territory
nl: Brits Indische Oceaan territorium

en: Brunei Darussalam
nl: Brunei

en: Bulgaria
nl: Bulgarije

en: Bulgarian
nl: Bulgaars

en: Burmese
nl: Birmees

en: Buttons & Fields
nl: Knoppen & velden

en: By Role
nl: Op rol

en: CSS Class
nl: CSS klasse

en: Cache User Profile
nl: Gebruikersprofiel opslaan

en: Cambodia
nl: Cambodja

en: Cameroon
nl: Kameroen

en: Can access wp-admin?
nl: Kan wp-admin openen?

en: Can delete other member accounts?
nl: Mag ledenaccounts van anderen verwijderen?

en: Can delete their account?
nl: Mag zijn/haar account verwijderen?

en: Can delete these user roles only
nl: Mag alleen ledenaccounts van leden uit de geselecteerde gebruikersrollen verwijderen

en: Can edit other member accounts?
nl: Mag ledenaccounts van anderen bewerken?

en: Can edit their profile?
nl: Mag zijn/haar profiel bewerken?

en: Can edit these user roles only
nl: Mag alleen ledenaccounts van leden uit de geselecteerde gebruikersrollen bewerken

en: Can filter bar be collapsed
nl: Kan de filterbalk worden samengevouwen

en: Can make their profile private?
nl: Mag zijn/haar profiel privé maken?

en: Can this role edit his own profile?
nl: Mogen leden met deze gebruikersrol hun eigen profiel bewerken?

en: Can this role make their profile private?
nl: Mag deze gebruikersrol zijn/haar profiel privé maken?

en: Can this role view all member profiles?
nl: Mag deze gebruikersrol profielen van andere leden bekijken/openen?

en: Can this role view private profiles?
nl: Mag deze gebruikersrol profielen die privé zijn bekijken/openen?

en: Can user edit this field?
nl: Kan de gebruiker dit veld bewerken?

en: Can view default homepage?
nl: Mag de homepage bekijken?

en: Can view other member profiles?
nl: Mag profielen van andere leden bekijken?

en: Can view these user roles only
nl: Mag alleen profiel van leden uit de geselecteerde gebruikersrollen bekijken

en: Can view/access private profiles?
nl: Kan privé profielen bekijken/toegang krijgen?

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Cape Verde
nl: Kaapverdië

en: Catalan
nl: Catalaans

en: Cayman Islands
nl: Kaaimaneilanden

en: Centered
nl: Gecentreerd

en: Central African Republic
nl: Centraal-Afrikaanse Republiek

en: Chad
nl: Tsjaad

en: Change Password
nl: Wachtwoord wijzigen

en: Change Password request limit
nl: Beperking voor wachtwoordwijziging aanvraag

en: Change Password request limit
nl: Beperken wachtwoordwijziging aanvraag

en: Change cover photo
nl: Omslagfoto wijzigen

en: Change file
nl: Verander bestand

en: Change image orientation
nl: Verander de oriëntatie van de afbeelding

en: Change password
nl: Wijzig wachtwoord

en: Change password tab
nl: Tab wachtwoord wijzigen

en: Change photo
nl: Foto wijzigen

en: Change this If you want to override role redirection settings after login only.
nl: Wijzig dit wanneer je de instellingen voor het omleiden van gebruikersrollen wilt overschrijven na alleen het inloggen.

en: Change to %s
nl: Verander naar %s

en: Change your cover photo
nl: Wijzig je omslagfoto

en: Change your profile photo
nl: Wijzig je profielfoto

en: Cheatin&#8217; huh?
nl: Valsspelen, hé?

en: Chechen
nl: Tsjetsjeens

en: Check All
nl: Selecteer Alles

en: Check post types for which you plan to use the "Content Restriction" settings.
nl: Controleer berichttypen waarvoor je abonnement de instellingen "Inhoud beperken" moet gebruiken.

en: Check status and update
nl: Status controleren en updaten

en: Check taxonomies for which you plan to use the "Content Restriction" settings.
nl: Controleer taxonomieën waarvoor je abonnement de instellingen voor "Inhoud beperken" moet gebruiken.

en: Check this box if you would like Ultimate Member to completely remove all of its data when the plugin/extensions are deleted.
nl: Vink dit vakje aan als je wilt dat Ultimate Member al zijn gegevens volledig verwijdert wanneer de plugin/extensies worden verwijderd.

en: Check this box if you would like to disable Ultimate Member user's cache.
nl: Vink dit vakje aan als je de Ultimate Member gebruiker’s cache wilt uitschakelen.

en: Check this box if you would like to enable legacy Ultimate Member fonticons used outdated versions of FontAwesome and Ionicons libraries.
nl: Vink deze box aan als je verouderde versies van FontAwesome en Ionicons bibliotheken wilt inschakelen voor oudere fonticons van Ultimate Members.

en: Check this box if you would like to enable new Form Builder.
nl: Vink deze box aan als je de nieuwe form bouwer wilt inschakelen.

en: Check this box if you would like to enable new UI.
nl: Vink deze box aan als je de nieuwe UI wilt inschakelen.

en: Check this box if you would like to enable the use of a custom table for user metadata. Improved performance for member directory searches.
nl: Vink dit aan als je het gebruik van een aangepaste tabel voor metagegevens van gebruikers wil inschakelen. Verbeterde prestaties voor zoekopdrachten in de ledenlijst.

en: Check this box if you would like to use Ultimate Member blocks in Gutenberg editor. Important some themes have the conflicts with Gutenberg editor.
nl: Vink dit vakje aan als je Ultimate Member blocks in Gutenberg editor wilt gebruiken. Belangrijk! Sommige thema's hebben een conflict met de Gutenberg editor.

en: Checkbox agreement description
nl: Beschrijving bij selectievakje overeenkomst

en: Chichewa
nl: Nyanja

en: Chile
nl: Chili

en: Chinese
nl: Chinees

en: Choices Callback
nl: Keuzes callback

en: Choose a Country
nl: Kies een Land

en: Choose a page...
nl: Kies een pagina...

en: Choose account type
nl: Kies accounttype

en: Choose field(s) to display in extra user information section
nl: Kies veld(en) om weer te geven in de sectie met extra gebruikersinformatie

en: Choose field(s) to display in tagline
nl: Kies veld(en) om weer te geven in slogan

en: Choose field(s) to enable in sorting
nl: Kies de velden waarop gezocht kan worden

en: Choose fields to exclude them from search. This option will delete all included fields.
nl: Kies velden om ze uit te sluiten van zoeken. Deze optie verwijdert alle opgenomen velden.

en: Choose fields to only include them in the search. This option will delete all excluded fields.
nl: Kies velden om ze alleen mee te nemen in de zoekopdracht. Met deze optie worden alle uitgesloten velden verwijderd.

en: Choose filter(s) meta to enable
nl: Kies filter(en) om in te schakelen

en: Choose from %s available icons
nl: Kies uit %s beschikbare pictogrammen

en: Choose global ratio for cover photos of profiles.
nl: Kies globale verhouding voor omslagfoto's van profielen.

en: Choose the border style
nl: Kies een randstijl

en: Choose the displayed time-format for this field
nl: Kies het getoonde tijd format voor dit veld

en: Choose the minutes interval between each time in the time picker.
nl: Minuten interval voor getoonde tijden in de tijd kiezer.

en: Choose user roles...
nl: Kies gebruikersrollen...

en: Choose whether to open this link in same window or in a new window
nl: Kies of deze link in hetzelfde venster of in een nieuw venster moet worden geopend

en: Choose whether you want a 5-stars or 10-stars ratings based here.
nl: Kies of je hier beoordelingen van 5 of 10 sterren wilt.

en: Christmas Island
nl: Christmaseiland

en: Church Slavic
nl: Kerkslavisch

en: Chuvash
nl: Tsjoevasjisch

en: Clear
nl: Wissen

en: Clear License
nl: Licentie wissen

en: Clear Users Cache...
nl: Gebruikers cache opruimen...

en: Clear all
nl: Alles wissen

en: Clear cache of %s users
nl: Cache van %s gebruiker(s) opschonen

en: Clear user statuses cache
nl: Wis gebruikersstatus cache

en: Click here to Destroy Sessions now
nl: Klik hier om nu sessies te vernietigen

en: Click here to enable this option
nl: Klik hier om deze optie in te schakelen

en: Click here to enable.
nl: Klik hier om in te schakelen.

en: Click here to lock them now.
nl: Klik hier om ze nu te vergrendelen.

en: Click here to review accounts.
nl: Klik hier om accounts te beoordelen.

en: Close view photo modal
nl: Foto modal bekijken sluiten

en: Cocos (Keeling) Islands
nl: Kokos Eilanden

en: Color
nl: Kleur

en: Comments
nl: Reacties

en: Community Role
nl: Community rol

en: Comoros
nl: Comoren

en: Confirm %s
nl: Bevestig %s

en: Confirm Password
nl: Bevestig je wachtwoord

en: Confirm password field label
nl: Bevestig wachtwoord veld label

en: Congo, the Democratic Republic of the
nl: Democratische Republiek Congo

en: Content
nl: Inhoud

en: Content Editor
nl: Inhoud editor

en: Content type
nl: Type inhoud

en: Continue editing
nl: Doorgaan met bewerken

en: Control whether to enable or disable member directories on this site.
nl: Bepaal of de folders van leden op deze site in- of uitgeschakeld moeten worden.

en: Cook Islands
nl: Cookeilanden

en: Core path -
nl: Core pad -

en: Core version
nl: Core versie

en: Cornish
nl: Cornisch

en: Correct folder name is <strong>"%s"</strong>
nl: De juiste map-naam is <strong>"%s"</strong>

en: Corsican
nl: Corsicaans

en: Country
nl: Land

en: Cover Photo
nl: Omslagfoto

en: Cover Photo Maximum File Size (bytes)
nl: Omslagfoto maximale grootte bestand (bytes)

en: Cover Photo Minimum Width (px)
nl: Minimale breedte voor omslagfoto's (px)

en: Cover Photo Size
nl: Omslagafbeelding formaat

en: Cover Photo Thumbnail Sizes (px)
nl: Thumbnail grootten omslagfoto (px)

en: Cover photo
nl: Omslagfoto

en: Cover photo ratio
nl: Verhouding van de omslagfoto

en: Create
nl: Maken

en: Create Default
nl: Standaard maken

en: Create Pages
nl: Maak pagina's

en: Create Role
nl: Functie Aanmaken

en: Create additional metadata table...
nl: Extra metagegevens tabel maken...

en: Cree
nl: Creools

en: Croatia
nl: Kroatië

en: Croatian
nl: Kroatisch

en: Crop Feature
nl: Bijsnijden functie

en: Crop and force 1:1 ratio
nl: Bijsnijden en forceren 1: 1 verhouding

en: Crop and force user-defined ratio
nl: Door de gebruiker gedefinieerde verhouding bijsnijden en forceren

en: Current Password
nl: Huidig wachtwoord

en: Custom Action
nl: Aangepaste actie

en: Custom Field
nl: Aangepast veld

en: Custom Fields
nl: Aangepaste velden

en: Custom Homepage Redirect
nl: Aangepaste homepage omleiding

en: Custom Redirect URL
nl: Aangepaste omleiding URL

en: Custom URL
nl: Aangepaste URL

en: Custom Validation
nl: Aangepaste validatie

en: Custom callback functions whitelisted for 2.4.0 version.
nl: Aangepaste callback functies op de lijst toegestaan voor versie 2.4.0.

en: Custom field deleted.
nl: Aangepast veld verwijderd.

en: Custom field updated.
nl: Aangepast veld geüpdatet.

en: Custom field(s)
nl: Aangepast(e) veld(en)

en: Custom message
nl: Aangepast bericht

en: Custom message emoticon
nl: Aangepast bericht emoticon

en: Custom message on empty profile
nl: Aangepast bericht op leeg profiel

en: Custom restricted access message
nl: Aangepast bericht voor beperkte toegang

en: Custom sorting meta key
nl: Aangepast sorteren meta sleutel

en: Custom text if no users were found
nl: Aangepaste tekst als er geen gebruikers zijn gevonden

en: Custom usermeta
nl: Aangepaste gebruikersmeta

en: Custom usermeta table
nl: Aangepaste usermeta tabel

en: Customize the button text
nl: De tekst op de knop aanpassen

en: Customize the search result text . e.g. Found 3,000 Members. Leave this blank to not show result text
nl: Pas de tekst van het zoekresultaat aan bijv. Gevonden 3.000 Leden. Laat dit leeg om geen resultaat tekst weer te geven

en: Customize this form
nl: Wijzig dit formulier

en: Czech
nl: Tsjechisch

en: Czech Republic
nl: Tsjechië

en: Côte d'Ivoire
nl: Ivoorkust

en: DATE
nl: DATUM

en: DATETIME
nl: DATUMTIJD

en: DECIMAL
nl: DECIMAAL

en: DESC
nl: AFLOPEND

en: Daily
nl: Dagelijks

en: Danish
nl: Deens

en: Dashed
nl: Gestreept

en: Data can be exported or removed upon users request via the existing WordPress data exporter or eraser.
nl: Gegevens kunnen worden geëxporteerd of verwijderd op verzoek van de gebruiker via de bestaande WordPress gegevensexporteur of wisser.

en: Data type
nl: Gegevenstype

en: Database has been updated successfully
nl: Database is succesvol geüpdatet

en: Date
nl: Datum

en: Date Range End
nl: Einde datumbereik

en: Date Range Start
nl: Start datumbereik

en: Date User-Friendly Format
nl: Datum gebruikersvriendelijk format

en: Deactivate
nl: Deactiveren

en: Deactivate this account
nl: Account deactiveren

en: Default Cover Photo
nl: Standaard omslagfoto

en: Default Date
nl: Standaarddatum

en: Default Profile Photo
nl: Standaard profielfoto

en: Default Rating
nl: Standaard beoordeling

en: Default Template
nl: Standaard template

en: Default Text
nl: Standaard tekst

en: Default Time
nl: Standaardtijd

en: Default Value
nl: Standaardwaarde

en: Default WP Display Name
nl: Standaard WP scherm naam

en: Default WP Register Form
nl: PB standaard registratieformulier

en: Default directory view type
nl: Standaard folder weergave type

en: Default sort users by
nl: Standaard gebruikers sorteren op

en: Default sorting users by a specific parameter in the directory
nl: Gebruikers standaard sorteren op een specifieke parameter in de folder

en: Default view type
nl: Standaard weergavetype

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Delete Account
nl: Account verwijderen

en: Delete Account Tab
nl: Tab Account verwijderen

en: Delete Group
nl: Groep verwijderen

en: Delete Options
nl: Opties verwijderen

en: Delete Permanently
nl: Permanent verwijderen

en: Delete Row
nl: Rij verwijderen

en: Delete tab
nl: Tab verwijderen

en: Delete this user
nl: Deze gebruiker verwijderen

en: Delete user comments
nl: Reacties van gebruikers verwijderen

en: Deleting user comments after deleting a user
nl: Reacties van gebruikers verwijderen na het verwijderen van een gebruiker

en: Denmark
nl: Denemarken

en: Design scheme
nl: Ontwerpschema

en: Developers
nl: Ontwikkelaars

en: Directory #%s
nl: Folder #%s

en: Disable Cache User Profile
nl: Schakel gebruiker profiel cache uit

en: Disable First & Last name field editing
nl: Schakel bewerken van voornaam en achternaam veld uit

en: Disable Profile Photo Upload
nl: Schakel profielfoto upload uit

en: Disable pre-queries for restriction content logic
nl: Prequery's uitschakelen voor inhoud logica met beperkingen

en: Disable pre-queries for restriction content logic (advanced)
nl: Prequery's uitschakelen voor inhoud logica met beperkingen (geavanceerd)

en: Disable specific week days from being available for selection in this date picker
nl: Schakel hier specifieke weekdagen uit die niet beschikbaar zullen zijn in deze datum kiezer

en: Disable specific weekdays
nl: Zet specifieke weekdagen uit

en: Disable user data cache
nl: Cache voor gebruikersgegevens uitschakelen

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Display First & Last name fields
nl: Geef de velden voor & achter naam weer

en: Display Login form notice to reset passwords
nl: Login formulier bericht weergeven om wachtwoorden te resetten

en: Display Mode
nl: Weergavemodus

en: Display Name Custom Field(s)
nl: Aangepast(e) veld(en) schermnaam

en: Display delete account tab
nl: Tab account verwijderen weergeven

en: Display field icons for related user meta fields in header or not.
nl: Toon veld pictogrammen voor gerelateerde meta velden van gebruikers in headers of niet.

en: Display name
nl: Naam weergeven

en: Display name in profile header
nl: Weergavenaam in profiel header

en: Display notifications account tab
nl: Tab meldingen account weergeven

en: Display password change account tab
nl: Tab account wijzigen wachtwoord weergeven

en: Display privacy account tab
nl: Tab privacy account weergeven

en: Displayed Date Format
nl: Vertoonde datum formaat

en: Do you want to automatically delete a user's comments when they delete their account or are removed from the admin dashboard?
nl: Wil je de reacties van een gebruiker automatisch verwijderen als hij zijn account verwijdert of van het beheerder dashboard wordt verwijderd?

en: Do you want to use Gravatar instead of the default plugin profile photo (If the user did not upload a custom profile photo/avatar)?
nl: Wil je gravatar gebruiken in plaats van de standaard plugin profielfoto (als de gebruiker geen aangepaste profielfoto/avatar heeft geüpload)?

en: Do you want to use the plugin default avatar instead of the gravatar default photo (If the user did not upload a custom profile photo/avatar).
nl: Wil je de standaard avatar voor de plugin in plaats van de standaard gravatar foto gebruiken (als de gebruiker geen aangepaste profielfoto/avatar heeft geüpload).

en: Docs
nl: Documentatie

en: Does this field require a special validation
nl: Vereist dit veld een speciale validatie

en: Does this textarea accept HTML?
nl: Accepteert dit gebied HTML?

en: Dominican Republic
nl: Dominicaanse Republiek

en: Dotted
nl: Gestippeld

en: Double
nl: Dubbel

en: Download Personal Data
nl: Download persoonlijke gegevens

en: Download your data
nl: Download je gegevens

en: Drag &amp; Drop File
nl: Bestand verslepen

en: Drag &amp; Drop Photo
nl: Foto verslepen

en: Duplicate
nl: Dupliceer

en: Duplicate of %s
nl: Duplicaat van %s

en: Dutch
nl: Nederlands

en: Dynamically populates the option based from selected parent option.
nl: Vul de optie dynamisch op basis van de geselecteerde hoofd optie.

en: E-mail Address
nl: E-mailadres

en: Each time we release an update, you'll find a list of changes made to the template files. <a href="%s" target="_blank">Learn more about overriding templates</a>.<br />You can easily check the status of the latest templates to see if they are up-to-date or need updating. <a href="%s" target="_blank">Learn more about fixing outdated templates</a>.
nl: Elke keer dat we een update uitbrengen, vind je een lijst met wijzigingen die zijn aangebracht in de template bestanden. <a href="%s" target="_blank">Lees meer over het overschrijven van templates</a>.<br />Je kunt eenvoudig de status van de nieuwste templates controleren om te zien of ze up-to-date zijn of geüpdatet moeten worden. <a href="%s" target="_blank">Lees meer over het repareren van verouderde templates</a>.

en: Edit
nl: Bewerken

en: Edit Choices
nl: Keuzes bewerken

en: Edit Field
nl: Veld bewerken

en: Edit Form
nl: Formulier bewerken

en: Edit Item
nl: Bewerk item

en: Edit Member Directory
nl: Ledenlijst bewerken

en: Edit Profile
nl: Bewerk profiel

en: Edit Role
nl: Rol bewerken

en: Edit Row
nl: Bewerk rij

en: Edit Row Settings
nl: Rij Instellingen bewerken

en: Edit User Role
nl: Gebruikersrol bewerken

en: Edit form fields and update
nl: Bewerk formulier velden en updaten

en: Edit mode only
nl: Bewerk modus

en: Edit profile
nl: Profiel bewerken

en: Edit the %s translation
nl: De vertaling van %s bewerken

en: Edit the content of this field here
nl: Bewerk hier de inhoud van dit veld

en: Egypt
nl: Egypte

en: Email
nl: E-mail

en: Email Address
nl: E-mailadres

en: Email Content
nl: E-mail inhoud

en: Email Notification
nl: E-mailmelding

en: Email Notifications
nl: E-mail meldingen

en: Email Templates was upgraded successfully
nl: E-mail templates zijn met succes geüpdatet

en: Email activation link expiration (days)
nl: Vervaldatum e-mail activeringslink (dagen)

en: Email notifications
nl: E-mail meldingen

en: Email notifications sent from Ultimate Member are listed below. Click on an email to configure it.
nl: E-mail meldingen verzonden vanuit Ultimate leden staan hieronder vermeld. Klik op een e-mail om deze te configureren.

en: Email sender options
nl: E-mail verzender opties

en: Email template
nl: E-mail template

en: Email( Not Unique )
nl: E-mail (niet uniek)

en: Emails
nl: E-mails

en: Emails should be sent from an email using your website's domain name. We highly recommend using a SMTP service email delivery.
nl: E-mails moeten worden verzonden vanuit een e-mail met de domeinnaam van je site. We raden ten zeerste aan om een SMTP dienst te gebruiken voor het afleveren van e-mails.

