Plugins - Ultimate Member – User Profile, Registration, Login, Member Directory, - en to pl translation catalogue (1391 entries)

en: The email you entered is incorrect
pl: Wprowadzony adres email jest niepoprawny

en: The username you entered is incorrect
pl: Wprowadzona nazwa użytkownika jest niepoprawna

en: WhatsApp number
pl: Numer WhatsApp

en: You must provide a username or email
pl: Musisz podać nazwę użytkownika lub adres email

en: If an account matching the provided details exists, we will send a password reset link. Please check your inbox.
pl: Jeśli podane informacje będą pasowały do danych przechowywanych na koncie, prześlemy link do zmiany hasła. Sprawdź swoją skrzynkę odbiorczą.

en: Viber number
pl: Numer Viber

en: SkypeID fields have been updated successfully
pl: Pola SkypeID zostały pomyślnie uaktualnione

en: Upgrade SkypeID fields in UM Forms and generally in predefined fields...
pl: Uaktualnij pola SkypeID w formularzach UM i polach predefiniowanych...

en: A confirmation email has been sent to your email. Click the link within the email to confirm your deletion request.
pl: Na podany adres email została wysłana wiadomość weryfikacyjna. Kliknij link znajdujący się w tej wiadomości, żeby potwierdzić żądanie usunięcia.

en: Upgrade the "Require strong password" options...
pl: Uaktualnij opcję "Wymaganie silnego hasła"...

en: Upgrade SkypeID fields metadata for users...
pl: Uaktualnij pola metadanych dla użytkowników SkypeID...

en: Reset Password options have been updated successfully.
pl: Opcje zmiany hasła zostały pomyślnie uaktualnione.

en: Password maximum length
pl: Maksymalna długość hasła

en: Password minimum length
pl: Minimalna długość hasła

en: Confirm Password
pl: Potwierdź hasło

en: View Item
pl: Zobacz element

en: Edit Item
pl: Edytuj element

en: Add New Item
pl: Dodaj element

en: Item Attributes
pl: Atrybuty elementu

en: New Item
pl: Nowy element

en: Update Item
pl: Aktualizuj element

en: Search Item
pl: Wyszukaj element

en: Not found
pl: Nie znaleziono

note: translators: %s: min chars.
en: This field must contain at least %s characters
pl: To pole musi zawierać co najmniej %s znaków

en: Password is required
pl: Wymagane jest hasło

en: Updated successfully
pl: Zaktualizowano

en: Download Personal Data
pl: Pobierz dane osobiste

en: First page
pl: Pierwsza strona

en: Previous page
pl: Poprzednia strona

en: The password you entered is incorrect.
pl: Hasło jest nieprawidłowe.

en: (no title)
pl: (brak tytułu)

en: Original size
pl: Oryginalny rozmiar

en: Sort by:
pl: Sortuj według:

en: Update Profile
pl: Zaktualizuj profil

en: Grid
pl: Siatka

en: Delete Group
pl: Usuń grupę

en: User Registered
pl: Użytkownik zarejestrowany

en: Sorting
pl: Sortowanie

en: Clear all
pl: Wyczyść wszystko

en: Age
pl: Wiek

en: Search:
pl: Szukaj:

en: Last name
pl: Nazwisko

en: Remove filter
pl: Usuń filtr

en: List
pl: Lista

en: Wednesday
pl: środa

en: Monday
pl: poniedziałek

en: Solid
pl: Jednolite

en: Border Color
pl: Kolor obramowania

en: Visibility
pl: Widoczność

en: Icon Color
pl: Kolor ikony

en: Placeholder
pl: Symbol zastępczy

en: Margin
pl: Margines

en: Spacing
pl: Odstęp

en: Unique ID
pl: Unikatowy identyfikator

en: Double
pl: Podwójne

en: Follow
pl: Obserwuj

en: Link Target
pl: Cel odnośnika

en: Time Format
pl: Format godziny

en: Label
pl: Etykieta

en: Dotted
pl: Kropkowane

en: Border
pl: Obramowanie

en: Open in new window
pl: Otwórz w nowym oknie

en: Same window
pl: Tym samym oknie

en: YYYY/MM/DD
pl: RRRR/MM/DD

en: Content Editor
pl: Edytor treści

en: Meta Key
pl: Klucz meta

en: Help Text
pl: Tekst pomocy

en: Color
pl: Kolor

en: Validate
pl: Sprawdz Poprawnosc

en: Text Color
pl: Kolor tekstu

en: Minimum length
pl: Minimalna długość

en: Allowed File Types
pl: Dozwolone typy plików

en: Heading Text
pl: Tekst nagłówka

en: Allow multiple selections
pl: Pozwól na wielokrotny wybór

en: Tuesday
pl: Wtorek

en: Sunday
pl: Niedziela

en: Border Radius
pl: Zaokrąglenie obramowania

en: Anyone
pl: Ktokolwiek

en: Members only
pl: Tylko dla członków

en: Security Issue
pl: Problem bezpieczeństwa

en: 2.0 version
pl: Wersja 2.0

en: 1.0 version
pl: Wersja 1.0

en: Default Value
pl: Wartość domyślna

en: Default Text
pl: Domyślny tekst

en: e.g. New Registration Form
pl: np. nowy formularz rejestracyjny

en: e.g. Member Directory
pl: np. Spis użytkowników

note: translators: %s: extension name.
en: %s License Key
pl: %s klucz licencyjny

en: <strong>All Access Pass</strong> – Get access to all Ultimate Member extensions at a significant discount with our All Access Pass.
pl: <strong>All Access Pass</strong> – Dzięki All Access Pass otrzymaj dostęp do wszystkich rozszerzeń Ultimate Member ze specjalną zniżką.

en: View Pricing
pl: Zobacz ceny

note: translators: %s: Plugin name.
en: %s needs to create several pages (User Profiles, Account, Registration, Login, Password Reset, Logout, Member Directory) to function correctly.
pl: Aby funkcjonować poprawnie, %s potrzebuje utworzyć szereg stron (Profile użytkowników, Konto, Rejestracja, Logowanie, Odzyskiwanie hasła, Wylogowanie, Spis użytkowników).

en: Create Pages
pl: Utwórz strony

en: Upload File
pl: Prześlij plik

en: Your password reset link appears to be invalid. Please request a new link below.
pl: Link do zresetowania hasła jest nieprawidłowy. Proszę poprosić o nowy link.

en: Invalid nonce
pl: Nieprawidłowy identyfikator jednorazowy

en: Your password reset link has expired. Please request a new link below.
pl: Odnośnik resetowania hasła stracił ważność. Poniżej można wygenerować nowy.

note: translators: %s: extension name.
en: Please update extension <strong>"%s"</strong> to the latest version.
pl: Proszę zaktualizować rozszerzenie <strong>"%s"</strong> do najnowszej wersji.

en: Purge temp files dir...
pl: Opróżnij katalog plików tymczasowych...

en: Temporary dir was purged successfully
pl: Katalog plików tymczasowych został wyczyszczony pomyślnie

en: Edit profile
pl: Edytuj profil

en: Shows the search member form.
pl: Pokazuje formularz wyszukiwanego użytkownika.

en: Logged In Users
pl: Zalogowani użytkownicy

en: Logged Out Users
pl: Wylogowani użytkownicy

en: Ultimate Member Menu Settings
pl: Ustawienia menu Ultimate Member

note: translators: %s: title.
en: Your choosed %s
pl: Wybrałeś %s

en: This field is required
pl: To pole jest wymagane

en: You do not have permission to make this action.
pl: Nie masz uprawnień na wykonanie tej czynności.

en: &mdash; No role for Ultimate Member &mdash;
pl: &mdash; Brak roli dla Ultimate Member &mdash;

en: Ultimate Member Role
pl: Rola Ultimate Member

en: This file type is not recognized.
pl: Ten typ pliku nie jest rozpoznawany.

en: Your image is invalid!
pl: Twój obraz jest nieprawidłowy!

note: translators: %s: support forums URL
en: An unexpected error occurred. Something may be wrong with %s or this server&#8217;s configuration. If you continue to have problems, please try the <a href="%s">support forums</a>.
pl: Wystąpił nieoczekiwany błąd. Coś może być nie tak z %s lub ustawieniami serwera. Jeśli nadal masz problemy, wypróbuj <a href="%s">forum wsparcia technicznego</a>.

en: https://wordpress.org/support/
pl: https://pl.wordpress.org/support/

en: Invalid file ownership
pl: Nieprawidłowy właściciel pliku

en: Add translation to %s
pl: Dodaj tłumaczenie do %s

en: Edit the %s translation
pl: Edytuj tłumaczenie %s

en: Enter a bit about yourself...
pl: Wprowadź trochę info o sobie...

en: Please provide a meta key
pl: Proszę podać klucz meta

en: Cheatin&#8217; huh?
pl: Oszukujemy, co?

note: translators: %s: extension name.
en: Correct folder name is <strong>"%s"</strong>
pl: Prawidłowa nazwa folderu to <strong>"%s"</strong>

note: translators: %s: plugin name.
en: Please update <strong>%s</strong> to the latest version.
pl: Proszę zaktualizować <strong>%s</strong> do najnowszej wersji.

en: Whether to send the user an email when he updated their account
pl: Czy wysłać użytkownikowi wiadomość e-mail, kiedy zaktualizował swoje konto

en: Account Updated Email
pl: Adres e-mail z aktualizacją konta

en: Your account is pending review
pl: Twoje konto oczekuje na akceptację

en: Members
pl: Członkowie

en: Check All
pl: Sprawdź wszystko

en: Uncheck All
pl: Nie oznaczaj wszystkiego

en: Enter Title Here
pl: Wprowadź tytuł Tutaj

en: User Role <strong>Updated</strong> Successfully.
pl: Rola użytkownika została<strong>Uaktualniona</strong> pomyślnie.

en: User Role <strong>Added</strong> Successfully.
pl: Rola użytkownika została <strong>Dodana</strong> pomyślnie.

en: Edit Role
pl: Edycja roli

en: Add New Role
pl: Dodaj nową rolę

en: Role already exists!
pl: Rola już istnieje!

en: Title is empty!
pl: Tytuł jest pusty!

en: Create Role
pl: Utwórz rolę

en: Update Role
pl: Rola została uaktualniowa

en: The higher the number, the higher the priority
pl: Im wyższa liczba, tym wyższy priorytet

en: Role Priority
pl: Priorytet roli

en: Finish
pl: Zakończ

en: If you have extended the functionality of the plugin (e.g sending registered user data to MailChimp via our MailChimp extension, this user info may be passed to these external services. These services may be located abroad and outwith the EU.
pl: Jeśli rozszerzyłeś funkcjonalność wtyczki (np. wysyłanie zarejestrowanych danych użytkownika do MailChimp poprzez nasze rozszerzenie MailChimp, informacje o użytkowniku mogą być przekazane do tych zewnętrznych usług. Usługi te mogą być zlokalizowane za granicą i poza UE.

note: translators: %s: plugin name.
en: %s does not send any user data outside of your site by default.
pl: %s nie wysyła domyślnie żadnych danych użytkownika poza Twoją witrynę.

en: If syncing data to a 3rd party service (e.g Mailchimp via our MailChimp extension), data is retained there until unsubscribed or deleted.
pl: W przypadku synchronizacji danych z serwisem zewnętrznym (np. Mailchimp poprzez rozszerzenie MailChimp), dane są tam zatrzymywane do momentu rezygnacji z subskrypcji lub usunięcia.

en: Data can be exported or removed upon users request via the existing WordPress data exporter or eraser.
pl: Dane mogą być eksportowane lub usuwane na życzenie użytkownika za pośrednictwem istniejącego eksportera lub narzędzia do usuwania danych WordPress.

en: Registered user information is retained in your website’s database indefinitely.
pl: Informacje o zarejestrowanych użytkownikach są przechowywane w bazie danych witryny przez czas nieokreślony.

en: How long we retain your data
pl: Jak długo przechowujemy Twoje dane

en: You should include in your privacy policy what personal data is captured when someone submits/fills in one of the forms, why you collect it and what you do with this data and how long you keep it.
pl: W polityce prywatności należy zawrzeć informacje o tym, jakie dane osobowe są przechwytywane, kiedy ktoś przesyła/wypełnia jeden z formularzy, dlaczego są gromadzone i jak są przetwarzane oraz jak długo trwa ich przechowywane.

en: Where we send your data
pl: Gdzie przesyłamy twoje dane

en: Via these forms you are collecting personal data from your users.
pl: Za pośrednictwem tych formularzy zbierasz dane osobowe od swoich użytkowników.

note: translators: %s: plugin name.
en: %s provides you with forms for user registration, login and profiles.
pl: %s udostępnia formularze do rejestracji użytkowników, logowania i profili.

en: What personal data we collect and why we collect it
pl: Jakie dane osobowe gromadzimy i dlaczego

en: Please confirm your acceptance of our privacy policy
pl: Proszę potwierdzić akceptację naszej polityki prywatności

en: Error Text
pl: Tekst błędu

en: Please confirm that you agree to our privacy policy
pl: Proszę potwierdzić, że zgadzasz się z naszą polityką prywatności

en: Checkbox agreement description
pl: Pole wybory opisu umowy

en: Hide privacy policy
pl: Ukryj politykę prywatności

en: Toggle Hide text
pl: Ukryj regulamin

en: Show privacy policy
pl: Pokaż politykę prywatności

en: Toggle Show text
pl: Pokaż regulamin

en: Content
pl: Treść

en: Enable on this form
pl: Włącz na tym formularzu

en: Select page
pl: Wybierz stronę

en: Fields selected here will appear in the profile header area below the user's display name
pl: Pola wybrane w tym miejscu pojawią się w nagłówku profilu pod nazwą użytkownika

en: Require user to update a profile photo when updating their profile
pl: Wymagaj aktualizacji zdjęcia profilowego przez użytkownika podczas aktualizacji profilu

en: Set the profile photo size in pixels here
pl: Ustaw tutaj rozmiar zdjęcia profilowego w pikselach

en: Please note if you make a profile form specific to a role then you must make sure that every other role is assigned a profile form
pl: Proszę zauważyć, że jeśli formularz profilowy jest specyficzny dla danej roli, należy upewnić się, że dla każdej innej roli przypisany jest odpowiedni formularz profilowy.

