Themes - Twenty Fourteen - en to uk_UA translation catalogue (126 entries)

en: % Comments
uk_UA: Коментарі (%)

en: %d Article | %d Articles
uk_UA[0]: %d стаття
uk_UA[1]: %d статті
uk_UA[2]: %d статей

en: &larr; Older Comments
uk_UA: &larr; Попередні коментарі

en: &larr; Previous
uk_UA: &larr; Попереднє

en: 1 Comment
uk_UA: 1 коментар

en: <span class="meta-nav">Next Post</span>%title
uk_UA: <span class="meta-nav">Наступний запис</span>%title

en: <span class="meta-nav">Previous Post</span>%title
uk_UA: <span class="meta-nav">Попередній запис</span>%title

en: <span class="meta-nav">Published In</span>%title
uk_UA: <span class="meta-nav">Опубліковано в</span>%title

en: A person standing in front of a lake
uk_UA: Людина на тлі озера

en: About
uk_UA: Про нас

en: Additional sidebar that appears on the right.
uk_UA: Додаткова бічна колонка справа.

en: All posts by %s
uk_UA: Всі записи автора %s

en: Appears in the footer section of the site.
uk_UA: Відображається в нижній частині сайту.

en: Archives
uk_UA: Архіви

en: Asides
uk_UA: Нотатки

en: Audio
uk_UA: Аудіо

en: Background may only be visible on wide screens.
uk_UA: Фон може відображатися тільки на широких екранах.

en: Black
uk_UA: Чорна

en: Bridge
uk_UA: Міст

en: Category Archives: %s
uk_UA: Архів категорії: %s

en: Clouds
uk_UA: Хмари

en: Comment navigation
uk_UA: Навігація по коментарях

en: Comments are closed.
uk_UA: Коментарі закриті.

en: Contact
uk_UA: Контакти

en: Content Sidebar
uk_UA: Колонка вмісту

en: Continue reading %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>
uk_UA: Читати далі %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
uk_UA: Читати далі <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Contributor Page
uk_UA: Сторінка учасників

en: Daily Archives: %s
uk_UA: Архів за день: %s

en: Dark Gray
uk_UA: Темно-сіра

en: Display Site Title &amp; Tagline
uk_UA: Відображати назву і опис

en: Don&rsquo;t display tag on front end.
uk_UA: Не відображати позначку на сайті.

en: Don’t hesitate to reach out.
uk_UA: Не соромтесь звертатися.

en: Edit
uk_UA: Редагувати

en: Enhance your site design by using <a href="%s">Featured Images</a> for posts you&rsquo;d like to stand out (also known as post thumbnails). This allows you to associate an image with your post without inserting it. Twenty Fourteen uses featured images for posts and pages&mdash;above the title&mdash;and in the Featured Content area on the home page.
uk_UA: Покращіть дизайн вашого сайту за допомогою <a href="%s">Вибраних зображень</a>. Ця функція дозволяє зв'язати зображення із записом, не вставляючи його. Тема Twenty Fourteen використовує вибрані зображення для записів і сторінок (над заголовком), а також у розділі &laquo;Вибраний вміст&raquo; на домашній сторінці.

en: Featured Content
uk_UA: Вибраний вміст

en: Footer Widget Area
uk_UA: Область віджетів підвалу

en: For an in-depth tutorial, and more tips and tricks, visit the <a href="%s">Twenty Fourteen documentation</a>.
uk_UA: Детальні інструкції та додаткову інформацію можна знайти в <a href="%s">документації Twenty Fourteen</a>.

en: Full Width Page
uk_UA: Сторінка на всю ширину

en: GET IN TOUCH
uk_UA: ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

en: GOT A QUESTION?
uk_UA: Є ПИТАННЯ?

en: Galleries
uk_UA: Галереї

en: Green
uk_UA: Зелена

en: Grid
uk_UA: Сітка

en: Hello, my name is Joan. I am passionate about writing, travel, and photography.
uk_UA: Привіт, мене звати Джоан. Захоплююсь письменством, подорожами та фотографією.

en: Here are some photos from my all-time favorite destinations.
uk_UA: Ось кілька фотографій з моїх улюблених місць.

en: Images
uk_UA: Зображення

en: In 2012, I expanded my travels to Europe. I spent time in Poland, Germany, Italy, France, and Spain.
uk_UA: У 2012 році я розширила свої подорожі Європою. Я провела час у Польщі, Німеччині, Італії, Франції та Іспанії.