en: Enable %s Tab
nl: Tab %s inschakelen

en: Enable Cover Photo
nl: Omslagfoto inschakelen

en: Enable Cover Photos
nl: Omslagfoto inschakelen

en: Enable Filters feature
nl: Filterfunctie inschakelen

en: Enable Gravatar
nl: Gravatar inschakelen

en: Enable Gutenberg Blocks
nl: Schakel Gutenberg blokken in

en: Enable HTML for Emails
nl: HTML inschakelen voor e-mails

en: Enable HTML support for user description
nl: HTML ondersteuning inschakelen voor gebruikersbeschrijving

en: Enable JS.confirm for external links
nl: JS.confirm inschakelen voor externe links

en: Enable Login form notice
nl: Login formulier bericht inschakelen

en: Enable Members Directory
nl: Ledenlijst inschakelen

en: Enable Profile Photo
nl: Profielfoto inschakelen

en: Enable Row Heading
nl: Rij koptekst inschakelen

en: Enable Search feature
nl: Zoekfunctie inschakelen

en: Enable author page redirect to user profile
nl: Auteurspagina omleiden naar gebruikersprofiel inschakelen

en: Enable ban for administrative capabilities
nl: Ban inschakelen voor administratieve rechten

en: Enable changing email via the account page
nl: E-mail wijzigen via de account pagina inschakelen

en: Enable custom sorting
nl: Aangepast sorteren inschakelen

en: Enable custom table for usermeta
nl: Aangepaste tabel inschakelen voor usermeta

en: Enable deleting user comments after deleting a user
nl: Verwijderen van gebruikersreacties na het verwijderen van een gebruiker inschakelen

en: Enable flushing data
nl: Gegevens opschonen inschakelen

en: Enable getting image orientation from EXIF data
nl: Verkrijgen van afbeelding oriëntatie uit EXIF gegevens mogelijk maken

en: Enable legacy fonticons
nl: Verouderde lettertypen inschakelen

en: Enable limit for changing password
nl: Limiet inschakelen voor wijzigen wachtwoord

en: Enable menu icons in desktop view
nl: Maak menu pictogrammen in desktop weergave mogelijk

en: Enable new Form Builder (for developers only)
nl: Nieuwe bouwer voor formulieren inschakelen (alleen voor ontwikkelaars)

en: Enable new UI (for developers only)
nl: Nieuwe UI inschakelen (alleen voor ontwikkelaars)

en: Enable notification
nl: Melding inschakelen

en: Enable on this form
nl: Inschakelen op dit formulier

en: Enable or disable the "Notifications" tab on the account page.
nl: Schakel de tab "Meldingen" op de accountpagina in of uit.

en: Enable or disable the "Password" tab on the account page.
nl: De tab "Wachtwoord" op de accountpagina in- of uitschakelen.

en: Enable or disable the "Privacy" tab on the account page.
nl: De tab "Privacy" op de accountpagina in- of uitschakelen.

en: Enable password show/hide icon on password field
nl: Wachtwoord pictogram weergeven/verbergen in wachtwoordveld inschakelen

en: Enable privacy policy agreement
nl: Privacybeleid overeenkomst inschakelen

en: Enable profile menu
nl: Profielmenu Inschakelen

en: Enable required password
nl: Vereist wachtwoord inschakelen

en: Enable strong passwords
nl: Sterke wachtwoorden inschakelen

en: Enable the "Content Restriction" settings for post types
nl: Schakel de "Inhoudsbeperking" instellingen in voor berichttypes

en: Enable the "Content Restriction" settings for taxonomies
nl: Schakel de "inhoudsbeperking" instellingen in voor taxonomieën

en: Enable the "Content Restriction" settings for the Gutenberg Blocks
nl: Schakel de instellingen "Inhoudsbeperking" in voor de Gutenberg blokken

en: Enable the Reset Password Limit?
nl: De limiet voor het opnieuw instellen van het wachtwoord inschakelen?

en: Enable this email notification
nl: Deze e-mail melding inschakelen

en: Enable this option to apply strong password rules to all password fields (user registration, password reset and password change).
nl: Schakel deze optie in om sterke wachtwoordregels toe te passen op alle wachtwoordvelden (gebruikersregistratie, wachtwoordreset en wachtwoordwijziging).

en: Enable to display First & Last name fields
nl: Inschakelen om de velden voor- & achternaam weer te geven

en: Enable to prevent First & Last name editing by users
nl: Inschakelen om te voorkomen dat gebruikers hun voor & achternaam bewerken

en: Enable users ability to alter their profile visibility in member directories
nl: Gebruikers de mogelijkheid geven om de zichtbaarheid van hun profiel in directories van leden te wijzigen

en: Enable users to view their inputted password before submitting the form.
nl: Geef gebruikers de mogelijkheid om hun ingevoerde wachtwoord te bekijken voordat ze het formulier verzenden.

en: Enable/Disable
nl: In-/uitschakelen

en: Enable/disable crop feature for this image upload and define ratio
nl: Schakel de bijsnijd functie in/uit voor het definiëren van de afbeeldingsverhouding tijdens het uploaden

en: Enable/disable multiple selections for this field
nl: Schakel voor dit veld meerkeuze selectie in/uit

en: Enable/disable the Delete account tab in account page.
nl: Tab account verwijderen op accountpagina in/uitschakelen.

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Enables you to enable or disable the "Delete Account" tab on the account page. Disable this tab if you wish to prevent users from being able to delete their own accounts.
nl: Hiermee kun je de tab "Account verwijderen" op de accountpagina in- of uitschakelen. Schakel deze tab uit als je wilt voorkomen dat gebruikers hun eigen accounts kunnen verwijderen.

en: Enables you to toggle the change password tab on the account page.
nl: Hiermee kun je de tab wachtwoord wijzigen op de accountpagina togglen.

en: Enables you to toggle the notifications tab on the account page. Disable this tab to prevent users from altering their notifications settings.
nl: Hiermee kun je de tab meldingen op de accountpagina togglen. Schakel deze tab uit om te voorkomen dat gebruikers hun instellingen voor meldingen wijzigen.

en: Enables you to toggle the privacy tab on the account page. Disable this tab to prevent users from altering their privacy settings.
nl: Hiermee kun je de privacy tab op de accountpagina togglen. Schakel deze tab uit om te voorkomen dat gebruikers hun privacy instellingen wijzigen.

en: Enforces users to reset their passwords (one-time) and prevent from entering old password.
nl: Dwingt gebruikers om hun wachtwoorden (eenmalig) te resetten en voorkomt dat ze hun oude wachtwoord invoeren.

en: English
nl: Engels

en: English letters only
nl: Alleen letters zonder accenten

en: Enter Shortcode
nl: Voer shortcode in

en: Enter Title Here
nl: Vul hier de titel in

en: Enter a bit about yourself...
nl: Vertel hier wat meer over uzelf...

en: Enter a number here to force a maximum number of selections by user for this field
nl: Vul hier een nummer in om het maximaal aantal selecties per gebruiker voor dit veld te forceren

en: Enter a number here to force a minimum number of selections by user for this field
nl: Vul hier een nummer in om het minimaal aantal selecties per gebruiker voor dit veld te forceren

en: Enter one choice per line. This will represent the available choices or selections available for user.
nl: Vul één keuze per regel in. Dit vertegenwoordigt de beschikbare keuzes of selecties die beschikbaar zullen zijn voor de gebruiker.

en: Enter password reset limit
nl: Limiet voor reset wachtwoord invoeren

en: Enter the maximum number of characters a user can use for their password. The default maximum characters is 30.
nl: Voer het maximum aantal tekens in dat een gebruiker mag gebruiken voor zijn wachtwoord. Het standaard maximum aantal tekens is 30.

en: Enter the minimum number of characters a user must use for their password. The default minimum characters is 8.
nl: Voer het minimum aantal tekens in dat een gebruiker moet gebruiken voor zijn wachtwoord. Het standaard minimum aantal tekens is 8.

en: Enter the row heading text here
nl: Voer hier de tekst voor de rij kopteksten in

en: Enter the shortcode in the following textarea and it will be displayed on the fields
nl: Gebruik een shortcode in het volgende tekstgebied en deze zal in de weergavemodus worden weergegeven

en: Enter your current password to confirm a new export of your personal data.
nl: Voer je huidige wachtwoord in om een nieuwe export van je gegevens goed te keuren.

en: Enter your current password to confirm the erasure of your personal data.
nl: Vul je huidige wachtwoord voor het verwijderen van je persoonlijke gegevens.

en: Enter your username or email
nl: Voer hier je gebruikersnaam of e-mailadres in

en: Entering custom text here will replace the url with a text link
nl: Wanneer je hier aangepaste tekst invult, wordt de URL vervangen door een tekstlink

en: Equal years before / after today
nl: Gelijke jaren voor/na vandaag

en: Equatorial Guinea
nl: Equatoriaal-Guinea

en: Erase of your data
nl: Verwijder je gegevens

en: Error Text
nl: Fout Tekst

en: Estonia
nl: Estland

en: Estonian
nl: Ests

en: Ethiopia
nl: Ethiopië

en: Everyone
nl: Iedereen

en: Exclude fields from search
nl: Velden uitsluiten van zoeken

en: Exclude only from WP queries results
nl: Alleen van WP-query's resultaten uitsluiten

en: Exclude specific users (Enter one username per line)
nl: Sluit specifieke gebruikers uit (voer één gebruikersnaam per regel in)

en: Exclude the following URLs
nl: Url’s uitsluiten

en: Exif is not enabled on your server. Mobile photo uploads will not be rotated correctly until you enable the exif extension.
nl: Exif is niet ingeschakeld op je server. Foto uploads via mobiele apparaten worden pas goed geroteerd zodra je de Exif extensie hebt ingeschakeld.

en: Expand the filter bar by default
nl: Vouw de filterbalk standaard uit

en: Experimental features
nl: Experimentele functies

en: Expire All Users Sessions
nl: Alle gebruikerssessies verlopen

en: Extend allowed hosts for frontend pages redirects.
nl: Uitbreiding van toegestane hosts voor front-end pagina's omleidingen.

en: Extensions
nl: Extensies

en: Falkland Islands (Malvinas)
nl: Falklandeilanden

en: Faroe Islands
nl: Faeroër Eilanden

en: Faroese
nl: Faeröers

en: Features
nl: Functies

en: Female
nl: Vrouw

en: Field Icons
nl: Veld pictogrammen

en: Field privacy allows you to select who can view this field on the front-end. The site admin can view all fields regardless of the option set here.
nl: Met veld-privacy kun je selecteren wie aan de voorkant dit veld kan bekijken. Beheerders kunnen alle velden bekijken, ongeacht de hier ingestelde optie.

en: Field to display in extra user information section
nl: Veld dat moet worden weergegeven in de sectie extra gebruikersinformatie

en: Field to display in tagline
nl: Veld dat in slogan moet worden weergegeven

en: Field to enable in sorting
nl: Veld om in te schakelen bij sorteren

en: Field to show in user meta
nl: Veld dat moet worden weergegeven in de gebruiker meta

en: Field was upgraded successfully
nl: Veld is succesvol geüpdatet

en: Field(s) to enable in sorting
nl: Veld(en) om in te schakelen bij sorteren

en: Field(s) to show in user meta
nl: Weer te geven veld(en) in gebruikersmetadata

en: Field:
nl: Veld:

en: Fields Manager
nl: Veldbeheer

en: Fields selected here will appear in the profile header area below the user's display name
nl: De hier geselecteerde velden verschijnen in het gebied van het profiel header gebied onder de weergavenaam van de gebruiker

en: Fields to search by
nl: Velden om op te zoeken

en: Fijian
nl: Fijisch

en: Filter meta to enable
nl: Filter meta om in te schakelen

en: Finish
nl: Voltooien

en: Finnish
nl: Fins

en: First Name
nl: Voornaam

en: First and Last Name with '+'
nl: Voor- en achternaam met ‘+‘

en: First and Last Name with '-'
nl: Voor- en achternaam met ‘-‘

en: First and Last Name with '.'
nl: Voor- en achternaam met ‘.‘

en: First and last name fields are required
nl: Velden voor voor- en achternaam zijn vereist

en: First initial of first name & last name
nl: Eerste initiaal van voornaam en familienaam

en: First name
nl: Voornaam

en: First name & first initial of last name
nl: Voornaam en initialen van familienaam

en: First name & last name
nl: Voornaam en familienaam

en: First name only
nl: Alleen voornaam

en: First page
nl: Eerste pagina

en: Fixed Number of Years
nl: Vast aantal jaren

en: Follow
nl: Volgen

en: For incompatible themes, please make the menu open from left instead of bottom by default.
nl: Voor niet compatibele thema's, maak het menu open van links in plaats van standaard van de bodem.

en: For user registrations requiring email confirmation via a link, how long should the activation link remain active before expiring? If this field is left blank, the activation link will not expire.
nl: Voor gebruikersregistraties die een e-mailbevestiging via een link vereisen, hoe lang moet de activeringslink actief blijven voordat deze verloopt? Als dit veld leeg blijft, verloopt de activeringslink niet.

en: Force hiding adminbar in frontend?
nl: Forceer verbergen beheerder balk in frontend?

en: Force strong password?
nl: Forceer een sterk wachtwoord?

en: Forgot your password?
nl: Wachtwoord vergeten?

en: Form
nl: Formulier

en: Form #%s
nl: Formulier #%s

en: Form Builder
nl: Formulier bouwer

en: Form created.
nl: Formulier gemaakt.

en: Form draft updated.
nl: Formulier concept geüpdatet.

en: Form restored to revision.
nl: Formulier hersteld naar vorige versie.

en: Form saved.
nl: Formulier opgeslagen.

en: Form scheduled.
nl: Formulier ingepland.

en: Form submitted.
nl: Formulier ingediend.

en: Form type cannot be changed for the default forms.
nl: Formuliertype kan niet veranderd worden voor de standaard formulieren.

en: Form updated.
nl: Formulier geüpdatet.

en: Forms
nl: Formulieren

en: Forums are ready for upgrade
nl: Forums zijn gereed om te worden geüpdatet

en: Forums from %1$s to %2$s was upgraded successfully...
nl: Forums van %1$s tot %2$s zijn met succes geüpdatet...

en: France
nl: Frankrijk

en: Free
nl: Gratis

en: French
nl: Frans

en: French Guiana
nl: Frans-Guyana

en: French Polynesia
nl: Frans-Polynesië

en: French Southern Territories
nl: Franse Zuidelijke en Antarctische gebieden

en: Friday
nl: Vrijdag

en: From
nl: Van

en: Fulah
nl: Fula

en: Future years only
nl: Alleen toekomstige jaartallen

en: GDPR Applied
nl: GDPR toegepast

en: Galician
nl: Galicisch

en: Ganda
nl: Luganda

en: Gender
nl: Geslacht

en: General
nl: Algemeen

en: General Options
nl: Algemene opties

en: General Permissions
nl: Algemene rechten

en: General users settings.
nl: Algemene instellingen voor gebruikers.

en: German
nl: Duits

en: Germany
nl: Duitsland

en: Get all Products...
nl: WooCommerce producten ophalen...

en: Get bbPress Forums count...
nl: Ophalen van bbPress forum aantallen...

en: Get latest versions
nl: Nieuwste versies ophalen

en: Get this Add on
nl: Deze add-on ophalen

en: Getting
nl: Ophalen

en: Give a color to this border
nl: Geef deze rand een kleur

en: Global Site Access
nl: Globale toegang tot de site

en: Global default message
nl: Globaal standaard bericht

en: Globally control the access of your site, you can have separate restrict options per post/page by editing the desired item.
nl: Globaal kun je de toegang tot je site regelen, je kunt per bericht/pagina aparte beperkingsmogelijkheden hebben door het gewenste item te bewerken.

en: Go to Custom URL
nl: Ga naar aangepaste URL

en: Go to Homepage
nl: Ga naar de homepage

en: Go to profile
nl: Ga naar profiel

en: Gravatar has a number of built in options which you can also use as defaults.
nl: Gravatar heeft een aantal ingebouwde opties die je ook als standaard kunt gebruiken.

en: Great! We're happy to hear that you love the plugin. It would be amazing if you could let others know why you like %s by leaving a review of the plugin. This will help %s to grow and become more popular and would be massively appreciated by us!
nl: Geweldig! We zijn blij om te horen dat je de plugin waardeert. Het zou super zijn als je ook aan anderen kunt laten weten wat je van %s vindt door een review te schrijven. Dit helpt %s om verder te groeien en wordt enorm door ons gewaardeerd!

en: Greece
nl: Griekenland

en: Greek
nl: Grieks

en: Greenland
nl: Groenland

en: Grid
nl: Raster

en: Guarani
nl: Guaraní

en: Guests only
nl: Alleen gasten

en: Guinea
nl: Guinee

en: Guinea-Bissau
nl: Guinee-Bissau

en: Gutenberg Blocks
nl: Gutenberg blokken

en: HTML support for user description
nl: HTML ondersteuning voor gebruikers beschrijving

en: Haitian
nl: Haïtiaans Creools

en: Heading Background Color
nl: Header achtergrond kleur

en: Heading Text
nl: Koptekst tekst

en: Heading Text Color
nl: Kleur van de koptekst

en: Heard Island and McDonald Islands
nl: Heard en McDonaldeilanden

en: Hebrew
nl: Hebreeuws

en: Hello, spam bot!
nl: Hallo, spam bot!

en: Help Text
nl: Hulp tekst

en: Here you can control the permalink structure of the user profile URL globally e.g. %s<strong>username</strong>/.
nl: Hier kun je de permalink structuur van de URL van het gebruikersprofiel globaal instellen bijv. <strong>%susername/</strong>.

en: Here you can define which thumbnail sizes will be created for each cover photo upload.
nl: Je kunt hier definiëren welke thumbnail afmetingen er gegenereerd moeten worden van omslagfoto's die worden geüpload.

en: Here you can define which thumbnail sizes will be created for each profile photo upload.
nl: Je kunt hier definiëren welke thumbnail afmetingen er gegenereerd moeten worden van profielfoto's die worden geüpload.

en: Here you can exclude URLs beside the redirect URI to be accessible to everyone.
nl: Hier kun je URL's naast de omgeleide URL uitsluiten zodat ze voor iedereen toegankelijk zijn.

en: Here you can hide last login field on profile page and card in member directory
nl: Hier kun je het laatste login veld verbergen op de profielpagina en de kaart in de leden directory

en: Here you can hide yourself from appearing in public directory
nl: Hier kan je opgeven dat je al dan niet in de openbare lijst verborgen wilt blijven

en: Here you can setup conditional logic to show/hide this field based on specific fields value or conditions
nl: Hier kun je voorwaardelijke logica instellen om dit veld te tonen/verbergen op basis van de waarden of voorwaarden van specifieke velden

en: Hey there! It's been one month since you installed %s. How have you found the plugin so far?
nl: Hallo daar! Het is een maand geleden dat je %s hebt geïnstalleerd. Hoe ervaar je de plugin tot nu toe?

en: Hide author pages
nl: Verbergen auteur pagina's

en: Hide extra user information to the reveal section
nl: Verberg extra gebruikersinformatie in het onthullingsgedeelte

en: Hide from queries
nl: Verberg voor zoekopdrachten

en: Hide my profile for robots?
nl: Verberg mijn profiel voor robots?

en: Hide my profile from directory
nl: Verberg mijn profiel uit de folder

en: Hide privacy policy
nl: Privacybeleid verbergen

en: Hide profiles from directory by default
nl: Profielen standaard verbergen in folders

en: Hides the profile page for robots. The default value depends on the General > Users setting.
nl: Verbergt de profiel pagina voor zoekrobots. De standaard instelling hangt af van de instelling in Algemeen > Gebruikers.

en: Hides the profile page for robots. This setting can be overridden by individual role settings.
nl: Verbergt de profiel pagina voor zoekrobots. Deze instelling kan overschreven worden door de individuele rol instellingen.

en: Holy See (Vatican City State)
nl: Vaticaanstad

en: Homepage Options
nl: Homepage opties

en: Hourly
nl: Ieder uur

en: How long we retain your data
nl: Hoelang wij je gegevens bewaren

en: How the sender appears in outgoing Ultimate Member emails.
nl: Hoe de afzender wordt weergegeven in uitgaande e-mails van ultieme leden.

en: Hungarian
nl: Hongaars

en: Hungary
nl: Hongarije

en: I don't like the plugin
nl: Ik vind de plugin niet fijn

en: I love it!
nl: Geweldig!

en: Iceland
nl: IJsland

en: Icelandic
nl: IJslands

en: Icon
nl: Icoon

en: Icon Color
nl: Pictogram kleur

en: If
nl: Als

en: If 'Use Gravatars' as profile photo is enabled, this option is ignored
nl: Deze optie wordt genegeerd zodra het gebruik van Gravatars voor profielfoto's is ingeschakeld

en: If an account matching the provided details exists, we will send a password reset link. Please check your inbox.
nl: Als er een account bestaat dat overeenkomt met de opgegeven gegevens, sturen we een link om het wachtwoord te resetten. Controleer je inbox.

en: If disabled, users will not be allowed to change their email address on the account page.
nl: Als deze optie is uitgeschakeld, kunnen gebruikers hun e-mailadres niet wijzigen op de accountpagina.

en: If enabled then allows to set the blocks restriction settings in wp-admin.
nl: Als deze optie is ingeschakeld, kunnen de instellingen voor blokkeringsbeperkingen worden ingesteld in wp-admin.

en: If enabled, author pages will automatically redirect to the user's profile page.
nl: Als deze optie is ingeschakeld, worden auteurspagina's automatisch omgeleid naar de profielpagina van de gebruiker.

en: If enabled, the First & Last name fields will be shown on the account page.
nl: Als deze optie is ingeschakeld, worden de velden voornaam & achternaam weergegeven op de accountpagina.

en: If enabled, the text entered below will replace the title of the post/page/CPT for users who do not have permission to view the restricted content. Please see this doc for more information on this.
nl: Als dit is ingeschakeld, vervangt de hieronder ingevoerde tekst de titel van het bericht/de pagina/CPT voor gebruikers die geen toestemming hebben om de beperkte inhoud te bekijken. Zie dit document voor meer informatie hierover.

en: If enabled, this feature will prevent users from changing their first and last names on the account page.
nl: Als deze functie is ingeschakeld, kunnen gebruikers hun voor- en achternaam niet wijzigen op de accountpagina.

en: If enabled, this sets a limit on the number of password resets a user can do.
nl: Als dit is ingeschakeld, stelt dit een limiet in op het aantal keren dat een gebruiker een wachtwoord kan resetten.

en: If enabled, this will allow users to change their profile visibility in the member directory from the account page.
nl: Als dit is ingeschakeld, kunnen gebruikers de zichtbaarheid van hun profiel in de ledenmap wijzigen vanaf de accountpagina.

en: If enabled, users will need to enter their password when updating their information via the account page.
nl: Als dit is ingeschakeld, moeten gebruikers hun wachtwoord invoeren wanneer ze hun informatie updaten via de accountpagina.