en: Change this If you want to override role redirection settings after login only.
pl: Zmień to jeśli chcesz wyjątkowo nadpisać ustawienia przekierowania roli tylko po zalogowaniu.

en: The maximum width of shortcode in pixels e.g. 600px
pl: Maksymalna szerokość shortcodu w pikselach np. 600px

en: Apply custom settings to this form
pl: Zastosuj niestandardowe ustawienia do tego formularza

en: More Details
pl: Więcej szczegółów

en: Get this Add on
pl: Pobierz ten dodatek

en: This is the text that is displayed if no users are found during a search
pl: Jest to tekst wyświetlany, jeśli podczas wyszukiwania nie znaleziono żadnego użytkownika

en: If you want to allow specific user roles to be able to search only
pl: Jeśli chcesz, aby tylko określone role użytkowników mogły korzystać z wyszukiwania

en: If turned on, member results will only appear after search/filter is performed
pl: Jeśli opcja ta jest włączona, wyniki wyszukiwania będą wyświetlane dopiero po zakończeniu wyszukiwania

en: If turned on, users will be able to search members in this directory
pl: Jeśli opcja jest włączona, użytkownicy będą mogli wyszukiwać innych członków w tym katalogu

en: Add New Custom Field
pl: Dodaj Nowe Pole Niestandardowe

en: If turned on, the users cover photo will appear in the directory
pl: Jeśli opcja jest włączona, zdjęcie w tle użytkownika będzie widoczne w katalogu

en: To sort by a custom field, enter the meta key of field here
pl: Aby posortować według pola niestandardowego, wpisz tutaj klucz meta pola

en: If 'Use Gravatars' as profile photo is enabled, this option is ignored
pl: Jeśli włączona jest opcja "Użyj grawatarów" jako zdjęcie profilowe, ta opcja jest ignorowana

en: If you do not want to show all members, select only user roles to appear in this directory
pl: Jeśli nie chcesz pokazywać wszystkich członków, wybierz tylko role użytkownika, które miałyby pojawić się w tym katalogu

en: Get latest versions
pl: Pobierz najnowsze wersje

en: Run this task from time to time if you have issues with WP Cron and need to get UM extension updates.
pl: Wykonuj to zadanie od czasu do czasu, jeśli masz problemy z WP Cron i potrzebujesz aktualizacji rozszerzeń UM.

en: Your temp uploads directory is <span class="ok">clean</span>. There is nothing to purge.
pl: Katalog tymczasowy wysyłania jest <span class="ok">czysty</span>. Nie ma nic do oczyszczenia.

en: Purge Temp
pl: Oczyszczanie plików tymczasowych

note: translators: %s: temp folder size.
en: You can free up <span class="red">%s MB</span> by purging your temp upload directory.
pl: Możesz zwolnić <span class="red">%s MB</span> poprzez oczyszczenie katalogu tymczasowego wysyłania.

note: translators: %s: users number.
en: Clear cache of %s users
pl: Oczyść pamięć podręczną użytkowników (%s)

en: Run this task from time to time to keep your DB clean.
pl: Wykonuj to zadanie od czasu do czasu, aby utrzymać swoją bazę danych w dobrej kondycji.

en: Clear Users Cache...
pl: Wyczyść pamięć podręczną użytkowników...

en: Users cache was cleared successfully
pl: pamięć podręczna użytkowników została pomyślnie wyczyszczona

en: Upgrade Email Templates...
pl: Aktualizacja szablonów wiadomości e-mail...

en: Get all Products...
pl: Pobierz wszystkie produkty...

en: Upgrade Woocommerce Products...
pl: Aktualizacja produktów Woocommerce...

en: Get bbPress Forums count...
pl: Pobierz licznik forum bbPress...

en: Upgrade bbPress Forums...
pl: Aktualizacja forum bbPress...

en: Upgrade UM Custom Post Types...
pl: Aktualizacja niestandardowych typów wpisów UM...

en: Upgrade Social Login Forms...
pl: Aktualizacja formularzy logowania przez portale społecznościowe...

en: Upgrade Mailchimp Lists...
pl: Aktualizacja list Mailchimp...

en: Upgrade Menu Items...
pl: Aktualizacja pozycji menu...

en: Upgrade Settings...
pl: Aktualizacja ustawień...

en: Upgrade Content Restriction Settings...
pl: Aktualizacja ustawień ograniczenia zawartości...

en: Start users upgrading...
pl: Rozpoczęcie aktualizacji użytkowników...

en: There are
pl: Są następujące elementy

en:  users...
pl:  użytkowników...

en: Getting
pl: Pobieranie

en: Upgrade Users...
pl: Aktualizacja użytkowników...

en: Upgrade Roles...
pl: Aktualizacja roli...

en: Upgrade Styles...
pl: Aktualizacja styli...

en: Email Templates was upgraded successfully
pl: Szablony e-mail zostały pomyślnie zaktualizowane

en: Woocommerce Products are ready for upgrade
pl: Produkty Woocommerce są gotowe do aktualizacji

en: Forums are ready for upgrade
pl: Fora są gotowe do aktualizacji

en: UM Custom Posts was upgraded successfully
pl: Niestandardowe wpisy UM zostały pomyślnie zaktualizowane

en: Social login forms was upgraded successfully
pl: Formularze logowania przez portale społeczne zostały pomyślnie zaktualizowane

en: Mailchimp Lists was upgraded successfully
pl: Listy Mailchimp zostały pomyślnie zaktualizowane

en: Menus settings was upgraded successfully
pl: Ustawienia menu zostały pomyślnie zaktualizowane

en: Settings was upgraded successfully
pl: Ustawienia zostały pomyślnie zaktualizowane

en: User Roles was upgraded successfully
pl: Role użytkownika zostały pomyślnie zaktualizowane

en: Styles was upgraded successfully
pl: Style zostały pomyślnie zaktualizowane

en: User Role <strong>Deleted</strong> Successfully.
pl: Rola użytkownika została <strong>Usunięta</strong> pomyślnie.

en: Priority
pl: Priorytet

en: UM Custom Role
pl: Niestandardowa Rola UM

en: Role ID
pl: ID roli

en: Role
pl: Rola

en: Reset UM Role meta
pl: Resetowanie danych meta roli UM

en: Are you sure you want to reset UM role meta?
pl: Czy na pewno chcesz zresetować meta roli UM?

en: Are you sure you want to delete this role?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć tę rolę?

en: Edit
pl: Edytuj

en: Roles
pl: Role

en: Email Notifications
pl: Powiadomienia e-mail

en: Email Notification
pl: Powiadomienie e-mail

en: Member
pl: Członek

en: not found.
pl: nie znaleziono.

en: item
pl: element

en: Run
pl: Uruchom

en: Upgrade Log
pl: Dziennik aktualizacji

en: If the update was successful, you will see a corresponding message. Otherwise, contact technical support if the update failed.
pl: Jeśli aktualizacja zakończyła się pomyślnie, pojawi się odpowiedni komunikat. W przeciwnym razie należy skontaktować się z pomocą techniczną, jeśli nie zakończyła się ona powodzeniem.

note: translators: %s: plugin name.
en: %s - Upgrade Process
pl: %s - Proces aktualizacji

note: translators: %s: new version.
en: %s is a major update, and we highly recommend creating a full backup of your site before updating.
pl: %s jest dużą aktualizacją i gorąco polecamy utworzenie pełnej kopii zapasowej witryny przed jej wykonaniem.

en: Re-Activate
pl: Aktywuj ponownie

en: Clear License
pl: Wyczyść licencję

note: translators: %s: item name.
en: To receive updates, please enter your valid %s license key.
pl: Aby otrzymywać aktualizacje należy wprowadzić prawidłowy klucz licencyjny %s.

note: translators: %s: expiry date.
en: Your license key expires on %s.
pl: Klucz licencyjny wygaśnie w dniu %s.

en: License key never expires.
pl: Klucz licencyjny nigdy nie wygasa.

en: The key you entered belongs to a bundle, please use the product specific license key.
pl: Klucz który wpisałeś(łaś) jest dedykowany dla pakietów, proszę użyj pojedynczego klucza produktowego.

note: translators: %s: account link.
en: Your license key has reached its activation limit. <a href="%s">View possible upgrades</a> now.
pl: Twój klucz licencyjny osiągnął limit aktywacji. <a href="%s">Sprawdź możliwości ulepszenia</a>.

note: translators: %s: account page.
en: Invalid license. Please <a href="%s" target="_blank">visit your account page</a> and verify it.
pl: Niepoprawna licencja. <a href="%s" target="_blank">Odwiedź stronę swojego konta</a> i sprawdź ją.

note: translators: %s: support link name.
en: Your license key has been disabled. Please <a href="%s" target="_blank">contact support</a> for more information.
pl: Twój klucz licencyjny został wyłączony. <a href="%s" target="_blank">Skontaktuj się z pomocą techniczną</a>, aby uzyskać więcej informacji.

en: Ultimate Member - Settings
pl: Ultimate Member - Ustawienia

en: Check this box if you would like Ultimate Member to completely remove all of its data when the plugin/extensions are deleted.
pl: Zaznacz to pole wyboru, jeśli chcesz, aby Ultimate Member całkowicie usunął wszystkie swoje dane, gdy wtyczka/rozszerzenia zostaną odinstalowane.

en: Select Default Cover Photo
pl: Wybierz domyślne zdjęcie w tle

en: Select Default Profile Photo
pl: Wybierz profil domyślne zdjęcie profilowe

en: Restricted Access Message
pl: Komunikat o ograniczonym dostępie

en: Restriction Content
pl: Ograniczenia zawartości

en: Pages
pl: Strony

en: Wrong Data
pl: Błędne dane

en: Wrong Nonce
pl: Błędny nonce

en: We're sorry to hear that. If you're having the issue with the plugin you can create a topic on our <a href="%s" target="_blank">support forum</a> and we will try and help you out with the issue. Alternatively if you have an idea on how we can make the plugin better or want to tell us what you don't like about the plugin you can tell us know by giving us feedback.
pl: Przykro nam, że to słyszymy. Jeśli masz problem z wtyczką, możesz utworzyć temat na naszym forum <a href="%s" target="_blank">wsparcia technicznego</a>, a my postaramy się pomóc Ci w rozwiązaniu problemu. Alternatywnie, jeśli masz pomysł na to, jak możemy ulepszyć wtyczkę lub chcesz nam powiedzieć, co Ci się w niej nie podoba, możesz nas o tym poinformować, przekazując nam swoją opinię.

en: Add New Field
pl: Dodaj pole

en: empty
pl: puste

en: items
pl: elementy

en: Free
pl: Bezpłatnie

en: Other
pl: Inne

note: translators: %s: Page title
en: %s page
pl: Strona %s

en: Remove Data on Uninstall?
pl: Czy usunąć dane podczas odinstalowywania?

note: translators: %s: item name.
en: This appears to be an invalid license key for %s.
pl: Klucz licencyjny dla %s nie jest poprawny.

en: Recipient(s)
pl: Odbiorcy

en: Upgrade
pl: Ulepszenie

en: Provide Feedback
pl: Wyślij nam swoją opinię

en: We're glad to hear that you like the plugin but we would love to get your feedback so we can make the plugin better.
pl: Cieszymy się, że podoba Ci się wtyczka, ale chcielibyśmy otrzymać Twoją opinię, która pomogłaby ulepszyć ją nam jeszcze bardziej.

en: Great! We're happy to hear that you love the plugin. It would be amazing if you could let others know why you like %s by leaving a review of the plugin. This will help %s to grow and become more popular and would be massively appreciated by us!
pl: Świetnie! Cieszymy się, że podoba Ci się wtyczka. Byłoby to niesamowite, gdybyś mógł poinformować innych, dlaczego lubisz %s, pozostawiając recenzję wtyczki. Pomoże to %s rosnąć i stać się bardziej popularne i zostanie przez nas masowo docenione!

en: Leave Review
pl: Napisz recenzję

en: I don't like the plugin
pl: Nie lubię tej wtyczki

en: It's good but could be better
pl: Jest dobra, ale mogłaby być lepsza

en: I love it!
pl: Kocham ją!

note: translators: %s: plugin name.
en: Hey there! It's been one month since you installed %s. How have you found the plugin so far?
pl: Hej! Minął miesiąc od momentu zainstalowania %s. Jak do tej pory oceniasz tą wtyczkę?

en: No thanks
pl: Nie, dziękuję

note: translators: %s: Plugin name.
en: You have installed <strong>%s</strong> with wrong folder name. Correct folder name is <strong>"ultimate-member"</strong>.
pl: Zainstalowałeś <strong>%s</strong> z błędną nazwą folderu. Prawidłowa nazwa folderu to <strong>"ultimate-member"</strong>.

en: Try again later. You can run this action once daily.
pl: Spróbuj ponownie później. Możesz uruchomić tę akcję raz dziennie.

en: No Selected
pl: Nie wybrano

en: Dynamically populates the option based from selected parent option.
pl: Dynamicznie wypełnia opcję w oparciu o wybraną nadrzędną opcję.

en: Parent Option
pl: Opcja nadrzędna

en: Add a callback source to retrieve choices.
pl: Dodaj callback, aby uzyskać dostęp do opcji.

en: Choose whether you want a 5-stars or 10-stars ratings based here.
pl: Wybierz, czy chcesz tutaj zastosować ocenę 5-gwiazdkową, czy 10-gwiazdkową.

en: This option allows you to set whether the field must be filled in before the form can be processed.
pl: Opcja ta pozwala określić, czy pole musi być wypełnione przed przetworzeniem formularza.