en: In 2014, our default theme lets you create a responsive magazine website with a sleek, modern design. Feature your favorite homepage content in either a grid or a slider. Use the three widget areas to customize your website, and change your content's layout with a full-width page template and a contributor page to show off your authors. Creating a magazine website with WordPress has never been easier.
uk_UA: У 2014 році наша тема за замовчуванням дозволить вам створити адаптивний журнальний сайт з сучасним дизайном. Відобразіть на головній сторінці свої улюблені записи у вигляді сітки або слайдера. Використовуйте три області для віджетів, щоб налаштувати свій сайт. Спробуйте також змінити розташування вмісту за допомогою шаблону сторінки на всю ширину і створіть сторінку учасників, щоб показати авторів сайту. Створити журнальний сайт на WordPress ще ніколи не було так легко.

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
uk_UA: За даною адресою нічого не знайдено. Спробуйте скористатися пошуком.

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
uk_UA: Інформацію на запит знайти не вдалося. Можливо, буде корисний пошук по сайту.

en: I’ve traveled to over 60 countries, and have made many friends along the way. I created this website to keep track of the memories I’ve made in my years of traveling.
uk_UA: Я побувала у більш ніж 60 країнах і на шляху завела багато друзів. Я створила цей веб-сайт, щоб відстежувати спогади, які залишилися у мене за роки подорожей.

[ctx: Lato font: on or off]
en: on
uk_UA: off

en: Layout
uk_UA: Розмітка

en: Leave a comment
uk_UA: Залишити коментар

en: Light Gray
uk_UA: Світло-сірий

en: Links
uk_UA: Посилання

en: List
uk_UA: Перелік

en: Main sidebar that appears on the left.
uk_UA: Основна бічна колонка зліва.

en: May only be visible on wide screens.
uk_UA: Може відображатися тільки на широких екранах.

en: Medium Gray
uk_UA: Середньо-сіра

en: Monthly Archives: %s
uk_UA: Архів за місяць: %s

en: More asides
uk_UA: Інші нотатки

en: More audio
uk_UA: Інші аудіо

en: More galleries
uk_UA: Більше галерей

en: More images
uk_UA: Більше зображень

en: More links
uk_UA: Більше посилань

en: More quotes
uk_UA: Інші цитати

en: More videos
uk_UA: Інші відео

en: My first year of traveling. I visited China, Thailand, Japan, and India.
uk_UA: Мій перший рік мандрівок. Я відвідала Китай, Таїланд, Японію та Індію.

en: Newer Comments &rarr;
uk_UA: Наступні коментарі &rarr;

en: Next
uk_UA: Далі

en: Next &rarr;
uk_UA: Наступне &rarr;

en: Next Image
uk_UA: Наступне зображення

en: Not Found
uk_UA: Не знайдено

en: Nothing Found
uk_UA: Нічого не знайдено

en: Number of posts to show:
uk_UA: Кількість записів:

en: Page %s
uk_UA: Сторінка %s

en: Pages:
uk_UA: Сторінок:

en: Photo of a bridge
uk_UA: Фото моста

en: Photo of a cloudy mountain
uk_UA: Фото гори у хмарах

en: Photo of a streetscape
uk_UA: Фото вуличного пейзажу

en: Photo of a sunset
uk_UA: Фото заходу

en: Post format to show:
uk_UA: Формат записів:

en: Post navigation
uk_UA: Навігація по записам

en: Posts navigation
uk_UA: Навігація по записам

en: Previous
uk_UA: Назад

en: Previous Image
uk_UA: Попереднє зображення

en: Primary Menu
uk_UA: Головне меню

en: Primary Sidebar
uk_UA: Основна бічна колонка

en: Proudly powered by %s
uk_UA: Сайт працює на %s

en: Quotes
uk_UA: Цитати

en: Read More
uk_UA: Читати далі

en: Ready to publish your first post? <a href="%s">Get started here</a>.
uk_UA: Готові опублікувати свій перший запис? <a href="%s">Почніть звідси</a>.