en: If enabled, users will not be allowed to remove their first or last names when updating their account information.
nl: Als deze optie is ingeschakeld, kunnen gebruikers hun voor- of achternaam niet verwijderen wanneer ze hun informatie over hun account updaten.

en: If not checked always shown
nl: Indien niet aangevinkt altijd weergegeven

en: If syncing data to a 3rd party service (e.g Mailchimp via our MailChimp extension), data is retained there until unsubscribed or deleted.
nl: Als gegevens worden gesynchroniseerd met een externe dienst (bijv. Mailchimp via onze Mailchimp extensie), worden de gegevens daar bewaard totdat ze worden verwijderd of afgemeld.

en: If the roles are not created via Ultimate Member > User Roles, you can use a <a href="%s" target="_blank">third-party plugin</a> to modify the role capability.
nl: Als de rollen niet zijn aangemaakt via Ultimate Member > User Roles, dan kun je een <a href="%s" target="_blank">plugin van derden</a> gebruiken om rol rechten aan te passen.

en: If the update was successful, you will see a corresponding message. Otherwise, contact technical support if the update failed.
nl: Als de update is geslaagd, zie je een bijbehorend bericht. In alle andere gevallen, neem contact op met de technische ondersteuning.

en: If turned on, filters bar can be collapsed after a page loading
nl: Indien ingeschakeld, kan de filterbalk worden samengevouwen nadat een pagina is geladen

en: If turned on, filters bar will be visible after a page loading
nl: Indien ingeschakeld, is de filterbalk zichtbaar na het laden van een pagina

en: If turned on, member results will only appear after search/filter is performed
nl: Indien ingeschakeld, worden leden alleen weergegeven nadat er een zoekopdracht/filter is uitgevoerd

en: If turned on, the users cover photo will appear in the directory
nl: Als deze optie is ingeschakeld, wordt de omslagafbeelding van de gebruiker weergegeven in de folder

en: If turned on, users will be able to filter members in this directory
nl: Als deze optie is ingeschakeld, kunnen gebruikers leden in deze folder filteren

en: If turned on, users will be able to search members in this directory
nl: Als deze optie is ingeschakeld, kunnen gebruikers leden in deze folder zoeken

en: If you confirm, everything related to your profile will be deleted permanently from the site
nl: Zodra je dit bevestigt, wordt alles met betrekking tot je profiel permanent van de site verwijderd

en: If you do not want to show all members, select only user roles to appear in this directory
nl: Selecteer specifieke gebruikersrollen als je niet wilt dat alle leden worden getoond. Alleen leden uit de geselecteerde gebruikersrollen worden op deze ledenlijst weergegeven

en: If you have extended the functionality of the plugin (e.g sending registered user data to MailChimp via our MailChimp extension, this user info may be passed to these external services. These services may be located abroad and outwith the EU.
nl: Als je de functionaliteit van de plugin hebt uitgebreid (bijvoorbeeld door geregistreerde gebruikersgegevens via onze MailChimp extensie naar MailChimp te verzenden), wordt deze gebruikersinformatie mogelijk aan die externe diensten doorgegeven. Deze diensten kunnen zich in het buitenland en ook buiten de EU bevinden.

en: If you like Ultimate Member please consider leaving a %s review. It will help us to grow the plugin and make it more popular. Thank you.
nl: Wanneer je Ultimate Member leuk vindt, overweeg dan om een %s review voor ons achter te laten. Het helpt ons om de plugin populairder te maken. Bij voorbaat dank.

en: If you need to add information or secondary line below the headline of upload box, enter it here
nl: Als je informatie of een tweede regel moet toevoegen onder de kopregel van de upload box, vul deze dan hier in

en: If you plan use emails with HTML, please make sure that this option is enabled. Otherwise, HTML will be displayed as plain text.
nl: Als je abonnement e-mails met HTML gebruikt, zorg er dan voor dat deze optie is ingeschakeld. Anders wordt HTML als platte tekst weergegeven.

en: If you want to allow specific user roles to be able to filter only
nl: Als je specifieke gebruikersrollen alleen wilt laten filteren

en: If you want to allow specific user roles to be able to search only
nl: Selecteer specifieke gebruikersrollen die gebruik kunnen maken van de zoekfunctie

en: If you want to apply your custom validation, you can use action hooks to add custom validation. Please refer to documentation for further details.
nl: Wanneer je een aangepaste validatie wilt toepassen, kun je Action Hooks gebruiken om aangepaste validatie toe te voegen aan een formulierveld. Raadpleeg voor meer informatie de documentatie.

en: If you want to enable a maximum number of characters to be input in this field. Leave empty to disable this setting
nl: Wanneer je een maximaal aantal tekens wilt inschakelen voor dit veld. Laat leeg om deze instelling uit te schakelen

en: If you want to enable a maximum number of words to be input in this textarea. Leave empty to disable this setting
nl: Wanneer je een maximaal aantal woorden wilt inschakelen voor dit tekstgebied. Laat leeg om deze instelling uit te schakelen

en: If you want to enable a minimum number of characters to be input in this field. Leave empty to disable this setting
nl: Wanneer je een minimaal aantal tekens wilt inschakelen voor dit veld. Laat leeg om deze instelling uit te schakelen

en: If you want users to go to a specific page other than login page after email activation, enter the URL here.
nl: Als je wilt dat gebruikers na activering van e-mail naar een andere specifieke pagina gaan dan de login pagina, voer dan hier de URL in.

en: If you wish the rating field to be prefilled with a number of stars, enter it here.
nl: Wanneer je wilt dat het beoordelingsveld vooraf met een aantal sterren wordt ingevuld, vul het aantal dan hier in.

en: Image Quality
nl: Afbeeldingskwaliteit

en: Image Upload Maximum Width (px)
nl: Maximale breedte voor uploaden van afbeeldingen (px)

en: Inactive
nl: Inactief

en: Indonesia
nl: Indonesië

en: Indonesian
nl: Indonesisch

en: Install Challenge-Response plugin to Login & Register Forms
nl: Installeer de Challenge-Response plugin op login & registratieformulieren

en: Interlingue
nl: Interlinie

en: Inupiaq
nl: Inupiak

en: Invalid API key
nl: Ongeldige API-sleutel

en: Invalid SoundCloud track ID
nl: Ongeldige SoundCloud track ID

en: Invalid Spotify URL
nl: Ongeldige Spotify URL

en: Invalid action.
nl: Ongeldige actie.

en: Invalid coordinates
nl: Ongeldige coördinaten

en: Invalid data
nl: Ongeldige gegevens

en: Invalid field type
nl: Ongeldig veldtype

en: Invalid file ownership
nl: Ongeldige bestandseigenaar

en: Invalid form ID.
nl: Ongeldige formulier ID.

en: Invalid hook
nl: Ongeldige hook

en: Invalid hook.
nl: Ongeldige hook.

en: Invalid license. Please <a href="%s" target="_blank">visit your account page</a> and verify it.
nl: Ongeldige licentiesleutel. Ga naar je <a href="%s" target="_blank">Ultimate Member Accountpagina</a> en verifieer het.

en: Invalid nonce
nl: Ongeldige gelegenheid

en: Invalid parameters
nl: Ongeldige parameters

en: Invalid query!
nl: Ongeldige zoekopdracht!

en: Invalid user specified
nl: Ongeldige gebruiker opgegeven

en: Invalid user.
nl: Ongeldige gebruiker.

en: Iran, Islamic Republic of
nl: Iran

en: Iraq
nl: Irak

en: Ireland
nl: Ierland

en: Irish
nl: Iers

en: Is this field required?
nl: Is dit veld verplicht?

en: Isle of Man
nl: Man

en: Israel
nl: Israël

en: It is important that you update your themes/plugins if the theme/plugin creators update is aimed at fixing security, bug and vulnerability issues. It is not a good idea to ignore available updates as this may give hackers an advantage when trying to access your website.
nl: Het is belangrijk dat je je thema's/plugins update als de update van de maker van het thema/plugin gericht is op het oplossen van problemen met beveiliging, bugs en kwetsbaarheden. Het is geen goed idee om beschikbare updates te negeren, omdat dit hackers een voordeel kan geven wanneer ze proberen toegang te krijgen tot je site.

en: It is necessary to update the structure of the database and options that are associated with current version
nl: Het is nodig om de structuur van de database en de opties die verbonden zijn met de huidige versie bij te werken

en: It's good but could be better
nl: Goed, maar het kan beter

en: Italian
nl: Italiaans

en: Italy
nl: Italië

en: Item Archives
nl: Item archieven

en: Item Attributes
nl: Item attributen

en: Japanese
nl: Japans

en: Javanese
nl: Javaans

en: Join chat
nl: Deelnemen aan chat

en: Joined %s
nl: Lid sinds: %s

en: Jordan
nl: Jordanië

en: Jump to page:
nl: Spring naar pagina:

en: Kalaallisut
nl: Groenlands

en: Kannada
nl: Canada

en: Kashmiri
nl: Kasjmiri

en: Kazakh
nl: Kazachs

en: Kazakhstan
nl: Kazachstan

en: Keep Themes & Plugins up to date.
nl: Thema's en plugins up-to-date houden.

en: Keep me signed in
nl: Aangemeld blijven

en: Kenya
nl: Kenia

en: Kikuyu
nl: Gikuyu

en: Kirghiz
nl: Kirgizisch

en: Komi
nl: Zurjeens

en: Korea, Democratic People's Republic of
nl: Noord Korea

en: Korea, Republic of
nl: Zuid Korea

en: Korean
nl: Koreaans

en: Kurdish
nl: Koerdisch

en: Kuwait
nl: Koeweit

en: Kyrgyzstan
nl: Kirgizië

en: Label of custom sort
nl: Label van aangepaste sortering

en: Languages
nl: Talen

en: Languages Spoken
nl: Talen gesproken

en: Lao
nl: Laotiaans

en: Lao People's Democratic Republic
nl: Laos

en: Last & First name
nl: Achternaam & voornaam

en: Last Login
nl: Laatste login

en: Last Login date
nl: Laatste login datum

en: Last Name
nl: Achternaam

en: Last login
nl: Laatste login

en: Last name
nl: Achternaam

en: Last name & first name
nl: Achternaam & voornaam

en: Last page
nl: Laatste pagina

en: Last scan:
nl: Laatste scan:

en: Last update: %s. You could re-check changes manually.
nl: Laatste update: %s. Je kunt wijzigingen handmatig opnieuw controleren.

en: Latin
nl: Latijn

en: Latvia
nl: Letland

en: Learn more about role priorities
nl: Meer informatie over rol prioriteiten

en: Leave Review
nl: Beoordeling plaatsen

en: Leave empty if you want to display a post for all logged in users
nl: Laat leeg als je een bericht voor alle ingelogde gebruikers wilt laten zien

en: Leave empty if you want to display a term for all logged in users
nl: Laat leeg als je een term wilt tonen voor alle ingelogde gebruikers

en: Lebanon
nl: Libanon

en: Left aligned
nl: Links uitgelijnd

en: Left of Icon (right for RTL)
nl: Links van pictogram (rechts voor RTL)

en: Legacy features
nl: Verouderde functies

en: Legacy fonticons
nl: Verouderde fonticons

en: Less than 1 year old
nl: Minder dan 1 jaar oud

en: Libyan Arab Jamahiriya
nl: Libië

en: License key never expires.
nl: Licentiesleutel verloopt nooit.

en: Licenses
nl: Licenties

en: Limburgish
nl: Limburgs

en: Limit which users appear in the member directory e.g only display users from USA
nl: Beperk welke gebruikers in de ledenlijst verschijnen, bijvoorbeeld alleen gebruikers uit de VS weergeven

en: Link Target
nl: Link doel

en: List
nl: Lijst

en: Lithuania
nl: Litouwen

en: Lithuanian
nl: Litouws

en: Live Form Preview
nl: Live formuliervoorbeeld

en: Live Preview
nl: Live Voorvertoning

en: Lock All Register Forms
nl: Alle registerformulieren vergrendelen

en: Lock Forms
nl: Vergrendel formulieren

en: Logged In Users
nl: Ingelogde gebruikers

en: Logged Out Users
nl: Uitgelogde gebruikers

en: Logged in users
nl: Ingelogde deelnemers

en: Logged out users
nl: Deelnemers die zijn uitgelogd

en: Login Default Template
nl: Login standaard template

en: Login Field Icons
nl: Login veld pictogrammen

en: Login Forgot Password Link
nl: Login wachtwoord vergeten Link

en: Login Form
nl: Login formulier

en: Login Maximum Width
nl: Login maximale breedte

en: Login Options
nl: Login opties

en: Login Primary Button Text
nl: Login primaire knop tekst

en: Login Secondary Button
nl: Login secundaire knop

en: Login Secondary Button Text
nl: Login tweede knop tekst

en: Login Secondary Button URL
nl: Login secundaire knop URL

en: Login Shortcode Alignment
nl: Login shortcode uitlijning

en: Login as this user
nl: Login als deze gebruiker

en: Login page
nl: Login pagina

en: Login the user after validating the activation link
nl: Login de gebruiker na validatie van de activeringslink

en: Login to our site
nl: Login op onze site

en: Login user after validating the activation link?
nl: Log de gebruiker in na validatie via de activeringslink?

en: Logout
nl: Afmelden

en: Logout Options
nl: Uitlog opties

en: Logout Users (%d)
nl: Gebruikers afmelden (%d)

en: Lowercase only
nl: Alleen kleine letters

en: Luxembourg
nl: Luxemburg

en: Luxembourgish
nl: Luxemburgs

en: Macao
nl: Macau

en: Macedonia, the former Yugoslav Republic of
nl: Macedonië

en: Macedonian
nl: Macedonisch

en: Mail appears from
nl: E-mail lijkt afkomstig van

en: Mail appears from address
nl: E-mail lijkt afkomstig van adres

en: Mailchimp Lists was upgraded successfully
nl: Mailchimp verzendlijsten zijn succesvol geüpdatet

en: Main account tab
nl: Hoofd account tab

en: Make Profile Photo Required
nl: Maak profiel foto verplicht

en: Make this profile form role-specific
nl: Maak dit profielformulier rol specifiek

en: Malagasy
nl: Malagassisch

en: Malay
nl: Maleis

en: Malaysia
nl: Maleisië

en: Maldives
nl: Malediven

en: Male
nl: Man

en: Maltese
nl: Maltees

en: Manage
nl: Beheren

en: Manage User Roles & Capabilities
nl: Gebruikersrollen & rechten beheren{

en: Manage conditional fields support
nl: Ondersteuning voor voorwaardelijke velden instellen

en: Mandatory password changes has been enabled. You can disable them in Ultimate Member > Settings > Advanced > Security > Display Login form notice to reset passwords.
nl: Verplichte wachtwoordwijzigingen zijn ingeschakeld. Je kunt ze uitschakelen in Ultimate Member > Instellingen > Geavanceerd > Beveiliging > Toon login formulier bericht om wachtwoorden te resetten.

en: Margin
nl: Marge

en: Mark this option if you need to hide the adminbar on frontend for this role
nl: Markeer deze optie als je de beheer balk op de frontend voor deze rol moet verbergen

en: Marshall Islands
nl: Marshall Eilanden

en: Marshallese
nl: Marshallees

en: Mauritania
nl: Mauritanië

en: Max. Width (px)
nl: Max. breedte (px)

en: Maximum Number
nl: Maximaal nummer

en: Maximum Size in bytes
nl: Maximale grootte in bytes

en: Maximum allowed words
nl: Maximaal toegestane woorden

en: Maximum length
nl: Maximale lengte

en: Maximum number limit is %s
nl: Maximum aantal limiet is %s

en: Maximum number of characters to allow in user description field in header.
nl: Maximaal aantal karakters die zijn toegestaan in de gebruikers omschrijving veld in de header.

en: Maximum number of entries
nl: Maximaal aantal inzendingen

en: Maximum number of profiles
nl: Maximumaantal profielen

en: Maximum number of selections
nl: Maximaal aantal selecties

en: Maximum number that can be entered in this field
nl: De maximale waarde (numeriek) dat in dit veld mag worden ingevuld

en: Member
nl: Lid

en: Member Directories
nl: Ledenlijsten

en: Member Directory
nl: Ledenlijst

en: Member directories
nl: Ledenlijsten

en: Member directories were upgraded successfully
nl: Leden lijsten zijn succesvol geüpgraded

en: Members
nl: Leden

en: Members Directory
nl: Leden directory

en: Members only
nl: Alleen leden

en: Membership Inactive
nl: Niet Actief

en: Membership Rejected
nl: Lidmaatschap afgewezen

en: Menu icons in desktop view
nl: Menu pictogrammen in desktop weergave

en: Menus settings was upgraded successfully
nl: Menu's instellingen zijn succesvol geüpdatet

en: Meta Key
nl: Meta-sleutel

en: Meta Key - %s
nl: Meta sleutel - %s

en: Meta key
nl: Meta sleutel

en: Meta key:
nl: Meta sleutel:

en: Metadata from %1$s to %2$s row were upgraded successfully...
nl: Metagegevens van %1$s naar %2$s rij werden met succes opgewaardeerd...

en: Metadata from %1$s to %2$s users were upgraded successfully...
nl: Metagegevens van %1$s naar %2$s gebruikers zijn succesvol geüpgraded...

en: Metadata from %1$s to %2$s was upgraded successfully...
nl: Metagegevens van %1$s naar %2$s werd met succes opgewaardeerd...

en: Metadata from %1$s to %2$s were upgraded successfully...
nl: Metagegevens van %1$s naar %2$s werd met succes opgewaardeerd...

en: Micronesia, Federated States of
nl: Micronesië, Gefedereerde Staten van

en: Minimum Number
nl: Minimum aantal

en: Minimum length
nl: Minimale lengte

en: Minimum number limit is %s
nl: Minimum aantal limiet is %s

en: Minimum number of selections
nl: Minimum aantal selecties

en: Minimum number that can be entered in this field
nl: De minimale waarde (numeriek) dat in dit veld mag worden ingevuld

en: Mobile Number
nl: Mobiel nummer

en: Moldova, Republic of
nl: Moldavië, Republiek

en: Monday
nl: Maandag

en: Mongolia
nl: Mongolië

en: Mongolian
nl: Mongools

en: More Details
nl: Lees verder

en: More filters
nl: Meer filters

en: Morocco
nl: Marokko

en: Move to Trash
nl: Naar prullenbak verplaatsen

en: My Account
nl: Mijn account

en: Mystery Man
nl: Mystery man

en: NUMERIC
nl: NUMERIEK

en: Namibia
nl: Namibië

en: Nepali
nl: Nepalees

en: Netherlands
nl: Nederland

en: Netherlands Antilles
nl: Nederlandse Antillen

en: New Caledonia
nl: Nieuw-Caledonië

en: New Item
nl: Nieuw item

en: New Password
nl: Nieuw wachtwoord

en: New User Notification
nl: Melding over nieuwe gebruiker

en: New Zealand
nl: Nieuw-Zeeland

en: New users first
nl: Nieuwe gebruikers eerst

en: Next page
nl: Volgende pagina

en: Nickname
nl: Bijnaam

en: No
nl: Nee

en: No Selected
nl: Geen geselecteerde

en: No predefined page
nl: Geen vooraf gedefinieerde pagina

en: No such option
nl: Geen dergelijke optie

en: No suspicious accounts found
nl: Geen verdachte accounts gevonden

en: No template name
nl: Geen template naam

en: No thanks
nl: Nee, bedankt

en: No.of Members
nl: Aantal leden

en: None
nl: Geen

en: Norfolk Island
nl: Norfolk Eilanden

en: North Ndebele
nl: Noord-Ndebele

en: Northern Mariana Islands
nl: Noordelijke Marianen

en: Northern Sami
nl: Noord-Samisch

en: Norway
nl: Noorwegen

en: Norwegian
nl: Noors

en: Norwegian Bokmal
nl: Noors (Bokmål)

en: Norwegian Nynorsk
nl: Noors (Nynorsk)

en: Not Completed.
nl: Niet afgerond.

en: Not Scanned yet.
nl: Nog niet gescand.

en: Not found
nl: Niet gevonden

en: Note:
nl: Opmerking:

en: Nothing found in Trash
nl: Niets gevonden in de prullenbak

en: Notification Schedule
nl: Meldingen planning

en: Notifications
nl: Meldingen

en: Notifications Account Tab
nl: Meldingen account tab

en: Notifications tab
nl: Tab meldingen

en: Notify Administrators
nl: Beheerder op de hoogte stellen

en: Number
nl: Nummer

en: Number of Years to pick from
nl: Aantal jaren om uit te kiezen

en: Number of profiles per page
nl: Aantal profielen per pagina

en: Number of profiles per page (for Mobiles & Tablets)
nl: Aantal profielen per pagina (mobiel/tablet)

en: Number of profiles to appear on page for mobile users
nl: Het aantal profielen dat per pagina zal worden weergegeven voor mobiel/tablet gebruikers

en: Number of profiles to appear on page for standard users
nl: Het aantal profielen dat per pagina zal worden weergegeven op desktop

en: Number of years available for the date selection. Default to last 50 years
nl: Aantal beschikbare jaren voor de datumselectie. Standaard op laatste 50 jaar

en: Number of years is not valid
nl: Onjuiste of ongeldige jaarnotatie

en: Numeric value only
nl: Alleen numerieke waarden

en: Occitan
nl: Occitaans

en: Ojibwa
nl: Ojibwe

en: Old users first
nl: Oude gebruikers eerst

en: On <a href="%1$s">%2$s</a>
nl: Op <a href="%1$s">%2$s</a>

en: Once Weekly
nl: Wekelijks

en: Only fill in if you are not human
nl: Alleen invullen als je geen mens bent

en: Only me
nl: Alleen ik

en: Only show members who have uploaded a cover photo
nl: Alleen leden tonen die hun omslagfoto hebben toegevoegd

en: Only show members who have uploaded a profile photo
nl: Alleen leden tonen die hun profielfoto hebben toegevoegd

en: Only show specific users (Enter one username per line)
nl: Toon alleen specifieke leden (één gebruikersnaam per regel)

en: Only specific member roles
nl: Alleen specifieke leden rollen

en: Only specific roles
nl: Alleen specifieke rollen

en: Only the owner
nl: Alleen de eigenaar

en: Only visible to profile owner and specific roles
nl: Alleen zichtbaar voor profieleigenaar en specifieke rollen

en: Only visible to profile owner and users who can edit other member accounts
nl: Alleen zichtbaar voor de profiel eigenaar en de gebruikers die andere leden accounts kunnen bewerken

en: Open in new window
nl: Openen in een nieuw venster

en: Optional Text
nl: Optionele tekst

en: Optional text to include with the divider
nl: Optionele tekst om op te nemen bij de scheidingslijn

en: Options
nl: Opties

en: Order
nl: Volgorde

en: Original size
nl: Oorspronkelijke grootte

en: Oriya
nl: Odia

en: Ossetian
nl: Ossetisch

en: Other
nl: Andere

en: Other (Custom Field)
nl: Anders (aangepast veld)

en: Override templates
nl: Overschrijf templates

en: Owner and specific roles
nl: Eigenaar en specifieke rollen

en: PLEASE READ OUR <strong>RECOMMENDATIONS</strong> BELOW:
nl: LEES ONZE <strong>AANBEVELINGEN</strong> HIERONDER:

en: Pages
nl: Pagina's

en: Palestine
nl: Palestina

en: Panjabi
nl: Punjabi

en: Papua New Guinea
nl: Papoea-Nieuw-Guinea

en: Parent Item:
nl: Hoofditem:

en: Parent Option
nl: Hoofd optie

en: Pashto
nl: Pasjtoe

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Password & Security settings.
nl: Wachtwoord & beveiligingsinstellingen.