en: Select the member roles that can view this field on the front-end.
pl: Wybierz role elementów składowych, które mogą być wyświetlane w tym polu na froncie.

en: Field privacy allows you to select who can view this field on the front-end. The site admin can view all fields regardless of the option set here.
pl: Prywatność pola pozwala wybrać, kto może zobaczyć to pole na front-endzie. Administrator strony może przeglądać wszystkie pola niezależnie od ustawionej tutaj opcji.

en: The field label is the text that appears above the field on your front-end form. Leave blank to not show a label above field.
pl: Etykieta pola to tekst, który pojawia się nad polem na formularzu na froncie. Pozostaw puste pole, aby nie wyświetlać etykiety nad polem.

en: This option allows you to pre-fill the field with a default value prior to the user entering a value in the field. Leave blank to have no default value
pl: Opcja ta umożliwia wstępne wypełnienie pola wartością domyślną przed wprowadzeniem przez użytkownika wartości w polu. Pozostaw puste miejsce, aby nie miało wartości domyślnej

en: If you wish the rating field to be prefilled with a number of stars, enter it here.
pl: Jeśli chcesz, aby pole oceny było wypełnione liczbą gwiazdek, wpisz je tutaj.

en: Text to display by default in this field
pl: Tekst do wyświetlenia domyślnie w tym polu

en: This is the text that appears in a tooltip when a user hovers over the info icon. Help text is useful for providing users with more information about what they should enter in the field. Leave blank if no help text is needed for field.
pl: Jest to tekst, który pojawia się w dymku (tooltip), gdy użytkownik umieści kursor nad ikoną informacyjną. Tekst pomocy jest przydatny, aby dostarczyć użytkownikom więcej informacji na temat tego, co powinni wprowadzić w polu. Pozostaw puste pole, jeśli w polu nie jest potrzebny żaden tekst pomocy.

en: A meta key is required to store the entered info in this field in the database. The meta key should be unique to this field and be written in lowercase with an underscore ( _ ) separating words e.g country_list or job_title
pl: Do zapisania wprowadzonych informacji w tym polu w bazie danych wymagany jest klucz meta. Klucz meta powinien być niepowtarzalny dla tego pola i napisany małymi literami z podkreśleniem ( _ ) oddzielającym słowa np. country_list lub job_title

en: The meta key cannot be changed for duplicated fields or when editing an existing field. If you require a different meta key please create a new field.
pl: Klucza meta nie można zmienić dla zduplikowanych pól lub podczas edycji istniejącego pola. Jeśli potrzebujesz innego klucza meta, utwórz nowe pole.

en: This is the title of the field for your reference in the backend. The title will not appear on the front-end of your website.
pl: Jest to tytuł pola do wykorzystania w backendzie. Tytuł nie pojawi się na front-endzie.

en: Enter one choice per line. This will represent the available choices or selections available for user.
pl: Wprowadź jeden wybór w wierszu. Będzie on reprezentować dostępne wybory lub selekcje dostępne dla użytkownika.

en: Turn on/off HTML tags for this textarea
pl: Włącz/wyłącz znaczniki HTML dla tego pola tekstowego

en: If you want to enable a maximum number of characters to be input in this field. Leave empty to disable this setting
pl: Jeśli chcesz włączyć maksymalną liczbę znaków do wprowadzenia w tym polu. Pozostaw puste, aby wyłączyć to ustawienie

en: If you want to enable a minimum number of characters to be input in this field. Leave empty to disable this setting
pl: Jeśli chcesz włączyć minimalną liczbę znaków do wprowadzenia w tym polu. Pozostaw puste, aby wyłączyć to ustawienie

en: If you want to enable a maximum number of words to be input in this textarea. Leave empty to disable this setting
pl: Jeśli chcesz włączyć maksymalną liczbę słów do wprowadzenia w tym polu tekstowym. Pozostawić puste, aby wyłączyć to ustawienie

en: This is the max number of entries the user can add via field group.
pl: Jest to maksymalna liczba wpisów, którą użytkownik może dodać poprzez grupę pól.

en: Enter a number here to force a minimum number of selections by user for this field
pl: Wprowadź tutaj liczbę, aby wymusić minimalną liczbę wyborów dokonywanych przez użytkownika dla tego pola

en: Enter a number here to force a maximum number of selections by user for this field
pl: Wprowadź tutaj liczbę, aby wymusić maksymalną liczbę wyborów użytkownika dla tego pola

en: Enable/disable multiple selections for this field
pl: Włącza/wyłącza wielokrotne zaznaczenia dla tego pola

en: This is the required spacing in pixels. e.g. 20px
pl: Jest to wymagany odstęp w pikselach, np. 20px

en: The height of textarea in pixels. Default is 100 pixels
pl: Wysokość pola tekstowego w pikselach. Domyślnie 100 pikseli

en: The maximum size for image that can be uploaded through this field. Leave empty for unlimited size.
pl: Maksymalny rozmiar obrazu, który można przesłać przez to pole. Pozostaw puste dla nieograniczonej wielkości.

en: The text that appears on the button. e.g. Upload
pl: Tekst, który pojawia się na przycisku, np. Prześlij

en: If you need to add information or secondary line below the headline of upload box, enter it here
pl: Jeśli chcesz dodać informacje lub linię pomocniczą pod nagłówkiem pola wysyłania, wpisz ją tutaj

en: This is the headline that appears in the upload box for this field
pl: Jest to nagłówek, który pojawia się w polu przesyłania danych dla tego pola

en: Select the image types that you want to allow to be uploaded via this field.
pl: Wybierz typy obrazów, które mogą być przesyłane przez to pole.

en: Enable/disable crop feature for this image upload and define ratio
pl: Włączanie/wyłączanie funkcji kadrowania dla tego obrazu i definiowanie proporcji

en: Edit the content of this field here
pl: Edytuj zawartość tego pola tutaj

en: Enter the shortcode in the following textarea and it will be displayed on the fields
pl: Wprowadź shortcode w następującym polu tekstowym, który ma być wyświetlony w polach

en: Whether to show a specific number of years or specify a date range to be available for the date picker.
pl: Czy pokazać określoną liczbę lat, czy też określić przedział dat, który ma być dostępny dla osób wybierających daty.

en: Set the maximum date/day in range in the format YYYY/MM/DD
pl: Ustaw maksymalną datę/dzień w zakresie, w formacie RRRR/MM/DD

en: Set the minimum date/day in range in the format YYYY/MM/DD
pl: Ustaw minimalną datę/dzień w zakresie w formacie RRRR/MM/DD

en: This decides which years should be shown relative to today date
pl: To decyduje o tym, które lata powinny być dostępne w stosunku do dzisiejszej daty

en: Number of years available for the date selection. Default to last 50 years
pl: Liczba dostępnych lat dla wyboru daty. Domyślnie ostatnie 50 lat

en: Disable specific week days from being available for selection in this date picker
pl: Wyłącz określone dni tygodnia z możliwości wyboru w tym selektorze daty

en: Whether you wish to show the date in full or only show the years e.g. 25 Years
pl: Czy chcesz pokazać datę w całości, czy tylko w latach, np. 25 lat

en: Choose the displayed time-format for this field
pl: Wybierz wyświetlany format czasu dla tego pola

en: The display format of the date which is visible to user.
pl: Format wyświetlania daty, widoczny dla użytkownika.

en: Choose the minutes interval between each time in the time picker.
pl: Wybierz przedział minutowy pomiędzy kolejnymi minutami w selektorze czasu.

en: This is the line-style of divider
pl: To jest styl linii rozdzielacza

en: Whether to follow or nofollow this link by search engines
pl: Czy ustawić wartość atrybutu linku na follow czy nofollow dla wyszukiwarek

en: Choose whether to open this link in same window or in a new window
pl: Wybierz, czy ten link ma być otwarty w tym samym oknie, czy w nowym oknie

en: Entering custom text here will replace the url with a text link
pl: Wprowadzenie niestandardowego tekstu zastąpi url linkiem tekstowym

en: Select a color for this divider
pl: Wybierz kolor dla tego rozdzielacza

en: This will be the color of selected icon. By default It will be the same color as heading text color
pl: Będzie to kolor wybranej ikony. Domyślnie będzie to ten sam kolor, co kolor tekstu nagłówka

en: This will be the text color of entire section
pl: Będzie to kolor tekstu całej sekcji

en: This will be the text color of heading part only
pl: Będzie to tylko kolor tekstu części nagłówkowej

en: This will be the background of the heading section
pl: Będzie to tło sekcji nagłówka

en: This will be the background of entire section
pl: Będzie to tło całej sekcji

en: Enter the row heading text here
pl: Wprowadź tutaj tekst nagłówka wiersza

en: Whether to enable a heading for this row
pl: Czy włączyć nagłówek dla tego wiersza

en: Enable Row Heading
pl: Włącz nagłówek wiersza

en: Give a color to this border
pl: Nadaj kolor temu obramowaniu

en: Rounded corners can be applied by setting a pixels value here. e.g. 5px
pl: Zaokrąglone narożniki można zastosować poprzez ustawienie tutaj wartości pikseli, np. 5px

en: Choose the border style
pl: Wybierz styl obramowania

en: Set border for this section
pl: Ustaw obramowanie dla tej sekcji

en: Set margin for this section
pl: Ustawianie marginesu dla tej sekcji

en: Set padding for this section
pl: Ustawianie padowania dla tej sekcji

en: This is the width in pixels, e.g. 4 or 2, etc
pl: Jest to szerokość w pikselach, np. 4 lub 2, itd

en: Specify a custom CSS class to be applied to this element
pl: Określ niestandardową klasę CSS, która ma być zastosowana do tego elementu

en: Select an icon to appear in the field. Leave blank if you do not want an icon to show in the field.
pl: Wybierz ikonę, która ma się pojawić w polu. Pozostaw puste pole, jeśli nie chcesz, aby w polu pojawiła się ikona.

en: If you want to apply your custom validation, you can use action hooks to add custom validation. Please refer to documentation for further details.
pl: Jeśli chcesz zastosować walidację niestandardową, możesz użyć hooków akcji, aby dodać walidację niestandardową. Więcej informacji na ten temat można znaleźć w dokumentacji.

en: Does this field require a special validation
pl: Czy pole to wymaga specjalnej walidacji

en: WP Capabilities
pl: Uprawnienia WP

en: Publish
pl: Opublikuj

en: Hide from queries
pl: Ukryj przed zapytaniami

en: Select redirect to page when user hasn't access to post
pl: Wybierz przekierowanie do strony, gdy użytkownik nie ma dostępu do treści

en: Where should users be redirected to?
pl: Gdzie należy przekierować użytkowników?

en: Redirect user
pl: Przekieruj użytkownika

en: Show access restricted message
pl: Pokaż komunikat o ograniczonym dostępie

en: Logged in users
pl: Zalogowani użytkownicy

en: Logged out users
pl: Wylogowani użytkownicy

en: Upgrade's Manual Request
pl: Żądanie manualnej aktualizacji

note: translators: %s: Review link.
en: If you like Ultimate Member please consider leaving a %s review. It will help us to grow the plugin and make it more popular. Thank you.
pl: Jeśli lubisz Ultimate Member proszę rozważyć pozostawienie opinii %s. Pomoże nam to rozwinąć wtyczkę i uczynić ją bardziej popularną. Dziękuję.

note: translators: %s: metadata name.
en: Your %s was unable to be removed at this time.
pl: Twój %s nie mógł być usunięty w tym czasie.

en: Privacy Policy Agreement
pl: Umowa polityki prywatności

en: Terms&Conditions Agreement
pl: Warunki umowy

en: Verified Account
pl: Konto zweryfikowane

en: Private Content Post ID
pl: ID wpisu prywatnej treści

en: Profile Slug "User ID"
pl: Profilowy odnośnik "ID użytkownika"

en: Profile Slug "First and Last Name with '+'"
pl: Profilowy odnośnik "Imię i nazwisko z '+'"

en: Profile Slug "First and Last Name with '-'"
pl: Profilowy odnośnik "Imię i nazwisko z '-'"

en: Profile Slug "First and Last Name with '.'"
pl: Profilowy odnośnik "Imię i nazwisko z '.'"

en: Profile Slug "Username"
pl: Profilowy odnośnik "Nazwa użytkownika"

en: Registration HTTP referer
pl: HTTP referer rejestracji

en: Registration Nonce
pl: Nonce rejestracji

en: Registration Request
pl: Wniosek o rejestrację

en: Registration Timestamp
pl: Znacznik czasowy rejestracji

en: Registration Form ID
pl: ID formularza rejestracyjnego

en: Submitted data on Registration
pl: Przedłożone dane dotyczące rejestracji

en: Account Status
pl: Status konta

en: Clear
pl: Wyczyść

en: Select media
pl: Wybierz nośnik

en: No Icon
pl: Brak ikony

en: Choose Icon
pl: Wybierz ikonę

en: Select
pl: Wybierz

en: Here you can setup conditional logic to show/hide this field based on specific fields value or conditions
pl: Tutaj możesz ustawić warunkową logikę, aby pokazać/ukryć to pole na podstawie wartości lub warunków określonych pól

en: Privacy Policy
pl: Polityka prywatności

en: Add new rule
pl: Dodaj regułę

en: Custom message
pl: Własna wiadomość

en: Would you like to use the global default message or apply a custom message to this post?
pl: Czy chcesz użyć domyślnej globalnej wiadomości lub zastosować własną wiadomość do wpisu?

en: Action when users without access tries to view the post
pl: Działanie, gdy użytkownicy bez dostępu próbują wyświetlić wpis

en: What happens when users without access try to view the post?
pl: Co się dzieje, gdy użytkownicy bez dostępu próbują wyświetlić wpis?

en: Select which roles can access this post
pl: Wybierz role, które mogą mieć dostęp do wpisu

en: Restrict access to this post?
pl: Ograniczyć dostęp do wpisu?

