Plugins - WP Crontrol - Stable (latest release) - en to pl translation catalogue (133 entries)

note: translators: %s: Details about the URL cron event.
en: URL cron event (%s)
pl: Adres URL wywołania crona (%s)

note: translators: %s: Details about the PHP cron event.
en: PHP cron event (%s)
pl: Wywołanie crona PHP (%s)

en: URL events
pl: Adres URL wywołania

en: PHP cron event saved.
pl: Zapisano wywołani crona PHP.

en: URL cron event saved.
pl: Zapisano ares URL wywołania crona.

[ctx: noun]
en: Schedule
pl: Harmonogram

en: HTTP Method
pl: Metoda HTTP

en: The URL in this event needs to be checked for integrity. This event will not run until you re-save it.
pl: Adres URL w wywołaniu musi zostać sprawdzony pod kątem integralności. Wywołanie nie zostanie uruchomione, dopóki nie zapiszesz go ponownie.

en: URL
pl: Adres URL

en: URL cron event
pl: Adres URL wywołania crona

en: Adding a new schedule allows you to schedule recurring events at the given interval.
pl: Utworzenie harmonogramu umożliwia zaplanowanie powtarzających się zdarzeń w określonym odstępie czasu.

en: URL Cron
pl: Adres URL crona

note: Description of the plugin
en: Take control of the cron events on your WordPress website.
pl: Przejmij kontrolę nad wywołaniami crona w swoim WordPressie.

en: Needs checking
pl: Wymaga sprawdzenia

en: Check and edit
pl: Sprawdź i edytuj

en: PHP events
pl: Wywołania PHP

en: One or more of your cron events needs to be checked for integrity. These events will not run until you check and re-save them.
pl: Jedno lub więcej twoich wywołań crona musi zostać sprawdzone pod kątem integralności. Nie zostaną one uruchomione, dopóki ich nie sprawdzisz i nie zapiszesz ponownie.

note: translators: %s: An input field for specifying a date and time
en: At this time: %s
pl: W tej chwili: %s

en: Read what to do
pl: Przeczytaj, co robić

en: The PHP code in this event needs to be checked for integrity. This event will not run until you re-save it.
pl: Kod PHP w wywołaniu musi zostać sprawdzony pod kątem integralności. Wywołanie nie zostanie uruchomione, dopóki nie zostanie zapisane ponownie.

en: PHP cron event
pl: Wywołania PHP cron

en: Standard cron event
pl: Standardowe wywołanie crona

note: translators: %s: The number of events with this hook
en: Delete all events with this hook (%s)
pl: Usuń wszystkie wywołania używając akcji (%s)

note: translators: Pause is a verb
en: Pause this hook
pl: Wstrzymaj akcję

note: translators: Resume is a verb
en: Resume this hook
pl: Wznów akcję

note: translators: 1: Date and time, 2: Timezone
en: Site time when page loaded: %1$s, %2$s
pl: Czas załadowania strony: %1$s, %2$s

note: translators: %s: The name of the cron event.
en: Resumed the %s hook.
pl: Wznowiono akcję %s.

note: translators: %s: The name of the cron event.
en: Paused the %s hook.
pl: Wstrzymano akcję %s.

en: You are not allowed to pause or resume cron events.
pl: Brak uprawnień do zatrzymywania i wznawiania wywołań crona.

note: translators: %s: The name of the cron event.
en: Failed to resume the cron event %s.
pl: Nie udało się wznowić wywołania cron %s.

note: translators: %s: The name of the cron event.
en: Failed to pause the cron event %s.
pl: Nie udało się wstrzymać wywołania cron %s.

note: translators: State of a cron event, adjective
en: Paused
pl: Wstrzymano

en: Paused events
pl: Wstrzymane wywołania

note: translators: %s: Function name
en: Function %s does not exist
pl: Funkcja „%s” nie istnieje

en: An unknown error occurred.
pl: Wystąpił nieznany błąd.

en: Could not save CSV file.
pl: Nie można otworzyć pliku CSV.

en: Export
pl: Eksport

note: translators: %s: The name of the cron event.
en: Scheduled the cron event %s to run now. The original event will not be affected.
pl: Uruchomiono wywołanie cron %s. Nie wpłynie to na pierwotnie zaplanowane.

en: Help
pl: Pomoc

note: translators: %s: URL to the documentation
en: <a href="%s">Read the WordPress.org documentation on WP-Cron</a> for more technical details about the WP-Cron system for developers.
pl: Aby uzyskać więcej informacji technicznych na temat WP-Crona dla programistów <a href="%s">przeczytaj dokumentację WordPress.org na jego temat</a>.

note: translators: %s: URL to the documentation
en: <a href="%s">Read the Frequently Asked Questions (FAQ)</a> which cover many common questions and answers.
pl: Odpowiedzi na wiele pytań można znaleźć <a href="%s">na stronie najczęściej zadawanych pytań (FAQ)</a>.