en: Password Account Tab
nl: Tab wachtwoord wijzigen

en: Password Changed Email
nl: E-mail over wijziging van wachtwoord

en: Password Reset
nl: Wachtwoord herstellen

en: Password Reset Email
nl: Wachtwoord herstel e-mail

en: Password confirmation is required
nl: Wachtwoordbevestiging is vereist

en: Password is incorrect. Please try again.
nl: Wachtwoord is onjuist. Probeer het opnieuw.

en: Password is required
nl: Een wachtwoord is verplicht

en: Password is required?
nl: Wachtwoord is verplicht?

en: Password maximum length
nl: Maximale lengte wachtwoord

en: Password minimum length
nl: Wachtwoord minimale lengte

en: Password reset limit
nl: Limiet voor wachtwoord reset

en: Passwords may not contain the character "\".
nl: Wachtwoorden mogen het karakter "\" niet bevatten.

en: Past years only
nl: Alleen verleden jaartallen

en: Pending Review
nl: Wachtend op beoordeling

en: Pending review
nl: Wachtend op beoordeling

en: Persian
nl: Perzisch

en: Personalize the custom message
nl: Aangepast bericht

en: Philippines
nl: Filipijnen

en: Phone Number
nl: Telefoonnummer

en: Phone Number and Mobile Number fields have been successfully updated.
nl: De velden telefoonnummer en mobiel nummer zijn met succes geüpdatet.

en: Pitcairn
nl: Pitcairneilanden

en: Placeholder
nl: Plaatshouder

en: Please agree privacy policy.
nl: Ga akkoord met het privacybeleid.

en: Please check <strong>"%1$s" %2$s</strong> extension's folder name.
nl: Controleer de mapnaam van de uitbreiding <strong>"%1$s" %2$s</strong>.

en: Please confirm that you agree to our privacy policy
nl: Bevestig dat je akkoord gaat met ons privacybeleid

en: Please confirm your acceptance of our privacy policy
nl: Bevestig dat je akkoord gaat met ons privacybeleid

en: Please confirm your password
nl: Herhaal je wachtwoord

en: Please enable this option only in the cases when you have big or unnecessary queries on your site with active restriction logic. If you want to exclude posts only from the results queries instead of pre_get_posts and fully-hidden post logic also please enable this option. It activates the restriction content logic until 2.2.x version without latest security enhancements.
nl: Schakel deze optie alleen in, in de gevallen waarin je grote of onnodige query's op je site hebt met actieve beperkingslogica. Als je berichten alleen wil uitsluiten van de resultaten query's in plaats van pre_get_berichten en volledig verborgen bericht logica, schakel dan ook deze optie in. Het activeert de logica van de inhoud beperking tot de 2.2.x versie zonder de nieuwste beveiliging verbeteringen.

en: Please enter a valid %s URL
nl: Voer een geldige %s URL in

en: Please enter a valid %s profile URL
nl: Gelieve een geldig %s profiel URL in te vullen

en: Please enter a valid %s username or profile URL
nl: Voer een geldige %s gebruikersnaam of profiel URL in

en: Please enter a valid Discord ID
nl: Voer een geldig Discord ID in

en: Please enter a valid URL
nl: Voer een geldige URL in

en: Please enter a valid end date in the date range
nl: Geef een geldige einddatum voor het datumbereik op

en: Please enter a valid phone number
nl: Voer een geldig telefoonnummer in

en: Please enter a valid size
nl: Voer een geldige grootte in

en: Please enter a valid start date in the date range
nl: Geef een geldige begindatum voor het datumbereik op

en: Please enter numbers only in this field
nl: Alleen getallen invoeren in dit veld

en: Please enter your email
nl: Voer je e-mailadres in

en: Please enter your password
nl: Vul je wachtwoord in a.u.b

en: Please enter your username
nl: Vul je gebruikersnaam in a.u.b

en: Please enter your username or email
nl: Vul je gebruikersnaam of e-mail in

en: Please login as administrator
nl: Login als een beheerder

en: Please login as administrator.
nl: Login als een beheerder.

en: Please note if you make a profile form specific to a role then you must make sure that every other role is assigned a profile form
nl: Opmerking: Wanneer je afzonderlijk profielformulieren aanmaakt voor specifieke gebruikersrollen dan moet je er tevens voor zorgen dat iedere andere gebruikersrol, een eigen profielformulier krijgt toegewezen

en: Please provide a date range beginning
nl: Geef een begin voor het datumbereik op

en: Please provide a date range end
nl: Geef een einde voor het datumbereik op

en: Please provide a meta key
nl: Je moet een meta sleutel invullen

en: Please provide a valid email
nl: Geef een geldig e-mail op

en: Please provide your username or email
nl: Geef je gebruikersnaam of e-mailadres op

en: Please run the upgrade process on this
nl: Voer het upgrade proces uit op deze

en: Please see this <a href="%s" target="_blank">doc</a> for more information.
nl: Zie deze <a href="%s" target="_blank">doc</a> voor meer informatie.

en: Please select at least %s choices
nl: Selecteer tenminste %s keuzes

en: Please specify account type.
nl: Geef een accounttype op.

en: Please update <strong>%s</strong> to the latest version.
nl: Update <strong>%s</strong> naar de nieuwste versie.

en: Please update extension <strong>"%s"</strong> to the latest version.
nl: Update de extensie <strong>"%s"</strong> naar de nieuwste versie.

en: Please upload a valid image!
nl: Upload een geldige afbeelding!

en: Plugins are up to date.
nl: Alle plugins zijn geüpdatet.

en: Poland
nl: Polen

en: Polish
nl: Pools

en: Portuguese
nl: Portugees

[ctx: Post Type General Name]
en: Profile Tabs
nl: Profiel tabs

[ctx: Post Type Singular Name]
en: Profile tab
nl: Profiel tab

en: Posts
nl: Berichten

en: Predefined Fields
nl: Voorgedefinieerde velden

en: Previous page
nl: Vorige pagina

en: Primary Button Text
nl: Primaire knoptekst

en: Priority
nl: Prioriteit

en: Privacy Account Tab
nl: Tab privacy account

en: Privacy Policy
nl: Privacybeleid

en: Privacy Policy Agreement
nl: Overeenkomst inzake privacybeleid

en: Privacy policy content
nl: Privacybeleid inhoud

en: Private Content Post ID
nl: Privé inhoud bericht ID

en: Processing...
nl: Aan het verwerken...

en: Profile
nl: Profiel

en: Profile Access
nl: Profieltoegang

en: Profile Area Max. Width (px)
nl: Profiel gebied max. breedte (px)

en: Profile Area Maximum Width
nl: Profielgebied maximale breedte

en: Profile Card
nl: Profiel kaart

en: Profile Cover Photos
nl: Profiel omslagfoto's

en: Profile Cover Ratio
nl: Verhouding profiel omslagafbeelding

en: Profile Cover Size
nl: Grootte profiel omslagafbeelding

en: Profile Default Template
nl: Profiel standaardtemplate

en: Profile Field Icons
nl: Profielveld pictogrammen

en: Profile Form
nl: Profiel formulier

en: Profile Header Menu Position
nl: Profiel header menupositie

en: Profile Header Meta Text Icon
nl: Profiel header meta tekst pictogram

en: Profile Maximum Width
nl: Maximale breedte profiel

en: Profile Menu
nl: Profiel menu

en: Profile Permalink Base
nl: Basis permalink profiel

en: Profile Permalink Base Custom Meta Key
nl: Profiel permalink basis aangepast meta sleutel

en: Profile Photo
nl: Profielfoto

en: Profile Photo Maximum File Size (bytes)
nl: Profielfoto maximale bestandsgrootte (bytes)

en: Profile Photo Size
nl: Profielfoto grootte

en: Profile Photo Thumbnail Sizes (px)
nl: Profielfoto thumbnail groottes (px)

en: Profile Photo Upload
nl: Profielfoto uploaden

en: Profile Photo is required.
nl: Profielfoto is vereist.

en: Profile Primary Button Text
nl: Profiel primaire knoptekst

en: Profile Privacy
nl: Profiel privacy

en: Profile Secondary Button
nl: Profiel secundaire knop

en: Profile Secondary Button Text
nl: Profiel secundaire knoptekst

en: Profile Secondary Button Text
nl: Profiel secundaire knop tekst

en: Profile Slug "First and Last Name with '+'"
nl: Profiel slug "Voor- en achternaam met ‘+"

en: Profile Slug "First and Last Name with '-'"
nl: Profiel slug "Voor- en achternaam met ‘-"

en: Profile Slug "First and Last Name with '.'"
nl: Profiel slug "Voor- en achternaam met ‘."

en: Profile Slug "User ID"
nl: Profiel slug "Gebruiker ID"

en: Profile Slug "Username"
nl: Profiel slug "Gebruikersnaam"

en: Profile Tabs
nl: Profiel tabs

en: Profile menu
nl: Profiel menu

en: Profile menu default tab
nl: Standaard tab profiel menu

en: Profile photo
nl: Profielfoto

en: Profile tabs have been updated successfully
nl: Profiel tabs zijn succesvol geüpdatet

en: Provide Feedback
nl: Geef feedback

en: Provides  settings for controlling access to your site.
nl: Instellingen om de toegang tot je site te regelen.

en: Publish
nl: Publiceren

en: Purge Temp
nl: Opschonen temp

en: Purge Temp Files
nl: Tijdelijke bestanden opschonen

en: Purge temp files dir...
nl: Opschonen tijdelijke bestanden dir...

en: Put as Pending Review
nl: Zet als in afwachting van beoordeling

en: Quality is used to determine quality of image uploads, and ranges from 0 (worst quality, smaller file) to 100 (best quality, biggest file). The default range is 60.
nl: De kwaliteit van afbeeldingen die worden geüpload, wordt bepaald door de numerieke waarde die je hier invult. 0, slechtste kwaliteit, kleinste bestand. 100, beste kwaliteit, grootste bestand. De standaardwaarde is 60.

en: REST API Version
nl: REST API versie

en: REST API version
nl: REST API versie

en: Raeto-Romance
nl: Reto-Romaans

en: Random
nl: Willekeurig

en: Rating System
nl: Beoordelingssysteem

en: Re-Activate
nl: Opnieuw Activeren

en: Re-check templates
nl: Controleer templates opnieuw

en: Reactivate
nl: Opnieuw activeren

en: Reactivate this account
nl: Dit account opnieuw activeren

en: Recipient(s)
nl: Ontvanger(s)

en: Recommended to be enabled. Restricted post will be hidden by exclusion from WP Query. The safest and most effective method that hides post and its comments from all requests, RSS feeds, etc. on your site
nl: Aanbevolen om ingeschakeld te worden. Beperkte berichten worden verborgen door ze uit te sluiten van WP Query. De veiligste en meest effectieve methode die berichten en hun reactie verbergt voor alle verzoeken, RSS feeds, enz. op je site

en: Recommended to be enabled. Restricted term's archive page and all terms' posts will be hidden by exclusion from WP Query. The safest and most effective method that hides post and its comments from all requests, RSS feeds, etc. on your site
nl: Aanbevolen om in te schakelen. De archiefpagina van de beperkte termen en alle berichten van de termen worden verborgen door uitsluiting van WP Query. De veiligste en meest effectieve methode die berichten en hun commentaren verbergt voor alle verzoeken, RSS feeds, enz. op je site

en: Redirect
nl: Omleiden

en: Redirect URL
nl: Omleiding URL

en: Redirect to URL
nl: Omleiden naar URL

en: Redirect to WordPress Admin
nl: Omleiden naar WordPress beheer

en: Redirect to profile
nl: Omleiden naar profiel

en: Redirect user
nl: Gebruiker omleiden

en: Redirection after Login
nl: Omleiden na login

en: Refresh active page
nl: Actieve pagina vernieuwen

en: Register
nl: Registreren

en: Register forms have Administrative roles, we recommend that you assign a non-admin roles to secure the forms. %s
nl: Registerformulieren hebben beheerdersrollen, we raden je aan om een niet beheerdersrol toe te wijzen om de formulieren te beveiligen. %s

en: Registered user information is retained in your website’s database indefinitely.
nl: Geregistreerde gebruikersgegevens worden onbepaalde tijd in de database van je site bewaard.

en: Registration Date
nl: Registratiedatum

en: Registration Default Role
nl: Registratie standaardgebruikersrol

en: Registration Default Template
nl: Registratie standaardtemplate

en: Registration Field Icons
nl: Registratie veld pictogrammen

en: Registration Form
nl: Registratieformulier

en: Registration Form ID
nl: ID registratieformulier

en: Registration HTTP referer
nl: HTTP-verwijzer registratie

en: Registration Maximum Width
nl: Registratie maximale breedte

en: Registration Nonce
nl: Registratie nonce

en: Registration Options
nl: Registratie opties

en: Registration Primary Button Text
nl: Registratie primaire knoptekst

en: Registration Primary Button Text
nl: Registratie hoofdknop tekst

en: Registration Request
nl: Registratie aanvraag

en: Registration Secondary Button
nl: Registratie secundaire knop

en: Registration Secondary Button Text
nl: Registratie secundaire knoptekst

en: Registration Secondary Button URL
nl: Registratie secundaire knop url

en: Registration Shortcode Alignment
nl: Registratie shortcode uitlijning

en: Registration Status
nl: Status goedkeuring

en: Registration Timestamp
nl: Tijdstempel registratie

en: Registration is currently disabled
nl: Registreren is momenteel niet mogelijk

en: Reject Membership
nl: Lidmaatschap afwijzen

en: Rejected
nl: Afgewezen

en: Related to Ultimate Member Forms:
nl: Gerelateerd aan Ultimate Member formulieren:

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Remove Data on Uninstall?
nl: Verwijder gegevens bij verwijdering installatie?

en: Remove all filters
nl: Alle filters verwijderen

en: Remove filter
nl: Filter verwijderen

en: Remove photo
nl: Foto verwijderen

en: Replace Gravatar's Default avatar
nl: Gravatar's standaard avatar vervangen

en: Replace the restricted Post Title
nl: De beperkte berichttitel vervangen

en: Request data
nl: Gegevens aanvraag

en: Request data erase
nl: Aanvraag gegevens verwijderen

en: Require Admin Review
nl: Goedkeuren via beoordeling beheerder

en: Require Email Activation
nl: E-mail activering vereisen

en: Require First & Last Name
nl: Voor- en achternaam verplicht

en: Require Strong Passwords
nl: Vereis sterke wachtwoorden

en: Require erasure of your personal data, click on the button below.
nl: Om verwijdering van je persoonlijke gegevens te vereisen, klik je op de onderstaande knop.

en: Require password to update account
nl: Wachtwoord nodig om account bij te werken

en: Require user to update a profile photo when updating their profile
nl: Vereisen dat gebruikers een profielfoto toevoegen bij het updaten van hun profiel

en: Required
nl: Vereist

en: Required fields' asterisk
nl: Vereiste velden' sterretje

en: Resend Activation Email
nl: Activerings e-mail opnieuw verzenden

en: Reset Password
nl: Reset wachtwoord

en: Reset Password Limit
nl: Reset wachtwoord limiet

en: Reset Password options have been updated successfully.
nl: Reset wachtwoord opties zijn met succes geüpdatet.

en: Reset UM Role meta
nl: Herstel UM Gebruikersrollen Meta's

en: Reset all rules
nl: Herstel alle regels

en: Reset password
nl: Wachtwoord resetten

en: Restore Account
nl: Account terugzetten

en: Restrict access to this post?
nl: Toegangsbeperking inschakelen voor dit bericht?

en: Restrict access to this term and its posts?
nl: Beperk je de toegang tot deze term en zijn berichten?

en: Restricted Access Block Message
nl: Beperkte toegang blokkeer bericht

en: Restricted Access Message
nl: Beperkte toegang bericht

en: Restricted Access Post Title
nl: Beperkte toegang berichttitel

en: Restricted Content Title Text
nl: Beperkte inhoud titel tekst

en: Restricted Content Titles
nl: Beperkte inhoud titels

en: Restricted Gutenberg Blocks
nl: Beperkte Gutenberg blokken

en: Restricted Post Title
nl: Beperkte titel bericht

en: Restricted access message type
nl: Beperkte toegang berichttype

en: Restricted content
nl: Beperkte inhoud

en: Restriction Content
nl: Inhoud beperking

en: Restriction content pre-queries
nl: Restrictie inhoud pre-queries

en: Results &amp; Pagination
nl: Resultaten &amp; paginering

en: Results Text
nl: Resultatentekst

en: Review & Resolve Issues with Site Health Check tool
nl: Beoordeel en los problemen op met het sitediagnose gereedschap

en: Review Registration Details
nl: Registratiegegevens beoordelen

en: Review Site Health Status
nl: Beoordeling sitediagnose status

en: Right aligned
nl: Rechts uitgelijnd

en: Role
nl: Rol

en: Role ID
nl: Rol ID

en: Role Priority
nl: Rol prioriteit

en: Role Title
nl: Titel van de rol

en: Role already exists!
nl: Rol bestaat al!

en: Roles
nl: Rollen

en: Roles & Capabilities are all secured. No users are using the same capabilities as your administrators.
nl: Rollen en rechten zijn allemaal beveiligd. Geen enkele gebruiker gebruikt dezelfde rechten als je beheerders.

en: Roles (Dropdown)
nl: Rollen (dropdown)

en: Roles (Radio)
nl: Rollen (radio)

en: Roles was upgraded successfully
nl: Rollen zijn succesvol geüpgraded

en: Romania
nl: Roemenië

en: Romanian
nl: Roemeens

en: Rotate image to and use orientation by the camera EXIF data.
nl: Roteer afbeelding naar en gebruik oriëntatie door de EXIF gegevens van de camera.

en: Rounded corners can be applied by setting a pixels value here. e.g. 5px
nl: Afgeronde hoeken kunnen worden toegepast door hier een pixelwaarde in te stellen. B.v. 5 px

en: Row:
nl: Rij:

en: Run
nl: Uitvoeren

en: Run this task from time to time if you have issues with WP Cron and need to get UM extension updates.
nl: Voer deze taak periodiek uit als je problemen met WP Cron ondervindt en UM extensies moet updaten.

en: Run this task from time to time to keep your DB clean.
nl: Voer deze taak regelmatig uit om je DB schoon te houden.

en: Russian
nl: Russisch

en: Russian Federation
nl: Rusland

en: SEO Follow
nl: SEO volgen toegestaan

en: SEO settings for the user profiles.
nl: SEO instellingen voor de gebruikersprofielen.

en: SIGNED
nl: ONDERTEKEND

en: Saint Barthélemy
nl: Sint-Bartholomeus (Franse Antillen)

en: Saint Helena
nl: Sint-Helena

en: Saint Kitts and Nevis
nl: Saint Kitts en Nevis

en: Saint Lucia
nl: Sint-Lucia

en: Saint Martin (French part)
nl: Sint-Maarten (Franse Antillen)

en: Saint Pierre and Miquelon
nl: Saint-Pierre en Miquelon

en: Saint Vincent and the Grenadines
nl: Saint Vincent en de Grenadines

en: Same as above but in case of 1 user found only
nl: Hetzelfde als hierboven, maar in het geval van alleen 1 gebruiker

en: Same window
nl: Zelfde venster

en: Samoan
nl: Samoaans

en: Sanskrit
nl: Sanskriet

en: Sao Tome and Principe
nl: Sao Tomé en Principe

en: Sardinian
nl: Sardijns

en: Saturday
nl: Zaterdag

en: Saudi Arabia
nl: Saudi Arabië

en: Save
nl: Opslaan

en: Save Changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Scan Complete.
nl: Scannen afgerond.

en: Scan Now
nl: Nu scannen

en: Scan your site to check for vulnerabilities prior to Ultimate Member version 2.6.7 and get recommendations to secure your site.
nl: Scan je site om te controleren op kwetsbaarheden voorafgaand aan Ultimate Member versie 2.6.7 en krijg aanbevelingen om je site te beveiligen.

en: Scottish Gaelic
nl: Schots-Gaelisch

en: Search
nl: Zoeken

en: Search Forms
nl: Formulieren zoeken

en: Search Icons...
nl: Zoek pictogrammen…

en: Search Item
nl: Zoek item

en: Search Member Directories
nl: Zoeken in ledenlijsten

en: Search Options
nl: Zoek opties

en: Search User Roles
nl: Gebruikersrollen zoeken

en: Search Users
nl: Zoek gebruikers

en: Search:
nl: Zoeken:

en: Secondary Button Text
nl: Secundaire knop tekst

en: Secondary Email Address
nl: Secundair e-mailadres

en: Section to customize email templates settings.
nl: Sectie om instellingen voor e-mailtemplates aan te passen.