en: This is the text that appears within the field e.g please enter your email address. Leave blank to not show any placeholder text.
pl: Jest to tekst, który pojawia się w polu np. „proszę wpisać swój adres e-mail”. Pozostaw puste miejsce, aby nie wyświetlać żadnego tekstu zastępczego.

note: Description of the plugin
en: The easiest way to create powerful online communities and beautiful user profiles with WordPress
pl: Najprostszy sposób na stworzenie dużych społeczności internetowych i ładnych profili użytkowników w WordPressie

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Show "Remember Me"
pl: Pokaż "Zapamiętaj mnie"

en: Login Field Icons
pl: Ikony pola logowania

en: Choose user roles...
pl: Wybierz role użytkownika...

en: Allowed roles
pl: Dozwolone role

note: translators: %s Profile Tab Title translators: %s: Tab title
en: Who can see %s Tab?
pl: Kto może zobaczyć zakładkę %s?

note: translators: %s Profile Tab Title translators: %s: Tab title
en: %s Tab
pl: Zakładka %s

en: Enable profile menu
pl: Włącz menu profilu

en: Show the emoticon
pl: Pokaż emotikon

en: Show a custom message if profile is empty
pl: Pokaż własną wiadomość, jeśli profil jest pusty

en: Profile Header Menu Position
pl: Pozycja menu nagłówka profilu

en: Maximum number of characters to allow in user description field in header.
pl: Maksymalna dopuszczalna liczba znaków w polu opisu użytkownika w nagłówku.

en: Enable HTML support for user description
pl: Włącz obsługę HTML dla opisu użytkownika

en: Show user description in header
pl: Pokaż opis użytkownika w nagłówku

en: Show social links in profile header
pl: Pokaż linki społecznościowe w nagłówku profilu

en: Show display name in profile header
pl: Pokaż nazwę wyświetlaną w nagłówku profilu

en: Profile Header Meta Text Icon
pl: Ikony meta tekstu nagłówka profilu

en: Default Profile Photo
pl: Domyśle zdjęcie profilowe

en: Turn off
pl: Wyłącz

en: Show with label
pl: Pokaż z etykietą

en: Show inside text field
pl: Pokaż wewnątrz pola tekstowego

en: Profile Field Icons
pl: Ikony pól profilu

en: Right aligned
pl: Wyrównane do prawej

en: Left aligned
pl: Wyrównane do lewej

en: Registration Default Role
pl: Domyśla rola rejestrujących się użytkowników

en: Profile menu default tab
pl: Domyślna zakładka menu profilu

en: Account Deletion Notification
pl: Powiadomienie o usunięciu konta

en: Whether to receive notification when an account needs admin review
pl: Określa, czy otrzymywać powiadomienia, gdy konto wymaga przeglądu administratora

en: Account Needs Review Notification
pl: Powiadomienie o potrzebie weryfikacji konta

en: Whether to receive notification when a new user account is created
pl: Określa, czy otrzymywać powiadomienie po zatwierdzeniu nowego konta użytkownika

en: New User Notification
pl: Powiadomienie dotyczące nowego użytkownika

en: Password Changed Email
pl: E-mail dotyczący zmienionego hasła

en: Whether to send an email when users changed their password (Recommended, please keep on)
pl: Określa, czy wysłać wiadomość e-mail, gdy użytkownicy zmienili hasło (zalecane pozostawienie włączonym)

en: Account Activation Email
pl: E-mail dotyczący aktywacji konta

en: Whether to send the user an email when his account is automatically approved
pl: Określa, czy wysłać użytkownikowi wiadomość e-mail, gdy jego konto zostanie automatycznie zatwierdzone

en: Account Welcome Email
pl: E-mail powitalny konta

en: Add New URL
pl: Dodaj nowy adres URL

en: Profile
pl: Profil

en: Appearance
pl: Wygląd

en: Uploads
pl: Wysłane na serwer

en: Custom URL
pl: Własny adres URL

en: General
pl: Ogólne

en: Select the the user roles allowed to view this tab.
pl: Wybierz role użytkowników mogących przeglądać zakładkę.

en: Profile Cover Ratio
pl: Proporcje obrazka tła profilu

en: Profile Cover Photos
pl: Obrazek tła profilu

note: translators: %s: Tab title
en: Select which users can view this tab.
pl: Wybierz, którzy użytkownicy mogą wyświetlać zakładkę.

en: For incompatible themes, please make the menu open from left instead of bottom by default.
pl: Dla niezgodnych motywów domyślnie otwórz menu od lewej, a nie na dole.

en: User description maximum chars
pl: Maksymalna liczba znaków w opisie użytkownika

en: Default Cover Photo
pl: Domyślny obrazek tła profilu

en: Add New Size
pl: Dodaj rozmiar

en: Enable Members Directory
pl: Włącz katalog użytkowników

en: Password Account Tab
pl: Zakładka hasła konta

en: Privacy Account Tab
pl: Zakładka prywatności konta

en: Notifications Account Tab
pl: Zakładka powiadomień konta

en: Delete Account Tab
pl: Zakładka usunięcia konta

en: Account Deletion Custom Text
pl: Tekst usunięcia konta

en: Access
pl: Dostęp

en: Allow users to choose If they want to stay signed in even after closing the browser. If you do not show this option, the default will be to not remember login session.
pl: Pozwalaj użytkownikom wybrać, czy chcą pozostać zalogowani nawet po zamknięciu przeglądarki. Jeśli opcja nie będzie wyświetlana, domyślną opcją będzie zapamiętywanie sesji logowania.

en: You can change the default cover photo globally here. Please make sure that the default cover is large enough and respects the ratio you are using for cover photos.
pl: Tutaj można zmienić globalnie domyślne zdjęcie w tle. Upewnij się, że domyślne zdjęcie w tle jest wystarczająco duże i nie odbiega od proporcji używanych do zdjęć w tle.

en: You can change the default profile picture globally here. Please make sure that the photo is 300x300px.
pl: Można tutaj zmienić globalnie domyślne zdjęcie profilowe. Upewnij się, że zdjęcie ma wymiary 300x300 pikseli.

en: Blocked Email Addresses
pl: Zablokowane adresy e-mail

en: Blacklist Words
pl: Czarna lista słów

en: Mail appears from
pl: Poczta pochodzi z

en: Mail appears from address
pl: Poczta pochodzi z adresu

en: Account Deactivated Email
pl: E-mail dezaktywacji konta

en: Account Deleted Email
pl: E-mail usunięcia konta

en: Password Reset Email
pl: E-mail resetu hasła

en: User Profile Title
pl: Tytuł profilu użytkownika

en: Profile Default Template
pl: Domyślny szablon profilu

en: Profile Maximum Width
pl: Maksymalna szerokość profilu

en: Registration Default Template
pl: Domyślny szablon rejestracji

en: Registration Maximum Width
pl: Maksymalna szerokości rejestracji

en: Registration Field Icons
pl: Ikony pola rejestracji

en: Registration Primary Button Text
pl: Tekst głównego przycisku rejestracji

en: Registration Secondary Button
pl: Drugi przycisk rejestracji

en: Registration Secondary Button Text
pl: Tekst drugiego przycisku rejestracji

en: Login Default Template
pl: Domyślny szablon logowania

en: Login Primary Button Text
pl: Tekst podstawowego przycisku lgowania

en: Account Rejected Email
pl: E-mail informujący o odrzuceniu konta

en: Account Approved Email
pl: E-mail potwierdzający akceptację rejestracji konta

en: Exclude the following URLs
pl: Wyklucz następujące adresy URL

en: Global Site Access
pl: Globalny dostęp do witryny

en: Any image upload above this width will be resized to this limit automatically.
pl: Każdy obraz powyżej tej szerokości zostanie zmniejszony do ustalonego limitu automatycznie.

en: Profile Primary Button Text
pl: Tekst głównego przycisku profilu

en: Profile Area Maximum Width
pl: Maksymalna szerokość obszaru profilu

en: Profile Menu
pl: Menu profilu

en: Profile Secondary Button Text
pl: Tekst drugiego przycisku profilu

en: Registration Shortcode Alignment
pl: Wyrównanie renderowania krótkiego kodu rejestracji

en: Login Maximum Width
pl: Maksymalna szerokość obszaru logowania

en: Profile Secondary Button
pl: Drugorzędny przycisk profilu

en: Login Shortcode Alignment
pl: Wyrównywanie renderowanego krótkiego kodu logowania

en: Login Secondary Button Text
pl: Tekst drugorzędnego przycisku logowania

en: Login Secondary Button
pl: Drugorzędny przycisk logowania

en: Show an asterisk for required fields
pl: Pokaż gwiazdkę dla wymaganych pól

en: Login Secondary Button URL
pl: Adres URL dodatkowego przycisku logowania

en: Login Forgot Password Link
pl: Link zapomnianego hasła

en: Registration Secondary Button URL
pl: Adres URL dodatkowego przycisku rejestracji

en: Enable menu icons in desktop view
pl: Włącz ikony menu w widoku typu destop

en: The maximum width of the profile area inside profile (below profile header)
pl: Maksymalna szerokość obszaru profilu wewnątrz profilu (poniżej nagłówka profilu)

en: This will be used in the meta description that is available for search-engines.
pl: Zostanie to użyte w opisie meta, który jest dostępny dla wyszukiwarek.

en: User Profile Dynamic Meta Description
pl: Dynamiczny opis meta profilu użytkownika

en: Cover Photo Minimum Width (px)
pl: Minimalna szerokość zdjęcia w tle (px)

en: Image Upload Maximum Width (px)
pl: Minimalna szerokość przesłanego zdjęcia (px)

en: Quality is used to determine quality of image uploads, and ranges from 0 (worst quality, smaller file) to 100 (best quality, biggest file). The default range is 60.
pl: Jakość jest stosowana do określenia jakości po przetworzeniu przesłanych obrazów i waha się od 0 (najgorsza jakość, mniejszy plik) do 100 (najlepsza jakość, największy plik). Domyślny zakres wynosi 60.

en: Here you can define which thumbnail sizes will be created for each cover photo upload.
pl: Tutaj możesz określić, które rozmiary miniatur będą tworzone dla każdego przesłanego zdjęcia w tle.

en: Cover Photo Thumbnail Sizes (px)
pl: Rozmiar miniatury zdjęcia w tle (px)

en: Here you can define which thumbnail sizes will be created for each profile photo upload.
pl: Tutaj możesz określić, o jakich wymiarach utworzone miniatury dla każdego przesłanego zdjęcia profilu.

en: Profile Photo Thumbnail Sizes (px)
pl: Rozmiar miniatury zdjęć profilowych (px)

en: Cover Photo Maximum File Size (bytes)
pl: Maksymalny rozmiar pliku zdjęcia w tle (bajty)

en: Profile Photo Maximum File Size (bytes)
pl: Maksymalny rozmiar pliku zdjęcia profilu (bajty)

en: Whether to receive notification when an account is deleted
pl: Określa, czy chcesz otrzymać powiadomienie o usunięciu konta

en: Whether to send the user an email when his account is deleted
pl: Określa, czy wysłać użytkownikowi wiadomość e-mail po usunięciu jego konta

en: Whether to send the user an email when his account is deactivated
pl: Określa, czy wysłać użytkownikowi wiadomość e-mail, gdy jego konto jest dezaktywowane

en: Whether to send the user an email when his account is rejected
pl: Określa, czy wysłać użytkownikowi wiadomość e-mail, gdy jego konto zostanie odrzucone

en: Whether to send the user an email when his account is approved
pl: Określa, czy wysłać użytkownikowi wiadomość e-mail po zatwierdzeniu jego konta

en: Whether to send the user an email when his account needs admin review
pl: Określa, czy wysłać użytkownikowi wiadomość e-mail, gdy jego konto wymaga przeglądu przez administratora

en: Set the maximum reset password limit. If reached the maximum limit, user will be locked from using this.
pl: Ustaw maksymalny limit resetowania hasła. Po osiągnięciu maksymalnego limitu użytkownik zostanie zablokowany.

en: Enable the Reset Password Limit?
pl: Włączyć limit resetowania hasła?

en: Allow Category pages to be accessible
pl: Zezwalaj na dostęp do stron kategorii

en: Allow Homepage to be accessible
pl: Zezwalaj na dostęp do strony głównej

en: Allow users to hide their profiles from directory
pl: Zezwól użytkownikom na ukrywanie swoich profili w katalogu

en: Require First & Last Name
pl: Wymagaj imienia i nazwiska

en: Add a First & Last Name fields
pl: Dodaj pola imienia i nazwiska

en: Use Default plugin avatar as Gravatar's Default avatar
pl: Użyj domyślnego awatara wtyczki jako domyślnego awatara Gravatar

en: Blank ( a transparent PNG image )
pl: Puste (przezroczysty obraz PNG)

en: 404 ( File Not Found response )
pl: 404 (odpowiedź - nie znaleziono)

en: Use Gravatar builtin image
pl: Użyj wbudowanego obrazu Gravatar

en: Email
pl: Emai

en: Use Gravatars?
pl: Użyć grawatarów?

en: Centered
pl: Wyśrodkowanie

en: Image Quality
pl: Jakość obrazka

en: Custom Redirect URL
pl: Własny adres URL przekierowania

en: Are you sure you want to delete your account? This will erase all of your account data from the site. To delete your account, click on the button below.
pl: Czy na pewno chcesz usunąć swoje konto? Spowoduje to usunięcie wszystkich danych konta z witryny. Aby usunąć swoje konto, wpisz poniżej swoje hasło.

en: Globally control the access of your site, you can have separate restrict options per post/page by editing the desired item.
pl: Kontroluj globalnie dostęp do swojej witryny, przy czym możesz stosować osobne opcje ograniczania na poziomie wpisu / strony, podczas edytowania elementu.