en: Search
uk_UA: Пошук

en: Search Results for: %s
uk_UA: Результати пошуку: %s

en: Secondary menu in left sidebar
uk_UA: Додаткове меню зліва

en: Site Title Color
uk_UA: Колір назви сайту

en: Skip to content
uk_UA: Перейти до контенту

en: Slider
uk_UA: Слайдер

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
uk_UA: Вибачте, за вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте інші ключові слова.

en: Sticky
uk_UA: Приліплений

en: Streetscape
uk_UA: Вуличний пейзаж

en: Summary
uk_UA: Підсумок

en: Sunset
uk_UA: Захід

en: Tag Archives: %s
uk_UA: Архів позначки: %s

en: Tag Name
uk_UA: Назва позначки

en: The home page features your choice of up to 6 posts prominently displayed in a grid or slider, controlled by a <a href="%1$s">tag</a>; you can change the tag and layout in <a href="%2$s">Appearance &rarr; Customize</a>. If no posts match the tag, <a href="%3$s">sticky posts</a> will be displayed instead.
uk_UA: На домашній сторінці можна відобразити до 6 записів у вигляді сітки або слайдера, для цього користуйтеся <a href="%1$s">позначкою</a>. Перейменувати позначку і вибрати варіант відображення можна на екрані <a href="%2$s">Зовнішній вигляд &rarr; Налаштувати</a>. Якщо записів з позначкою немає, будуть відображатися <a href="%3$s">прикріплені записи</a>.

en: This gallery contains <a href="%1$s" rel="bookmark">%2$s photo</a>. | This gallery contains <a href="%1$s" rel="bookmark">%2$s photos</a>.
uk_UA[0]: Ця галерея містить<a href="%1$s" rel="bookmark">%2$s фотографію</a>.
uk_UA[1]: Ця галерея містить<a href="%1$s" rel="bookmark">%2$s фотографії</a>.
uk_UA[2]: Ця галерея містить<a href="%1$s" rel="bookmark">%2$s фотографій</a>.

en: This year was devoted entirely to the western hemisphere. I went on a month-long road trip through the U.S.A. and Canada, and also visited Mexico, Brazil, and Colombia.
uk_UA: Цей рік був повністю присвячений західній півкулі. Я вирушила в місячну подорож США та Канадою, а також відвідала Мексику, Бразилію та Колумбію.

en: Title:
uk_UA: Заголовок:

en: Top primary menu
uk_UA: Основне верхнє меню

en: Traveling Nostalgia
uk_UA: Ностальгія за подорожами

en: Twenty Fourteen Ephemera
uk_UA: Швидкоплинне (Twenty Fourteen)

en: Twenty Fourteen requires at least WordPress version 3.6. You are running version %s. Please upgrade and try again.
uk_UA: Тема Twenty Fourteen вимагає WordPress 3.6 або вище. У вас версія %s. Будь ласка, оновіть WordPress і спробуйте ще раз.

en: Use a <a href="%1$s">tag</a> to feature your posts. If no posts match the tag, <a href="%2$s">sticky posts</a> will be displayed instead.
uk_UA: Використовуйте <a href="%1$s">мітку</a>, щоб позначити записи як обрані. Якщо жодного запису з міткою не знайдено, будуть відображатися <a href="%2$s">приліплені записи</a>.

en: Use this widget to list your recent Aside, Quote, Video, Audio, Image, Gallery, and Link posts.
uk_UA: Використовуйте цей віджет для відображення ваших свіжих заміток, цитат, відео та аудіозаписів, зображень, галерей і посилань.

en: Videos
uk_UA: Відео

en: White
uk_UA: Біла

en: Write title…
uk_UA: Введіть заголовок...

en: Yearly Archives: %s
uk_UA: Архів за рік: %s

[ctx: comments title]
en: %1$s thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
uk_UA[0]: %1$s коментар до &ldquo;%2$s&rdquo;
uk_UA[1]: %1$s коментарі до &ldquo;%2$s&rdquo;
uk_UA[2]: %1$s коментарів до &ldquo;%2$s&rdquo;

[ctx: comments title]
en: One thought on &ldquo;%s&rdquo;
uk_UA: Один коментар до &ldquo;%s&rdquo;

en: https://wordpress.org/
uk_UA: https://uk.wordpress.org/

en: https://wordpress.org/themes/twentyfourteen/
uk_UA: https://uk.wordpress.org/themes/twentyfourteen/

en: the WordPress team
uk_UA: Команда WordPress