en: Secure Register Forms
nl: Veilige registratieformulieren

en: Secure Site's Connection
nl: Verbinding van beveiligde site

en: Security
nl: Beveiliging

en: Security Check
nl: Veiligheidscontrole

en: Security Issue
nl: Beveiligingsprobleem

en: Security check
nl: Veiligheidscontrole

en: Security: Suspicious Account Activity
nl: Beveiliging: verdachte account activiteit

en: Select
nl: Selecteer

en: Select Default Cover Photo
nl: Standaard omslagfoto selecteren

en: Select Default Profile Photo
nl: Standaard profielfoto selecteren

en: Select Form Type
nl: Formuliertype selecteren

en: Select Icon
nl: Selecteer pictogram

en: Select Users
nl: Selecteer gebruikers

en: Select a color for this divider
nl: Selecteer een kleur voor deze scheidingslijn

en: Select a validation type...
nl: Selecteer een validatie type...

en: Select an icon to appear in the field. Leave blank if you do not want an icon to show in the field.
nl: Selecteer een pictogram om in het veld weer te geven. Laat dit leeg wanneer je niet wilt dat er een pictogram in het veld wordt weergegeven.

en: Select languages
nl: Selecteer talen

en: Select media
nl: Selecteer Media

en: Select member roles
nl: Selecteer leden rollen

en: Select page
nl: Selecteer Pagina

en: Select redirect to page when user hasn't access to post
nl: Selecteer doorverwijzen naar pagina wanneer gebruiker geen toegang heeft tot bericht

en: Select redirect to page when user hasn't access to the term's post
nl: Selecteer omleiden naar pagina als gebruiker geen toegang heeft tot het bericht van de term

en: Select the image types that you want to allow to be uploaded via this field.
nl: Selecteer de afbeeldingstypen die voor dit veld zijn toegestaan om te worden geüpload.

en: Select the member roles that can see this link
nl: Selecteer de gebruikersrollen die deze link kunnen zien

en: Select the member roles that can view this field on the front-end.
nl: Selecteer de gebruikersrollen die dit veld aan de front-end kunnen bekijken.

en: Select the status you would like this user role to have after they register on your site
nl: Selecteer de status die je deze gebruikersrol wilt geven nadat ze zich op je site hebben geregistreerd

en: Select the the user roles allowed to view this tab.
nl: Selecteer de gebruikersrollen die deze tab mogen bekijken.

en: Select what action is taken after a person registers on your site. Depending on the status you can redirect them to their profile, a custom url or show a custom message
nl: Selecteer welke actie wordt ondernomen nadat een persoon zich registreert op je site. Afhankelijk van de status kun je ze omleiden naar hun profiel, een aangepaste url of een aangepast bericht weergeven

en: Select what email notifications you want to receive
nl: Selecteer welke e-mail kennisgevingen je wil ontvangen

en: Select what happens when a user with this role deletes their own account
nl: Selecteer wat er moet gebeuren wanneer gebruikers met deze gebruikersrol hun eigen account verwijderen

en: Select what happens when a user with this role logins to your site
nl: Selecteer wat er moet gebeuren wanneer gebruikers met deze gebruikersrol inloggen

en: Select what happens when a user with this role logouts of your site
nl: Selecteer wat er moet gebeuren wanneer gebruikers met deze gebruikersrol uitloggen

en: Select where this field should appear. This option should only be changed on the profile form and allows you to show a field in one mode only (edit or view) or in both modes.
nl: Selecteer waar dit veld moet worden weergegeven. Deze optie moet alleen worden gewijzigd op het profielformulier en je kunt een veld in één modus weergeven (bewerken of weergave) of in beide modi.

en: Select which roles can access this post
nl: Selecteer welke rollen toegang hebben tot dit bericht

en: Select which roles can access this term and its posts
nl: Kies welke rollen toegang hebben tot deze term en zijn berichten

en: Select which users can view this tab.
nl: Selecteer welke gebruikers deze tab kunnen bekijken.

en: Select...
nl: Selecteer...

en: Send Immediately
nl: Onmiddellijk verzenden

en: Serbia
nl: Servië

en: Serbian
nl: Servisch

en: Set Custom Redirect URL
nl: Omleiden naar URL

en: Set Date Range
nl: Reikwijdte data

en: Set Default plugin avatar as Gravatar's Default avatar
nl: Standaard plugin avatar instellen als Gravatar's standaard avatar

en: Set a url to redirect this user role to after they delete account
nl: Stel een URL in waarnaar deze gebruikersrol moet worden omgeleid nadat het account is verwijderd

en: Set a url to redirect this user role to after they login with their account
nl: Stel een URL in waarnaar deze gebruikersrol moet worden omgeleid nadat ze zijn ingelogd met hun account

en: Set a url to redirect this user role to after they logout from site
nl: Stel een URL in waarnaar deze gebruikersrol wordt omgeleid nadat ze zich hebben afgemeld van de site

en: Set a url to redirect this user role to if they try to view your site's homepage
nl: Stel een URL in om deze gebruikersrol naar om te leiden als ze de homepage van je site proberen te bekijken

en: Set border for this section
nl: Stel de rand in voor deze sectie

en: Set full URL where do you want to redirect the user
nl: Stel volledige URL in waarheen je de gebruiker wilt doorverwijzen

en: Set margin for this section
nl: Marges (margin) instellen voor deze sectie

en: Set padding for this section
nl: Uitvulling (padding) instellen voor deze sectie

en: Set password
nl: Stel wachtwoord in

en: Set the default value for the "Hide my profile from directory" option.
nl: Stel de standaardwaarde in voor de optie "Verberg mijn profiel uit folders".

en: Set the maximum date/day in range in the format YYYY/MM/DD
nl: Stel het maximaal datum/dag bereik in. Gebruik YYYY/MM/DD format

en: Set the maximum reset password limit. If reached the maximum limit, user will be locked from using this.
nl: Stel een limiet voor het opnieuw instellen van het wachtwoord in. Als dit maximum wordt bereikt, kan de gebruiker deze functie niet meer gebruiken.

en: Set the minimum date/day in range in the format YYYY/MM/DD
nl: Stel het minimaal datum/dag bereik in. Gebruik YYYY/MM/DD format

en: Set the profile photo size in pixels here
nl: Stel de afmeting (pxl) voor profielfoto's hier in

en: Set your password
nl: Stel je wachtwoord in

en: Sets a maximum size for the uploaded cover.
nl: Stelt een maximale grootte in voor de geüploade omslagafbeelding.

en: Sets a maximum size for the uploaded photo.
nl: Stelt een maximale grootte in voor de geüploade foto.

en: Settings
nl: Instellingen

en: Settings have been saved successfully.
nl: Instellingen zijn met succes opgeslagen.

en: Settings successfully upgraded
nl: Instellingen succesvol geüpgraded

en: Settings was upgraded successfully
nl: Instellingen zijn succesvol opgeslagen

en: Setup New Field
nl: Nieuw veld instellen

en: Seychelles
nl: Seychellen

en: Show "Remember Me"
nl: "Onthoud mij" weergeven

en: Show "Remember Me" checkbox
nl: Toon het selectievak 'Onthoud mij'

en: Show "Remember Me"?
nl: Toon "Houdt mij ingelogd"?

en: Show Forgot Password Link?
nl: Toon "Wachtwoord vergeten" link?

en: Show Login Forgot Password Link
nl: Toon login wachtwoord vergeten link

en: Show Login Secondary Button
nl: Tweede knop voor login tonen

en: Show Profile Secondary Button
nl: Toon profiel secundaire knop

en: Show Registration Secondary Button
nl: Toon registratie secundaire knop

en: Show Secondary Button
nl: Toon secundaire knop

en: Show a custom message if profile is empty
nl: Aangepast bericht lege profielen

en: Show access restricted message
nl: Toon bericht toegangsbeperking

en: Show an asterisk for required fields
nl: Toon een asterisk voor verplichte formuliervelden

en: Show custom message
nl: Aangepast bericht weergeven

en: Show display name
nl: Toon schermnaam

en: Show display name in profile header
nl: Schermnaam weergeven in profiel header

en: Show display name in profile header?
nl: Laat weergave naam zien in profiel header?

en: Show extra user information below tagline?
nl: Toon extra informatie onder de slogan?

en: Show full date
nl: Toon volledige datum

en: Show icons in Profile Header Meta
nl: Pictogrammen tonen in profiel header meta

en: Show inside text field
nl: Toon in tekstveld

en: Show my last login?
nl: Mijn laatste login weergeven?

en: Show privacy policy
nl: Privacybeleid weergeven

en: Show results only after search/filtration
nl: Resultaten alleen weergeven na zoeken/filteren

en: Show social connect icons in extra user information section
nl: Pictogrammen voor sociale verbindingen tonen in de sectie met extra gebruikersinformatie

en: Show social links in profile header
nl: Toon sociale links in profiel header

en: Show social links in profile header?
nl: Sociale links weergeven in profiel header?

en: Show tagline below profile name
nl: Toon slogan onder profielnaam

en: Show the emoticon
nl: Toon emoticon

en: Show user description in header
nl: Beschrijving van gebruiker in header tonen

en: Show user description in profile header
nl: Laat gebruikersbeschrijving zien in profiel header

en: Show user description in profile header?
nl: Laat gebruiker beschrijving zien in profiel header?

en: Show with label
nl: Toon met label

en: Show years only
nl: Toon alleen de jaren

en: Show/hide password button
nl: Wachtwoord knop tonen/verbergen

en: Shows the search member form.
nl: Toon het formulier om leden te zoeken.

en: Single Result Text
nl: Tekst enkelvoudig zoekresultaat

en: Sinhala
nl: Singalees

en: Site Health is a tool in WordPress that helps you monitor how your site is doing. It shows critical information about your WordPress configuration and items that require your attention.
nl: Sitediagnose is een gereedschap in WordPress waarmee je kunt controleren hoe je site het doet. Het toont kritieke informatie over je WordPress configuratie en items die je aandacht nodig hebben.

en: Site accessible to Everyone
nl: Site toegankelijk voor iedereen

en: Site accessible to Logged In Users
nl: Site toegankelijk voor aangemelde leden

en: SkypeID fields have been updated successfully
nl: De SkypeID velden zijn met succes geüpdatet

en: Slovak
nl: Slowaaks

en: Slovakia
nl: Slowakije

en: Slovenia
nl: Slovenië

en: Slovenian
nl: Sloveens

en: Social URLs fields have been successfully updated.
nl: Sociale URL's velden zijn succesvol geüpdatet.

en: Social links in profile header
nl: Sociale links in profiel header

en: Social login forms was upgraded successfully
nl: Social login formulieren zijn succesvol geüpdatet

en: Solid
nl: Solide

en: Solomon Islands
nl: Salomon Eilanden

en: Somali
nl: Somalisch

en: Somalia
nl: Somalië

en: Some field icons and (or) Ultimate Member settings icons are out of date
nl: Enkele veldpictogrammen en (of) Ultimate Member instellingen pictogrammen zijn verouderd

en: Sorry this is not a valid file.
nl: Dit is geen geldig bestand.

en: Sorry this is not a valid image.
nl: Dit is geen geldige afbeelding.

en: Sorry, but this version of <strong>%1$s</strong> does not work with extension <strong>"%2$s" %3$s</strong> version.
nl: Deze versie van <strong>%1$s</strong> werkt niet met deze uitbreidingsversie van <strong>"%2$s" %3$s</strong>.

en: Sort by:
nl: Sorteren op:

en: Sorting
nl: Sorteren

en: SoundCloud Profile
nl: SoundCloud profiel

en: South Africa
nl: Zuid-Afrika

en: South Georgia and the South Sandwich Islands
nl: Zuid-Georgia en de Zuidelijke Sandwicheilanden

en: South Ndebele
nl: Zuid-Ndebele

en: South Sudan
nl: Zuid-Soedan

en: Southern Sotho
nl: Zuid-Sotho

en: Spacing
nl: Tussenruimte

en: Spain
nl: Spanje

en: Spanish
nl: Spaans

en: Specific Date Range
nl: Specifiek datumbereik

en: Specify a custom CSS class to be applied to this element
nl: Geef een aangepaste CSS klasse op die op dit element moet worden toegepast

en: Specify the custom field meta key or custom fields seperated by comma that you want to use to display users name on the frontend of your site.
nl: Geef het aangepaste veld meta sleutel of aangepaste velden gescheiden door komma's op die je wilt gebruiken om de naam van gebruikers weer te geven op de front-end van je site.

en: Specify the custom field meta key that you want to use as profile permalink base. Meta value should be unique.
nl: Geef de meta sleutel van het aangepaste veld op die je wil gebruiken als basis voor het profiel permalink. De meta waarde moet uniek zijn.

en: Start metadata upgrading...
nl: Start metagegevens upgrade...

en: Start users upgrading...
nl: Gebruikers upgrading starten...

en: Start using new features that are being progressively rolled out to improve the users management experience.
nl: Maak gebruik van nieuwe functies die geleidelijk worden uitgerold om de beheerervaring van gebruikers te verbeteren.

en: Style
nl: Stijl

en: Styles was upgraded successfully
nl: Stijlen is met succes geüpgraded

en: Styling: General
nl: Stijl: algemeen

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Submitted data on Registration
nl: Tijdens registratie verzonden gegevens

en: Sudan
nl: Soedan

en: Sundanese
nl: Soendanees

en: Sunday
nl: Zondag

en: Super administrators can not be modified.
nl: Superadmins kunnen niet worden gewijzigd.

en: Suspicious Accounts
nl: Verdachte accounts

en: Suspicious Accounts Detected!
nl: Verdachte accounts ontdekt!

en: Svalbard and Jan Mayen
nl: Svalbard en Jan Mayen

en: Swati
nl: Swazi

en: Sweden
nl: Zweden

en: Swedish
nl: Zweeds

en: Switch on/off the custom message that appears when the profile is empty.
nl: Schakel het aangepaste bericht in of uit dat verschijnt als het profiel leeg is.

en: Switch on/off the emoticon (sad face) that appears above the message.
nl: De emoticon (treurig gezicht) die boven het bericht verschijnt in- of uitschakelen.

en: Switch on/off the forgot password link in login form.
nl: Schakel de link wachtwoord vergeten in het login formulier in of uit.

en: Switch on/off the profile cover photos.
nl: Schakel de omslagfoto's van profielen in of uit.

en: Switch on/off the profile photo uploader
nl: Schakel de uploader van de profielfoto in/uit

en: Switch on/off the profile photo uploader.
nl: Schakel de uploader van de profielfoto in / uit.

en: Switch on/off the secondary button display in the form.
nl: De weergave van de secundaire knop in het formulier in- of uitschakelen.

en: Switch on/off the social links on profile header.
nl: Schakel de sociale links op de header van het profiel in of uit.

en: Switch on/off the user description on profile header.
nl: De beschrijving van de gebruiker in de header van het profiel in- of uitschakelen.

en: Switch on/off the user name on profile header.
nl: De gebruikersnaam in de header van het profiel in- of uitschakelen.

en: Switch on/off to enable/disable support for HTML tags on user description.
nl: In/uitschakelen om ondersteuning voor HTML tags in de beschrijving van de gebruiker in/uit te schakelen.

en: Switch to yes if you want to customize this form settings, styling &amp; appearance
nl: Schakel over naar ja als je deze formulierinstellingen wil aanpassen, stijling &amp; weergave

en: Switzerland
nl: Zwitserland

en: Syrian Arab Republic
nl: Syrië

en: System info
nl: Systeeminformatie

en: TIME
nl: TIJD

en: Tahitian
nl: Tahitiaans

en: Taiwan, Province of China
nl: Taiwan, Republiek China

en: Tajik
nl: Tadzjieks

en: Tajikistan
nl: Tadzjikistan

en: Tanzania, United Republic of
nl: Tanzania

en: Tatar
nl: Tataars

en: Telephone
nl: Telefoon

en: Tell us a bit about yourself...
nl: Vertel ons iets over jezelf…

en: Template "%s" in theme?
nl: Template "%s" in thema?

en: Temporary dir was purged successfully
nl: Tijdelijke map is succesvol opgeruimd

en: Terms&Conditions Agreement
nl: Gebruiksvoorwaarden

en: Text Color
nl: Tekstkleur

en: Text to display by default in this field
nl: De standaard tekst die in dit veld moeten worden weergegeven

en: Textarea Height
nl: Tekstgebied hoogte

en: Thank you for applying for membership to our site. We will review your details and send you an email letting you know whether your application has been successful or not.
nl: Bedankt voor het aanvragen van een lidmaatschap voor onze site. We zullen je gegevens beoordelen en je een e-mail sturen om je te laten weten of je aanvraag al dan niet werd toegestaan.

en: Thank you for registering. Before you can login we need you to activate your account by clicking the activation link in the email we just sent you.
nl: Bedankt voor je registratie. Voordat je kunt inloggen, moet je je account activeren door op de activeringslink te klikken in de e-mail die we je zojuist hebben verzonden.

en: Thanks :)
nl: Bedankt :)

en: That's all. If you have any recommendation on how to secure your site or have questions, please contact us on our <a href="https://ultimatemember.com/feedback/" target="_blank">feedback page</a>.
nl: Dat is alles. Als je aanbevelingen hebt voor het beveiligen van je site of vragen hebt, neem dan contact met ons op via onze <a href="https://ultimatemember.com/feedback/" target="_blank">feedbackpagina</a>.

en: The "unassigned" $status has been removed. Use `UM()->setup()->set_default_user_status()` for setting up default user account status.
nl: De "unassigned" $status is verwijderd. Gebruik `UM()->setup()->set_default_user_status()` voor het instellen van de standaard gebruikersaccount status.

en: The <strong>"Membership - Anyone can register"</strong> option on the general settings <a href="%s">page</a> is enabled. This means users can register via the standard WordPress wp-login.php page. If you do not want users to be able to register via this page and only register via the Ultimate Member registration form, you should deactivate this option. You can dismiss this notice if you wish to keep the wp-login.php registration page open.
nl: De <strong>"Lidmaatschap - iedereen kan zich registreren"</strong> optie op de algemene instellingen <a href="%s">pagina</a> is ingeschakeld. Dit betekent dat gebruikers zich kunnen registreren via de standaard WordPress wp-login.php pagina. Als je niet wil dat gebruikers zich via deze pagina kunnen registreren en alleen registreren via het Ultimate Member registratieformulier, dan moet je deze optie deactiveren. Je kunt deze melding negeren als je de wp-login.php registratiepagina open wil houden.

en: The administrator has not yet approved deleting your data. Please expect an email with a link to your data.
nl: De beheerder heeft nog geen goedkeuring gegeven voor het verwijderen van je gegevens. Verwacht een e-mail met een link naar je gegevens.

en: The administrator has not yet approved downloading the data. Please expect an email with a link to your data.
nl: De beheerder heeft het downloaden van de gegevens nog niet toegestaan. Je kunt een e-mail met een link naar je gegevens verwachten.

en: The affected user accounts will be flagged as suspicious when they update their Profile/Account. If you are not using these capabilities, you may remove them from the roles in the <a target="_blank" href="%s">User Role settings</a>.
nl: De betrokken gebruikersaccounts worden als verdacht gemarkeerd wanneer ze hun profiel/account updaten. Als je deze rechten niet gebruikt, kun je ze verwijderen uit de rollen in de <a target="_blank" href="%s">Instellingen gebruikersrollen</a>.

en: The core admin role must always have access to wp-admin / WordPress backend
nl: De core beheerrol moet altijd toegang hebben tot wp-admin/WordPress backend

en: The default WordPress Register form is disabled.
nl: Het standaard WordPress registratieformulier is uitgeschakeld.

en: The default WordPress Register form is enabled. If you're getting Spam User Registrations, we recommend that you enable a Challenge-Response plugin such as our <a href="https://wordpress.org/plugins/um-recaptcha/" target="_blank">Ultimate Member - Google reCAPTCHA</a> extension.
nl: Het standaard WordPress registratieformulier is ingeschakeld. Als je spam gebruikersregistraties krijgt, raden we je aan om een Challenge-Response plugin in te schakelen, zoals onze <a href="https://wordpress.org/plugins/um-recaptcha/" target="_blank">Ultimate Member - Google reCAPTCHA</a> extensie.

en: The display format of the date which is visible to user.
nl: Het weergave format van de datum die zichtbaar is voor de gebruiker.

en: The easiest way to create powerful online communities and beautiful user profiles with WordPress
nl: De eenvoudigste manier om krachtige online community 's en prachtige gebruikersprofielen te maken met WordPress

en: The email you entered is incorrect
nl: Het ingevoerde e-mailadres dat je hebt ingegeven is onjuist

en: The end of date range must be greater than the start of date range
nl: Het einde van het datumbereik moet na de begindatum liggen

en: The field label is the text that appears above the field on your front-end form. Leave blank to not show a label above field.
nl: Een veld label is de tekst die boven het veld, op je front-end formulieren wordt weergegeven. Laat leeg om geen label te gebruiken.

en: The flagged capabilities are related to the following roles:
nl: De gemarkeerde rechten zijn gerelateerd aan de volgende rollen:

en: The form has been duplicated successfully.
nl: Het formulier is met succes gedupliceerd.

en: The global default of profile photo size. This can be overridden by individual form settings.
nl: De globale standaard grootte van de profiel foto. Dit kan worden overschreven door individuele instellingen van formulieren.

en: The global default width of cover photo size. This can be overridden by individual form settings.
nl: De globale standaard breedte van de grootte van de omslagfoto. Dit kan worden overschreven door individuele instellingen voor formulieren.

en: The height of textarea in pixels. Default is 100 pixels
nl: De hoogte van het tekstgebied in pixels. Standaard is 100 pixels

en: The higher the number, the higher the priority
nl: Hoe hoger de numerieke waarde, des te hoger de prioriteit

en: The key you entered belongs to a bundle, please use the product specific license key.
nl: De licentiesleutel die je hebt ingevuld behoord toe aan de hele uitbreidingen bundel, vul de licentiesleutel van het afzonderlijk product in.

en: The maximum size for image that can be uploaded through this field. Leave empty for unlimited size.
nl: De maximale grootte van afbeeldingen die via dit veld kunnen worden geüpload. Laat leeg voor onbeperkte grootte.