en: View profile
pl: Pokaż profil

en: Account
pl: Konto

en: Change Password
pl: Zmień hasło

en: Notifications
pl: Powiadomienia

en: Delete Account
pl: Usuń konto

en: You must provide your first name
pl: Podaj swoje imię

en: You must provide your last name
pl: Podaj swoje nazwisko

en: Update Privacy
pl: Zaktualizuj ustawienia prywatności

en: Update Account
pl: Zaktualizuj konto

en: Update Password
pl: Zaktualizuj hasło

en: Please enter your username or email
pl: Wpisz swoją nazwę użytkownika lub e-mail

en: Please enter your email
pl: Wpisz swój e-mail

en: Password is incorrect. Please try again.
pl: Hasło niepoprawne. Spróbuj ponownie.

en: Registration is currently disabled
pl: Rejestracja jest obecnie wyłączona

en: Tell us a bit about yourself...
pl: Napisz coś o sobie...

en: Edit Profile
pl: Edytuj profil

en: My Account
pl: Moje konto

en: Your account
pl: Twoje konto

en: Everyone
pl: Wszyscy

en: Only me
pl: Tylko ja

en: Registration Date
pl: Data rejestracji

en: Last Login
pl: Ostatnie logowanie

en: Account Type
pl: Typ konta

en: Enter your username or email
pl: Wpisz swoją nazwę użytkownika lub e-mail

en: Profile Privacy
pl: Ustawienia prywatności profilu

en: Hide my profile from directory
pl: Ukryj mój profil w katalogu profili

en: New Password
pl: Nowe hasło

note: translators: %s: label. translators: %s: placeholder.
en: Confirm %s
pl: Potwierdź %s

en: Upload Photo
pl: Prześlij zdjęcie

en: Change file
pl: Zmień plik

en: Save
pl: Zapisz

en: Comments
pl: Komentarze

en: You have not made any comments.
pl: Nie masz żadnych komentarzy.

en: Search
pl: Szukaj

[ctx: placeholder]
en: Search &hellip;
pl: Szukaj &hellip;

[ctx: label]
en: Search for:
pl: Szukaj:

en: Type
pl: Typ

note: translators: %s: human time diff.
en: %s ago
pl: %s temu

en: Search Users
pl: Szukaj użytkowników

en: Deactivate
pl: Wyłącz

en: Last Name
pl: Nazwisko

en: First Name
pl: Imię

en: Privacy
pl: Prywatność

en: Value
pl: Wartość

en: Custom Fields
pl: Własne pola

en: Custom field deleted.
pl: Własne pole zostało usunięte.

en: Custom field updated.
pl: Własne pole zostało zaktualizowane.

en: Save Changes
pl: Zapisz zmiany

en: Fiji
pl: Fidżi

en: Mayotte
pl: Majotta

en: Maldives
pl: Malediwy

en: Monaco
pl: Monako

en: Luxembourg
pl: Luksemburg

en: Isle of Man
pl: Wyspa Man

en: Andorra
pl: Andora

en: Cape Verde
pl: Republika Zielonego Przylądka

en: Bermuda
pl: Bermudy

en: Singapore
pl: Singapur

en: Qatar
pl: Katar

en: Macao
pl: Makau

en: Kuwait
pl: Kuwejt

en: Hong Kong
pl: Hongkong

en: Bahrain
pl: Bahrajn

en: Antarctica
pl: Antarktyda

en: Puerto Rico
pl: Portoryko

en: Martinique
pl: Martynika

en: Jamaica
pl: Jamajka

en: Guyana
pl: Gujana

en: Guatemala
pl: Gwatemala

en: Guadeloupe
pl: Gwadelupa

en: El Salvador
pl: Salwador

en: Costa Rica
pl: Kostaryka

en: Djibouti
pl: Dżibuti

en: Argentina
pl: Argentyna

en: Yiddish
pl: jidysz

en: Welsh
pl: walijski

en: Vietnamese
pl: wietnamski

en: Ukrainian
pl: ukraiński

en: Turkish
pl: turecki

en: Thai
pl: tajski

en: Swedish
pl: szwedzki

en: Swahili
pl: suahili

en: Spanish
pl: hiszpański

en: Slovenian
pl: słoweński

en: Slovak
pl: słowacki

en: Serbian
pl: serbski

en: Russian
pl: rosyjski

en: Romanian
pl: rumuński

en: Portuguese
pl: portugalski

en: Polish
pl: polski

en: Persian
pl: perski

en: Norwegian
pl: norweski

en: Maltese
pl: maltański

en: Malay
pl: malajski

en: Macedonian
pl: macedoński

en: Lithuanian
pl: litewski

en: Latvian
pl: łotewski

en: Korean
pl: koreański

en: Japanese
pl: japoński

en: Italian
pl: włoski

en: Irish
pl: irlandzki

en: Indonesian
pl: indonezyjski

en: Icelandic
pl: islandzki

en: Hungarian
pl: węgierski

en: Hebrew
pl: hebrajski

en: Greek
pl: grecki

en: German
pl: niemiecki

en: Galician
pl: galicyjski

en: French
pl: francuski

en: Estonian
pl: estoński

en: English
pl: angielski

en: Dutch
pl: holenderski

en: Danish
pl: duński

en: Czech
pl: czeski

en: Croatian
pl: chorwacki

en: Chinese
pl: chiński

en: Catalan
pl: kataloński

en: Bulgarian
pl: bułgarski

en: Belarusian
pl: białoruski

en: Arabic
pl: arabski

en: Albanian
pl: Albański

en: Date
pl: Data

en: Live Preview
pl: Podgląd na żywo

en: Template
pl: Szablon

en: Registration Form
pl: Formularz rejestracyjny

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Yes
pl: Tak

en: Dashboard
pl: Kokpit

en: Add
pl: Dodaj

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Users
pl: Użytkownicy

en: None
pl: Brak

en: Apply
pl: Zastosuj

en: No
pl: Nie

en: Pending Review
pl: Oczekuje na przegląd

en: An error has been encountered
pl: Napotkano błąd

en: This email address has been blocked.
pl: Ten adres e-mail został zablokowany.

en: Your account has been disabled.
pl: Twoje konto zostało wyłączone.

en: You are not allowed to edit this user.
pl: Nie możesz edytować tego użytkownika.

en: Change photo
pl: Zmień zdjęcie

en: Remove photo
pl: Usuń zdjęcie

en: Biography
pl: Biografia

en: Gender
pl: Płeć

en: Male
pl: Mężczyzna

en: Female
pl: Kobieta

en: Choose a Country
pl: Wybierz kraj

en: Languages
pl: Języki

en: Select languages
pl: Wybierz języki

en: Phone Number
pl: Numer telefonu

en: Mobile Number
pl: Numer telefonu komórkowego

en: Profile Photo
pl: Zdjęcie profilowe

en: Once Weekly
pl: Raz w tygodniu

note: translators: %s: age.
en: %s year old | %s years old
pl[0]: %s rok

en: Less than 1 year old
pl: Mniej niż 1 rok

en: This user has not added any information to their profile yet.
pl: Ten użytkownik nie dodał jeszcze żadnych informacji o sobie.

en: Your image is invalid or too large!
pl: Twoje zdjęcie jest nieprawidłowe, albo za duże!

en: Required
pl: Wymagane

note: translators: %s: date.
en: Joined %s
pl: Dołączył %s

en: Untitled photo
pl: Zdjęcie bez tytułu

en: Approve Membership
pl: Akceptuj

en: Reject Membership
pl: Odrzuć

en: Put as Pending Review
pl: Ustaw jako oczekujący na weryfikację

en: Reactivate
pl: Reaktywuj

en: Delete this user
pl: Usuń użytkownika

en: Display Mode
pl: Tryb wyświetlania

en: By Role
pl: Po roli

en: Who can see this menu link?
pl: Kto może zobaczyć link menu?

en: Select the member roles that can see this link
pl: Wybierz role, które będą mogły zobaczyć link

en: date submitted
pl: dodano

en: (empty)
pl: (pusty)

en: Form
pl: Formularz

en: Edit Form
pl: Edytuj formularz

en: User Role
pl: Rola użytkownika

en: Add New
pl: Dodaj

en: Add New User Role
pl: Dodaj rolę użytkownika

en: Add New Member Directory
pl: Dodaj katalog członków

en: Add a New Divider
pl: Dodaj podział

en: Add a New Field
pl: Dodaj pole

en: Add a New Field Group
pl: Dodaj grupę pól

en: Edit User Role
pl: Edytuj role użytkownika

en: You did not create any user roles yet
pl: Nie stworzyłeś jeszcze żadnej roli użytkownika

en: Search User Roles
pl: Szukaj roli użytkownika

en: Member Directory
pl: Katalog członków

en: Edit Member Directory
pl: Edytuj katalog członków

en: You did not create any member directories yet
pl: Nie stworzyłeś jeszcze żadnego katalogu użytkowników

en: Search Member Directories
pl: Znajdź katalog użytkowników

note: translators: %1$s is a link; %2$s is a title.
en: On <a href="%1$s">%2$s</a>
pl: Na <a href="%1$s">%2$s</a>

en: load more comments
pl: załaduj więcej komentarzy

en: no comments
pl: brak komentarzy

en: load more posts
pl: załaduj więcej wpisów

en: User Display Name
pl: Wyświetlana nazwa użytkownika

en: First name & last name
pl: Imię i nazwisko

en: Last name & first name
pl: Nazwisko i imię

en: First name & first initial of last name
pl: Imię i pierwsza litera nazwiska

en: First initial of first name & last name
pl: Inicjały imienia i nazwiska

en: First name only
pl: Tylko imię

en: Automatically redirect author page to their profile?
pl: Automatycznie przekierowywać autora strony do jego profilu?

en: Custom field(s)
pl: Własne pola

en: Display Name Custom Field(s)
pl: Nazwy wyświetlanych własnych pól

en: Sorry this is not a valid file.
pl: Przepraszamy, ale to nie jest prawidłowy plik.

en: You can only upload one image
pl: Można dodać tylko jeden obrazek

en: This image is too small!
pl: Ten obrazek jest za mały!

en: This image is too large!
pl: Ten obrazek jest za duży!

en: Sorry this is not a valid image.
pl: Przepraszamy, ale to nie jest prawidłowy obrazek.

en: Please upload a valid image!
pl: Proszę przesłać prawidłowy obrazek!

note: translators: %s: time.
en: Yesterday at %s
pl: Wczoraj o %s

en: Yemen
pl: Jemen

en: Western Sahara
pl: Sahara Zachodnia

en: Viet Nam
pl: Wietnam

en: Venezuela, Bolivarian Republic of
pl: Wenezuela, Republika Boliwii

en: Uruguay
pl: Urugwaj

en: United States
pl: Stany Zjednoczone

en: United Arab Emirates
pl: Zjednoczone Emiraty Arabskie

en: Ukraine
pl: Ukraina

en: Turkey
pl: Turcja

en: Tunisia
pl: Tunezja

en: Trinidad and Tobago
pl: Trynidad i Tobago

en: Thailand
pl: Tajlandia

en: Tajikistan
pl: Tadżykistan

en: Syrian Arab Republic
pl: Republika Syryjsko-Arabska

en: Switzerland
pl: Szwajcaria

note: translators: %s: hours.
en: %s hr | %s hrs
pl[0]: %s godzina

en: Sweden
pl: Szwecja

en: Svalbard and Jan Mayen
pl: Svalbard i Jan Mayen

en: Poland
pl: Polska

en: Philippines
pl: Filipiny

en: Paraguay
pl: Paragwaj

en: Palestine
pl: Palestyna

en: YouTube Profile
pl: Profil YouTube

en: SoundCloud Profile
pl: Profil SoundCloud

en: Lowercase only
pl: Tylko małe litery

en: Please login as administrator
pl: Zaloguj się jako administrator

en: Reset all rules
pl: Resetowanie wszystkich reguł

en: Setup New Field
pl: Konfiguruj nowe pole

en: This is not your password
pl: To nie jest Twoje hasło

en: Your new password does not match
pl: Twoje nowe hasło nie pasuje

en: Your password must contain at least one lowercase letter, one capital letter and one number
pl: Twoje hasło musi zawierać co najmniej jedną małą literę, jedną wielką literę i jedną cyfrę

en: You must enter your password
pl: Musisz podać swoje hasło

en: Update Notifications
pl: Aktualizuj powiadomienia

en: You can not edit this user
pl: Nie możesz edytować tego użytkownika

en: Invalid parameters
pl: Nieprawidłowe parametry

en: Invalid coordinates
pl: Nieprawidłowe współrzędne

en: Super administrators can not be modified.
pl: Superadministratorzy nie mogą być modyfikowani.

en: You do not have permission to delete this user.
pl: Nie masz uprawnień do usuwania tego użytkownika.

en: You are not allowed to use this word as your username.
pl: Nie możesz używać tego słowa jako swojej nazwy użytkownika.

en: Please specify account type.
pl: Proszę podać typ konta.

note: translators: %s: max words.
en: You are only allowed to enter a maximum of %s words
pl: Możesz wpisać maksymalnie %s słów

en: You can not use HTML tags here
pl: Nie możesz tu używać znaczników HTML

en: Please confirm your password
pl: Proszę, potwierdź swoje hasło

en: Your passwords do not match
pl: Twoje hasła nie pasują do siebie

note: translators: %s: min selections.
en: Please select at least %s choices
pl: Wybierz co najmniej %s pozycji

note: translators: %s: max selections.
en: You can only select up to %s choices
pl: Możesz wybrać tylko %s pozycji

note: translators: %s: min limit.
en: Minimum number limit is %s
pl: Minimalna wartość liczbowa to %s

note: translators: %s: max limit.
en: Maximum number limit is %s
pl: Maksymalna wartość liczbowa to %s

en: Please enter numbers only in this field
pl: Wprowadź liczby tylko w tym polu

note: translators: %s: label.
en: Please enter a valid %s username or profile URL
pl: Wprowadź poprawną nazwę użytkownika %s lub adres URL profilu

en: Please enter a valid URL
pl: Proszę podać poprawny adres URL

en: You must provide a username
pl: Musisz podać nazwę użytkownika

en: Username cannot be an email
pl: Nazwa użytkownika nie może być adresem e-mail

en: Your username contains invalid characters
pl: Twoja nazwa użytkownika zawiera nieprawidłowe znaki

en: You must provide your email
pl: Musisz podać swój adres e-mail

en: This is not a valid email
pl: To nie jest poprawny e-mail

en: Your email contains invalid characters
pl: Twój e-mail zawiera nieprawidłowe znaki

en: You must provide a unique value
pl: Musisz podać unikalną wartość

en: You must provide alphabetic letters
pl: Musisz podać litery alfabetu

en: You must provide lowercase letters.
pl: Musisz użyć małych litery.