note: translators: 1: URL to the documentation, 2: WP Crontrol
en: <a href="%1$s">Read the %2$s website</a> which contains information about events that have missed their schedule, problems with spawning a call to the WP-Cron system, and much more.
pl: <a href="%1$s">Przeczytaj w witrynie %2$s</a>, które zawiera informacje o wywołaniach, które nie zostały zaplanowane w harmonogramie, problemach z uruchomieniem połączenia z WP-Cronem oraz inne tematy.

en: There are several places to get help with issues relating to WP-Cron:
pl: jest kilka miejsc, w których można uzyskać pomoc dotyczącą problemów związanych z WP-Cronem:

en: This is a WordPress core event and cannot be deleted
pl: Zdarzenie wywoływane przez WordPressa - nie można go skasować.

en: Custom events
pl: Własne wywołania

en: WordPress core events
pl: Wywołania WordPressa

en: Events with no action
pl: Wywołania bez akcji

en: All events
pl: Wszystkie wywołania

en: Invalid timestamp provided.
pl: Podano nieprawidłowy znacznik czasu.

note: translators: %s: The name of the cron event.
en: Failed to schedule the cron event %s.
pl: Nie powiodła próba zaplanowania wywołania crona %s.

note: translators: %s: The name of the cron event.
en: The cron event %s could not be found.
pl: Nie można znaleźć wywołania crona %s.

en: No matching cron events.
pl: Brak pasujących wywołań crona.

en: One or more cron events have missed their schedule.
pl: Co najmniej jedno wywołanie crona zgubiło swój harmonogram.

en: Event Type
pl: Rodzaj wywołania

en: The event you are trying to edit does not exist.
pl: Próbowano edytować nieistniejące wywołanie.

en: More information
pl: Więcej informacji

en: PHP default timezone is not set to UTC. This may cause issues with cron event timings.
pl: Domyślna strefa czasowa PHP nie jest ustawiona na UTC. Może to powodować problemy z synchronizacją wywołań crona.

note: translators: 1: The name of the configuration constant, 2: The value of the configuration constant
en: This interval is less than the %1$s constant which is set to %2$s seconds. Events that use it may not run on time.
pl: Interwał jest mniejszy niż stała %1$s, która jest ustawiona na %2$s sekund. Wywołania, które go używają nie wywołają się na czas.

en: There are currently no scheduled cron events.
pl: Obecnie nie ma zaplanowanych wywołań crona.

note: translators: %s: Time period, for example "8 minutes"
en: %s ago
pl: %s temu

note: translators: 1: Line number, 2: Error message text
en: Line %1$s: %2$s
pl: Linia %1$s: %2$s

en: Select this row
pl: Wybierz wiersz

note: translators: %s: UTC offset
en: Next Run (%s)
pl: Następne uruchomienie (%s)

en: Hook
pl: Zaczep

en: There are no schedules.
pl: Brak zaplanowanych wywołań.

en: This schedule is added by another plugin and cannot be deleted
pl: Harmonogram został dodany przez inną wtyczkę i nie można go usunąć

en: This is a WordPress core schedule and cannot be deleted
pl: Harmonogram WordPressa i nie może zostać usunięty

note: translators: %s: Schedule name
en: Unknown (%s)
pl: Nieznany (%s)

en: Search Hook Names
pl: Wyszukaj zaczepów

note: translators: %s: The name of the cron event.
en: Failed to save the cron event %s.
pl: Nie powiodło się zapisanie wywołania crona %s.

en: Deleted the selected cron events.
pl: Usunięto wybrane wywołania crona.

note: translators: %s: The name of the cron event.
en: Deleted the cron event %s.
pl: Usunięto wywołanie crona %s.

note: translators: %s: The name of the cron event.
en: Saved the cron event %s.
pl: Zapisano wywołanie crona %s.

note: translators: %s: The name of the cron event.
en: There are no %s cron events to delete.
pl: Brak wywołań crona %s do skasowania.

note: translators: %s: The name of the cron event.
en: Deleted all %s cron events.
pl: Skasowano wszystkie %s wywołanie crona.

en: Edit Cron Event
pl: Edytuj wywołanie

en: Add Event
pl: Utwórz wywołanie

en: Update Event
pl: Aktualizuj wywołanie

note: translators: %s: The name of the plugin that controls the running of cron events.
en: WP-Cron spawning is being managed by the %s plugin.
pl: Wywołania WP-Crona są zarządzane przez wtyczkę %s.

note: translators: %s: The name of the cron schedule.
en: Added the cron schedule %s.
pl: Dodano harmonogram crona %s.

note: translators: %s: The name of the cron schedule.
en: Deleted the cron schedule %s.
pl: Skasowano harmonogram crona %s.

en: Schedules
pl: Harmonogramy

en: Events
pl: Wywołania

en: Tomorrow
pl: Jutro

en: Now
pl: Teraz

en: You are not allowed to delete PHP cron events.
pl: Brak uprawnień do usuwania wywołań crona.

en: You are not allowed to edit PHP cron events.
pl: Brak uprawnień do modyfikowania wywołań crona.