en: The maximum width of shortcode in pixels e.g. 600px
nl: De maximale breedte van shortcode in pixels, b.v. 600 pxl

en: The maximum width of the profile area inside profile (below profile header)
nl: De maximale breedte van het profielgebied binnen het profiel (onder profiel header)

en: The maximum width of the profile area inside profile (below profile header).
nl: De maximale breedte van het profielgebied binnen het profiel (onder de header van het profiel).

en: The maximum width this shortcode can take from the page width.
nl: De maximale breedte die deze shortcode mag innemen van de pagina breedte.

en: The meta key cannot be changed for duplicated fields or when editing an existing field. If you require a different meta key please create a new field.
nl: De meta key kan niet worden gewijzigd voor dubbele velden of bij het bewerken van een bestaand veld. Wanneer je een andere meta key nodig hebt, maakt je een nieuw veld aan.

en: The password you entered is incorrect.
nl: Je wachtwoord is niet juist.

en: The role selected in "Ultimate Member > Settings > Appearance > Registration Form > Registration Default Role" setting has Administrative capabilities.
nl: De rol die geselecteerd is in "Ultimate Member > Instellingen > Weergave > Registratieformulier > Registratie Standaard Rol" instelling heeft beheerder rechten.

en: The role selected in WordPress native "Settings > New User Default Role" setting has Administrative capabilities.
nl: De rol die is geselecteerd in de WordPress native "Instellingen > Standaard rol nieuwe gebruiker" instelling heeft beheerder rechten.

en: The selected icon is using an outdated version. Please select the icon above to use latest version.
nl: Het geselecteerde pictogram gebruikt een verouderde versie. Selecteer het pictogram hierboven om de nieuwste versie te gebruiken.

en: The shortcode is centered by default unless you specify otherwise here
nl: De shortcode is standaard gecentreerd zolang je hier niet anders specificeert

en: The shortcode is centered by default unless you specify otherwise here.
nl: De shortcode is standaard gecentreerd zolang je hier niet anders specificeert.

en: The text that appears on the button. e.g. Upload
nl: De tekst die op de knop verschijnt. Bijv. uploaden

en: The text that is used for cancelling update profile button.
nl: De tekst die wordt gebruikt voor het annuleren van de update profiel knop.

en: The text that is used for primary button text.
nl: De tekst die wordt gebruikt voor de primaire knop.

en: The text that is used for the secondary button text.
nl: De tekst die wordt gebruikt voor de secundaire knop.

en: The text that is used for updating profile button.
nl: De tekst die wordt gebruikt voor de knop Profiel updaten.

en: The username you entered is incorrect
nl: De door je ingevoerde gebruikersnaam is onjuist

en: Theme path -
nl: Thema pad -

en: Theme version
nl: Thema versie

en: Theme version is empty
nl: Thema versie is leeg

en: Theme version is out of date
nl: Thema versie is verouderd

en: Theme version up to date
nl: Thema versie is up to date

en: Themes are up to date.
nl: Je thema's zijn up to date.

en: There are
nl: Er zijn

en: There are %1$s inactive %2$s license keys for this site. This site is not authorized to get plugin updates. You can active this site on <a href="%3$s">www.ultimatemember.com</a>.
nl: Er zijn %1$s inactieve %2$s licentiesleutels deze site. Deze site heeft geen toestemming op updates van plugins op te halen. Je kunt deze site activeren via <a href="%3$s">www.ultimatemember.com</a>.

en: There are no issues found in the Site Health status
nl: Er zijn geen problemen gevonden in de sitediagnose status

en: There was an error with this license key: %1$s%2$s. Please <a href="%3$s">contact our support team</a>.
nl: Er is een fout opgetreden met deze licentiesleutel: %1$s%2$s. Neem <a href="%3$s">contact op met ons ondersteuningsteam</a>.

en: There was an error with this license key: %1$s. Please <a href="%2$s">contact our support team</a>.
nl: Er is een fout opgetreden met deze licentiesleutel: %1$s. <a href="%2$s">Neem contact op met ons ondersteuningsteam</a>.

en: There's %d issue in the Site Health status | There are %d issues in the Site Health status
nl[0]: Er is een probleem met %d in de sitediagnose status
nl[1]: Er zijn %d problemen in de sitediagnose status

en: There's %d plugin that requires an update. | There are %d plugins that require updates
nl[0]: Er is %d plugin die een update vereist.
nl[1]: Er zijn %d plugins die updates vereisen

en: There's %d theme that requires an update. | There are %d themes that require updates
nl[0]: Er is %d thema dat een update vereist.
nl[1]: Er zijn %d thema's die updates vereisen

en: There's a new version of WordPress.
nl: Er is een nieuwe versie van WordPress.

en: These features are either experimental or incomplete, enable them at your own risk!
nl: Deze functies zijn experimenteel of incompleet, inschakelen op eigen risico!

en: These features are related to the legacy logic or functionality. Please enable them only for the backward compatibility.
nl: Deze uitgelichte functies zijn gerelateerd aan oudere logica of functionaliteit. Schakel ze alleen in voor achterwaartse compatibiliteit.

en: Thickness (in pixels)
nl: Dichtheid (in pixels)

en: This action has been prevented for security measures.
nl: Deze handeling is om veiligheidsreden niet toegestaan.

en: This action is not allowed in backend.
nl: Deze actie is niet toegestaan in de backend.

en: This activation link is expired or have already been used.
nl: Deze activeringslink is verlopen of is inmiddels gebruikt.

en: This activation link is expired.
nl: Deze activatie link is verlopen.

en: This appears to be an invalid license key for %s.
nl: Dit lijkt een ongeldige licentiesleutel te zijn voor %s.

en: This block cannot be used on this page
nl: Dit blok kan niet worden gebruikt op deze pagina

en: This content has been restricted to logged in users only. Please <a href="{login_referrer}">login</a> to view this content.
nl: De inhoud van deze pagina is uitsluitend voor leden die zijn ingelogd. Je kunt <a href="{login_referrer}">hier inloggen</a> om de inhoud van deze pagina te bekijken.

en: This controls the REST API version, we recommend to use the last version.
nl: Dit bepaalt de versie van de REST API, we raden aan om de laatste versie te gebruiken.

en: This controls the display of field icons in the login form.
nl: Hiermee bepaal je de weergave van pictogrammen van velden in het login formulier.

en: This controls the display of field icons in the registration form.
nl: Hiermee bepaal je de weergave van pictogrammen in het registratie formulier.

en: This debug information about Ultimate Member directories.
nl: Deze debug informatie over Ultimate Member folders.

en: This debug information about user role.
nl: Deze debug informatie over gebruikersrol.

en: This debug information about user roles.
nl: Dit debug informatie over gebruikersrollen.

en: This debug information for your Ultimate Member directory.
nl: Deze debug informatie voor je Ultimate Member folder.

en: This debug information for your Ultimate Member form.
nl: Deze debug informatie voor je Ultimate Member formulier.

en: This debug information for your Ultimate Member forms.
nl: Deze debug informatie voor je Ultimate Member formulieren.

en: This debug information for your Ultimate Member installation can assist you in getting support.
nl: Deze debug informatie voor je Ultimate Member installatie kan je helpen bij het verkrijgen van ondersteuning.

en: This decides which years should be shown relative to today date
nl: Dit bepaalt welke jaren er moeten worden weergegeven ten opzichte van vandaag

en: This email address has been blocked.
nl: Dit e-mailadres is geblokkeerd.

en: This feature scans for suspicious registered accounts, bans the usage of administrative capabilities to site subscribers/members, allows the website administrators to force all users to reset their passwords, preventing users from logging-in using their old passwords that may have been exposed.
nl: Deze functie scant op verdachte geregistreerde accounts, verbiedt het gebruik van beheermogelijkheden voor leden van de site, stelt de sitebeheerders in staat om alle gebruikers te dwingen hun wachtwoorden te resetten en voorkomt dat gebruikers zich aanmelden met hun oude wachtwoorden die mogelijk bekend zijn geworden.

en: This field is not setup correctly for this form.
nl: Dit veld is niet correct ingesteld voor dit formulier.

en: This field is required
nl: Dit veld is vereist

en: This field must contain at least %s characters
nl: Dit veld moet op zijn minst %s karakters bevatten

en: This field must contain less than %s characters
nl: Dit veld moet minder dan %s karakters bevatten

en: This field type is not setup correctly.
nl: Dit veld type is niet goed ingesteld.

en: This file has been removed.
nl: Dit bestand is verwijderd.

en: This file is too large!
nl: Dit bestand is te groot!

en: This file is too small!
nl: Dit bestand is te klein!

en: This file type is not recognized.
nl: Dit bestandstype wordt niet herkend.

en: This image is too large!
nl: Deze afbeelding is te groot!

en: This image is too small!
nl: Deze afbeelding is te klein!

en: This is applicable for edit mode only.
nl: Dit geldt alleen voor de bewerking modus.

en: This is not a valid email
nl: Dit is geen geldig e-mailadres

en: This is not possible for security reasons.
nl: Dit is om veiligheidsredenen niet mogelijk.

en: This is not possible for security reasons. Don't use internal PHP functions.
nl: Dit is om veiligheidsredenen niet mogelijk. Gebruik geen interne PHP functies.

en: This is not your password
nl: Dit is niet je wachtwoord

en: This is the custom text that will be displayed to users before they delete their account from your website when no password is required to confirm account deletion.
nl: Dit is de aangepaste tekst die wordt weergegeven aan gebruikers voordat ze hun account verwijderen van je site als er geen wachtwoord is vereist om de verwijdering van de account te bevestigen.

en: This is the custom text that will be displayed to users before they delete their account from your website when their password is required to confirm account deletion.
nl: Dit is de aangepaste tekst die wordt weergegeven aan gebruikers voordat ze hun account van je site verwijderen wanneer hun wachtwoord is vereist om de account verwijdering te bevestigen.

en: This is the headline that appears in the upload box for this field
nl: Dit is de kopregel die verschijnt in de upload box voor dit veld

en: This is the line-style of divider
nl: Dit is de lijnstijl voor de scheidingslijn

en: This is the max number of entries the user can add via field group.
nl: Dit is het maximale aantal vermeldingen die de gebruiker aan de veldgroep kan toevoegen.

en: This is the message shown to users that do not have permission to view the block's content.
nl: Dit is het bericht dat wordt getoond aan gebruikers die geen toestemming hebben om de inhoud van het blok te bekijken.

en: This is the message shown to users that do not have permission to view the content.
nl: Dit is het bericht dat wordt getoond aan gebruikers die geen toestemming hebben om de inhoud te bekijken.

en: This is the name that will be displayed for users on the front end of your site. Default setting uses first/last name as display name if it exists.
nl: Dit is de naam die wordt weergegeven voor gebruikers op de voorkant van je site. De standaardinstelling gebruikt de voornaam/achternaam als weergavenaam als die bestaat.

en: This is the required spacing in pixels. e.g. 20px
nl: Dit is de vereiste afstand in pixels. b.v. 20px

en: This is the text that appears in a tooltip when a user hovers over the info icon. Help text is useful for providing users with more information about what they should enter in the field. Leave blank if no help text is needed for field.
nl: Dit is de tekst die verschijnt in een tooltip wanneer een gebruiker over het info pictogram hovert. Helptekst is handig om gebruikers meer informatie te geven over wat ze in het veld moeten invoeren. Laat leeg als er geen helptekst nodig is voor het veld.

en: This is the text that appears within the field e.g please enter your email address. Leave blank to not show any placeholder text.
nl: Dit is de tekst die in het veld verschijnt, bijv. vul je e-mailadres in. Laat leeg om geen plaatshouder tekst weer te geven.

en: This is the text that is displayed if no users are found during a search
nl: Dit is de tekst die wordt weergegeven als er geen gebruikers worden gevonden tijdens het zoeken

en: This is the title of the field for your reference in the backend. The title will not appear on the front-end of your website.
nl: Dit is de titel van het veld voor je eigen referentie in de back-end. De titel verschijnt niet op de front-end van je site.

en: This is the title that is displayed on a specific user profile.
nl: Dit is de titel die wordt weergegeven op een specifiek gebruikersprofiel.

en: This is the width in pixels, e.g. 4 or 2, etc
nl: Dit is de breedte in pixels, bijvoorbeeld 2 of 4, enz

en: This label is the text that appears above the confirm password field. Leave blank to show default label.
nl: Dit label is de tekst die boven het bevestig wachtwoord veld verschijnt. Laat leeg om het standaard label te tonen.

en: This link leads to a 3rd-party website. Make sure the link is safe and you really want to go to this website: '%s'
nl: Deze link leidt naar een site van een derde partij. Zorg ervoor dat de link veilig is en dat je echt naar deze site wil gaan: `%s`

en: This media type is not recognized.
nl: Onjuist of ongeldig mediabestand.

en: This option adds rate limit when submitting the change password form in the Account page. Users are only allowed to submit 1 request per 30 minutes to prevent from any brute-force attacks or password guessing with the form.
nl: Deze optie voegt een snelheidbeperking toe bij het indienen van het formulier om het wachtwoord te wijzigen op de account pagina. Gebruikers mogen slechts 1 aanvraag per 30 minuten indienen om brute-force aanvallen of het raden van wachtwoorden met het formulier te voorkomen.

en: This option allows you to pre-fill the field with a default value prior to the user entering a value in the field. Leave blank to have no default value
nl: Met deze optie kun je het veld vooraf vullen met een standaardwaarde voordat de gebruiker een waarde invult. Laat dit leeg om geen standaardwaarde voor dit veld te gebruiken

en: This option allows you to set whether or not the user can edit the information in this field. The site admin can edit all fields regardless of the option set here.
nl: Deze optie staat je toe om in te stellen of de gebruiker de informatie in dit veld al dan niet kan bewerken. De sitebeheerder kan alle velden bewerken, ongeacht de optie die hier is ingesteld.

en: This option allows you to set whether the field must be filled in before the form can be processed.
nl: Met deze optie kun je instellen of het veld eerst moet worden ingevuld voordat het formulier kan worden verwerkt.

en: This option lets you specify blacklist of words to prevent anyone from signing up with such a word as their username.
nl: Met deze optie kun je een blokkeerlijst van woorden opgeven om te voorkomen dat iemand zich aanmeldt met zo'n woord als gebruikersnaam.

en: This option lets you specify the choice callback functions to prevent anyone from using 3rd-party functions that may put your site at risk.
nl: Deze optie laat je de keuze callback functies specificeren om te voorkomen dat iemand 3rd-party functies gebruikt die je site in gevaar kunnen brengen.

en: This option overrides "Date User-Friendly Format" option. See https://www.php.net/manual/en/function.date.php
nl: Deze optie overschrijft de optie "Datum gebruikersvriendelijke format". Zie https://www.php.net/manual/en/function.date.php

en: This page allows you to manage user upload options, enabling you to optimize photos for your site.
nl: Op deze pagina kun je de uploadopties voor gebruikers beheren, zodat je foto's kunt optimaliseren voor je site.

en: This prevents all users from registering with Ultimate Member on your site.
nl: Dit voorkomt dat alle gebruikers zich kunnen registreren met Ultimate Member op je site.

en: This section allows you to customize the profile photo component on the user profile.
nl: In deze sectie kun je de profielfoto op het gebruikersprofiel aanpassen.

en: This section allows you to customize the user login buttons and fields layout.
nl: In deze sectie kun je de lay-out van de inlogknoppen en velden voor gebruikers aanpassen.

en: This section allows you to customize the user login template and size.
nl: In deze sectie kun je toestaan dat de gebruikers login template en grootte aanpassen.

en: This section allows you to customize the user profile buttons and fields layout.
nl: In deze sectie kun je de lay-out van de gebruikersprofiel knoppen en velden aanpassen.

en: This section allows you to customize the user profile header component.
nl: In deze sectie kun je de header van het gebruikersprofiel aanpassen.

en: This section allows you to customize the user profile template and size. <a href="%s" target="_blank">Learn more about custom profile template creation</a>.
nl: In deze sectie kun je het template en de grootte van het gebruikersprofiel aanpassen. <a href="%s" target="_blank">Lees meer over het maken van customizer profiel templates</a>.

en: This section allows you to customize the user profiles menus on your site.
nl: In deze sectie kun je de menu's van de gebruikersprofielen op je site aanpassen.

en: This section allows you to customize the user registration buttons and fields layout.
nl: In deze sectie kun je de lay-out van de gebruikersregistratieknoppen en velden aanpassen.

en: This section allows you to customize the user registration template and size.
nl: In deze sectie kun je het template en de grootte van de gebruikersregistratie aanpassen.

en: This section enables you to assign a page to one of the core elements necessary for the plugin's proper function. The plugin automatically creates and configures the required pages upon installation.<br />You only need to use this tab if you accidentally deleted pages that were automatically created during the initial plugin activation. <a href="%s" target="_blank">Learn more about manually creating pages</a>.
nl: Met deze sectie kun je een pagina toewijzen aan een van de core elementen die nodig zijn voor de goede werking van de plugin. De plugin creëert en configureert de vereiste pagina's automatisch bij het installeren.<br />Je hoeft deze tab alleen te gebruiken als je per ongeluk pagina's hebt verwijderd die automatisch werden aangemaakt tijdens de eerste activatie van de plugin. <a href="%s" target="_blank">Lees meer over het handmatig aanmaken van pagina's</a>.

en: This section is designed to modify settings that are tailored for developers. If you are not a developer, please be cautious when changing these settings.
nl: Deze sectie is ontworpen om instellingen aan te passen die op maat gemaakt zijn voor ontwikkelaars. Als je geen ontwikkelaar bent, wees dan voorzichtig met het wijzigen van deze instellingen.

en: This user account status is %s
nl: Deze gebruikersaccount status is %s

en: This user has not added any information to their profile yet.
nl: Deze gebruiker heeft nog geen profielinformatie toegevoegd.

en: This user has not created any posts.
nl: Deze gebruiker heeft nog geen berichten toegevoegd.

en: This user has not made any comments.
nl: Deze gebruiker heeft nog geen reacties geplaatst.

en: This version of <strong>"%1$s"</strong> requires the core <strong>%2$s</strong> plugin to be <strong>%3$s</strong> or higher.
nl: Deze versie van <strong>"%1$s"</strong> vereist dat de core plugin <strong>%2$s</strong> ten minste <strong>%3$s</strong> of hoger is.

en: This will be the background of entire section
nl: Dit is de achtergrond van de hele sectie

en: This will be the background of the heading section
nl: Dit wordt de achtergrond van de koptekst

en: This will be the color of selected icon. By default It will be the same color as heading text color
nl: Dit is de kleur van het geselecteerde pictogram. Standaard is deze hetzelfde als de tekstkleur van de header

en: This will be the default tab on user profile page.
nl: Dit wordt de standaard tab op de profiel pagina van de gebruiker.

en: This will be the default template to output login.
nl: Dit is de standaard template voor de uitvoer van login.

en: This will be the default template to output profile.
nl: Dit wordt de standaard template voor het uitvoer profiel.

en: This will be the default template to output registration.
nl: Dit wordt de standaard template voor uitvoer registratie.

en: This will be the minimum width for cover photo uploads.
nl: Dit is de minimale breedte voor het uploaden van omslagfoto's.

en: This will be the role assigned to users registering through Ultimate Member registration forms. By default, this setting will follow the core WordPress setting "New User Default Role" unless you specify a different role.
nl: Dit is de rol die wordt toegewezen aan gebruikers die zich registreren via de registratieformulieren voor ultieme leden. Standaard zal deze instelling de WordPress core instelling "Nieuwe gebruiker standaard rol" volgen, tenzij je een andere rol opgeeft.

en: This will be the text color of entire section
nl: Dit is de tekstkleur van de hele sectie

en: This will be the text color of heading part only
nl: Dit is alleen de tekst kleur van de kopteksten

en: This will be used in the meta description that is available for search-engines.
nl: De dynamische omschrijving (meta-beschrijving) voor specifieke gebruikersprofielen.

en: This will block the specified email addresses from being able to sign up or sign in to your site. To block an entire domain, use something like `*@domain.com`.
nl: Hiermee worden de opgegeven e-mailadressen geblokkeerd zodat ze zich niet kunnen aanmelden of inloggen op je site. Om een heel domein te blokkeren, gebruik je iets als `*@domain.com`.

en: This will log out all users on your site and forces them to reset passwords <br/>when <strong>"Display Login form notice to reset passwords" is enabled/checked.</strong>
nl: Dit logt alle gebruikers op je site uit en dwingt ze om wachtwoorden opnieuw in te stellen <br/>wanneer <strong>"Toon login formulier bericht om wachtwoorden opnieuw in te stellen" is ingeschakeld/aangevinkt.</strong>

en: Thursday
nl: Donderdag

en: Tibetan
nl: Tibetaans

en: Time Format
nl: Tijd format

en: Time Intervals (in minutes)
nl: Tijd intervallen (in minuten)

en: Timor-Leste
nl: Oost-Timor

en: Title
nl: Titel

en: Title is empty!
nl: Titel is leeg!

en: To correct sort by a custom field, choose a data type
nl: Om correct te sorteren op een aangepast veld, selecteer je een gegevenstype

en: To correct sort by a custom field, choose an order
nl: Om correct te sorteren op een aangepast veld, selecteer je een volgorde

en: To export of your personal data, click the button below.
nl: Om je persoonlijke gegevens te exporteren, klik je op de onderstaande knop.

en: To receive updates, please enter your valid %s license key.
nl: Om updates te ontvangen, vul je hier een geldige licentiesleutel in voor %s.

en: To reset your password, please enter your email address or username below.
nl: Om je wachtwoord te herstellen, vul je hieronder je e-mailadres of gebruikersnaam in.

en: To sort by a custom field, enter the label of sorting here
nl: Voer hier het label voor sorteren in om op een aangepast veld te sorteren

en: To sort by a custom field, enter the meta key of field here
nl: Om deze ledenlijst op aangepaste parameters te sorteren, vul je de gewenste meta-key's in

en: Toggle Hide text
nl: Toggle Verberg Tekst

en: Toggle Password Visibility
nl: Wachtwoord zichtbaar toggle

en: Toggle Show text
nl: Toggle Toon Tekst

en: Trinidad and Tobago
nl: Trinidad en Tobago

en: Try again later. You can run this action once daily.
nl: Probeer het later opnieuw. Je kunt deze actie eens per dag uitvoeren.