note: translators: %s: max chars.
en: Your user description must contain less than %s characters
pl: Twój opis użytkownika musi zawierać mniej niż %s znaków

en: Only fill in if you are not human
pl: Wypełniaj tylko, jeśli nie jesteś człowiekiem

en: This action has been prevented for security measures.
pl: To działanie zostało uniemożliwione ze względu na środki bezpieczeństwa.

en: Jump to page:
pl: Przejdź do strony:

en: Last page
pl: Ostatnia strona

en: Your account was updated successfully.
pl: Twoje konto zostało pomyślnie zaktualizowane.

en: You have successfully changed your password.
pl: Pomyślnie zmieniłeś hasło.

en: Your account is now active! You can login.
pl: Twoje konto jest teraz aktywne! Możesz się zalogować.

en: We do not accept registrations from that domain.
pl: Nie akceptujemy rejestracji z tej domeny.

en: Your IP address has been blocked.
pl: Twój adres IP został zablokowany.

en: Your account has not been approved yet.
pl: Twoje konto nie zostało jeszcze zatwierdzone.

en: Your membership request has been rejected.
pl: Twoja prośba o członkostwo została odrzucona.

en: Hello, spam bot!
pl: Siemasz spambocie!

en: Please provide your username or email
pl: Podaj swoją nazwę użytkownika lub adres e-mail

en: You have reached the limit for requesting password change for this user already. Contact support if you cannot open the email
pl: Osiągnięto już limit żądania zmiany hasła dla tego użytkownika. Skontaktuj się z pomocą techniczną, jeśli nie możesz otworzyć wiadomości e-mail

en: You must enter a new password
pl: Musisz podać nowe hasło

en: You must confirm your new password
pl: Musisz potwierdzić swoje nowe hasło

en: Change your cover photo
pl: Zmień swoje zdjęcie w tle

en: Change cover photo
pl: Zmień zdjęcie w tle

en: Upload a cover photo
pl: Prześlij zdjęcie w tle

en: Upload photo
pl: Prześlij zdjęcie

note: translators: %s: profile status.
en: This user account status is %s
pl: Status konta użytkownika to %s

en: You must specify both a token and API key!
pl: Musisz podać zarówno token, jak i klucz API!

en: Your request could not be authenticated
pl: Twoja prośba nie mogła zostać uwierzytelniona

en: Invalid API key
pl: Niepoprawny klucz API

en: You must provide a user ID
pl: Musisz podać identyfikator użytkownika

en: You need to provide data to update
pl: Musisz podać zaktualizowane dane

en: User status has been changed.
pl: Status użytkownika został zmieniony.

en: User meta has been changed.
pl: Meta dane użytkownika zostały zmienione.

en: Invalid user specified
pl: Podano niepoprawnego użytkownika

en: User has been successfully deleted.
pl: Użytkownik został pomyślnie usunięty.

en: Invalid query!
pl: Nieprawidłowe zapytanie!

en: Your meta key is a reserved core field and cannot be used
pl: Twój klucz meta jest zastrzeżonym polem i nie można go użyć

en: Your meta key is a predefined reserved key and cannot be used
pl: Twój klucz meta jest predefiniowanym kluczem zarezerwowanym i nie może być użyty

en: Your meta key already exists in your fields list
pl: Twój klucz meta już istnieje na twojej liście pól

en: Your meta key contains illegal characters. Please correct it.
pl: Twój klucz meta zawiera niedozwolone znaki. Proszę popraw to.

en: Please provide a date range beginning
pl: Podaj początek zakresu dat

en: Please enter a valid start date in the date range
pl: Wprowadź prawidłową datę rozpoczęcia w zakresie dat

en: Please provide a date range end
pl: Podaj koniec zakresu dat

en: Please enter a valid end date in the date range
pl: Wprowadź prawidłową datę zakończenia w zakresie dat

en: The end of date range must be greater than the start of date range
pl: Koniec zakresu dat musi być większy niż początek zakresu dat

en: You must provide a title
pl: Musisz podać tytuł

en: You have not added any choices yet.
pl: Nie dodałeś jeszcze żadnych opcji.

en: Please enter a valid size
pl: Wprowadź poprawny rozmiar

en: Number of years is not valid
pl: Liczba lat jest nieprawidłowa

en: You must add a shortcode to the content area
pl: Musisz dodać krótki kod do obszaru zawartości

en: Birth Date
pl: Data urodzenia

en: Roles (Dropdown)
pl: Role (Pole rozwijane)

en: Roles (Radio)
pl: Role (przycisk przełączenia - radio)

en: Languages Spoken
pl: Języki używane w mowie

en: Change your profile photo
pl: Zmień swoje zdjęcie profilowe

en: Upload your photo here
pl: Prześlij swoje zdjęcie tutaj

en: Cover Photo
pl: Zdjęcie w tle

en: Upload profile cover here
pl: Prześlij zdjęcie w tle tutaj

en: Who can see your public profile?
pl: Kto może zobaczyć Twój publiczny profil?

en: Here you can hide yourself from appearing in public directory
pl: Tutaj możesz ukryć się przed pojawieniem się w publicznym katalogu

en: If you confirm, everything related to your profile will be deleted permanently from the site
pl: Jeśli potwierdzisz, wszystko związane z Twoim profilem zostanie trwale usunięte z witryny

en: Alphabetic value only
pl: Tylko wartość alfabetyczna

en: Alpha-numeric value
pl: Wartość alfanumeryczna

en: English letters only
pl: Tylko litery alfabetu łacińskiego

en: Facebook URL
pl: Adres URL Facebooka

en: LinkedIn URL
pl: Adres URL LinkedIn

en: Numeric value only
pl: Tylko wartość numeryczna

en: Unique Metakey value
pl: Unikalna wartość meta klucza

en: Unique Username
pl: Unikalna nazwa użytkownika

en: Website URL
pl: Adres URL witryny

en: Custom Validation
pl: Niestandardowa walidacja

en: Afar
pl: afar

en: Abkhazian
pl: abchaski

en: Avestan
pl: awestyjski

en: Akan
pl: akan

en: Amharic
pl: amharski

en: Aragonese
pl: aragoński

en: Assamese
pl: asamski

en: Avaric
pl: awarowy

en: Aymara
pl: aymara

en: Azerbaijani
pl: azerbejdżański

en: Bashkir
pl: baszkirski

en: Bihari
pl: bihari

en: Bislama
pl: bislama

en: Bambara
pl: bambara

en: Bengali
pl: bengalski

en: Tibetan
pl: tybetański

en: Breton
pl: bretoński

en: Bosnian
pl: bośniacki

en: Chechen
pl: czeczeński

en: Chamorro
pl: chamorro

en: Corsican
pl: korsykański

en: Cree
pl: kri

en: Church Slavic
pl: cerkiewno-słowiański

en: Chuvash
pl: czuwaski

en: Divehi
pl: dhivehi

en: Dzongkha
pl: dzongkha

en: Ewe
pl: ewe

en: Esperanto
pl: esperanto

en: Basque
pl: baskijski

en: Fulah
pl: ful

en: Finnish
pl: fiński

en: Fijian
pl: fidżyjski

en: Faroese
pl: farerski

en: Western Frisian
pl: zachodnio-fryzyjski

en: Guarani
pl: guarani

en: Gujarati
pl: gudżarati

en: Manx
pl: manx

en: Hausa
pl: hausa

en: Hiri Motu
pl: hiri motu

en: Haitian
pl: haitański

en: Herero
pl: herero

en: Interlingua (International Auxiliary Language Association)
pl: Interlingua (Międzynarodowe Stowarzyszenie Języka Pomocniczego)

en: Interlingue
pl: interlingua

en: Igbo
pl: igbo

en: Sichuan Yi
pl: nuosu

en: Inupiaq
pl: inupiak

note: translators: %s: edit user link.
en: Your profile is looking a little empty. Why not <a href="%s">add</a> some information!
pl: Twój profil wygląda skromnie. Zawsze możesz <a href="%s">dodać</a> więcej informacji!

en: Deactivate this account
pl: Dezaktywuj to konto

en: Reactivate this account
pl: Ponownie aktywuj to konto

en: You have not created any posts.
pl: Nie utworzyłeś żadnych postów.

en: Ultimate Member - Search
pl: Ultimate Member - Wyszukiwanie

en: Membership Inactive
pl: Członkostwo nieaktywne

en: Membership Rejected
pl: Członkostwo odrzucone

en: This content has been restricted to logged in users only. Please <a href="{login_referrer}">login</a> to view this content.
pl: Ta zawartość została ograniczona tylko dla zalogowanych użytkowników. <a href="{login_referrer}"> Zaloguj się </a>, aby wyświetlić tę treść.

en: This activation link is expired or have already been used.
pl: Link aktywacyjny wygasł lub został już użyty.

en: Login as this user
pl: Zaloguj się jako ten użytkownik

en: This file is too small!
pl: Ten plik jest za mały!

en: This file is too large!
pl: Ten plik jest za duży!

en: You can only upload one file
pl: Możesz przesłać tylko jeden plik

en: This media type is not recognized.
pl: Ten rodzaj mediów nie jest rozpoznawany.

en: Add conditional fields support
pl: Dodaj obsługę pól warunkowych

note: translators: %s - Form title
en: Duplicate of %s
pl: Duplikat %s

en: Add Row
pl: Dodaj wiersz

en: Form draft updated.
pl: Zaktualizowano szkic formularza.

en: Search Options
pl: Opcje wyszukiwania

en: Results &amp; Pagination
pl: Wyniki i paginacja

en: Styling: General
pl: Styl: Ogólny

en: Administrative Permissions
pl: Uprawnienia administracyjne

en: If
pl: Jeżeli

en: Your temp uploads directory is now clean.
pl: Twój katalog tymczasowy "uploads" jest teraz pusty.

en: The form has been duplicated successfully.
pl: Formularz został zduplikowany poprawnie.

en: User has been updated.
pl: Użytkownik został zaktualizowany.

en: Users have been updated.
pl: Użytkownicy zostali zaktualizowani.

en: Approved
pl: Zatwierdzono

en: Rejected
pl: Odrzucono

en: You do not have enough permissions to do that.
pl: Nie masz wystarczających uprawnień by to zrobić.

en: Community Role
pl: Rola w społeczności

en: Number of profiles per page
pl: Liczba wyświetlanych profili na stronę

en: Number of profiles to appear on page for standard users
pl: Liczba wyświetlanych profili dla standardowych użytkowników

en: Number of profiles per page (for Mobiles & Tablets)
pl: Liczba profili na stronę (dla urządzeń mobilnych)

en: Number of profiles to appear on page for mobile users
pl: Liczba profili widocznych na stronę dla urządzeń mobilnych

en: Maximum number of profiles
pl: Maksymalna liczba profili

en: Enable Profile Photo
pl: Włącz zdjęcie profilowe

en: Enable Cover Photo
pl: Włącz zdjęcie w tle

en: Show display name
pl: Pokaż nazwę wyświetlaną

en: Show tagline below profile name
pl: Wyświetl linie tagów poniżej karty profilu

en: Choose field(s) to display in tagline
pl: Wybierz pole/pola, które mają być wyświetlane w linii tagów

en: Show extra user information below tagline?
pl: Pokazać dodatkowe informacje poniżej linii tagów?

en: We are sorry. We cannot find any users who match your search criteria.
pl: Przepraszamy. Nie możemy znaleźć użytkowników odpowiadających kryteriom wyszukiwania.

en: Add Master Row
pl: Dodaj główny wiersz

en: Max. Width (px)
pl: Maksymalna szerokość w pikselach

en: Field Icons
pl: Ikony pól

en: Primary Button Text
pl: Tekst głównego przycisku

en: Show Secondary Button
pl: Pokaż drugorzędny przycisk

en: Secondary Button Text
pl: Tekst drugorzędnego przycisku

en: Heading Background Color
pl: Kolor tła nagłówka

en: Show display name in profile header?
pl: Pokazać nazwę wyświetlaną w nagłówku profilu?

en: Show user description in profile header?
pl: Pokazać opis użytkownika w nagłówku profilu?

en: Field(s) to show in user meta
pl: Pole/pola wyświetlane w danych meta użytkownika

en: Assign role to form
pl: Przypisz role do formularza

en: The shortcode is centered by default unless you specify otherwise here
pl: Ten krótki kod jest domyślnie wyśrodkowany, chyba że zdecydujesz inaczej tutaj

en: Whether to show field icons and where to show them relative to the field
pl: Czy pokazać ikony pól i gdzie mają się znajdować w stosunku do pola

en: The core admin role must always have access to wp-admin / WordPress backend
pl: Główny administrator musi mieć zawsze dostęp do wp-admin/back-endu WordPressa

en: Force hiding adminbar in frontend?
pl: Wymusić ukrywanie paska administracyjnego w front-endzie?

en: Can edit other member accounts?
pl: Może edytować konta innych użytkowników?

en: Allow this role to edit accounts of other members
pl: Pozwól tej roli edytować konta użytkowników

en: Can edit these user roles only
pl: Może edytować jedynie użytkowników o danych rolach

en: Can delete other member accounts?
pl: Może usuwać konta innych użytkowników?