note: translators: 1, 2, and 3: Example values for an input field.
en: Use a JSON encoded array, e.g. %1$s, %2$s, or %3$s
pl: Użyj enkodowanej tablicy JSON, np.: %1$s, %2$s, lub %3$s

note: translators: The PHP tag name
en: The opening %s tag must not be included.
pl: Nie wolno dołączać otwierającego tagu %s.

en: This custom schedule is in use and cannot be deleted
pl: Nie można skasować wybranego własnego harmonogramu.

en: Action
pl: Akcja

en: You cannot add, edit, or delete PHP cron events because your user account does not have the ability to edit files.
pl: Nie można dodawać oraz edytować wywołań crona PHP ponieważ twoje konto nie posiada uprawnień do edycji plików.

note: translators: %s Timezone name.
en: Timezone: %s
pl: Strefa czasowa: %s

en: Arguments (optional)
pl: Argumenty (opcjonalnie)

en: Event Name (optional)
pl: Nazwa wywołania (opcjonalnie)

note: translators: %s: The name of the PHP constant that is set.
en: The %s constant is set to true.
pl: Stała %s jest włączona.

note: translators: %s: The name of the PHP constant that is set.
en: The %s constant is set to true. WP-Cron spawning is disabled.
pl: Jeżeli stała %s jest włączona, WP-Cron nie może działać.

note: translators: %s: The HTTP response code.
en: Unexpected HTTP response code: %s
pl: Niespodziewana odpowiedź HTTP: %s

en: Add Cron Schedule
pl: Dodaj harmonogram cron

en: Cron Events
pl: Wywołania crona

en: You are not allowed to add new PHP cron events.
pl: Brak uprawnień aby utworzyć wywołanie crona PHP.

en: now
pl: teraz

note: translators: %s: The number of seconds in an interval of time.
en: %s second | %s seconds
pl[0]: %s sekunda
pl[1]: %s sekundy
pl[2]: %s sekund

note: translators: %s: The number of minutes in an interval of time.
en: %s minute | %s minutes
pl[0]: %s minutę
pl[1]: %s minuty
pl[2]: %s minut

note: translators: %s: The number of hours in an interval of time.
en: %s hour | %s hours
pl[0]: %s godzinę
pl[1]: %s godziny
pl[2]: %s godzin

note: translators: %s: The number of days in an interval of time.
en: %s day | %s days
pl[0]: %s dzień
pl[1]: %s dni
pl[2]: %s dni

note: translators: %s: The number of weeks in an interval of time.
en: %s week | %s weeks
pl[0]: %s tydzień
pl[1]: %s tygodnie
pl[2]: %s tygodni

note: translators: %s: The number of months in an interval of time.
en: %s month | %s months
pl[0]: %s miesiąc
pl[1]: %s miesiące
pl[2]: %s miesięcy

note: translators: %s: The number of years in an interval of time.
en: %s year | %s years
pl[0]: %s rok
pl[1]: %s lata
pl[2]: %s lat

en: Run now
pl: Uruchom teraz

en: Edit
pl: Edytuj

en: PHP Code
pl: Kod PHP

en: None
pl: Brak

en: Next Run
pl: Następne uruchomienie

en: Hook Name
pl: Nazwa zaczepu

en: Add Cron Event
pl: Dodaj wywołanie crona

en: Add New Cron Event
pl: Utwórz wywołanie crona

note: translators: %s: Error message text.
en: There was a problem spawning a call to the WP-Cron system on your site. This means WP-Cron events on your site may not work. The problem was: %s
pl: W witrynie wystąpił błąd z wywołaniem zapytań do systemu WP-Cron. To znaczy, że wydarzenia WP-Cron mogą nie działać. Treść błędu: %s

en: Interval (seconds)
pl: Interwał (sekund)

en: Internal Name
pl: Nazwa wewnętrzna

en: Delete
pl: Usuń

en: Display Name
pl: Wyświetlana nazwa

en: Interval
pl: Interwał

en: Cron Schedules
pl: Harmonogramy cron

en: You are not allowed to run cron events.
pl: Brak uprawnień do uruchomienia wywołań crona.

en: You are not allowed to delete cron events.
pl: Brak uprawnień do usuwania wywołań crona.

en: You are not allowed to delete cron schedules.
pl: Brak uprawnień do usuwania harmonogramów cron.

en: You are not allowed to add new cron schedules.
pl: Brak uprawnień do dodawania nowych harmonogramów cron.

en: You are not allowed to edit cron events.
pl: Brak uprawnień do modyfikowania wywołań crona.

en: You are not allowed to add new cron events.
pl: Brak uprawnień do dodawania tworzenia wywołań crona.

en: Non-repeating
pl: Nie powtarza się

note: translators: %s: The name of the cron event.
en: Failed to the delete the cron event %s.
pl: Nie powiodła się próba usunięcia wywołania %s.

note: translators: %s: The name of the cron event.
en: Failed to the execute the cron event %s.
pl: Nie powiodła próba uruchomienia wywołania crona %s.