en: Tuesday
nl: Dinsdag

en: Tunisia
nl: Tunesië

en: Turkey
nl: Turkije

en: Turkish
nl: Turks

en: Turkmen
nl: Turkmeens

en: Turks and Caicos Islands
nl: Turks- en Caicos Eilanden

en: Turn Off (Default)
nl: Uitschakelen (standaard)

en: Turn off
nl: Uitschakelen

en: Turn on to add a confirm password field. If turned on the confirm password field will only show on register forms and not on login forms.
nl: Schakel in om automatisch een veld voor het bevestigen van het wachtwoord toe te voegen. Indien ingeschakeld, wordt het veld voor het bevestigen van het wachtwoord alleen weergegeven op registratie formulieren, niet op login formulieren.

en: Turn on to force users to create a strong password (A combination of one lowercase letter, one uppercase letter, and one number). If turned on this option is only applied to register forms and not to login forms.
nl: Aanzetten om gebruikers te forceren een sterk wachtwoord aan te maken (een combinatie van één kleine letter, één hoofdletter en één cijfer). Als deze optie is aangezet, wordt deze alleen toegepast op registratieformulieren en niet op inlogformulieren.

en: Turn on/off HTML tags for this textarea
nl: Schakel het gebruik van HTML tags in/uit voor dit tekstgebied

en: UM Action
nl: UM actie

en: UM Custom Posts was upgraded successfully
nl: Ultimate Member aangepaste berichttypes zijn succesvol geüpdatet

en: UM Custom Role
nl: UM aangepaste rol

en: UM Forms
nl: UM formulieren

en: UNSIGNED
nl: ONGESIGNEERD

en: URL Alt Text
nl: URL alternatieve tekst

en: URL redirect after email activation
nl: URL omleiden na e-mail activeren

en: Uganda
nl: Oeganda

en: Uighur
nl: Oeigoers

en: Ukraine
nl: Oekraïne

en: Ukrainian
nl: Oekraïens

en: Ultimate Member - Google reCAPTCHA is active.
nl: Ultimate Member - Google reCAPTCHA is actief.

en: Ultimate Member - Google reCAPTCHA is installed but not activated.
nl: Ultimate Member - Google reCAPTCHA is geïnstalleerd maar niet geactiveerd.

en: Ultimate Member - Search
nl: Ultimate Member - Zoeken

en: Ultimate Member - Settings
nl: Ultimate Member - Instellingen

en: Ultimate Member Directories
nl: Ultimate Member folders

en: Ultimate Member Forms
nl: Ultieme Member formulieren

en: Ultimate Member Menu Settings
nl: Ultimate Member - Menu Instellingen

en: Ultimate Member Role
nl: Ultimate Member Gebruikersrol

en: Ultimate Member Scanner
nl: Ultimate Member scanner

en: Ultimate Member Setup Error: Account page can not be a child page.
nl: Ultimate Member instelling fout: accountpagina kan geen sub-pagina zijn.

en: Ultimate Member Setup Error: User page can not be a child page.
nl: Ultimate Member Setup fout: Gebruikerspagina kan geen sub pagina zijn.

en: Ultimate Member: Content Restriction
nl: Ultimate Member: inhoud beperking

en: Unable to change password because of password change limit. Please try again later.
nl: Kan wachtwoord niet wijzigen wegens wachtwoordwijziging beperking. Probeer het later nog eens.

en: Unable to crop image file: %s
nl: Kan afbeeldingsbestand niet bijsnijden: %s

en: Uncheck All
nl: Deselecteer Alles

en: Unique Email
nl: Unieke e-mail

en: Unique ID
nl: Unieke ID

en: Unique Metakey value
nl: Unieke metasleutelwaarde

en: Unique Username
nl: Unieke gebruikersnaam

en: Unique Username/Email
nl: Unieke gebruikersnaam/e-mail

en: Unique hash string
nl: Unieke hash string

en: United Arab Emirates
nl: Verenigde Arabische Emiraten

en: United Kingdom
nl: Verenigd Koninkrijk

en: United States
nl: Verenigde Staten

en: United States Minor Outlying Islands
nl: Kleine afgelegen eilanden van de Verenigde Staten

en: Untitled photo
nl: Naamloze foto

en: Update Account
nl: Update account

en: Update Item
nl: Update item

en: Update Notifications
nl: Update meldingen

en: Update Password
nl: Vernieuw wachtwoord

en: Update Plugins Now
nl: Plugins nu updaten

en: Update Privacy
nl: Update privacy

en: Update Profile
nl: Profiel updaten

en: Update Role
nl: Rol updaten

en: Update Themes Now
nl: Thema's nu updaten

en: Update WordPress Now
nl: Update WordPress nu

en: Update options table...
nl: Tabel met opties updaten...

en: Updated phone number fields in the UM Forms fields...
nl: Telefoonnummer velden geüpdatet in de UM formulier velden...

en: Updated social URLs fields in the UM Forms fields...
nl: Sociale URL's velden in de UM formulieren velden geüpdatet...

en: Updated successfully
nl: Update geslaagd

en: Upgrade Content Restriction Settings...
nl: Instellingen voor inhoudsbeperking updaten...

en: Upgrade Email Templates...
nl: E-mail templates updaten...

en: Upgrade Log
nl: Upgrade log

en: Upgrade Mailchimp Lists...
nl: Mailchimp verzendlijsten upgraden...

en: Upgrade Member Directories...
nl: Leden folders upgraden...

en: Upgrade Menu Items...
nl: Menu-items upgraden...

en: Upgrade Roles...
nl: Gebruikersrollen updaten...

en: Upgrade Settings...
nl: Instellingen updaten...

en: Upgrade SkypeID fields in UM Forms and generally in predefined fields...
nl: Upgrade SkypeID velden in UM Forms en algemeen in voorgedefinieerde velden...

en: Upgrade SkypeID fields metadata for users...
nl: Upgrade de metagegevens van SkypeID velden voor gebruikers...

en: Upgrade Social Login Forms...
nl: Social login formulieren updaten...

en: Upgrade Styles...
nl: Opmaakprofielen updaten...

en: Upgrade UM Custom Post Types...
nl: Ultimate Member extra berichttypes updaten...

en: Upgrade Users...
nl: Gebruikers updaten...

en: Upgrade Woocommerce Products...
nl: WooCommerce producten updaten...

en: Upgrade bbPress Forums...
nl: Upgraden van bbPress forums...

en: Upgrade form fields...
nl: Upgraden formulier velden...

en: Upgrade predefined metafields...
nl: Upgrade van vooraf gedefinieerde meta velden...

en: Upgrade profile tabs...
nl: Profiel tabs aan het updaten...

en: Upgrade the "Require strong password" options...
nl: Upgrade de opties "Vereis sterk wachtwoord"...

en: Upgrade user metadata...
nl: Gebruiker metagegevens upgraden...

en: Upgrade user roles...
nl: Gebruikersrollen upgraden...

en: Upgrade's Manual Request
nl: Handmatig verzoek om upgrade

en: Upload Box Text
nl: Upload box tekst

en: Upload File
nl: Upload bestand

en: Upload Photo
nl: Upload foto

en: Upload a cover photo
nl: Upload een omslagfoto

en: Upload photo
nl: Upload foto

en: Upload profile cover here
nl: Upload hier je profiel omslagafbeelding

en: Upload your photo here
nl: Upload hier je profielfoto

en: Use Default plugin avatar as Gravatar's Default avatar
nl: Stamdaardavatar voor plugin als standaardavatar voor Gravatar gebruiken

en: Use Gravatar
nl: Gebruik gravatar

en: Use Gravatar builtin image
nl: Ingebouwde Gravatar afbeelding gebruiken

en: Use Gravatars?
nl: Gravatars gebruiken?

en: Use HTML for Emails?
nl: HTML gebruiken voor e-mails?

en: Use custom Date format
nl: Gebruik aangepast datum format

en: Use the condition operator `contains` if the parent field has multiple options.
nl: Gebruik de voorwaarde operator 'bevat' als het hoofdveld meerdere opties heeft.

en: Use the condition operator `equals to` or `not equals` if the parent field has a single option.
nl: Gebruik de voorwaarde operator 'is gelijk aan' of 'is niet gelijk aan' als het hoofdveld één optie heeft.

en: Use the condition operator `greater than` or `less than` if the parent field is a number.
nl: Gebruik de voorwaarde operator 'groter dan' of 'kleiner dan' als het hoofdveld een getal is.

en: Use this setting to control the maximum number of profiles to appear in this directory. Leave blank to disable this limit
nl: Gebruik deze instelling om het maximaal aantal profielen die verschijnen in deze lijst te bepalen. Laat leeg om deze limiet uit te zetten

en: User
nl: Gebruiker

en: User Cache
nl: Gebruikerscache

en: User Display Name
nl: Deelnemersnaam

en: User ID
nl: Gebruikers ID

en: User Meta
nl: Gebruiker meta

en: User Profile Dynamic Meta Description
nl: Dynamische meta description van het gebruiker profiel

en: User Profile Title
nl: Titel gebruikersprofiel

en: User Registered
nl: Gebruiker geregistreerd

en: User Role
nl: Gebruikersrol

en: User Role <strong>Added</strong> Successfully.
nl: Gebruikersrol succesvol <strong>toegevoegd</strong>.

en: User Role <strong>Deleted</strong> Successfully.
nl: Gebruikersrol succesvol <strong>verwijderd</strong>.

en: User Role <strong>Updated</strong> Successfully.
nl: Gebruikersrol succesvol <strong>geüpdatet</strong>.

en: User Roles
nl: Gebruikers rollen

en: User Roles (priority)
nl: Gebruikersrollen (prioriteit)

en: User Roles that can use filters
nl: Gebruikersrollen die filters kunnen gebruiken

en: User Roles that can use search
nl: Gebruikersrollen die de zoekfunctie kunnen gebruiken

en: User Roles to Display
nl: Weergave gebruikersrollen

en: User Roles to display
nl: Gebruikersrollen om te tonen

en: User Roles was upgraded successfully
nl: Gebruikersrol is succesvol geüpdatet

en: User description in profile header
nl: Beschrijving van de gebruiker in de header van het profiel

en: User description maximum chars
nl: Maximaal leestekens gebruikersbeschrijving

en: User has been successfully deleted.
nl: Gebruiker is succesvol verwijderd.

en: User has been updated.
nl: Gebruiker is geüpdatet.

en: User meta has been changed.
nl: Gebruikersmeta is gewijzigd.

en: User registered date
nl: Gebruiker geregistreerd datum

en: User registration role
nl: Gebruiker registratierol

en: User role has been changed.
nl: Gebruikersrol is gewijzigd.

en: User roles
nl: Gebruikersrollen

en: User status has been changed.
nl: Gebruikersstatus is gewijzigd.

en: Usermeta table was upgraded successfully
nl: Usermeta-tabel is met succes geüpgraded

en: Usermeta was upgraded successfully
nl: Usermeta is succesvol geüpgraded

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Username cannot be an email
nl: Gebruikersnaam kan geen e-mailadres zijn

en: Username or E-mail
nl: Gebruikersnaam of e-mail

en: Username or Email
nl: Gebruikersnaam of e-mail

en: Users
nl: Gebruikers

en: Users Overview
nl: Gebruikers overzicht

en: Users cache was cleared successfully
nl: Gebruikers cache is succesvol opgeruimd

en: Users from %1$s to %2$s was upgraded successfully...
nl: Gebruikers van %1$s tot %2$s zijn succesvol geüpdatet...

en: Users have been updated.
nl: Gebruikers zijn geüpdatet.

en: Using JS.confirm alert when you go to an external link.
nl: Gebruik JS.confirm waarschuwing wanneer je naar een externe link gaat.

en: Uzbek
nl: Oezbeeks

en: Uzbekistan
nl: Oezbekistan

en: Validate
nl: Valideer

en: Value
nl: Waarde

en: Venezuela, Bolivarian Republic of
nl: Venezuela

en: Verified Account
nl: Geverifieerd Account

en: Via these forms you are collecting personal data from your users.
nl: Via deze formulieren verzamelt je persoonlijke gegevens van je gebruikers.

en: Viber number
nl: Viber nummer

en: Viet Nam
nl: Vietnam

en: Vietnamese
nl: Vietnamees

en: View Item
nl: Bekijk item

en: View Items
nl: Bekijk items

en: View Pricing
nl: Bekijk prijzen

en: View everywhere
nl: Bekijk overal

en: View mode only
nl: Kijk modus

en: View profile
nl: Bekijk profiel

en: View type a specific parameter in the directory
nl: Bekijk type van een specifieke parameter in de map

en: View type(s)
nl: Bekijk type(n)

en: View types
nl: Typen bekijken

en: Virgin Islands, British
nl: Britse Maagdeneilanden

en: Virgin Islands, U.S.
nl: Amerikaanse Maagdeneilanden.

en: Visibility
nl: Zichtbaarheid

en: Visit Upgrade Page
nl: Bezoek de upgrade pagina

en: Volapuk
nl: Volapük

en: WP Capabilities
nl: WP rechten

en: WP-Admin Access
nl: WP-beheertoegang

en: WPScan/Jetpack Protect or WordFence Security
nl: WPScan/Jetpack Protect of WordFence beveiliging

en: Waiting email confirmation
nl: Wachtende op e-mail bevestiging

en: Wallis and Futuna
nl: Wallis en Futuna

en: Walloon
nl: Waals

en: We are sorry. We cannot find any users who match your search criteria.
nl: We kunnen geen profielen vinden die aan je zoekcriteria voldoen.

en: We do not accept registrations from that domain.
nl: Registraties vanaf dat domein worden niet door ons geaccepteerd.

en: We have found %d user account | We have found %d user accounts
nl[0]: We hebben %d gebruikersaccount gevonden
nl[1]: We hebben %d gebruikersaccounts gevonden

en: We have found <strong style="color:red;">%s suspicious account</strong> created on your site via Ultimate Member Forms. | We have found <strong style="color:red;">%s suspicious accounts</strong> created on your site via Ultimate Member Forms.
nl[0]: We hebben <strong style="color:red;">%s verdachte account</strong> gevonden die is aangemaakt op je site via Ultimate Member formulieren.
nl[1]: We hebben <strong style="color:red;">%s verdachte accounts</strong> gevonden die zijn aangemaakt op je site via Ultimate Member formulieren.

en: We recommend creating a backup of your site before running the update process. Do not exit the page before the update process has complete.
nl: We raden je aan een back-up van je site te maken voordat je het update proces uitvoert. Verlaat de pagina niet voordat het update proces is afgerond.

en: We recommend that you enable and require "Strong Password" feature for all the Register, Reset Password & Account forms.
nl: We raden je aan om de functie "Sterk wachtwoord" in te schakelen en vereist te stellen voor alle Registreren, Wachtwoord opnieuw instellen en Account formulieren.

en: We recommend that you install and enable <a href="https://wordpress.org/plugins/um-recaptcha/" target="_blank">Ultimate Member - Google reCAPTCHA</a> to your Reset Password, Login & Register forms.
nl: We raden je aan <a href="https://wordpress.org/plugins/um-recaptcha/" target="_blank">Ultimate Member - Google reCAPTCHA</a> te installeren en in te schakelen op je Reset Wachtwoord, Login & Register formulieren.

en: We recommend using a <a href="%s">child-theme</a> for Ultimate Member customization. Unlike official theme repositories, child themes don't have dependencies that could lead to your custom files being overwritten during a theme upgrade.<br />Without a child theme, your customization files may be deleted after every theme update.
nl: We raden aan om een <a href="%s">subthema</a> te gebruiken voor het aanpassen van je leden. In tegenstelling tot officiële thema repositories hebben subthema's geen afhankelijkheden die ervoor kunnen zorgen dat je aangepaste bestanden worden overschreven tijdens een thema-upgrade.<br />Zonder een subthema kunnen je aanpassingsbestanden na elke thema update worden verwijderd.

en: We strongly recommend that you never assign roles with the same capabilities as your administrators for your members/users and that may allow them to access the admin-side features and functionalities of your WordPress site.
nl: We raden je ten zeerste aan om leden/gebruikers nooit rollen toe te wijzen met dezelfde rechten als je beheerders, waardoor ze toegang kunnen krijgen tot de beheerfuncties van je WordPress site.

en: We're glad to hear that you like the plugin but we would love to get your feedback so we can make the plugin better.
nl: We zijn blij om te horen dat je de plugin waardeert, we willen graag je feedback en horen hoe we de plugin nog beter kunnen maken.

en: We're sorry to hear that. If you're having the issue with the plugin you can create a topic on our <a href="%s" target="_blank">support forum</a> and we will try and help you out with the issue. Alternatively if you have an idea on how we can make the plugin better or want to tell us what you don't like about the plugin you can tell us know by giving us feedback.
nl: Het spijt ons dat te horen! Als je problemen met de plugin hebt, kun je een melding plaatsen op ons <a href="%s" target="_blank">support forum</a> en zullen we proberen om je hiermee te helpen. Als je ideeën hebt over hoe we de plugin nog beter kunnen maken, of ons wilt vertellen wat je niet goed vindt aan de plugin, laat het ons dan graag weten.

en: We've removed the assignment of administrative roles for Register forms due to vulnerabilities in previous versions of the plugin. If your Register forms still have Administrative roles, we recommend that you assign a non-admin roles to secure the forms.
nl: We hebben de toewijzing van beheerdersrollen voor registerformulieren verwijderd vanwege kwetsbaarheden in eerdere versies van de plugin. Als je registerformulieren nog steeds beheerdersrollen hebben, raden we je aan een niet beheerdersrol toe te wijzen om de formulieren te beveiligen.

en: We've temporarily disabled the suspicious account(s) for you to <strong>take actions</strong>.
nl: We hebben de verdachte account(s) tijdelijk uitgeschakeld zodat je <strong>acties</strong> kunt ondernemen.

en: Website URL
nl: Site URL

en: Wednesday
nl: Woensdag

en: Western Frisian
nl: West Fries

en: Western Sahara
nl: Westelijke Sahara

en: What happens when users without access try to view the post?
nl: Wat gebeurt er als gebruikers zonder toegang het bericht proberen te bekijken?

en: What happens when users without access try to view the term's post?
nl: Wat gebeurt er als gebruikers zonder toegang het bericht van de term proberen te bekijken?

en: What personal data we collect and why we collect it
nl: Welke persoonlijke gegevens we verzamelen en waarom we deze verzamelen

en: WhatsApp number
nl: WhatsApp nummer

en: When enabled, All administrators will be notified when someone has suspicious activities in the Account, Profile & Register forms.
nl: Als deze optie is ingeschakeld, krijgen alle beheerders een bericht als iemand verdachte activiteiten heeft in de formulieren Account, Profiel & Registreren.

en: When this option is enabled, users will be asked to reset their passwords(one-time) on the next login in the UM Login form.
nl: Als deze optie is ingeschakeld, worden gebruikers gevraagd om hun wachtwoord (eenmalig) te resetten bij de volgende login in de UM login formulier.

en: Where should users be redirected to?
nl: Gebruikers omleiden naar?

en: Where we send your data
nl: Waarheen wij je gegevens verzenden

en: Whether to enable a heading for this row
nl: Of je een kop-tekst voor deze rij wilt inschakelen

en: Whether to follow or nofollow this link by search engines
nl: Of deze link wel of niet moet worden gevolgd door zoekmachines

en: Whether to provide an ability to change the sorting on the directory page
nl: Of het mogelijk moet zijn om de sortering op de folder pagina te wijzigen

en: Whether to receive notification when a new user account is created
nl: Of er een melding ontvangen moet worden als er een nieuw gebruikersaccount is gemaakt

en: Whether to receive notification when an account is deleted
nl: Of je een melding wilt ontvangen als een account wordt verwijderd

en: Whether to receive notification when an account needs admin review
nl: Of je een melding wilt ontvangen als een account een beheerder beoordeling nodig heeft

en: Whether to receive notification when suspicious account activity is detected.
nl: Of je een melding wil ontvangen als er verdachte accountactiviteiten worden gedetecteerd.

en: Whether to send an email when users changed their password (Recommended, please keep on)
nl: Of je een e-mail wilt verzenden wanneer gebruikers hun wachtwoord hebben gewijzigd (aanbevolen, ga door)

en: Whether to send the user an email when he requests to reset password (Recommended, please keep on)
nl: Of je de gebruiker een e-mail moet sturen wanneer hij aanvraagt om het wachtwoord opnieuw in te stellen (aanbevolen, ga door)

en: Whether to send the user an email when he updated their account
nl: Stuur gebruikers een e-mail wanneer hun account is gewijzigd

en: Whether to send the user an email when his account is approved
nl: Stuur gebruikers een e-mail wanneer hun account is goedgekeurd

en: Whether to send the user an email when his account is automatically approved
nl: Stuur gebruikers een e-mail wanneer hun account automatisch is goedgekeurd

en: Whether to send the user an email when his account is deactivated
nl: Stuur gebruikers een e-mail wanneer hun account is gedeactiveerd

en: Whether to send the user an email when his account is deleted
nl: Stuur gebruikers een e-mail wanneer hun account is verwijderd

en: Whether to send the user an email when his account is rejected
nl: Stuur gebruikers een e-mail wanneer hun account is afgewezen

en: Whether to send the user an email when his account needs admin review
nl: Of je al dan niet de gebruiker een e-mail stuurt als zijn account door de beheerder beoordeeld wordt

en: Whether to send the user an email when his account needs email activation
nl: Of de gebruiker een e-mail moet worden verzonden als zijn account per e-mail moet worden geactiveerd

en: Whether to show a specific number of years or specify a date range to be available for the date picker.
nl: Geef aan of een bepaald aantal jaren moet worden weergegeven of dat er een datumbereik beschikbaar moet zijn voor de datumkiezer.