en: Can delete these user roles only
pl: Może usunąć jedynie role użytkownika

en: Action to be taken after account is deleted
pl: Czynności, które mają nastąpić po usunięciu konta

en: Select what happens when a user with this role deletes their own account
pl: Wybierz co się stanie kiedy użytkownik z tą rolą usunie swoje konto

en: Go to Homepage
pl: Idź do strony głównej

en: Redirect to WordPress Admin
pl: Przekieruj do panelu administracyjnego WordPress

en: Action to be taken after logout
pl: Czynności mające nastąpić po wylogowaniu

en: Select what happens when a user with this role logouts of your site
pl: Wybierz co się stanie po tym jak użytkownik wyloguje się z Twojej strony

en: Can view other member profiles?
pl: Czy może zobaczyć profile innych użytkowników?

en: Can this role view all member profiles?
pl: Czy ta role może wyświetlać profile wszystkich użytkowników?

en: Can view these user roles only
pl: Może zobaczyć tylko użytkowników o wybranej roli

en: Which roles that role can view, choose none to allow role to view all member roles
pl: Role która dana rola może przeglądać, nie wybierając żadnej pozwalasz na oglądanie wszystkich ról użytkowników

en: Can make their profile private?
pl: Czy może uczynić swój profil prywatnym?

en: Can this role make their profile private?
pl: Czy ta rola może ustawiać swój profil jako prywatny?

en: Can view/access private profiles?
pl: Może oglądać/mieć dostęp do prywatnych profili?

en: Can this role view private profiles?
pl: Czy ta rola może wyświetlać prywatne profile?

en: Registration Status
pl: Status rejestracji

en: Select the status you would like this user role to have after they register on your site
pl: Wybierz domyślny status dla tej roli użytkownika po rejestracji na stronie

en: A theme or plugin compatibility issue
pl: Problem dotyczący zgodności z motywem lub wtyczką

en: Login the user after validating the activation link
pl: Zaloguj użytkownika po sprawdzeniu poprawności linku aktywacyjnego

en: Login user after validating the activation link?
pl: Zalogować użytkownika po sprawdzeniu poprawności linku aktywacyjnego?

en: Select what action is taken after a person registers on your site. Depending on the status you can redirect them to their profile, a custom url or show a custom message
pl: Wybierz, co nastąpi po rejestracji osoby na Twojej stronie. W zależności od jej statusu, możesz przekierować ją na jej profil, adres URL albo pokazać wiadomość

en: Action to be taken after registration
pl: Czynności, które mają nastąpić po rejestracji

en: Require Email Activation
pl: Wymagaj aktywacji e-mail

en: Select what happens when a user with this role logins to your site
pl: Wybierz co ma się stać, kiedy użytkownik z tą rolą zaloguje się w witrynie

en: Show social links in profile header?
pl: Pokazać linki społecznościowe w nagłówku profilu?

en: Make Profile Photo Required
pl: Wymagaj zdjęcia profilowego

en: Your user cache is now removed.
pl: Pamięć podręczna użytkownika została usunięta.

en: Choose a page...
pl: Wybierz stronę...

en: Login page
pl: Strona logowania

en: Profile Card
pl: Karta profilu

en: Profile Access
pl: Dostęp do profilu

en: Homepage Options
pl: Opcje strony głównej

en: Registration Options
pl: Opcje rejestracji

en: Login Options
pl: Opcje logowania

en: Logout Options
pl: Opcje wylogowania

en: Delete Options
pl: Opcje usuwania

en: Role Title
pl: Tytuł roli

en: No.of Members
pl: Liczba użytkowników

en: WP-Admin Access
pl: Dostęp do WP-Admin

en: Meta key
pl: Klucz meta

en: Enable Search feature
pl: Włącz funkcję wyszukiwania

en: User Roles that can use search
pl: Role użytkowników mogących użyć wyszukiwania

en: Results Text
pl: Tekst wyników

en: Customize the search result text . e.g. Found 3,000 Members. Leave this blank to not show result text
pl: Wpisz swój własny tekst wyniku wyszukiwania, np. "Znaleziono 200 użytkowników". Pozostaw puste, aby nie wyświetlać tekstu

en: {total_users} Members
pl: {total_users} Członków

en: Single Result Text
pl: Tekst pojedynczego wyniku wyszukiwania

en: Same as above but in case of 1 user found only
pl: Dokładnie jak powyżej, ale w przypadku znalezienia tylko 1 użytkownika

en: Customize the button text
pl: Zdefiniuj tekst przycisku

en: Edit Field
pl: Edytuj pole

en: Edit Row Settings
pl: Edytuj ustawienia wiersza

en: Live Form Preview
pl: Podgląd formularza na żywo

en: Continue editing
pl: Kontynuuj edytowanie

en: Review Registration Details
pl: Przejrzyj szczegóły rejestracji

en: Fields Manager
pl: Menedżer pól

en: Refresh active page
pl: Odśwież aktywną stronę

en: Auto Approve
pl: Automatyczne zatwierdzanie

en: Require Admin Review
pl: Wymaga weryfikacji przez admina

en: Show custom message
pl: Pokaż niestandardową wiadomość

en: Personalize the custom message
pl: Zdefiniuj niestandardową wiadomość

en: Thank you for registering. Before you can login we need you to activate your account by clicking the activation link in the email we just sent you.
pl: Dziękujemy za rejestrację. Aby się zalogować musisz aktywować swoje konto poprzez kliknięcie w link aktywacyjny zawarty w wiadomości e-mail, którą właśnie do Ciebie wysłaliśmy.

en: Thank you for applying for membership to our site. We will review your details and send you an email letting you know whether your application has been successful or not.
pl: Dziękujemy za rejestrację na naszej stronie. Konto przejdzie teraz weryfikację, po której wyślemy do Ciebie e-mail z informacją o statusie aktywacji.

en: Docs
pl: Dokumentacja

en: User Cache
pl: Pamięć podręczna użytkownika

en: Forms
pl: Formularze

en: Member Directories
pl: Katalogi użytkowników

en: Users Overview
pl: Przegląd użytkowników

en: Purge Temp Files
pl: Opróżnij pliki tymczasowe

en: Form updated.
pl: Formularz zaktualizowany.

en: Delete Row
pl: Usuń wiersz

en: Edit Row
pl: Edytuj wiersz

en: Select where this field should appear. This option should only be changed on the profile form and allows you to show a field in one mode only (edit or view) or in both modes.
pl: Wybierz gdzie pole ma się pojawić. Ta opcja powinna być zmieniana tylko w formularzu profilu i umożliwia wyświetlanie pola tylko w jednym trybie (edycja lub przeglądanie) lub w obu trybach.

en: User Roles to Display
pl: Role użytkowników do wyświetlania

en: Profile Form
pl: Formularz profilu

en: Login Form
pl: Formularz logowania

en: Enable Cover Photos
pl: Włącz zdjęcia w tle

en: Cover photo ratio
pl: Proporcje zdjęcia tła

en: Profile Photo Size
pl: Rozmiar zdjęcia profilowego

note: translators: %s: icons nubber.
en: Choose from %s available icons
pl: Wybierz spośród %s dostępnych ikon

en: Can access wp-admin?
pl: Czy ma mieć dostęp do wp-admin?

en: Go to Custom URL
pl: Przejdź do wskazanego adresu URL

en: Set a url to redirect this user role to after they delete account
pl: Wybierz adres URL, na który zostanie przekierowany użytkownik po usunięciu konta

en: Can edit their profile?
pl: Czy może edytować ich profile?

en: Thanks :)
pl: Dzięki :)

[ctx: Admin menu name]
en: All Users
pl: Wszyscy użytkownicy

[ctx: Admin menu name]
en: Users
pl: Użytkownicy

en: Allow this role to delete their account and end their membership on your site
pl: Pozwól tej roli na usunięcie swojego konta i członkostwa w twojej witrynie

en: Can delete their account?
pl: Czy może usuwać ich konta?

en: Can this role edit his own profile?
pl: Czy ta rola może edytować własny profil?

en: Profile Area Max. Width (px)
pl: Maksymalna szerokość w pikselach obszaru profilu

en: {total_users} Member
pl: {total_users} Członek

en: Custom text if no users were found
pl: Niestandardowy tekst w przypadku gdy nie został znaleziony żaden użytkownik

en: Show Forgot Password Link?
pl: Pokazać link "zapomnianego hasła"?

en: Show "Remember Me"?
pl: Pokazać "Zapamiętaj mnie"?

en: Redirection after Login
pl: Przekierowanie po zalogowaniu

en: General Permissions
pl: Uprawnienia ogólne

en: Select Form Type
pl: Wybór typu formularza

en: Form Builder
pl: Tworzenie formularza

en: Customize this form
pl: Dostosuj formularz

en: Redirect to profile
pl: Przekieruj na profil

en: Form saved.
pl: Zapisano formularz.

en: Form created.
pl: Utworzono formularz.

en: Turn on to force users to create a strong password (A combination of one lowercase letter, one uppercase letter, and one number). If turned on this option is only applied to register forms and not to login forms.
pl: Włącz, aby zmusić użytkowników do utworzenia silnego hasła (kombinacji jednej małej litery, jednej dużej litery i jednej cyfry). Włączenie tej opcji dotyczy tylko formularzy rejestracyjnych, a nie formularzy logowania.

en: Turn on to add a confirm password field. If turned on the confirm password field will only show on register forms and not on login forms.
pl: Włącz, aby dodać pole potwierdzenia hasła. Jeśli zostanie włączone, pole potwierdzenia hasła pojawi się tylko w formularzach rejestracyjnych, a nie w formularzach logowania.

en: Allow this user role to view your site's homepage
pl: Zezwalaj tej roli użytkownika na wyświetlanie strony głównej Twojej witryny

en: Default WP Display Name
pl: Domyślna nazwa wyświetlana WP

en: First and Last Name with '+'
pl: Imię i nazwisko z "+"

en: First and Last Name with '-'
pl: Imię i nazwisko z "-"

en: First and Last Name with '.'
pl: Imię i nazwisko z "."

en: Profile Permalink Base
pl: Podstawowy link bezpośredni profili

en: This user has not created any posts.
pl: Ten użytkownik nie napisał jeszcze żadnego wpisu.

en: This user has not made any comments.
pl: Użytkownik nie napisał żadnych komentarzy.

en: This file has been removed.
pl: Plik został usunięty.

en: Licenses
pl: Licencje

note: translators: %s: min widdth.
en: Your photo is too small. It must be at least %spx wide.
pl: Twoje zdjęcie jest za małe. Jego szerokość musi wynosić minimum %spx.

en: Wallis and Futuna
pl: Wallis i Futuna

en: Suriname
pl: Surinam

en: Spain
pl: Hiszpania

en: South Sudan
pl: Sudan Południowy

en: South Georgia and the South Sandwich Islands
pl: Georgia Południowa i Sandwich Południowy

en: Solomon Islands
pl: Wyspy Salomona

en: Slovenia
pl: Słowenia

en: Slovakia
pl: Słowacja

en: Seychelles
pl: Seszele

en: Saudi Arabia
pl: Arabia Saudyjska

en: Sao Tome and Principe
pl: Wyspy Świętego Tomasza i Książęca

en: Saint Vincent and the Grenadines
pl: Saint Vincent i Grenadyny

en: Saint Kitts and Nevis
pl: Saint Kitts i Nevis

en: Saint Helena
pl: Wyspa Świętej Heleny

en: Saint Barthélemy
pl: Saint-Barthélemy

en: Romania
pl: Rumunia

en: Réunion
pl: Reunion

en: Portugal
pl: Portugalia

en: Norway
pl: Norwegia

en: Northern Mariana Islands
pl: Mariany Północne

en: Nicaragua
pl: Nikaragua

en: New Zealand
pl: Nowa Zelandia

en: New Caledonia
pl: Nowa Kaledonia

en: Netherlands Antilles
pl: Antyle Holenderskie

en: Netherlands
pl: Holandia

en: Myanmar
pl: Mjanma

en: Mozambique
pl: Mozambik

en: Morocco
pl: Maroko

en: Montenegro
pl: Czarnogóra

en: Micronesia, Federated States of
pl: Mikronezja

en: Mexico
pl: Meksyk

en: Mauritania
pl: Mauretania

en: Marshall Islands
pl: Wyspy Marshalla

en: Malaysia
pl: Malezja

en: Madagascar
pl: Madagaskar

en: Macedonia, the former Yugoslav Republic of
pl: Była Jugosłowiańska Republika Macedonii

en: Lithuania
pl: Litwa

en: Libyan Arab Jamahiriya
pl: Libia

en: Lesotho
pl: Lesoto

en: Lebanon
pl: Liban

en: Latvia
pl: Łotwa

en: Lao People's Democratic Republic
pl: Laotańska Republika Ludowo-Demokratyczna

en: Kyrgyzstan
pl: Kirgistan

en: Korea, Republic of
pl: Korea Południowa

en: Korea, Democratic People's Republic of
pl: Koreańska Republika Ludowo-Demokratyczna

en: Kenya
pl: Kenia

en: Kazakhstan
pl: Kazachstan

en: Jordan
pl: Jordania

en: Japan
pl: Japonia

en: Italy
pl: Włochy

en: Israel
pl: Izrael

en: Ireland
pl: Irlandia

en: Iraq
pl: Irak

en: Iran, Islamic Republic of
pl: Islamska Republika Iranu

en: Indonesia
pl: Indonezja

en: India
pl: Indie

en: Iceland
pl: Islandia

en: Hungary
pl: Węgry

en: Guinea-Bissau
pl: Gwinea Bissau

en: Guinea
pl: Gwinea

en: Greenland
pl: Grenlandia

en: Greece
pl: Grecja

en: Germany
pl: Niemcy

en: French Polynesia
pl: Polinezja Francuska

en: French Guiana
pl: Gujana Francuska

en: France
pl: Francja

en: Finland
pl: Finlandia

en: Faroe Islands
pl: Wyspy Owcze

en: Ethiopia
pl: Etiopia

en: Eritrea
pl: Erytrea

en: Equatorial Guinea
pl: Gwinea Równikowa

en: Egypt
pl: Egipt

en: Ecuador
pl: Ekwador

en: Denmark
pl: Dania

en: Cyprus
pl: Cypr

en: Cuba
pl: Kuba

en: Croatia
pl: Chorwacja

en: Côte d'Ivoire
pl: Wybrzeże Kości Słoniowej

en: Cook Islands
pl: Wyspy Cooka

en: Congo, the Democratic Republic of the
pl: Demokratyczna Republika Konga

en: Congo
pl: Kongo

en: Comoros
pl: Komory

en: Colombia
pl: Kolumbia

en: Cocos (Keeling) Islands
pl: Wyspy Kokosowe

en: Christmas Island
pl: Wyspa Bożego Narodzenia

en: China
pl: Chiny

en: Chad
pl: Czad

en: Cayman Islands
pl: Kajmany

en: Canada
pl: Kanada

en: Cameroon
pl: Kamerun

en: Cambodia
pl: Kambodża

en: Bulgaria
pl: Bułgaria

en: British Indian Ocean Territory
pl: Brytyjskie Terytorium Oceanu Indyjskiego

en: Brazil
pl: Brazylia

en: Bosnia and Herzegovina
pl: Bośnia i Hercegowina

en: Bolivia, Plurinational State of
pl: Wielonarodowe Państwo Boliwia

en: Belgium
pl: Belgia

en: Belarus
pl: Białoruś

en: Bangladesh
pl: Bangladesz

en: Bahamas
pl: Bahamy

en: Azerbaijan
pl: Azerbejdżan

en: Antigua and Barbuda
pl: Antigua i Barbuda

en: Algeria
pl: Algieria

en: Åland Islands
pl: Wyspy Alandzkie

en: Afghanistan
pl: Afganistan

en: Zhuang
pl: zhuang

en: Yoruba
pl: jorubski

en: Xhosa
pl: kshosa

en: Walloon
pl: waloński

en: Volapuk
pl: wolapuk

en: Venda
pl: wenda

en: Uzbek
pl: uzbecki

en: Urdu
pl: urdu

en: Uighur
pl: ujgurski

en: Tahitian
pl: tahitański

en: Twi
pl: twi

en: Tatar
pl: tatarski

en: Tsonga
pl: tsonga

en: Tonga
pl: tonga

en: Tswana
pl: tswana

en: Turkmen
pl: turkmeński

en: Tigrinya
pl: tigrinia

en: Tajik
pl: tadżycki

en: Tamil
pl: tamilski

en: Sundanese
pl: sundajski

en: Southern Sotho
pl: południowy sotho

en: Swati
pl: swazi

en: Somali
pl: somalijski

en: Shona
pl: szona

en: Samoan
pl: samoański

en: Sinhala
pl: syngaleski

en: Sango
pl: sango

en: Northern Sami
pl: północnolapoński

en: Sindhi
pl: sindhyjski

en: Sardinian
pl: sardyński

en: Sanskrit
pl: sanskryt

en: Kirundi
pl: rundi

en: Raeto-Romance
pl: retoromański

en: Quechua
pl: keczua

en: Pashto
pl: paszto

en: Pali
pl: pali

en: Panjabi
pl: pendżabski

en: Ossetian
pl: osetyjski

en: Oriya
pl: oriya

en: Oromo
pl: oromo

en: Ojibwa
pl: obidżwejski

en: Occitan
pl: oksytański

en: Chichewa
pl: cziczewa

en: Navajo
pl: navajo

en: South Ndebele
pl: ndebele

en: Norwegian Nynorsk
pl: norweski

en: Ndonga
pl: ndonga

en: Nepali
pl: nepalski

en: North Ndebele
pl: ndebele północny

en: Norwegian Bokmal
pl: Bokmål

en: Burmese
pl: birmański

en: Mongolian
pl: mongolski

en: Malayalam
pl: malajalam

en: Maori
pl: maori

en: Marshallese
pl: marszalski

en: Malagasy
pl: malgaski

en: Luba-Katanga
pl: luba-katanga

en: Lao
pl: laoski

en: Lingala
pl: lingala

en: Limburgish
pl: limburski

en: Ganda
pl: gandyjski

en: Luxembourgish
pl: luksemburski

en: Kirghiz
pl: kirgiski

en: Cornish
pl: kornwalijski

en: Komi
pl: komi

en: Kurdish
pl: kurdyjski

en: Kashmiri
pl: kaszmirski

en: Kanuri
pl: kanuri

en: Khmer
pl: khmerski

en: Kalaallisut
pl: kalaallisut

en: Kazakh
pl: kazakski

en: Kwanyama
pl: kwanyama

en: Kikuyu
pl: kikuju

en: Kongo
pl: kongo

en: Javanese
pl: jawajski

en: Inuktitut
pl: eskimoski

en: Ido
pl: idejski

en: Set a url to redirect this user role to after they logout from site
pl: Wpisz adres URL, na który użytkownik zostanie przeniesiony po wylogowaniu się ze strony

en: Set a url to redirect this user role to after they login with their account
pl: Ustaw adres URL, na który po zalogowaniu na konto mają zostać przekierowani użytkownicy o tej roli

en: Action to be taken after login
pl: Działania, które należy podjąć po zalogowaniu

en: Custom Homepage Redirect
pl: Niestandardowe przekierowanie strony głównej

en: Can view default homepage?
pl: Może domyślnie wyświetlać stronę główną?

en: Which roles that role can edit, choose none to allow role to edit all member roles
pl: Które role dana rola może edytować. By edytować role wszystkich użytkowników, nie zaznaczaj żadnej

en: Set Custom Redirect URL
pl: Ustaw niestandardowy adres URL przekierowania

en: Use this setting to control the maximum number of profiles to appear in this directory. Leave blank to disable this limit
pl: Użyj tego ustawienia, by kontrolować maksymalną liczbę wyświetlanych profili w tym katalogu. Pozostaw puste, aby wyłączyć limit

en: Only show specific users (Enter one username per line)
pl: Pokaż tylko konkretnych użytkowników (wprowadź jedną nazwę użytkownika w osobnym wierszu)

en: Other (Custom Field)
pl: Inne (pole niestandardowe)

en: Last login
pl: Ostatnie logowanie

en: Old users first
pl: Starsi użytkownicy jako pierwsi

en: New users first
pl: Nowi użytkownicy jako pierwsi

en: Only show members who have uploaded a cover photo
pl: Pokaż tylko członków, którzy przesłali zdjęcie w tle

en: Only show members who have uploaded a profile photo
pl: Pokaż tylko członków, którzy przesłali zdjęcie profilowe

en: UM Action
pl: Działanie UM

en: Ultimate Member Setup Error: Account page can not be a child page.
pl: Błąd instalacji Ultimate Member: Strona konta nie może być stroną podrzędną.

en: Ultimate Member Setup Error: User page can not be a child page.
pl: Błąd instalacji Ultimate Member: Strona użytkownika nie może być stroną podrzędną.

en: Maximum number that can be entered in this field
pl: Największa liczba, jaką można wprowadzić w tym polu

en: Minimum number that can be entered in this field
pl: Najmniejsza liczba, jaką można wprowadzić w tym polu

en: Optional text to include with the divider
pl: Opcjonalny tekst dołączany do rozdzielacza

en: Form scheduled.
pl: Formularz zaplanowany.

en: Form restored to revision.
pl: Przywrócono do wersję formularza.

en: Search Icons...
pl: Szukaj ikon..

en: Manage conditional fields support
pl: Zarządzanie polami warunkowymi

en: This is not possible for security reasons.
pl: Nie jest to możliwe ze względów bezpieczeństwa.

en: Extensions
pl: Rozszerzenia

en: User
pl: Użytkownik

en: User role has been changed.
pl: Zmieniono rolę użytkownika.

en: Set a url to redirect this user role to if they try to view your site's homepage
pl: Ustaw adres URL, aby przekierować tę rolę użytkownika jeżeli będą próbować wyświetlić stronę główną witryny

en: Switch to yes if you want to customize this form settings, styling &amp; appearance
pl: Przełącz na tak, jeśli chcesz dostosować ustawienia formularza, stylizacji i wyglądu

en: Make this profile form role-specific
pl: Stwórz profil specyficzny dla danej roli

en: First name
pl: Imię

en: Site accessible to Everyone
pl: Witryna dostępna dla wszystkich

en: Site accessible to Logged In Users
pl: Witryna dostępna dla zalogowanych użytkowników

en: Display name
pl: Wyświetlana nazwa

en: Choose field(s) to enable in sorting
pl: Wybierz pole/pola, po których możliwe będzie sortowanie

en: Password Reset
pl: Ustawianie nowego hasła

en: Activate
pl: Włącz

en: Posts
pl: Wpisy

en: User ID
pl: Identyfikator użytkownika

en: just now
pl: właśnie

en: About
pl: Informacje

en: Select...
pl: Wybierz…

en: Duplicate
pl: Powiel

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Random
pl: Losowo

en: Default Template
pl: Szablon domyślny

en: Country
pl: Kraj

en: User Roles
pl: Role użytkownika

en: Nickname
pl: Pseudonim

en: General Options
pl: Ustawienia ogólne

en: Register
pl: Zarejestruj się

en: Current Password
pl: Bieżące hasło

en: Info
pl: Informacja

en: Redirect URL
pl: Adres URL przekierowania

en: Login
pl: Logowanie

en: Central African Republic
pl: Republika Środkowoafrykańska

en: Virgin Islands, U.S.
pl: Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych

en: American Samoa
pl: Samoa Amerykańskie

en: Dominican Republic
pl: Republika Dominikańska

en: Saint Pierre and Miquelon
pl: Saint-Pierre i Miquelon

en: Bouvet Island
pl: Wyspa Bouveta

en: Falkland Islands (Malvinas)
pl: Falklandy

en: Wolof
pl: wolof

en: Search Forms
pl: Formularze wyszukiwania

en: South Africa
pl: Republika Południowej Afryki

en: Pending review
pl: Oczekuje na przegląd

en: Please enter a valid phone number
pl: Proszę podać prawidłowy numer telefonu

en: Custom Field
pl: Własne pole

en: Forgot your password?
pl: Nie pamiętasz swojego hasła?

en: Afrikaans
pl: afrykanerski

en: Processing...
pl: Przetwarzanie…

en: Brunei Darussalam
pl: Państwo Brunei Darussalam

en: Hindi
pl: hinduski

en: Moldova, Republic of
pl: Mołdawia

en: Latin
pl: łacina

en: Virgin Islands, British
pl: Brytyjskie Wyspy Dziewicze

en: United Kingdom
pl: Wielka Brytania

note: translators: %s: title.
en: %s is required
pl: %s jest wymagane

en: Norfolk Island
pl: Norfolk

en: Armenian
pl: ormiański

note: translators: %s: min time.
en: %s min | %s mins
pl[0]: %s minutę
pl[1]: %s minuty
pl[2]: %s minut

en: Turks and Caicos Islands
pl: Turks i Caicos

en: User Meta
pl: Dodatkowe dane użytkownika

en: Redirect to URL
pl: Przekieruj do adresu URL

en: Heard Island and McDonald Islands
pl: Wyspy Heard i McDonald

en: Saint Martin (French part)
pl: Saint-Martin

en: Instagram URL
pl: Adres URL Instagramu

en: United States Minor Outlying Islands
pl: Dalekie Wyspy Mniejsze Stanów Zjednoczonych

en: Papua New Guinea
pl: Papua-Nowa Gwinea

en: Czech Republic
pl: Republika Czeska

en: Dominica
pl: Wspólnota Dominiki

en: Nothing found in Trash
pl: W koszu niczego nie znaleziono

en: Please enter your username
pl: Proszę podać nazwę użytkownika

en: Russian Federation
pl: Rosja

en: Tanzania, United Republic of
pl: Zjednoczona Republika Tanzanii

en: max
pl: maksimum

en: Add New Form
pl: Utwórz formularz

en: Please enter your password
pl: Proszę podać hasło

en: You did not create any forms yet
pl: Nie utworzono jeszcze żadnego formularza

en: Holy See (Vatican City State)
pl: Stolica Apostolska

en: Kinyarwanda
pl: rwanda

en: Timor-Leste
pl: Timor Wschodni

en: Tagalog
pl: tagalski

en: Inactive
pl: Nieaktywne

en: Keep me signed in
pl: Nie wylogowuj mnie

en: Predefined Fields
pl: Pola predefiniowane

en: Logout
pl: Wyloguj się

en: To reset your password, please enter your email address or username below.
pl: Aby zresetować hasło, wprowadź poniżej swój adres e-mail lub nazwę użytkownika.

en: Invalid SoundCloud track ID
pl: Nieprawidłowy identyfikator utworu SoundCloud

note: translators: %s: min length.
en: Your password must contain at least %d characters
pl: Twoje hasło musi zawierać co najmniej %d znaków

note: translators: %s: max length.
en: Your password must contain less than %d characters
pl: Twoje hasło musi zawierać mniej niż %d znaków

en: Who can access this post?
pl: Kto ma dostęp do wpisu?

en: Number
pl: Liczba

en: Taiwan, Province of China
pl: Tajwan, prowincja Chin

note: translators: %s: title.
en: %s is required.
pl: %s jest wymagane.

en: Scottish Gaelic
pl: Szkocki gaelicki

en: Form submitted.
pl: Formularz został wysłany.

en: French Southern Territories
pl: Francuskie Terytoria Południowe

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Password
pl: Hasło

en: All
pl: Wszystko

en: Delete
pl: Usuń

en: Back
pl: Powrót

en: Style
pl: Styl

en: Remove
pl: Usuń

en: Title
pl: Tytuł

en: Upload
pl: Prześlij

en: Options
pl: Ustawienia

en: Default
pl: Domyślne

en: Background Color
pl: Kolor tła