en: Whether to show field icons and where to show them relative to the field
nl: Of veldpictogrammen moeten worden weergegeven en waar ze moeten worden weergegeven ten opzichte van het veld

en: Whether you wish to show the date in full or only show the years e.g. 25 Years
nl: Of je de volledige datum wilt weergeven of alleen de jaren wilt laten zien, bijvoorbeeld 25 jaar

en: Which roles that role can edit, choose none to allow role to edit all member roles
nl: Selecteer specifieke gebruikersrollen. Selecteer geen, voor alle gebruikersrollen

en: Which roles that role can view, choose none to allow role to view all member roles
nl: Welke gebruikersrollen deze rol kan bekijken. Selecteer geen, voor alle gebruikersrollen

en: Who can access this post?
nl: Wie heeft toegang tot dit bericht?

en: Who can access this term and its posts?
nl: Wie heeft toegang tot deze term en zijn berichten?

en: Who can see %s Tab?
nl: Wie kan de tab %s zien?

en: Who can see this menu link?
nl: Wie kunnen deze menu link zien?

en: Who can see your public profile?
nl: Welke personen hebben toegang tot je openbaar profiel?

en: Woocommerce Products are ready for upgrade
nl: WooCommerce producten zijn gereed om te worden geüpdatet

en: Woocommerce Products from %1$s to %2$s was upgraded successfully...
nl: WooCommerce producten van %1$s tot %2$s zijn succesvol geüpdatet...

en: WordPress Default New User Role
nl: WordPress standaard nieuwe gebruikersrol

en: Would you like to display a 404 page for users who do not have access to this page?
nl: Wil je een 404 pagina weergeven voor gebruikers die geen toegang hebben tot deze pagina?

en: Would you like to display a 404 page for users who do not have access to this term on the term's archive page and terms' posts single pages?
nl: Wil je een 404 pagina weergeven voor gebruikers die geen toegang hebben tot deze term op de archiefpagina van de term en de afzonderlijke pagina's met berichten van de term?

en: Would you like to use the global default message or apply a custom message to this post?
nl: Wil je het algemene standaardbericht gebruiken of een aangepast bericht op dit bericht toepassen?

en: Would you like to use the global default message or apply a custom message to this term's post?
nl: Wil je het globale standaardbericht gebruiken of een aangepast bericht toepassen op het bericht van deze termijn?

en: Wrong Data
nl: Verkeerde data

en: Wrong ID
nl: Verkeerde ID

en: Wrong Nonce
nl: Verkeerde gelegenheid

en: Wrong callback
nl: Foutieve callback

en: Wrong callback.
nl: Verkeerde callback.

en: Wrong data
nl: Foutieve gegevens

en: Wrong dynamic-content attribute.
nl: Foutief dynamisch inhoud attribuut.

en: Wrong member directory data
nl: Foutieve gegevens leden folder

en: Wrong mode
nl: Verkeerde modus

en: Wrong path
nl: Verkeerde pad

en: Wrong request.
nl: Foutieve aanvraag.

en: X (formerly Twitter)
nl: X (voorheen Twitter)

en: X (formerly Twitter) URL
nl: X (voorheen Twitter) URL

en: Years Selection
nl: Selecteer jaren

en: Yes
nl: Ja

en: Yesterday at %s
nl: Gisteren om %s

en: Yiddish
nl: Jiddisch

en: You are already registered.
nl: Je bent al geregistreerd.

en: You are not allowed to edit this user.
nl: Je hebt geen toestemming om deze gebruiker te bewerken.

en: You are not allowed to use this word as your username.
nl: Het is niet toegestaan dit woord als je gebruikersnaam te gebruiken.

en: You are not blocking email addresses or disposable email domains that are mostly used for Spam Account Registrations. You can get the list of disposable email domains with our basic extension <a href="https://docs.ultimatemember.com/article/1870-block-disposable-email-domains" target="_blank">Block Disposable Email Domains</a>.
nl: Je blokkeert geen e-mailadressen of wegwerp e-mail domeinen die meestal worden gebruikt voor de registratie van spam accounts. Je kunt de lijst met wegwerp e-mail domeinen krijgen met onze basis uitbreiding <a href="https://docs.ultimatemember.com/article/1870-block-disposable-email-domains" target="_blank">Blokkeer wegwerp e-mail domeinen</a>.

en: You are only allowed to enter a maximum of %s words
nl: Je kan maximaal %s woorden invoeren

en: You can change the default cover photo globally here. Please make sure that the default cover is large enough and respects the ratio you are using for cover photos.
nl: Je kunt de standaard omslagfoto hier wijzigen. Zorg ervoor dat de standaard omslagfoto groot genoeg is en dat de breedte x hoogte verhouding juist is.

en: You can change the default profile picture globally here. Please make sure that the photo is 300x300px.
nl: Je kunt de standaard profielfoto hier wijzigen. Zorg ervoor dat de standaard profielfoto groot genoeg is en dat de breedte x hoogte verhouding tenminste 300 x 300 px. is.

en: You can free up <span class="red">%s MB</span> by purging your temp upload directory.
nl: Je kunt <span class="red">%s MB</span> vrijmaken door je map met tijdelijke bestanden op te ruimen.

en: You can not edit this user
nl: Je kan deze gebruiker niet bewerken

en: You can not edit this user.
nl: Je kunt deze gebruiker niet bewerken.

en: You can not use HTML tags here
nl: Je kunt hier geen HTML tags gebruiken

en: You can only select up to %s choices
nl: Je kan maximaal %s keuzes selecteren

en: You can only upload one file
nl: Je kan maar één bestand uploaden

en: You can only upload one image
nl: Je kunt maar één afbeelding uploaden

en: You can replace default link for this button by entering custom URL.
nl: Je kunt de standaard link voor deze knop vervangen door een aangepaste URL.

en: You can request a file with the information that we believe is most relevant and useful to you.
nl: Je kan een bestand opvragen met de informatie die volgens ons voor je het meest relevant en nuttig is.

en: You can request erasing of the data that we have about you.
nl: Je kunt een aanvraag doen voor het verwijderen van de gegevens die we van je hebben.

en: You can unblock the Register forms later. Just go to Ultimate Member > Settings > Advanced > Security and uncheck the option "Lock All Register Forms".
nl: Je kunt de Registerformulieren later deblokkeren. Ga gewoon naar Ultimate Member > Instellingen > Geavanceerd > Beveiliging en vink de optie "Alle registratie formulieren" uit.

en: You could download your previous data:
nl: Je kan je vorige gegevens downloaden:

en: You could send a new request for an export of personal your data.
nl: Je zou een nieuw verzoek kunnen sturen voor het exporteren van je persoonsgegevens.

en: You could send a new request for deleting your personal data.
nl: Je kunt een nieuw verzoek indienen voor het verwijderen van je persoonsgegevens.

en: You could use {total_users} placeholder for getting users count
nl: Je kan plaatshouder {total_users} gebruiken om het aantal gebruikers te laten zien

en: You did not create any custom fields.
nl: Je hebt geen aangepaste velden gemaakt.

en: You did not create any forms yet
nl: Je hebt nog geen formulieren gemaakt

en: You did not create any member directories yet
nl: Je hebt nog geen ledenlijsten gemaakt

en: You did not create any user roles yet
nl: Je hebt nog geen gebruikersrollen gemaakt

en: You do not have enough permissions to do that.
nl: Je hebt onvoldoende rechten om deze handeling te mogen uitvoeren.

en: You do not have permission to delete this user.
nl: Je bent niet gemachtigd om deze gebruiker te verwijderen.

en: You do not have permission to make this action.
nl: Je bent niet gemachtigd voor deze actie.

en: You have %1$s invalid or expired license keys for %2$s. Please go to the <a href="%3$s">Licenses page</a> to correct this issue.
nl: Je hebt %1$s ongeldige of verlopen licentiesleutel(s) voor %2$s. Ga naar de <a href="%3$s">licentiepagina</a> om dit te verhelpen.

en: You have installed <strong>%1$s</strong> version. Your latest DB version is <strong>%2$s</strong>. We recommend creating a backup of your site before running the update process. Do not exit the page before the update process has complete.
nl: Je hebt de <strong>%1$s</strong> versie geïnstalleerd. Je nieuwste DB versie is <strong>%2$s</strong>. We raden je aan een back-up van je site te maken voordat je het update proces uitvoert. Verlaat de pagina niet voordat het update proces is afgerond.

en: You have installed <strong>%s</strong> with wrong folder name. Correct folder name is <strong>"ultimate-member"</strong>.
nl: Je hebt <strong>%s</strong> met een onjuiste mapnaam geïnstalleerd. De juiste mapnaam is <strong>"ultimate-member"</strong>.

en: You have no permission to delete this file
nl: Je hebt geen rechten om dit bestand te verwijderen

en: You have no permission to edit this user
nl: Je hebt geen rechten om deze gebruiker te bewerken

en: You have not added any choices yet.
nl: Je hebt nog geen opties toegevoegd.

en: You have not created any posts.
nl: Je hebt nog geen berichten toegevoegd.

en: You have not made any comments.
nl: Je hebt nog geen reacties toegevoegd.

en: You have reached the limit for requesting password change for this user already. Contact support if you cannot open the email
nl: Je hebt de limiet voor het aanvragen van een wachtwoordwijziging voor deze gebruiker bereikt. Neem contact op met ondersteuning als je de e-mail niet kunt openen

en: You have successfully changed password.
nl: Je hebt met succes je wachtwoord veranderd.

en: You have successfully changed your password.
nl: Je wachtwoord is succesvol gewijzigd.

en: You have the latest updates.
nl: Je hebt de nieuwste updates.

en: You have the most recent version of custom Ultimate Member templates
nl: Je hebt de meest recente versie van aangepaste templates voor ultieme leden

en: You have the most recent version of icons in Ultimate Member forms and settings
nl: Je hebt de meest recente versie van pictogrammen in Ultimate Member formulieren en instellingen

en: You may replace global restricted access message here
nl: Je kunt het bericht over globale beperkte toegang hier vervangen

en: You may use all PHP compatible date formats such as: 2020-02-02, 02/02/2020, yesterday, today, tomorrow, next monday, first day of next month, +3 day
nl: Je kunt alle PHP compatibele datum formaten gebruiken zoals: 2020-02-02, 02/02/2020, gisteren, vandaag, morgen, volgende maandag, eerste dag van de volgende maand, +3 dag

en: You must add a shortcode to the content area
nl: Je moet een shortcode toevoegen aan dit inhoudsgebied

en: You must confirm your new password
nl: Bevestig je nieuw wachtwoord

en: You must enter a new password
nl: Je moet een nieuw wachtwoord invullen

en: You must enter a password
nl: Je moet een wachtwoord invoeren

en: You must enter your password
nl: Je moet je wachtwoord invoeren

en: You must provide English letters.
nl: Je moet Engelse brieven overleggen.

en: You must provide a title
nl: Je moet een titel invullen

en: You must provide a unique value
nl: Je moet een unieke waarde invullen

en: You must provide a user ID
nl: Je moet een gebruikers ID opgeven

en: You must provide a username
nl: Je moet een gebruikersnaam invullen

en: You must provide a username or email
nl: Je moet een gebruikersnaam of e-mail opgeven

en: You must provide alphabetic letters
nl: Je moet alfabetische letters opgeven

en: You must provide alphabetic letters or numbers
nl: Je moet alfabetische letters of cijfers opgeven

en: You must provide lowercase letters.
nl: Je moet kleine letters opgeven.

en: You must provide your email
nl: Je moet je e-mailadres invullen

en: You must provide your first name
nl: Je voornaam invullen is verplicht

en: You must provide your last name
nl: Je achternaam invullen is verplicht

en: You must specify both a token and API key!
nl: Je moet zowel een token als een API-sleutel opgeven!

en: You need to provide data to update
nl: Je moet gegevens verstrekken om te updaten

en: You need to provide value to update
nl: Je moet gegevens verstrekken om te updaten

en: You should include in your privacy policy what personal data is captured when someone submits/fills in one of the forms, why you collect it and what you do with this data and how long you keep it.
nl: Je dient in je privacybeleid vast te leggen welke persoonlijke gegevens worden geregistreerd wanneer iemand een van de formulieren verzendt/invult, waarom je deze verzamelt, wat je met de gegevens doet en hoe lang je deze bewaart.

en: You're using the latest version of WordPress
nl: Je gebruikt de nieuwste versie van WordPress

en: YouTube Profile
nl: YouTube Profiel

en: YouTube Video
nl: YouTube video

en: Your %1$s is not active for this URL. Please <a href="%2$s" target="_blank">visit your account page</a> to manage your license key URLs.
nl: Je %1$s is niet geactiveerd voor deze URL. Ga naar je <a href="%2$s" target="_blank">Ultimate Member Accountpagina</a> om je licentiesleutels voor deze URL te beheren.

en: Your %1$s must contain at least %2$s characters
nl: Je %1$s moet minimaal %2$s leestekens bevatten

en: Your %1$s must contain less than %2$s characters
nl: Je %1$s moet kleiner dan %2$s karakters zijn

en: Your %s was unable to be removed at this time.
nl: Je %s kan momenteel niet worden verwijderd.

en: Your IP address has been blocked.
nl: Je IP-adres is geblokkeerd.

en: Your Register forms are now locked. You can unlock them in Ultimate Member > Settings > Advanced > Security > Lock All Register Forms.
nl: Je registerformulieren zijn nu vergrendeld. Je kunt ze ontgrendelen in Ultimate Member > Instellingen > Geavanceerd > Security > Vergrendel alle registratie formulieren.

en: Your account
nl: Je account

en: Your account has been disabled.
nl: Je account is uitgeschakeld.

en: Your account has not been approved yet.
nl: Je account is nog niet goedgekeurd.

en: Your account is awaiting email verification.
nl: Je account wacht op e-mail verificatie.

en: Your account is now active! You can login.
nl: Je account is nu actief! Je kunt inloggen.

en: Your account is pending review
nl: Je account is in afwachting van beoordeling

en: Your account was updated successfully.
nl: Je account is met succes geüpdatet.

en: Your choosed %s
nl: Je koos %s

en: Your custom Ultimate Member templates that are situated in the theme are out of date and may break the website's functionality.
nl: Je aangepaste Ultimate Member templates die zich in het thema bevinden zijn verouderd en kunnen de functionaliteit van de site verstoren.

en: Your custom Ultimate Member templates that are situated in the theme have the most recent version and are ready to use.
nl: Je aangepaste Ultimate Member templates die zich in het thema bevinden, hebben de recentste versie en zijn klaar voor gebruik.

en: Your custom templates are out of date
nl: Je aangepaste templates zijn verouderd

en: Your email contains invalid characters
nl: Je e-mailadres bevat ongeldige tekens

en: Your fields in the Ultimate Member Forms and settings have the most recent version and are ready to use.
nl: Je velden in de Ultimate Member Forms en instellingen hebben de meest recente versie en zijn klaar voor gebruik.

en: Your fields' icons in the Ultimate Member Forms are out of date.
nl: Je velden pictogrammen in de Ultimate Member Forms zijn verouderd.

en: Your forms are already configured to require of using strong passwords.
nl: Je formulieren zijn al zo ingesteld dat je sterke wachtwoorden moet gebruiken.

en: Your image is invalid or too large!
nl: Je afbeelding is ongeldig of te groot!

en: Your image is invalid!
nl: Je afbeelding is ongeldig!

en: Your license key expired on %1$s. Please <a href="%2$s" target="_blank">renew your license key</a>.
nl: Je licentiesleutel is verlopen op %1$s. <a href="%2$s" target="_blank">Verleng je licentiesleutel</a>.

en: Your license key expires on %s.
nl: Je licentie verloopt op %s.

en: Your license key expires soon! It expires on %1$s. <a href="%2$s" target="_blank">Renew your license key</a>.
nl: Je licentie verloopt binnenkort! Deze verloopt op %1$s. <a href="%2$s" target="_blank">Vernieuw je licentie</a>.

en: Your license key has been disabled. Please <a href="%s" target="_blank">contact support</a> for more information.
nl: Je licentie is uitgeschakeld. Neem voor meer informatie <a href="%s" target="_blank">contact op met ondersteuning</a>.

en: Your license key has reached its activation limit. <a href="%s">View possible upgrades</a> now.
nl: Je licentiesleutel heeft zijn activeringslimiet bereikt. <a href="%s">Bekijk nu mogelijke upgrades</a>.

en: Your membership request has been rejected.
nl: Je lidmaatschap aanvraag is afgewezen.

en: Your meta key already exists in your fields list
nl: Je metasleutel bestaat al in je veldenlijst

en: Your meta key can not be used
nl: Je meta sleutel kan niet worden gebruikt

en: Your meta key contains illegal characters. Please correct it.
nl: Je metasleutel bevat ongeldige tekens. Corrigeer deze.

en: Your meta key is a predefined reserved key and cannot be used
nl: Je metasleutel is een voorgedefinieerde, gereserveerde sleutel en kan niet worden gebruikt

en: Your meta key is a reserved core field and cannot be used
nl: Je metasleutel is een gereserveerd core veld en kan niet worden gebruikt

en: Your new password cannot be same as old password.
nl: Je nieuwe wachtwoord kan niet hetzelfde zijn als het huidige wachtwoord.

en: Your new password does not match
nl: Je nieuwe wachtwoord komt niet overeen

en: Your password cannot contain the part of your email address
nl: Je wachtwoord kan niet het deel van je e-mailadres bevatten

en: Your password cannot contain the part of your username
nl: Je wachtwoord kan niet het deel van je gebruikersnaam bevatten

en: Your password must contain at least %d characters
nl: Je wachtwoord moet ten minste %d tekens bevatten

en: Your password must contain at least one lowercase letter, one capital letter and one number
nl: Je wachtwoord moet ten minste één kleine letter, één hoofdletter en één cijfer bevatten

en: Your password must contain less than %d characters
nl: Je wachtwoord moet minder dan %d tekens bevatten

en: Your password reset link appears to be invalid. Please request a new link below.
nl: Je wachtwoord reset link lijkt ongeldig. Hieronder kun je een nieuwe link aanvragen.

en: Your password reset link has expired. Please request a new link below.
nl: Je wachtwoord reset link is verlopen. Vraag hieronder een nieuwe link aan.

en: Your passwords do not match
nl: Je wachtwoorden komen niet met elkaar overeen

en: Your personal data has been deleted.
nl: Je persoonlijke gegevens zijn verwijderd.

en: Your photo is too small. It must be at least %spx high.
nl: Je foto is te klein. Het moet minstens %spx hoog zijn.

en: Your photo is too small. It must be at least %spx wide.
nl: Je foto is te klein! Foto's hebben een minimale breedte van %s pxl.

en: Your profile is looking a little empty. Why not <a href="%s">add</a> some information!
nl: Je profiel ziet er leeg uit. Waarom <a href="%s">voeg je</a> geen informatie toe!

en: Your request could not be authenticated
nl: Je aanvraag kan niet worden geauthenticeerd

en: Your set password
nl: Je ingestelde wachtwoord

en: Your site cannot provide a secure connection. Please contact your hosting provider to enable SSL certifications on your server.
nl: Je site kan geen beveiligde verbinding bieden. Neem contact op met je hostingprovider om SSL certificaten in te schakelen op je server.

en: Your site provides a secure connection with SSL.
nl: Je site biedt een beveiligde verbinding met SSL.

en: Your temp uploads directory is <span class="ok">clean</span>. There is nothing to purge.
nl: Je folder met tijdelijke bestanden is <span class="ok">leeg</span>. Er valt niets te opschonen.

en: Your temp uploads directory is now clean.
nl: Je folder met tijdelijke uploads is weer opgeruimd.

en: Your user cache is now removed.
nl: De gebruikerscache is weer opgeruimd.

en: Your user description must contain less than %s characters
nl: Je beschrijving moet minder dan %s tekens bevatten

en: Your user statuses cache is now removed.
nl: Je gebruikersstatus cache is nu verwijderd.

en: Your username contains invalid characters
nl: Je gebruikersnaam bevat ongeldige leestekens

en: Youtube
nl: YouTube

en: Zulu
nl: Zoeloe

en: [{site_name}] Suspicious Account Activity
nl: [{site_name}] verdachte accountactiviteit

en: ago
nl: geleden

[ctx: block description]
en: Choose display directory
nl: Kies weergave folder

[ctx: block description]
en: Choose display form
nl: Kies weergave formulier

[ctx: block description]
en: Displaying the account page of the current user
nl: Tonen van de account pagina van de huidige gebruiker

[ctx: block description]
en: Displaying the password reset form
nl: Tonen van het wachtwoord reset formulier

[ctx: block title]
en: Form
nl: Formulier

[ctx: block title]
en: Member Directory
nl: Leden directory

[ctx: block title]
en: Password Reset
nl: Wachtwoord herstellen

en: code: %1$s, message: %2$s;
nl: code: %1$s, bericht: %2$s

en: contains <strong>administrative role</strong>
nl: bevat <strong>administratieve rol</strong>

en: created on %s when the suspicious account was created. | created on %s when the suspicious accounts were created.
nl[0]: aangemaakt op %s toen het verdachte account werd aangemaakt.
nl[1]: aangemaakt op %s toen de verdachte accounts werden aangemaakt.

en: date submitted
nl: datum ingediend

en: e.g. 30, 60, 120
nl: bijv 30, 60, 120

en: e.g. Member Directory
nl: bijv. leden folder

en: e.g. New Registration Form
nl: bijv. nieuw registratie formulier

en: e.g. Site Name.
nl: bijv. site naam.

en: e.g. [my_custom_shortcode]
nl: bijv. [My_custom_shortcode]

en: e.g. admin@companyname.com.
nl: bijv. admin@companyname.com.

en: empty
nl: leeg

en: is <strong>secured</strong>
nl: is <strong>beveiligd</strong>

en: just now
nl: zojuist

[ctx: label]
en: Search for:
nl: Zoek naar:

en: load more comments
nl: laad meer reacties

en: load more posts
nl: laad meer berichten

en: no comments
nl: geen reacties

en: not found.
nl: niet gevonden.

en: page
nl: pagina

[ctx: placeholder]
en: Search &hellip;
nl: Zoeken &hellip;

en: version needs to be updated to work correctly.
nl: versie moet worden geüpdatet om correct te kunnen werken.

en: {total_users} Member
nl: {total_users} lid

en: {total_users} Members
nl: {total_users} leden

en: Åland Islands
nl: Ålands Eilanden

en: 👇 MORE RECOMMENDATIONS BELOW.
nl: 👇 MEER AANBEVELINGEN HIERONDER.
